Звіт про виконання Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю за 2015 рікСторінка1/3
Дата конвертації14.04.2016
Розмір0.64 Mb.
#7996
ТипЗвіт
  1   2   3


ЗВІТ

про виконання Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю

за 2015 рік
Перелік консультацій з громадськістю, які були проведені згідно з Орієнтовним планом

на 2015 рік

Перелік консультацій з громадськістю, які були включені до Орієнтовного плану

на 2015 рік, але не були проведені (зазначити причину)

Перелік консультацій з громадськістю, які були проведені, але

не включені до Орієнтовного плану

на 2015 рік

Дата проведення консультацій

Електронне посилання та інформація

про захід

1

2

3

4

5

6

Департамент житлово-комунальної інфраструктури
-

-

Засідання за круглим столом Національного форуму України з питання «Законодавче регулювання поводження з відходами в Україні»

11 березня 2015 року

http://vidhody.org.ua/forum/event/06-04-2015-informatsiyne-povidomlennya

У засіданні круглого столу взяли участь народні депутати України, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці, бізнес-структури, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємства-виробники техніки та технологічного обладнання для збирання, транспортування, зберігання та переробки відходів, установи, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, природоохоронні громадські організації, ЗМІ.

Розглянуто та обговорено низку законодавчих актів щодо удосконалення поводження з відходами кінцевого споживання продукції
-

-

Сесії, форуми

щодо розробки загальнодержавної та Київської стратегії поводження з побутовими відходами, ініційованих Асоціацією «Український екологічний альянс»Березень- липень

2015 рокуinfo@ukrecoalliance.com.ua 
www.ukrecoalliance.com.ua

http://press.unian.net/pressnews/1093931-ukraina-nujdaetsya-v-ujestochenii-otvetstvennosti-za-narusheniya-v-sfere-obrascheniya-s-othodami-ekspert.html


http://press.unian.ua/pressnews/1093930-ukrajina-potrebue-posilennya-vidpovidalnosti-za-porushennya-u-sferi-povodjennya-z-vidhodami-ekspert.html

Обговорено актуальні питання: врегулювання проблемних питань у сфері поводження з побутовими відходами на законодавчому рівні; впровадження роздільного збору та сортування відходів; варіанти вирішення екологічних проблем поводження з відходами; необхідність проведення агітаційно-просвітницької роботи

Зустрічі з громадськістю щодо узгодження адресного переліку до програми ремонту житлових будинків ОСББ і ЖБК за бюджетні кошти

-

-

21 травня

2015 року


06 серпня

2015 року


26 серпня

2015 року
Адресні переліки для виконання робіт з капітального ремонту на 2016 рік сформовано на основі звернень киян. Розроблено інтерактивну карту, на якій відображені всі об’єкти, де проводять ремонтні роботи за міською та районними програмами.

https://kievcity.gov.ua/news/27993.html

https://kievcity.gov.ua/news/26973.html

громадський контроль за якістю виконання робіт

https://kievcity.gov.ua/news/26907.html
-

-

Засідання за круглим столом з питання «Чисте довкілля або екологічна катастрофа: перспективи поводження з побутовими відходами в Україні на прикладі Києва та Київської області»

15 грудня

2015 рокуhttps://kievcity.gov.ua/news/31930.html

https://kievcity.gov.ua/news/31934.html

На засідання круглого столу винесено законопроекти: № 3198-1 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поводження з побутовими відходами та стимулювання їх використання як альтернативного джерела енергії

3199-1 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо включення податку за виробництво й імпорт упаковки та товарів в упаковці до екологічного податку)

3200-1Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо спрямування деяких видів екологічного податку на поводження з побутовими відходами).

Учасниками круглого столу обговорено проблемні питання у сфері поводження з відходами та можливі шляхи їх вирішення.

Для ефективного впровадження розробленої у місті Києві власної концепцію у сфері поводження з побутовими відходами необхідне прийняття низки правових змін та створення єдиної стратегії поводження з побутовими відходами на національному рівні. 
Збори, наради, засідання за круглим столом, зустрічі з громадськістю з питання «Реалізація житлових прав мешканців гуртожитків»

-

-

Впродовж

2015 рокуhttp://dzki.kievcity.gov.ua/news/?c=4&d=0

У Департаменті ЖКІ особлива увага приділяється забезпеченню житлових прав мешканців гуртожитків, щоденно проводиться відповідна робота щодо вирішення проблемних питань. Так у звітному періоді організовано та проведено 27.03.15, 07.08.15 засідання комісії Київради із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків

На сьогодні, під дію ЗУ «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» у місті Києві підпадає 193 гуртожитки, у тому числі: 48 гуртожитків державної форми власності; 57 гуртожитків, що увійшли до статутного капіталу акціонерних товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації) та 88 гуртожитків комунальної власності територіальної громади міста.

У 76 гуртожитках районні в місті Києві державні адміністрації видають ордери мешканцям, які не отримали ордерів з незалежних причин та здійснюють приватизацію жилих приміщень.

У 2015 році прийнято до комунальної власності територіальної громади міста Києва 9 гуртожитків.
Засідання за круглим столом, збори, зустрічі, наради з громадськістю з питання «Розробка заходів щодо сприяння створенню позитивного іміджу ОСББ серед населення»

Семінари, круглі столи, «Проведення навчання для потенційних голів ОСББ, ЖБК та підвищення кваліфікації працюючих»-

-

Впродовж

2015 рокуДепартаментом ЖКІ ведеться робота щодо активізації громадськості по створенню нових сучасних форм управління власним майном – об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Постійно проводяться наради щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з функціонуванням ОСББ та ЖБК в місті Києві.

Впродовж року в кожному районі було проведено інформаційно-комунікаційні заходи за участю громадськості, в т.ч. і представників ОСББ/ЖБК з питань впровадження енергоефективних заходів та права власності у багатоквартирних будинках.Електронне посилання:

http://dzki.kievcity.gov.ua/news/106.html

https://kievcity.gov.ua/news/24024.html
З метою реалізації енергоефективних заходів у житловому фонді та підвищення зацікавленості власників житлових та нежитлових приміщень в житлових будинках у створенні ОСББ у Києві проведено конкурс з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках, в яких створені ОСББ, а також у кооперативних будинках на умовах співфінансування.

За результатами проведеного Департаментом ЖКІ конкурсу з визначення кращих проектів з енергозбереження в будинках ОСБ та ЖБК визначено 16 переможців.Електронне посилання: https://kievcity.gov.ua/news/25793.html

Розроблено та затверджено навчальну програму з питань управління та ведення господарсько-фінансової діяльності для керівного складу ОСББ та ЖБК, створено навчально-підготовчі курси на базі учбового комбінату КП «Київжитлоспецексплуатація».

29-30 жовтня 2015 року у приміщенні КМДА за участю представників ОСББ/ЖБК проведено спеціалізовану польсько-українську конференцію з питань термомодернізації житлового фонду за підтримки Польсько-Української Господарчої Палати щодо організації спільних проектів у галузі житлово-комунального господарства м. Києва з врахуванням польського досвіду.

Електронне посилання:

http://dzki.kievcity.gov.ua/news/225.html

Засідання за круглим столом «Проект програми реформування та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва до 2019 року. Реальність та перспективи


-

-

Впродовж

2015 рокуhttp://dzki.kievcity.gov.ua/news/193.html

https://kievcity.gov.ua/news/26815.html

https://kievcity.gov.ua/news/27046.html

https://kievcity.gov.ua/news/26815.html

Департаментом ЖКІ завершено розробку проекту Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки, мета якої полягає у забезпеченні надійного функціонування житлово-комунального господарства міста Києва на засадах енергозбереження, задоволенні потреб споживачів у житлово-комунальних послугах, запобіганні виникненню надзвичайних ситуацій, що пов'язані з функціонуванням систем життєзабезпечення м. Києва. Зазначена Програма спрямована на реалізацію Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, а саме стратегічної ініціативи «Першокласна інфраструктура» в частині житлово-комунального господарства та стратегічної ініціативи «Ощадлива енергетика».З метою формування Плану заходів з реалізації  Стратегії робочими групами з реалізації стратегічних ініціатив «Ощадлива енергетика» та «Першокласна інфраструктура»  в частині житлово-комунального господарства оголошено про конкурсний відбір проектних ідей, що можуть реалізовуватись у м. Києві в рамках реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року (пропозиції приймались з 27.07.15 по 14.08.15).

http://dzki.kievcity.gov.ua/news/179.html

На засіданні 26.08.15 року постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу схвалено концепцію зазначеної Комплексної цільової програми та наголошено на актуальності та необхідності прийняття такого програмного документу.

http://dzki.kievcity.gov.ua/news/249.html

З 15.12.2015 розпочато громадське обговорення проекту зазначеної програми.
-

Застосування програмних продуктів «Будівельні технології – СМЕТА».

У 2015 році на розгляд Науково-технічної ради Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо застосування програмних продуктів «Будівельні технології – СМЕТА» не надходили.-

-

-

Департамент освіти і науки, молоді та спорту
-

-

Міжнародний освітянський «Партнер-клуб» в Українському гуманітарному ліцеї імені Тараса Шевченка

20 лютого

2015 рокуhttp://kievcity.gov.ua/news/21207.html
-

-

Колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

25 лютого

2015 рокуhttp://don.kievcity.gov.ua/news/1665.html

Під час колегії освітяни та батьківська громадськість обговорили питання, які є важливими для киян. Колегія розглянула впровадження інновацій в дошкільній освіті: система «Електронний запис дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності міста Києва» та «Електронна програма організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста Києва».

-

-

Перший Міжнародний фестиваль неформальної освіти INSIGHT

05-06 березня 2015 року

http://kievcity.gov.ua/news/21541.html
-

-

Зустріч заступника голови КМДА Ганни Старостенко, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олени Фіданян, голови Дніпровської райдержадміністрації Ярослава Горбунова з батьківським комітетом середньої загальноосвітньої школи № 128

18 березня 2015 року

http://kievcity.gov.ua/news/22178.html
-

-

Обговорення питань популяризації ідей підприємництва серед молоді, підтримки малого та середнього бізнесу за участі органів студентського самоврядування на базі бізнес-центру «Леонардо»

28 березня

2015 року
В рамках заходу обговорено питання розвитку та підтримки малого підприємництва, підтримки молодіжних підприємницьких ініціатив.-

-

Зустріч молоді із представниками міської влади в Київській державній академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. В рамках зустрічі обговорено шляхи співробітництва щодо вирішення питання подолання дисбалансу на ринку праці

31 березня

2015 року
В рамках зустрічі проведено обговорення питання співробітництва заінтересованих органів у вирішенні питання оновлення кадрового складу державної служби, залучення молоді до формування та реалізації державної молодіжної політики-

-

Колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

15 квітня

2015 рокуhttp://kievcity.gov.ua/news/23043.html

http://don.kievcity.gov.ua/news/2002.html

Про результати вивчення роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо реалізації державної політики у сфері освіти та ефективності управління підпорядкованими навчальними закладами в частині питань, порушених у зверненнях окремих громадян
-

-

Зустріч заступника Міністра охорони здоров’я України Ігоря Перегінця, головного дитячого інфекціоніста МОЗ України Сергія Крамарьова та заступника голови КМДА Ганни Старостенко з батьківською громадськістю у рамках Всесвітнього тижня імунізації

28 квітня

2015 рокуhttp://kievcity.gov.ua/news/23615.html

У рамках події спілкування з медіа, під час якого представники ЗМІ змогли отримати інформацію про виконання Національного календаря щеплень, можливість закупівлі вакцин через міжнародні організації, питання про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення.

Конференція на тему: «Українознавство в постатях видатних дослідників»

-

-

26 серпня 2015 року

http://ippo.kubg.edu.ua/content/8285

У заході взяли участь учителі українознавства, керівники шкільних музеїв, лабораторій, кабінетів, гуртків та факультативних курсів українознавчого (народознавчого, етнографічного) спрямування, методисти українознавства районних науково-методичних центрів, працівники Науково-дослідного інституту українознавства МОН України, викладачі та методисти ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Наскрізні питання конференції – методологія, методика та технології використання потенціалу українознавства в навчально-виховній діяльності сучасної школи, громадянському й національно-патріотичному вихованні, формуванні світоглядних обріїв та естетичних ідеалів школярів

-

Конференція на тему: «Сучасні напрями роботи з обдарованою дитиною». Питання обговорено в рамках інших заходів

-

-


-

Конференція присвячена70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Відбулася низка інших заходів, присвячених 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, за участю ветеранів війни, громадськості, представників районних в місті Києві державних адміністрацій та Київської міської державної адміністрації.

Питання обговорено в рамках інших заходів


-

-

--

-

Зустріч молоді із представниками міської влади на базі Київського університету права НАН України

22 травня

2015 рокуВ рамках зустрічі проведено обговорення питання співробітництва заінтересованих органів у вирішенні питання оновлення кадрового складу державної служби, залучення молоді до формування та реалізації державної молодіжної політики-

-

ХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

22-24 травня 2015 року

http://kievcity.gov.ua/news/24129.html

Цього року на фестиваль завітали 1000 учасників. До Києва приїхали гості з 19 областей України та інших країн світу: Азербайджану, Гвінеї, Камеруну, Республіки Конго, Нігерії, Франції, Польщі, Алжиру, Молдови, Татарстану.

-

-

Засідання за круглим столом на тему: «Шляхи покращення механізмів просування інтересів молоді на ринку праці» на базі Київського молодіжного центру праці

27 травня

2015 року
В рамках заходу, спільно із представниками органів студентського самоврядування, проведено обговорення питання удосконалення законодавчого регулювання державної молодіжної політики у галузі зайнятості, працевлаштування внутрішньо переселених осіб з числа молоді-

-

Засідання за круглим столом на тему: «Альтернативні напрями самозайнятості молоді» на базі Київського молодіжного центру праці

29 травня

2015 року
В рамках заходу, спільно із студентською молоддю, проведено обговорення питань популяризації ідей підприємництва в молодіжному середовищі
-

-

Колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

10 червня

2015 рокуhttp://don.kievcity.gov.ua/news/2356.html

Під час засідання колегії освітяни обговорили питання щодо оптимізації мережі дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів; виконання бюджету міста Києва по галузі «Освіта» за 2014 рік; підготовки до нового 2015-2016 навчального року; розробки проекту Міської цільової програми розвитку столичної освіти на 2016-2020 роки

-

-

Засідання за круглим столом на тему: «Захист прав та інтересів молоді на ринку праці»

17 липня

2015 рокуЗа участю представників профільних інститутів громадянського суспільства, в рамках якого проведено обговорення питань регулювання надання першого робочого місця в Законі України «Про зайнятість населення», особливості системи державного управління розвитком трудового потенціалу, концепції державної системи професійної орієнтації населення-

-

Щорічна міська конференція освітян міста Києва

21 серпня

2015 рокуhttp://kievcity.gov.ua/news/27921.html

http://kievcity.gov.ua/news/27870.html

У конференції, яка вперше відбувалася у форматі відео-конференції, взяли участь понад 2000 освітян з усіх 10 районів Києва. Учасники обговорили нагальні проблеми та виклики перед освітою. Зокрема, відбулася презентація стратегії розвитку «розумної» міської освіти на наступні три роки, яка передбачає створення нового технологічного середовища, що дозволить оперувати хмарними технологіями для навчання та розвитку дитини, контролю з боку педагогів і батьків. У розробці та супроводі програми «розумної» освіти беруть участь провідні технологічні компанії – Microsoft, Intel, Cisco, IBM, Panasonic


Каталог: files -> 2016
2016 -> Відділ освіти Тлумацької райдержадміністрації Методичний кабінет Гостівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
2016 -> Дп ”Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” зат “Укрпрофздоровниця”
2016 -> Конкурс на заміщення вакантної посади
2016 -> Положення про 12 державну пожежно-рятувальну частину управління державної служби україни з надзвичайних ситуацій у тернопільській області (нова редакція) Ідентифікаційний код 38048384 м. Теребовля 2016 Загальні положення
2016 -> Г. Сінцов 2016 р. З в І т про роботу Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації у 2015 році
2016 -> Урок по теме "Повторение и обобщение по теме "Синтаксис и пунктуация" Урок путешествие в страну «Синтаксис и пунктуация»
2016 -> Становище української мови в україні у 2016 році аналітичний огляд 11. 2016 вступ аналітичний огляд «Становище української мови»
2016 -> Навчально-методичний посібник для студентів за спеціальністю «Журналістика»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка