Звіт про проведення Тижня психології у Харківській спеціалізованій школі I-III ступенів №85 Харківської міської ради Харківської областіСкачати 40.76 Kb.
Дата конвертації30.04.2016
Розмір40.76 Kb.

Творчій звіт

про проведення Тижня психології

у Харківській спеціалізованій школі I-III ступенів №85

Харківської міської ради Харківської області

Вже декілька років поспіль в нашій школі навесні став традицією Тиждень психології, який проходить з нагоди Дня психолога. Цього року він проходив з 14.04.2014 по 18.04.2014.

 У програмі тижня психології відбулося дуже багато цікавих заходів, творчих конкурсів та завдань. Учні школи, батьки, вчителі і працівники школи мали можливість взяти участь у цих заходах. Всі щодня знайомилися з цікавою інформацією психологічного змісту, що відповідала зазначеній темі дня.

Кожен день Тижня психології був присвячений конкретній темі та заходам, що допомагали ближче познайомитись з незвичайною наукою психологією, пізнати себе, цікаво та з користю провести час.Почалося дійство в понеділок 14 квітня 2014 року проведенням психологічних акцій «Чарівна шкатулка» та «В світі доброти повинно бути більше».


Вранці працівники психологічної служби та учні 10-а класу пропонували взяти учням, батькам, вчителям, працівникам школи листівку із привітаннями та щасливими і веселими побажаннями, що дуже змінювало настрій навіть самим сумним.


Акція «Чарівна шкатулка» подарувала всім її учасникам позитивні емоції та яскраві враження. Весь учбовий день біля психологічної служби на перервах лунав сміх, бажаючих взяти листівку із привітаннями становилось все більше.

Цього ж дня в коридорі біля психологічної служби пройшла презентація заходів Тижня психології та розпочато Акцію «В світі доброти повинно бути більше», яка проходила весь Тиждень психології. Учні, вчителі змогли не тільки залишити побажання в «хмаринках» але і висловити свої різні емоції та почуття.

Новинки та цікаву літературу учні, вчителі, батьки мали змогу побачити у шкільній бібліотеці, де відбулась виставка психологічної літератури, яку підготовила завідувач бібліотеки Бойко Ю.О.

Психологічний вівторок 15.04.2014 розпочався проведенням Акції «Листування друзів». Було запропоновано написати та передати записку або листівку через «Скриньку довіри». Також в цей день пройшло соціологічне опитування «Кращий вчитель».

Ігротека в початковій школі - «Цікава психологія» для 1-4 класів продовжила другий день Тижня психології.

Конкурсом психологічних плакатів розпочався третій день – середа 16.04.2014. Плакати розташували біля кабінету психологічної служби. Найкращі класи були відзначені Почесними грамотами.

Для учнів 5-х класів в цей день розпочато психологічну гру «Таємний друг», яка дозволила всім її учасникам ( учням, класним керівникам, соціальному педагогу) проявляти свою активну життєву позицію, толерантне відношення до оточуючих, зробити іншим приємні поступки та несподівані сюрпризи. Для одних це стало справжнє свято дружби, інші наприкінці гри пожалкували про те що не спробували якось проявити себе гарними вчинками.

Учні 8 класів взяли участь у інтерактивному занятті «Дружба та кохання», а із учнями 7 класів було проведено педагогічний лекторій «Пізнай себе - пізнаєш світ».

Важливою подією для учнів початкової школи (1-4 класи) став виступ шкільної агітбригади 6-в класу «Як правильно обрати професію», яким було розпочато і продовжено четвертий день Тижня психології 17.04.2014

Останній день 18.04.2014 був самим веселим. З учнями 10-х класів підготовлено гру-квест «Весела подорож по рідному місту». В цікаву подорож разом із вчителями відправились учні 5-6 класів.

На 9 станціях учні показали свої вміння, знання, таланти, проявили взаємодопомогу, дружні стосунки.

З чудовим настроєм всі класи відмітили свою перемогу, тому що в цій грі були тільки переможці, не дивлячись на кількість балів та швидкість виконання завдань.

Також останній день 18.04.2014 був релаксаційним для наших вчителів, бо практичним психологом Сахаль С.С. був проведений заспокійливий тілесно-орієнтований тренінг «Очищення й пробачення образ».


Щодня в кабінеті психологічної служби для педагогів, школярів, батьків проводились консультації.

Протягом Тижня психології всі свої побажання, враження та привітання учні, батьки й вчителі мали змогу висловлювати та обговорювати як при особистому спілкуванні, так і писати в скриньку довіри та на стенді акції «В світі доброти повинно бути більше», які працювали весь цей час.

Неодмінними супутниками творчого процесу стали гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки. Тиждень психології став справжнім святом для душі.

На Тижні психології були застосовані всі види психологічної роботи в школі, що дало змогу всім учасникам педагогічного процесу стати єдиним цілим і цікавими та більш близькими в спілкуванні.Соціальний педагог І.І. Пожидаєва

Практичний психолог С.С. Сахаль


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка