З основної діяльностіСкачати 47.74 Kb.
Дата конвертації30.04.2016
Розмір47.74 Kb.

(з основної діяльності)


Про підвищення оперативної готовності та забезпечення реагування на надзвичайні ситуації у період новорічних свят та Різдва Христового
З метою підвищення готовності структурних підрозділів апарату Державної служби України з надзвичайних ситуацій, органів і підрозділів ДСНС України до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та організації заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки у період святкування новорічних свят та Різдва Христового

НАКАЗУю:


1. Департаменту реагування на надзвичайні ситуації, Департаменту організації заходів цивільного захисту, Адміністративному департаменту, Департаменту ресурсного забезпечення, Департаменту персоналу, Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, головним управлінням (управлінням) ДСНС України в областях та м. Києві, підрозділам центрального підпорядкування ДСНС України, навчальним та науково-дослідним установам, підприємствам, організаціям системи ДСНС України на період з 31 грудня 2015 року по 3 січня 2016 року та з 7 по 10 січня 2016 року:

1.1. Призначити в органах управління та підрозділах відповідальних посадових осіб з числа керівного складу для вирішення невідкладних завдань


у сфері відповідальності ДСНС України.

Графік чергування керівного складу апарату ДСНС України додається (додаток 1).

1.2. Посилити охорону адміністративних будівель і місць дислокації формувань ДСНС України. Перевірити протипожежний стан службових приміщень, робочих кабінетів, сховищ, комор, парків. Забезпечити надійне збереження техніки, майна, засобів та оснащення.

1.3. Заборонити виїзд транспортних засобів за винятком транспортних засобів чергових підрозділів, підрозділів, залучених до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, і тих, які забезпечують життєдіяльність підрозділів


та залучені до здійснення заходів з організації служби у цей період.

1.4. Спланувати та вжити додаткових заходів щодо забезпечення належного рівня дисципліни серед особового складу та працівників, які перебуватимуть на службі у підпорядкованих органах управління і підрозділах.

1.5. У разі ускладнення оперативної обстановки та виникнення надзвичайних ситуацій і подій, що мають резонансний характер, доповідати негайно в установленому порядку.

2. Головним управлінням (управлінням) ДСНС України в областях та


м. Києві:

2.1. Організувати взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами внутрішніх справ, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів із святкування новорічних свят та Різдва Христового, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і подій.

2.2. Відпрацювати плани і картки пожежогасіння на задіяні
до святкування новорічних свят та Різдва Христового об’єкти, здійснити перевірку джерел протипожежного водопостачання в районах їх розташування. Уточнити з урахуванням місцевих особливостей маршрути висування сил і засобів у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і подій на зазначених об’єктах.

2.3. Організувати чергування у цілодобовому режимі з 09:00 31 грудня 2015 року до 09:00 4 січня 2016 року та з 9:00 7 січня до 9:00 11 січня


2016 року оперативних груп для організації реагування у разі ускладнення пожежної і техногенної безпеки в зоні відповідальності або виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і подій.

2.4. Забезпечити посилений моніторинг техногенної та пожежної безпеки у межах зон відповідальності. Особливу увагу приділити об’єктам


з масовим перебуванням людей, на яких будуть проводитися заходи, пов’язані із святкуванням новорічних свят та Різдва Христового.

3. Головним управлінням (управлінням) ДСНС України в областях та
м. Києві, Міжрегіональному центру швидкого реагування, 1
Спеціальному центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування, 2 Спеціальному центру швидкого реагування, Спеціальному авіаційному загону ОРС ЦЗ ДСНС України, Навчальному центру ОРС ЦЗ ДСНС України, Базі ресурсного забезпечення та аварійно-рятувальних робіт, ДП «Мобільний рятувальний центр ДСНС України», Державному воєнізованому гірничорятувальному (аварійно-рятувальному) загону:

3.1. Організувати додаткові заняття з особовим складом щодо вивчення особливостей об’єктів, задіяних до святкування новорічних свят та Різдва Христового, маршрутів висування до них, порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, подій і заходів безпеки під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

3.2. Забезпечити постійну взаємодію з представниками Управління державної охорони України та органів внутрішніх справ у місцях тимчасового та постійного перебування посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

3.3. Подати до 12:00 24 грудня 2015 року через Департамент реагування на надзвичайні ситуації (e-mail: kovalev.v@mns.gov.ua) розрахунки сил і засобів та списки відповідальних осіб від керівного складу на період святкування новорічних свят та Різдва Христового (додатки 2, 3, 4, 5).

4. Управлінню авіації та авіаційного пошуку і рятування, Спеціальному авіаційному загону ОРС ЦЗ ДСНС України утримувати в постійній готовності до застосування авіаційну техніку для оперативного залучення до реагування на надзвичайні ситуації.

5. Контроль за виконанням територіальними органами ДСНС України заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до святкування новорічних свят та Різдва Христового, та організації реагування на можливі надзвичайні ситуації, пожежі і події покласти на оперативні групи ДСНС України.

Інструктаж оперативних груп і чергових змін, залучених до несення служби з 09:00 31 грудня 2015 року до 09:00 4 січня 2016 року та з
09:00 7 січня до 09:00 11 січня 2016 року, провести о 15:00 30 грудня
2015 року.

6. Управлінню забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України виділити з 09:00 31 грудня 2015 року до 09:00 4 січня 2016 року та з 09:00 7 січня до 09:00 11 січня 2016 року автомобіль для транспортного забезпечення оперативної групи ДСНС України. Чергування автомобіля організувати в цілодобовому режимі за місцем дислокації, залучення – за викликом начальника чергової зміни ДСНС України. Забезпечити заправку автомобіля пально-мастильними матеріалами з розрахунку на 800 км пробігу.

7. Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту організувати контроль за станом пожежної і техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до святкування новорічних свят та Різдва Христового.

8. Особам, які у святкові та вихідні дні залучаються до чергування


у складі оперативних груп, відповідальним в органах управління та підрозділах, за рішенням керівництва надати дні відпочинку відповідно до чинного законодавства.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Мельчуцького О.Г.Голова М. ЧечоткінБаза даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка