Законів України: «Про освіту»; «Про загальну середню освіту»Скачати 77.62 Kb.
Дата конвертації29.04.2016
Розмір77.62 Kb.
НАКАЗ №__

___.06.2014 р. с.ЛукиПро підсумки виховної роботи за

2013/2014 навчальний рік

Організація виховної роботи у 2013/2014 начальному році здійснювалася у закладі відповідно до вимог законів України:

- «Про освіту»;

- «Про загальну середню освіту»;

- «Про охорону дитинства»;

- «Про позашкільну освіту»;

- постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778«Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»;

- наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 №1243 «Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України»;

Питання виховної роботи у І півріччі поточного року розглядалися на засіданнях оперативних та інструкційно-методичних нарадах.

Класоводами, класними керівниками продовжувалась робота згідно рекомендацій та висновків по ліцензійній експертизі школи, що проводилась на початку 2013 року. Планування виховної роботи школи, окремих класів проводилось у відповідності з нормативними документами і рекомендаціями, періодично доповнюючись заходами, що вимагали термінового виконання (позачергові бесіди з профілактики правопорушень, дотримання правил техніки безпеки, рекомендацій Міністерства освіти та відділу освіти Малинської РДА). Але не всі плани роботи класних керівників відповідають структурі річного виховного плану школи.

Протягом навчального року розв’язувалися наступні завдання:

-пропаганда здорового способу життя серед учнів (основні загальношкільні заходи: «Спортивний марафон» до Дня спорту (відповідальний І.М.Зеленко), бесіди по класах «У здоровому тілі здоровий дух»(відповідальні класоводи,класні керівники).

Учні школи брали участь у змаганнях районного рівня та зайняли І місце в турнірі з шахів (Семененко Ярослав та Кириченко Руслана) та І командне місце в шкільному багатоборстві (команда 7 класу).

У закладі діє спортивна секція з волейболу (керівник Зеленко І.М.). Майже 50% учнів охоплені роботою в даній секції. Результатом вищеназваного завдання є здобуті перемоги вихованців на районних змаганнях серед школярів.

- профілактика шкідливих звичок серед учнів (основні виховні заходи: «В гостях у Сонечка, на галявині Здоров’я» (відповідальні класоводи), акція «День без куріння» (за участю органів учнівського самоврядування),

-заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом (відповідальні класні керівники, вихователі). Але, не дивлячись на проведену роботу, деякі учні проявили схильність до паління . Тому завдання профілактики шкідливих звичок залишається пріоритетним і для подальшої виховної роботи.

- формування правової культури учнів. Даному завданню відповідали тиждень і місячник правових знань. Основні виховні завдання: конференція з правової тематики- (відповідальна Галицька З.В.), класні години «Захист прав дітей у нашій країні», «Декларація прав дітей та Конвенція ООН про права дитини» (відповідальні класні керівники), тренінгові заняття «Діти мають захищати свої права» (відповідальні класоводи), бесіди «Права і обов’язки громадян України»(відповідальні класні керівники). На базі школи 21.10.2013 р. було проведено семінар голів МО класних керівників району на тему : «Правове виховання в плануванні роботи класного керівника», в якому прийняли участь учнівські колективи 1-4 ,8,9,10 класів та їх класні керівники.

На виконання Комплексної районної програми щодо подолання злочинності на період 2012-2015 рр., з метою поліпшення превентивного виховання, попередження правопорушень, подолання злочинності серед неповнолітніх та реалізації положень Концепції Державної програми профілактики правопорушень на період до 2015 року, згідно плану роботи школи видано наказ та затверджено план заходів з попередження правопорушень та подолання злочинності в учнівському середовищі на 2012-2013 н.р.

Оновлено банк даних про учнів, схильних до девіантної поведінки. Заступником директора з виховної роботи Гузем О.В. (жовтень) проведено діагностичні дослідження, складено плани індивідуальної та корекційної роботи з такими учнями, закріплено наставників.

У закладі створена шкільна рада з питань профілактики правопорушень. На засіданнях профілактичної ради розглядалися питання щодо постановки або зняття з внутрішкільного обліку, питання девіацій у дітей.

На жаль, в другому півріччі на внутрішкільний облік поставлено 3 учні ( Гайдамакін Микола,Городовий Анатолій – 7 клас, Мойсієнко Валентин- 8 клас) у зв’язку з бійкою.

Учні девіантної поведінки залучаються до організації різноманітних виховних заходів, які проводяться у формі дискусій, рольових ігор, конкурсів, вікторин .

Протягом січня – травня 2014 року з вищевказаними учнями проводилась робота по виправленню недоліків у поведінці адміністрацією школи, учнівським активом і, за наслідком роботи порушено клопотання про зняття Городового Анатолія та Мойсієнка Валентина з внутрішкільного обліку як таких, що стали на шлях виправлення і не мають серйозних зауважень з поведінки.

Школа тісно співпрацює в питаннях запобігання злочинам з органами місцевого самоврядування, зокрема з сільською Радою (голова- Венглівський Іван Андрійович), який вже довгий час є членом шкільної ради з профілактики правопорушень. В деяких випадках порушники заслуховуються на спільному засіданні ради профілактики та виконкому сільської Ради.

Періодично проводяться рейди «Урок», «Відвідування». Результати фіксуються у наказах, протоколах батьківських зборів, засідань комісії дисципліни і порядку, ради профілактики правопорушень серед молоді, актах обстеження, журналах обліку відвідування вчителями учнів схильних до правопорушень, аналізуються на лінійках, класних зборах. Педагог-організатор Арент Г.П. веде зошит обліку відвідування.

Правовиховній та профілактичній роботі постійна увага відводиться на уроках правознавства у 9-10 класах (вчитель Галицька Зоя Василівна). Питання права розглядаються також в темах предмету «Етика» 6 клас та «Людина і суспільство» 11 клас (вчитель Гузь Олександр Володимирович).

В школі наявні матеріали, які пропагують здоровий спосіб життя, є антирекламою палінню, вживанню наркотиків, сприяють вихованню правової свідомості.

На основі нормативно-правових документів розроблено моделі правовиховної роботи, концепції правової освіти, превентивного виховання. Регулярно проводяться місячники,тижні правових знань.

Із метою утвердження патріотизму, моральності та загальнолюдських життєвих принципів у дитячому середовищі, у закладі проводилась відповідна робота: лінійка пам’яті до Дня партизанської слави (відповідальний Гузь О.В.), участь учнів школи у мітингу та покладанні квітів до Меморіалу Слави у День визволення від німецько – фашистських загарбників (відповідальна Галицька З.В.,Гузь О.В.-18.11.2013р.) виховні години по класах «Героїчне минуле», засідання «круглого столу» за темою «Злочини нацистського режиму» до 72-х роковин трагедії Бабиного Яру (відповідальні вчителі) .

У закладі продовжується робота стосовно створення умов для розвитку творчих здібностей дітей. З метою різнобічного розвитку вихованців у школі працює 5 гуртків різних напрямків.

Учасники музичного гуртка (керівник Бельченко Т.М.) протягом семестру брали участь у всіх загальношкільних заходах ( свято Першого дзвоника,свято Дня вчителя, осінній ярмарок, Новорічний ранок, виступи агітбригад). Учні школи прийняли участь у районному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Таланти твої,Малинщино»

Члени гуртка «Умілі руки» (керівник Білоус В.В.) здобули схвальні відгуки на виставці до Дня вчителя та «Різдвяні візерунки». Діти-гуртківці прийняли участь в конкурсах «Годівниця» та «Великодні писанки».

Члени краєзнавчого гуртка (керівник Гузь О.В.) готують матеріали про ветеранів ВВВ нашого краю та оновлюють експозицію шкільного музею до. Учень 9 класу Кулаківський Максим відзначений за участь у конкурсі учнівських робіт з історії рідного краю («Наш земляк А.В.Добровольський»). Відзначено роботу гуртківців (Кулаківський Максим, Світельський Богдан,Ісаєва Анжела та Романчук Ірина) і в конкурсі нарисів «Історія міст і сіл України». Роботу оформлено у вигляді брошури для методичного кабінету школи та для сільської Ради. Члени краєзнавчого гуртка Світельський Богдан і Дмитренко Тарас приймали участь у фотоконкурсі «Барви твої,Україно» та готували презентації до Дня Європи.

Гуртківці «Курсу користувача ПЕОМ» (керівник Вигівський А.І.) продовжують вивчати та впроваджувати в дію нові інформаційні технології. Сім членів гуртка взяли участь у Міжнародному конкурсі «Бобреня» де отримали відповідно 3 сертифіката «добре» та 4 сертифіката «учасник».

28.05.2014 року в школі було проведено свято обдарованості, де відзначено учнів,що мають досягнення в навчальній, мистецькій,громадській роботі.

У закладі продовжує свою діяльність організація дитячого самоврядування «Шкільна Рада». Регулярно проводяться лінійки (щопонеділка).

Найактивніші члени організації: Кириченко Яна, Зеленко Віка, Зіневич Тетяна, Ісаєва Анжела, Романчук Ірина. Члени активу дитячого самоврядування допомагають педагогам у проведенні загальношкільних заходів, вносять свої пропозиції стосовно їхньої організації. Наприклад, органами учнівського самоврядування організовано та проведено ряд суботників по благоустрою території закладу,проводиться перевірка чергування по класах та в їдальні.

Але в діяльності організації є і недоліки: учні школи малоініціативні, на рівні класу робота самоврядування включає в себе лише чергування в закріпленому кабінеті ; також рівень організації чергування учнів не є належним, вихованці часто забувають про обов’язки чергових, педагоги-не контролюють процес чергування.

Згідно плану роботи в школі проведені традиційні свята: День знань, Свято «Щедра осінь», День самоврядування ( в рамках Дня вчителя). Проведено свято Нового року 27.12.2013 р., в якому прийняли участь учні1-11 класів.

Виходячи із вищезазначеного,


НАКАЗУЮ:

1. Виховну роботу за 2013/2014 рік вважати задовільною.

2. Заступнику директора з виховної роботи Гузю О.В.:

1) Підвести підсумки виховної роботи за 2013-2014 н.р. на нараді при директорі. ( червень 2014).

2) Взяти під контроль виконання планів роботи класними керівниками,їх своєчасну звітність, а також особливу увагу приділити роботі з підвищення фахово-методичного рівня педагога-організатора Арент Г.П.

3.Класним керівникам 1-11 класу ,заступнику директора з виховної роботи продовжити роботу над виконанням рекомендацій ліцензійної експертизи.

4. Класним керівникам свої робочі плани привести у відповідність до річного плану виховної роботи та до Інструкції щодо ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах(до 01.09.2014 р.).

5. Педагогу-організатору Арент Г.П. продовжити роботу по подальшому вдосконаленню проведення загальношкільних виховних заходів та свят (протягом 2014-2015 н. р.)

6. Оголосити подяку класоводам Білоус В.В., Зіневич Л.І.,Тетері Н.А., класним керівникам 8 класу- Вигівському А.І., 10 класу-Чернецькому П.П. за їх активну участь у виховній роботі як свого класу так і всього навчального закладу. ( Нарада при директорі).

7.Оголосити подяку із записом до трудової книжки бібліотекарю школи Гаєвській Г.В. за постійну допомогу та організацію виховних заходів для учнів школи, систематичну роботу по узагальненню, впорядкуванню та використанню матеріалів по виховній роботі в шкільній бібліотеці.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Гузя О.В.
Директор школи: З.В.Галицька

З наказом ознайомлені:_______________ Гузь О.В.,______________Арент Г.П..

____________Зіневич Л.І.,______________Білоус В.В.,_____________Тетера Н.А.,

____________Зіневич Н.В.,_____________Сивко О.В.______________Бараш Л.Ю.,

____________Зеленко І.М.,____________Вигівський А.І.,___________Савченко Л.В.,

____________Чернецький П.П.,________Сільченко В.В.,___________Гаєвська Г.В.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка