Звернення всеукраїнського об’єднання громадських організацій та територіальних-національних громадСкачати 116.3 Kb.
Дата конвертації29.04.2016
Розмір116.3 Kb.
Звернення

всеукраїнського об’єднання громадських організацій

та територіальних-національних громад «СОЮЗ»

до Українського Народу.


Шановний Український Народ!!!
За 18 років незалежності Україна втратила 6 мільйонів громадян і це сталося не під час війни, а в мирний час. Які ще треба докази того, щоб усвідомити, що інтереси українського народу і інтереси держави «Україна», як функціонуючої системи органів виконавчої влади, це діаметрально протилежні інтереси.

Цей стан, що існує в Україні склався випадково? Чи це наслідки реалізації чиєїсь програми?

Номенклатура КПРС, керуючись власними меркантильними інтересами розвалила країну СРСР. Цей розвал проходив не тільки на наших очах та з нашої мовчазної згоди, але й з нашою допомогою. В той час більшість громадян «України» вірили в те, що ми здобувши незалежну і суверенну державу, здобудемо і право на гідне життя. Ми жадали свободи, а на ділі лише тугіше затягли петлю на своїй шиї. Вірно говорить народна мудрість «Благими намерениями выстелена дорога в ад».

По іншому і не мало бути, бо сценарій для СРСР писався за його межами та й не з благих намірів.

Наша національна «еліта», в більшості своїй, це зрадники національних інтересів усього українського народу, це продажні прислужники фінансово-промислових олігархічних кланів і тому не можуть бути союзниками у цій боротьбі.

Безперервно мерехтяща на телевізійних екранах та бліюча в ефірі усілякі нісенітниці, зраджуюча свій народ і при цьому постійно його обкрадаюча, завжди готова стати в будь-яку позу, заради отримання хабара – це обличчя нашої національної «еліти».

Українська національна «еліта» в більшості своїй – це ляльки-маріонетки, керовані вмілими ляльководами, які знаходяться за кулісами.

Завжди знаходячись за кадром, відчуваючи себе справжньою господаркою країни, пересичена від матеріальних благ та фізичних почуттів, прагнуча перекроїти країну за своїми схемами, готова в будь-який момент натягнути на себе сюртук члена світового уряду – це риси української фінансово-промислової олігархії.

Що потрібно зробити щоб змінити існуючий стан речей і хто це може зробити?

«Начало всякого деларазмышление, а прежде всякого действия – совет». Библия. Сирах 37:20.

Задача українського суспільства на даний час це необхідність зволікти урок із своїх помилок, оцінивши обстановку, прийняти програму дій та заходів, що виправить ситуацію та врятує державу.

Тільки озброєне істиною українською загальнонаціональною ідеєю громадянське суспільство, діючі в інтересах усього українського народу (і ніхто крім нього), здатне змінити стан що склався.

Український народ в своїй боротьбі за майбутнє України має розраховувати тільки на свої власні сили.

Що потрібно робити?

По-перше. Українському народу треба усвідомити в чому полягає істина всеукраїнська національна ідея. В чому полягають задачі громадського суспільства України. Усвідомити план змін та реформування держави.

По-друге. Потрібна консолідація всіх громадян України в єдину систему національних громад та громадських організацій з метою подальшої реалізації всеукраїнської національної ідеї. Коли ми разом ми сила.

Всеукраїнське об’єднання «СОЮЗ» ставить за мету формування в Державі «Україна» громадянського суспільства, яке стане носієм всенародної загальної національної ідеї:

Головними складовими цієї ідеї об’єднання «Союз» бачить в наступному:
  1. Слов’янський союз як умова забезпечення миру та злагоди в державі.

  2. Народна Конституція – суспільний договір народу України.

  3. Соціальна справедливість – як невід’ємна умова всенародної загальнонаціональної української ідеї.

  4. Боротьба з тотальною корупцією.


Перша складова. Слов’янський союз як умова забезпечення миру та злагоди в державі.

«Плод же правды в мире у тех, которые хранят мир» (Библия, Иаков 3:13).

Держава Україна багатонаціональна держава.

Український народ – це совокупність усіх без винятку громадян України.

Український народ – це єдність не за ознакою крові, а по духу.

Більш ніж 95% чисельності народу України складають громадяни України: української, російської, білоруської національностей, які належать до східнослов’янської гілки однієї з величайших у Європі груп народів на основі схожості мови, та культури та мають загальне ім’я слов’яни.

Слов’яни (українці, росіяни, білоруси) мають загальні корені: єдину православну церкву, єдину слов’янську культуру, загальні звичаї та традиції. Незначна мовна різниця східних слов’ян, як слідство тимчасового насильницького входження слов’ян до складу різних держав на визначених етапах їх історичного розвитку, не перешкоджає тому, щоб визнавати їх єдиним народом.

Слов’яни в Україні є державно-утворюючими національностями. Україна - це слов’янська держава. Якщо між цими національностями буде порозуміння - це гарантія забезпечення миру та злагоди у всій державі.

Громадянський мир та злагода в державі є запорукою для реалізації будь-яких загальнонаціональних програм.

Громадське суспільство держави «Україна» діючи в інтересах усього українського народу, маючи за мету могутність та розцвіт держави «Україна» повинно забезпечити укріплення дружби між громадянами усіх національностей, в першу чергу між громадянами слов’янських національностей.

Розпалювання національної нетерпимості в суспільстві, особливо серед громадян слов’янських національностей – це злочин який веде до руйнування державності.

Громадянське суспільство повинно вести непримириму боротьбу проти застосування у розмовній мові слів «хохол», «москаль», «бульбаш», ображаючих національну гідність. Таких слів не повинно бути в Українській мові, а той хто думає по іншому – той ворог усього українського народу.

Україна, як слов’янська держава повинна забезпечити розширення зв’язків економічних, культурних, політичних та інших з усіма слов’янськими державами і в першу чергу з Росією та Білорусією, як гарантію існування слов’янства, як такого.
Друга складова. Народна Конституція – суспільний договір народу України.
Громадське суспільство ставлячи перед собою високу мету розбудови України, як

країни де вищим проявом права є воля народу на сам перед повинно закріпити це право в законах України.

Конституція України – це головний документ держави, маючий найвищу юридичну силу. Конституція України – це зведення непорушних базових принципів, які єсть фундаментом для утворення інших правових актів держави.

Головним завданням та метою Конституції України мають бути внесені Положення, що відповідають інтересам українського народу та інтересам держави. Червоною ниткою повинні бути скріплені положення Конституції, в яких закріплені права громадянина України. Виключне право народу України, шляхом всенародного референдуму приймати Конституцію, вносити до неї зміни, визначати Конституційний лад в державі Україна.

Як проява принципів демократії в положеннях Конституції повинно відобразити демократичні принципи формування вищого законодавчого органу в Державі.

Верховна Рада, як представницький орган Українського народу, повинна бути представлена представниками народу України пропорційно численній кількості національностей, що складають український народ. Це забезпечить безумовне представництво усіх національностей, що входять до складу українського народу.

Положення народної конституції повинно відповідати інтересам Українського суспільства та держави.

Народна конституція повинна містити положення, які гарантують загальнолюдські цінності кожній людині право на гідне життя.

Народна конституція повинна містити положення, що відображає принципи соціальної справедливості. Кожна людина має право на загальнолюдські цінності. Народна конституція повинна містити положення, які забезпечать в державі верховенство права на ділі. Закон – це норма, а не дишло.

Народна конституція повинна не тільки розширити повноваження органів місцевого самоврядування, але й в сто разів розширити повноваження органів самоорганізації населися як шлях до формування громадянського суспільства.

Прийняття Конституції об’єднання «Союз» розподіляє на три етапи.

Етап перший. Підготовчий.

Формування Вищої Конституційної Ради України*, до складу якого повинно залучити територіальні громади, національні громади, громадські організації, політичні партії, міські ради, фахівців, з метою підготовки проекту майбутньої Конституції та узгодження її положень. Цим органом може бути винесено на всенародний референдум декілька варіантів проекту Конституції України.

Другий етап. Оприлюднення в засобах масової інформації проекту (проектів) Конституції України і їх подальше всенародне обговорення.

Третій етап. Проведення всенародного референдуму.

Всенародний референдум – це воля народу України і не потребує ніякого подальшого узгодження з будь-яким органом чи посадовою особою України.


Третя складова. Соціальна справедливість – як невід’ємна умова всенародної загальнонаціональної української ідеї.
Об’єднання «Союз» не поділяє більшовицький лозунг «Все забрать и разделить», але категорично виступає за право кожного громадянина України на гідне життя.

Ми за рівність перед законом усіх форм власності. За багатоукладність форм в українській економіці, але категорично проти чиновнично-олігархічного сурогату, т.є. проти лобіювання державними інститутами виключно інтересів олігархічних структур.

Об’єднання «Союз» категорично стоїть на позиціях:

Земля – всенародне багатство, належить усьому українському народу і ні при яких обставинах не можу бути товаром. Земля – це творіння не людське, а Боже.

Стратегічні підприємства України повинні мати тільки державну форму власності. До стратегічних підприємств відносяться: містоутворюючі підприємства, галузеутворюючі підприємства, енерговиробничі, енергопостачальні підприємства.

Заміна податку на прибуток податком на власність з метою перерозподілу доходів між різними соціальними групами.

Введення оптимального і рівного оподаткування для всіх суб’єктів господарювання, стимулюючого розвиток економіки.

Проведення люстрацій приватизованих підприємств, які були приватизовані з порушенням законів України.

Легатимація власності приватизованої за 18 років «Незалежності» України. Все, що було вкрадено у народу, повинно бути йому повернено.

Націоналізація банків-як аморального засобу отримання прибутку, як уроджене явище що веде до скритої форми рабства.

Національна валюта України гривня. Всі розрахунки між громадянами, суб’єкта господарчої діяльності незалежно від форми власності ввести виключно в національній грошовій одиниці. Міцна гривня – міцна держава.

Розрахунки всередині України в іноземній валюті визначаються незаконними, а особи винні в даному злочини, повинні нести відповідальність в рамках законодавства. Іноземна валюта використовується як спосіб платежу суб’єктів господарчої діяльності виключно у зовнішньоекономічних розрахунках.


Четверта складова. Боротьба з тотальною корупцією.

«Корень всех зол есть сребролюбие» (Библия. 1 Тим. 6:10)

Існуючий рівень корупції в державі підриває не тільки основи державності, але й становить під загрозу існування самої держави.

Хабар – найтяжчий злочин в людському суспільстві. По своєму деструктивному впливу на суспільство хабар можна розподілити на дві складові – економічну і соціальну.

Економічна складова – це тіньовий обіг фінансів та неефективне використання державних інвестицій, що завдає значну шкоду економіці.

Соціальна складова хабара виглядає набагато жахливіше та небезпечніше.

Хабар - проникаючи в будь-яку область суспільної діяльності, уродує та руйнує її.

Хабар - підірвав віру в справедливість, розбещив усі прошарки суспільства.

Хабар - сприяв пограбуванню загальнонародної власності.

Хабар – розподілив суспільства на олігархів та злидарів.

Хабар - трансформував соціальну групу державних службовців в алчних прислужників олігархів.

Хабар - паралізував функціонування державних інститутів і, тим самим, підриває основи державності.

Изжить цей злочин чи хоча б суттєво його обмежити – першочергове завдання суспільства. Не вирішивши цієї проблеми, держава «Україна» не має майбутнього.

Але саме небезпечне, весь трагізм ситуації полягає у тому, що суспільство, в своїй більшості, адаптувалося до цього пороку.

Породжений суспільством, існуючий в ньому, цей порок може бути переможений тільки суспільством, тим громадянським суспільством, яке в Україні тільки зароджується.

Приймаючи до уваги всю антинародну суть хабара та її руйнуючий вплив на суспільство, жорстокі засоби боротьби з ним не тільки припустимі, але й життєво необхідні для самого суспільства.

Неминучість та суворість покарання за хабар, незалежно від її форми та розміру –дієвий фактор у боротьбі з нею.

Практичними кроками для приборкання цього антисуспільного явища, в першу чергу, повинні бути - внесення відповідних змін до Конституції та законів України в якості превентивної міри.

В Конституцію України та закони України вносяться доповнення, які забов’язують Президента, председателя уряду, державних службовців усіх рангів, Народних Депутатів, Народних Судій, працівників правозахисних органів та членів їх родин в обов’язковом порядку щорічно оприлюднювати декларації про витрати.

Необхідно внесення змін в закони України, передбачаючи виплату винагороду громадянам, подавши інформацію про хабарників.

Усі без виключення посадові особи України, в разі, якщо їх провина в отримані хабара буде доведена судом, засуджуються на 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна та назавжди лишаються права займати будь-які державні пости.


P.S. «Ненависть возбуждаёт раздоры, но любовь покрывает все грехи» (Біблія. Притчі.)

«Добродіями» України, як внутрішніми так і зовнішніми, навмисно вносяться в Українське суспільство питання що розколюють його (ОУН,УПА,СРСР, Євросоюз,ЄЕП,СНГ, церкви Київського та Московського патріархатів і т. і. )

Мета цих «добродіїв» РОЗВАЛ ДЕРЖАВИ їх лозунг. «РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАСТВУЙ».

Мета Українського народу-це могутня Українська держава. За ради цієї мети кожен патріот України, кожен, відповідальний громадянин, не зважаючи на своє ставлення до цих питань, повинний зміцнювати єдність Українського народу

Єдність Українського народу-гарантія миру і злагоди в Українській державі.

Наші пращури як святиню, з покоління в покоління передавали у спадщину нашу Українську державу.

Тепер надійшла наша черга. Тепер ми відповідальні за нашу державу. Тепер наш святий обов’язок зберегти та передати її у спадщину майбутнім поколінням .

Наші діди та батьки зі зброєю в руках захищали нашу державу. В наш час, коли вітсутне відкрите протистояння з ворогом, коли не чутно пострілів, відсутня лінія фронту, не ллється кров іде інша війна-війна ідеологічна.

Наш ворог застосував проти нас ідеологічну віну - війну за наш розум,сподіваючись на те що ми по своїй дурості своїми руками зруйнуємо свою державу.Невже ми справді такі дурні? Невже не прийде нам на допомогу історична, генетична пам'ять поколінь?

«Купи себе истину и не продавай мудрости и учения, и разума» (Библия, притчи 23:22).

Український народ повинний зрозуміти що головний наш ворог сидить в нас самих. Наш ворог це наша жахлива некомпетентність в питаннях взаємодії причин та слідства тих соціально-політичних процесів, які протікають в українському суспільстві та у світі.

Український народ повинен усвідомити що втративши свою державу іншої держави не знайде ніде і ніколи. Втративши державу-втратить все без залишку, і землю, і культуру, і віру, і мову, і волю. Землю наших пращурів заселять інші народи а залишки Українського народу будуть вигнанцями у колишній своїй країні. За цей гріх проклянуть нас наші пращури з того світу, та й поправу назвуть нас суканими дітьми.

За всю історію людства лише єврейському народу вдалося вдруге відтворити свою власну державу ( завдяки релігії – іудаїзм ),та і то на протязі 60 років виборюють це право у нескінчених військових конфліктах.

Українському народу це не вдасться в наслідок іншої релігії та ментальності.

Єдність Українського народу це початок переможного шляху в бороді за свою могутню, квітучу державу а все що окрім цього від лукавого.

_______________

* Вища конституційна рада України.База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка