Звіт учнівського самоврядування скажіть мені, чи можна жить без школи? Мабуть, що так, але б я не змогла, Бо це мій рідний дім, моя дорога До повного змістовного життя !Скачати 32.43 Kb.
Дата конвертації29.04.2016
Розмір32.43 Kb.
ЗВІТ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Скажіть мені, чи можна жить без школи?

Мабуть, що так, але б я не змогла,

Бо це – мій рідний дім, моя дорога

До повного змістовного життя!

Сенс дитячого самоврядування полягає не в тому, щоб діти включалися в існуючі піраміди керівництва – виховання, а в тому, щоб вони набували особистого досвіду, демократичних стосунків.

Самоврядування розвиватиметься в разі, коли цього захочуть самі діти, які відчувають у ньому потребу, необхідність. Діти багато можуть, якщо їм цікаво!

Структура учнівського самоврядування, яка склалася в Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. поєднує в собі форми учнівської самоорганізації котрі відповідають потребам творчого розвитку особистості, скерованої на загальнолюдські та національні цінності. Ця структура залежить від учнівських колективів, інтересів та запитів школярів.

Учнівське самоврядування в школі має велике значення. Учні набувають передового досвіду самоорганізації та співпраці, у них формується життєва позиція та світогляд, основою якого є загальнолюдські цінності. Під час засідань шкільного парламенту – два рази в місяць та занять гуртка “ Основи учнівського самоврядування» в кожен вівторок - учні набувають навичок відстоювати власну думку, розвивається терпимість до різних ідей і точок зору, вміння слухати і чути, дивитися і бачити, спостерігати й аналізувати, систематизувати і робити правильні висновки .

Велику роль у роботі шкільного парламенту відіграє методична допомога з боку педагогічного колективу, співдружність дітей і дорослих, батьків.

Шкільний парламент - найвищий орган учнівського самоврядування .складається із представників делегації від кожного класу, яких обирають на зборах. Очолює шкільний парламент – президент- учениця 11класу –Вовк Лідія.

Шкільний парламент включає в себе таки комісії , чия робота базірується на проектах і обговорюється на засіданях парламенту.ЦЕ КОМІСІЇ:

1. Комісія з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних

ситуаціях

2. Комісія з питань загальної та додаткової освіти

3. Комісія з питань преси та інформації.

4. Комісія з питань спорту та здорового способу життя

5. Комісія з питань екології та краєзнавства

6. Комісія з питань культури та дозвілля

7. Комісія з питань роботи з дітьми молодшого та середнього шкільного віку.

Всі разом плануємо та проводимо на високому рівні спільні виховні заходи: бесіди, круглі столи, акції, екскурсії, КВК,естафети, традиційні і обрядові свята, новорічні ранки, різноманітні конкурси: малюнків, пісень, віршів, гуморесток… Традицією школи стало проведення ряд свят:
 • ДЕНЬ ЗНАНЬ;

 • День вчителя;

 • предметні тижні;

 • свято Миколая;

 • новорічні ранки з учнями молодших класів;

 • бал-маскарад для старшокласників;

 • свято Валентина;

 • виховні заходи присвячені Т.Г.Шевченку.

 • День гумору,

 • День скорбі,

 • Зустріч випускників;

 • Останній дзвоник;та інші.

Участь у всіх районних конкурсах та фестивалях , де зажди маємо

призові місця.Також організовуються зустрічі з працівниками різних служб (міліції, медицини, соціальних служб для молоді), ветеранами війни та праці, письменниками рідного краю. Маючи дієву модель учнівського самоврядування, Глибоцька ЗОШ дає знання, виховує в дусі патріотизму, вчить добра, порядності. Це реальний шлях, на якому наша школа долає соціально-культурні розриви між нею та життям. Саме тому учнівський колектив сильний та організований, з чіткою системою самоврядування і відповідальністю перед суспільством за навчання і вчинки..

Наша школа – є частинкою великої української держави. І ми щасливі , що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі .


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка