Вступ в школі працюють такі виховні центриСкачати 234.77 Kb.
Дата конвертації29.04.2016
Розмір234.77 Kb.


ВСТУП

В школі працюють такі виховні центри:

 • „Школяда" (Головний консультант Савка-Ржематорська О.В.)

 • клуби дитячих організацій „Барвінчатко" та „Піонер" (педагог-організатор

 • інтелектуальні клуби ( Консультант Міністерство освіти).)

 • клуб „За здоровий спосіб життя" (Керівник Губська Н.М.)

 • шкільний музей (Керівник Білоус Л.М.)

 • методоб’єднання класних керівників (Керівник Рибалко Т.А.)

 • рада профілактики (Керівник Кононенко Н.В.)


Закріплювались і продовжувались такі шкільні традиції:

 1. День школи

 2. День самоврядування ( вибори)

 3. Дні здоров я

 4. Проект «Творчість»

 5. Посвята в першокласники.

 6. Посвята в старшокласники.

 7. Свято „Вчителю мій"

 8. День рідної мови

 9. Свято зустрічі випускників

 10. День довкілля
  10.День книги
  11. Конкурс „Овочева казка"

Аналіз виховної діяльності в 2013/ 2014 навчальному році

Виховання учнів реалізувалося у процесі організації:

 • навчально-виховної діяльності;

 • позаурочної та позакласної діяльності;

 • позашкільної освіти;

 • роботи органів учнівського самоврядування;

 • взаємодії з батьками, громадськими організаціями, державними установами.

Впродовж 2013/2014 навчального року педколективТавільжанської школи продовжував впроваджувати у життя свою систему виховання учнів, в основі якої лежить розвиток дитячого самоврядування , формування здорового способу життя та проектна діяльність.

Самоврядування в школі очолюють і здійснюють „Школяда" та дитячі клуби „Барвінчатко", „Піонер" та „Старшокласник". „Школяда" за звітний період провела 6 засідань, всі клуби працювали з жовтня місяця, відкриті засідання проводились згідно планів. Використовувались такі форми педагогічної підтримки та допомоги «Школяді»: • надання допомоги в розробці необхідних документів, пам’яток, рекомендацій;

 • надання допомоги у плануванні та організації діяльності;

 • організація навчання активу, створення шкіл лідерів;

 • участь у засіданнях органів учнівського самоврядування;

Під керівництвом «Школяди» та педагога – організатора традиційно успішно працювали дитячі клуби:. Найцікавіше в клубі „Барвінчатко" проходили інтелект – шоу, проекти «Моя Тавільжанка», «Професії наших батьків», «українські народні символи», традиційні шоу „Маленька принцеса", „Нумо, гвардійці", новорічні розваги та щедрування, „Веселі старти", „Свято Матері", „Свято рідної мови", „Свято птахів" .Барвінчата брали активну участь у всіх шкільних конкурсах малюнків, конкурсах , виставках та ін. шкільних традиціях, активно працювали у клубі «Що? Де? Коли?», подорожували станціями країни Знань та країни Барвінкової.

У клубі „Піонер" були підготовлені і проведені „День рідної мови", диспут „Наші права і обовязки", конкурси „Нумо, гвардійці", «Маленька принцеса","Господарочка", розмова „Професія - захисник Вітчизни".

У клубі „Старшокласник" йшла постійна розмова про здоровий спосіб життя, вивчались права і обов’язки, правила життя в колективі, людські цінності. Цікаво проходила розмова за круглим столом "Я і Україна", шоу „Господарочка", „В ім’я кохання", Богиня краси», „Вечорниці" та ін.

Значно активізувалась волонтерська робота. Волонтери працюють з ветеранами, одинокими людьми, на чолі клубу «За здоровий спосіб життя», по впорядкуванню бібліотечного фонду та на видачі і прийомі книг. Стали уже традиційними тижні книги та конкурс книгоманів, що започаткувала волонтерська група.

З січня місяця у школі стартував проект «Творчість». Кожного тижня всі учні школи могти проявити себе як читці, поети, поети, письменники, художники, майстри – умільці, актори, співаки, танцюристи. Ця діяльність допомогла нам стати кращими в районі серед солістів – вокалістів (Манько О.), вокальних груп (гурт «Козачата»).Проведено 11 конкурсів малюнків, 5 конкурсів на кращий твір, 7 виставок поробок, ярмарок майстрів. Щомісяця працювали інтелектуальні клуби „Ерудит" та КВК. Значно розширилась гурткова робота. Особливо активно працювали хімічний гурток та гурток юних театралів.

Багато уваги традиційно приділялось превентивному вихованню. Це і тематичні класні години, і щомісячні засідання ради профілактики, проведено 5 рейдів „Діти вулиці", 19 рейдів „Урок", учні, схильні до правопорушень, охоплені гуртковою роботою, мають шефів, оточені постійною увагою класних керівників, громадського інспектора та однокласників. Постійно відстежувались умови проживання дітей пільгового контингенту, співбесіди з батьками, тренінги та консультації для них.

У клубі „Старшокласник" щомісяця працював клуб „За здоровий спосіб життя", який в цьому році мав власну газету, в якій вів просвітницьку роботу та повідомляв про результати заходів, що здійснювались клубом, готував і

проводив конференції „Шкідливі звички та їх вплив на організм". „Стан довкілля нашого краю" тощо.

Заняття спортом – улюблена справа учнів. Наші футбольні команди всіх груп – одні з найкращих у районі. 7 учнів є членами районних футбольних команд. Вони захищають честь району і області на обласних та регіональних турнірах. Дуже цікаво проходив традиційно Олімпійський тиждень і власне Малі Олімпійські ігри.

Протягом року готувались і проводились заходи, присвячені 68-ій річниці Великої Перемоги, 70 -ій річниці визволення Дворічанщини від фашистів. Це лінійки пам’яті, уроки мужності, конкурси малюнків"Ніхто не забутий, ніщо не забуте". Волонтери школи відвідали всіх підшефних ветеранів, записували їх спогади про війну, допомагали їм в садибах та на городах. На високому рівні пройшов мітинг 9 травня, підготовлений адміністрацією та учнями школи, парад солдатської пісні та конкурс малюнків на асфальті „Салют, Перемого!" Наші учні брали участь у районній акції «Безсмертний подвиг українського народу».

Велика робота здійснювалась протягом року і в рамках двомісячника „Зелена весна" з екологічного виховання учнів. Це диспути, бесіди, експедиції,походи екологічними стежинами, усні журнали „Вони не повинні загинути", „Чому первоцвіти занесені до Червоної книги", виступи агітбригади. Постійно велись спостереження в природі, дослідницька робота, розчищено 3 джерела, відбулось 11 екологічних рейдів, 7 екологічних десантів. Наша екологічна агітбригада була визнана однією з кращих в районі.

У жовтні місяці творчою групою були розроблені анкети для вивчення рівня вихованості учнів початкової школи за ціннісними орієнтирами. У листопаді було здійснено перше дослідження рівня вихованості учнів 1 – 11 класів. У квітні місяці було здійснене повторне анкетування. Паралельно проводилось опитування учнів 5 – 10 класів та вивчення результатів медичного огляду:

В ході першого дослідження були виявлені такі проблеми:


 • корозія ціннісних орієнтирів - 7%;

 • несформованість життєвих навичок - 25%;

 • погіршення стану здоров’я учнів - 3%;

 • соціальна апатія - 14%;

 • агресія і насильство - 9%;

Вивчення результатів дослідження в квітні місяці показало такі результати:

 • корозія ціннісних орієнтирів - 3%;

 • несформованість життєвих навичок - 15%;

 • погіршення стану здоров’я учнів - -;

 • соціальна апатія - 1%;

 • агресія і насильство - 3%;

Обробка даних дає можливість стверджувати, що виховний процес в школі здійснюється успішно, дає можливість бачити проблеми, і вирішувати їх. Вивчення родин учнів показало, що на 12% підвищився рівень освіченості батьків в порівнянні з 2011 роком.

Тому педагогіція батьків відбувалась активно і за домопомогою різних форм: • залучення батьків до життєдіяльності класного колективу;

 • здійснення педагогічного керівництва діяльністю батьківської ради;

 • індивідуальна робота з батьками;

 • педагогічна просвіта батьків;

 • інформування батьків про хід і результати навчання, виховання і розвитку учнів.

Протягом року в школі працювало методоб’єднання класних керівників, яке допомагало класним керівникам здійснювати виховну роботу з учнями, аналізувати стан виховного процесу в кожному класі, шукати нові напрямки своєї діяльності, досліджувало рівень професійної компетентності кожного класного керівника, давало можливість бачити недоліки і шукати нові шляхи і підходи до вихованців.

Пріоритетні напрямки діяльності:

Головною метою виховання, як зазначено в програмі «Основні орієнтири виховання учнів 1-12 класів ЗНЗ України» є формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал. Визначена мета є спільною для всіх ланок системи виховання та є критерієм ефективності виховного процесу.

У 2014/ 2015 навчальному році необхідно надавати перевагу заходам, що формують громадянина своєї держави і моральному вихованню. Доброта, милосердя, любов роблять людину власне нею. Саме на формування цих якостей націлюватимемо кожного класного керівника. В основі виховної діяльності лежатиме проектна діяльність, що вже активно діє на рівні школи чотири роки. Продовжимо здійснювати моніторинг рівня вихованості учнів та діяльності школи як закладу сприяння здоров ю і вдосконалюватимемо її роботу. Багато уваги приділятимемо і надалі проектам, що сприяють формуванню засад здорового способу життя. Самоврядування – це ключ до розвитку кожної дитини, її самоствердження і введення до демократичного суспільства. Тому підтримка діяльності «Школяди», пошук її нових справ і створення партнерських стосунків з дитячими лідерами - також невід ємна частина діяльності кожного педагога.»

Необхідно продовжувати активізувати і урізноманітнювати і роботу класних керівників та класоводів, більше уваги приділяти розвитку самоврядування на рівні класів та класних традицій і творчих справ. І далі активно працювати над формуванням здорового способу життя, зміцнювати здоров я учнів , продовжувати зміцнювати зв’язок з батьками через родинні заходи та консультації. Продовжуючи проекти «Творчість», «Історія моєї родини», «Фотографії розказують», «Моє родове дерево» ми не тільки виховуватимемо шанобливе ставлення до старших членів родини, формуватимемо бажання самому уславити свій рід добрими справами, а й виховуватимемо ціннісне ставлення до людини, родини, рідної землі, Батьківщини .

Методоб’єднанню класних керівників необхідно більше уваги приділяти. обміну досвідом та запровадженню нових технологій, особливо з особистісно - орієнтованого впливу на вихованців, інтерактивних методик і технологій.
ПЕДАГОГІЧНЕ АТЕЛЬЄ: ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА , НАРАДИ, ОБМІН ДОСВІДОМ


Місяць

ЗАХОДИ

Відповід.

Вихід

Вересень

1. Інструктування класних керівників з техніки безпеки під час проведення позакласних заходів

2. Нарада класних керівників щодо планування виховної роботи з класами

3. Поновлення соціального паспорту, взяття на педагогічний облік

4. Ознайомлення з посадовими обовязками класних керівників, педагога-організатораЗДВР

здвр

ЗДВР

Жовтень

1. Нарада класних керівників з питань проведення заходів жовтня

2. Психологічний семінар, заняття І

3. Планування заходів на осінні канікули.


Пед.-орг.

ЗДВР Пед.орг.


Листопад

1. Засідання методоб єднання класних керівників.

2. Нарада класних керівників щодо проведення правового всеобучу.

3. Інструктаж класних керівників щодо проведення декади боротьби зі СНІДом.


ЗДВР
Вч.істор.

Вч.біол.

Грудень

1. Засідання виховної ради (обмін досвідом: формуємо підвалини духовності)

2. Нарада класних керівників щодо проведення Новорічних свят.ЗДВР


3. Планування заходів на зимові канікули.

Пед.-орг.
Січень

1. Нарада класних керівників з питань підготовки заходів січня

2. Засідання метод об єднання класних керівників

3. Інструктаж класних керівників щодо проведення місячника здоров я.


Пед.-орг. ЗДВР Вч. Біології
Лютий

1. Засідання виховної ради: обдаровані діти, соціальний захист дітей.

2. Нарада класних керівників щодо проведення заходів лютого.

3. Інструктаж класних керівників щодо проведення декади здорового способу життя.


ЗДВР Пед-орг. ЗДВР
Березень

1. Нарада класних керівників щодо підготовки заходів березня.

2. Інструктаж класних керівників щодо проведення місячника профорієнтаціїПед.-орг. ЗДВР
Квітень

 1. Засідання виховної ради: нетрадиційні форми виховної роботи

 2. Планування оздоровчої кампанії

 3. 3. Інструктаж класних керівників щодо проведення заходів квітня

ЗДВР

ЗДВР Пед.-орг.


травень

1. Засідання методоб єднання

2. Нарада класних керівників за планом заходів місяця

3. Підготовка пам яток для дітей на канікули


ЗДВР Пед.-орг.

ЗДВР


УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ. ФОРМУВАННЯ АКТИВНОЇ ПОЗИЦІЇ ЮНОГО ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ.

Місяць

ЗАХОДИ

Відповід.

Класи

Вихід

Вересень

1. Підготовка і проведення виборів активу ДР

2. Планування роботи

3. Рейд „Урок"

4. Акція „Милосердя

5. Підготовка і проведеня урочистостей до Дня вчителя і Дня самоврядування.

6. Посвята в першокласники і в старшокласники.ЗДВР
Президент Міністр освіти

Міністр відпочинку

Ф."Ля-ля-фа"


1-11

актив актив

1-11 1-11

Жовтень

1. Організація роботи дитячих вікових і інтелектуальних клубів

2. Екологічні десанти і операції на території школи і в сільському парку

3. Шефство над могилою Невідомого солдата

4. Розробка і виконання плану відпочинку на канікулах.Пед.-орг., президент

Міністр праці

Волонтер. Група

Президент5-11 1-11

8 1-11

Листопад

1. Підготовка і проведення місячника здорового способу життя

2. Допомога ветеранам і одиноким людям.

3. Робота в шкільному музеї.


Клуб „За здоровий спосіб життя" Волонтери

Міністр традицій1-11

5-11 8-11


Грудень

1. Підготовка і проведення Новорічних свят.

2. Організація роботи фабрики Діда Мороза

3. Виговлення подарунків для дітей з особливими потребами.

4. Акція „Замість ялинки — букет"Ф."Ля-ля-фа"

Міністр праці

волонтери


1-11

1-11 1-11 1-11


Січень

1. Засідання Ради „Школяди"

Президент

2. Робота в шкільному музеї

3. Підготовка вечора зустрічі випускників.

4. Конкурс агітбригад ЮДП

5. Конкурс „Тато, мама і я -спортивна сім я"Мін.трад.Міністртрадицій Мін.освітМіністр відпоч.

5-11
8-11
1-7
Лютий

1. Підготовка і проведення „Козацьких розваг"

2. День Святого Валентина.

3. Конкурс агітбригад ЮДД

4. Робота в шкільному музеї.Ф.„Рекорд
Ф."Ля-ля-фа"

Рада музею1-11 5-11 8-11
Березень

1. Акція „Ветеран живе поруч"

2. Підготовка і проведення конкурсу „Школярочка"

3. Конкурс екологічних агітбригад.

4. Розробка і виконання плану відпочинку на канікулах.Волонтери
Ф."Ля-ля-фа" Ф."Еколог"

Президнент5-11 5-11 5-11 1-11
Квітень

1. Планування і виконання плану 2-місячника „Зелена весна"

2. День гумору

3. Підготовка екскурсій в музеї до Дня Перемоги

4. Шкільний огляд талантів.„Екологічна варта"
Ф."Ля-ля-

фа"


Міністр традицій

1-11 1-11

8-11 1-11


Травень

1. Робота за планом 2-місячника „Зелена весна"

2. Конкурс „Тато, мама і я -українська сім я"

3. Обговорення і затвердження плану оздоровлення учнів.

4, Засідання Ради „Школяди"„Екологічна варта" Міністр традицій

Міністр відпоч.


Президент

1-11
1-11
1-11

ОСНОВНІ ВИХОВНІ ЗАХОДИ

Місяць

Заходи

ВЕРЕСЕНЬ


 • Свято Першого дзвоника

 • День відкритих дверей

 • Проект «Обираю справу»

 • Тиждень здоров’я

 • Посвята в першокласники

 • Посвята в старшокласники

 • Конкурс малюнків на асфальті «Мальовнича Україна»

 • Трудові десанти

 • Засідання клубу «Ерудит»


ЖОВТЕНЬ

 • Проект Пам’ять»

 • Операція «Дарунок вчителю»

 • Тиждень туризму

 • Осінній бал

 • Свято врожаю

 • Гостини у Осені

 • Шоу «Овочева казка»

 • Засідання клубу «Ерудит»


ЛИСТОПАД

 • Проект «Моє село»

 • Зустріч з працівниками сільського господарства

 • Олімпійський тиждень

 • Шоу «Слобожаночка»

 • Піонерське коло

 • Шоу «Маленька принцеса»

 • Трудові десанти

 • Засідання клубу «Ерудит»


ГРУДЕНЬ

 • Проект «Творчість»: фінал

 • Тиждень здоров’я

 • Новорічні ранки

 • Новорічний карнавал

 • Конкурс «Замість ялинки – букет»

 • Операція «Класна кімната»

 • Засідання клубу «Ерудит»

 • Конкурс агітбригад ЮДП

 • Шоу «Найрозумніший»

СІЧЕНЬ

 • Проект «Гостини»

 • Декада здоров’я

 • Новорічні щедрування

 • Конкурс «Замість ялинки – букет»

 • Засідання клубу «Ерудит»

 • Гостини у Зими

 • Шоу «Школярочка»

 • «Подорож у світ бізнесу

 • День відкритих дверей

 • Проект «Роде наш красний»


ЛЮТИЙ

 • Проект «Пам’ять»

 • Тиждень здоров’я

 • «Козацькі забави»

 • Засідання клубу «Ерудит»

 • Шоу «Школярочка»

 • Конкурс екологічних агітбригадБЕРЕЗЕНЬ

 • Проект «Тобі, матусю»

 • Декада здоров’я

 • Шоу «Чарівниченька»!

 • Тиждень книги

 • Засідання клубу «Ерудит»

 • Операція «Зелений клас»

 • Конкурс агітбригад ДЮП

КВІТЕНЬ

 • Проект «Зелена весна»

 • Тиждень здоров’я

 • Лінійка пам’яті «Чорнобильські дзвони»

 • Трудові десанти

 • Засідання клубу «Ерудит»

 • Гостини у Весни

 • Проект «Таємниці сімейного альбому»

 • Вечір зустрічі випускників

ТРАВЕНЬ

 • Проект «Зелена весна»

 • Проект «Вам, ветерани!»

 • Уроки мужності, участь у мітингу

 • Екскурсії до музею

 • Трудові десанти

 • Засідання клубу «Ерудит»

 • Гостини у Весни

 • Останній дзвоник

 • Випускний бал

ОРГАНІЗАЦІЙНА ВИХОВНА ДІЯЛЬНІСТЬЗаходи

Дата

Відповідальні

Вихід

1

Організація чергування по школі

До 5.09

Савка-Ржематорська О.В.

"Колючка"

2

Проведення виборів всіх органів дитячого самоврядування

До 23.09

Пед.-орг

Папка

3

Навчання активу

1р.нам.

Пед.-орг

Папка

4

Проведення робочих лінійок

Пост.

Пед.-орг

Звіти

5

Проведення засідань 'ТІІколяди""та філій

1 р. на місяць

Савка-Ржематорська О.В.

Пед.-орг


Протоколи
Робота клубів "Барвінчатко'", "Старшокласник'" та "Піонер"

1 р. на місяць

Пед.-орг

Папки
Організація змагання на найактивніший клас

15.09

Савка-Ржематорська О.В.

Активності

8

Висвітлення подій шкільного життя

Пост.

Пед.-орг

Газета

9

Рейди - перевірки:ведення зошитів, щоденників, стану класних кімнат, виконання правил для учнів

1 р на чверть

Савка-Ржематорська О.В

Газета

10

Робота інтелектуальних клубів "Ерудит","Що?Де?Коли?"

1 р.намісяць

Савка-Ржематорська О.В

Фотовист.

11

Змагання у клубі веселих та

винахідливих1 р.намісяць

Савка-Ржематорська О.В

Сценарії

1 «

Створення ради музею

До5.09

Білоус Л.М.

Папка

13

Випуск шкільної газети

3 15.09

Пед.-орг

Папка

14

Організація роботи гуртків та спортивних секцій

3 15.09

Савка-Ржематорська О.В

Папка
15

Створення волонтерської групи

До 15.09

Пед.-орг


Папка
16

Закріплення консультантів за всіма

органами учнівського самоврядуванняДо 1.10

Шкільна рада

Інформація

на екрані ШЖ17

Створення екранів шкільного життя та роботи дитячих клубів

До 15.09

Пед.-орг
18

Інформування учнів про масові

шкільні та районні заходипостійно

Пед.-орг

Робочі куточки

19.

Участь представників „Школяди" в роботі „Шкільної ради"

постійно

Савка-Ржематорська О.В-

РОБОТА З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ, РОЗВИТОК ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ

Місяць

Заходи

Відповідальні

Дані про виконання

вересень

Акція «Шукаємо таланти»

Мін.відпоч.


Психологічна діагностика обдарованих дітей

ЗДВР

ЗДВР
Кл.керівники

Пед. – орг.
ЗДНВРРобота із дітьми із неблаго-получних сімей, дітьми із соціально незахищених сімей, дітьми-інвалідами, дітьми-чорнобильцями тощо: пошук талановитих дітей. Психодіагностика

Початок роботи дитячих вікових і інтелектуальних клубів

Проект «Творчість» (вересень – грудень)


жовтень

Індивідуальна робота з обдарованими дітьми

ЗДНВР


Участь в районних конкурсах . (протягом року згідно з планом РВО, всі напрямки)

ЗДНВР.

ЗДВР

листопад

Індивідуальна робота з обдарованими дітьми

ЗДВР,

ЗДНВРПідготовка і проведення шкільних олімпіад з усіх предметів (1 тур)

ЗДНВР
грудень

Шкільна наукова конференція з МАН (1 тур)

ЗДНВР


Районні олімпіади з усіх предметів

ЗДНВР


День відкритих дверей для батьків. Виставка творчих робіт учнів

Пед. – орг.

січень

1. Обласні олімпіади з усіх предметів (3 тур).

2. Концерт длябатьків на загальношкільних батьківських зборахЗДНВР
лютий

1. Конкурс «А вам – слабо?»

2. Конкурс «Учень року»ЗДНВР

ЗДВР

березень

1. Участь у районному конкурсі загонів ДЮП.

2. Участь в районному конкурсі загонів ЮІРПед. – орг.
Пед – орг.
квітень

Творчі звіти шкільних гуртків

ЗДНВР

ЗДВР

травень

Підсумки роботи з обдарованими дітьми. Заключне шоу

«Школяда»
Контрольно-аналітична діяльність з виховної роботи

Заходи

Місяць

Дані про виконанняВідвідування уроку знань та уроку з попередження дитячого травматизму.


Інформаційна довідка щодо проведення першого дня.
Інструктажі класних керівників та педагога –організатора щодо написання планів та організазації виховного процесу в 2008 – 2009 навчальному році
Розробка соціального паспорта школи.
Обстеження умов проживання дітей пільгового контингенту.
Перевірка документації (інформація, наказ по школі (1 — 11 класи).
Проведення засідання методоб єднання класних керівників.
Моніторинг рівня вихованості. Наказ по школі.
Рейд «Урок». Інформація. Наказ по школі.
Підготовка звітності в РВО


вересень
Інформація щодо проведення місячника ППБ, наказ по школі.


Інформація щодо акції «Милосердя»..
Відвідування класних годин в 5 класі.
Вивчення стану роботи з функціонально – неспроможними сім ями 9звіти класних керівників)
Вивчення стану роботи з обдарованими дітьми (інформація.)
Наказ по школі щодо проведення днів безпеки, роботи на канікулах.
Інформація щодо проведення заходів на осінніх канікулах. Наказ по школі (1—11 класи).
Відвідування виховних заходів та уроків трудового навчання (наказ)
Підготовка і передача звітності в РВО

жовтень

Рейди : «Урок», »Паління», «Зовнішній вигляд» (інформація).


Інформація щодо проведення місячника попередження негативних явищ серед учнівської молоді. Наказ по школі.
Відвідування виховних заходів: стан роботи з громадянського виховання у 5 – 7 класах (інформація)
Стан чергування по школі ( довідка)
Робота дитячих клубів.листопад

Наказ по школі з безпеки життєдіяльності на новорічні свята та зимові канікули (1 — 11 класи).
Відвідування класних годин та уроків фізичного виховання ( довідка)
Стан роботи з попередження дитячого травматизму (звіти класних керівників)
Контроль роботи педагога – організатора, методична допомога.
Моніторинг стану виховної роботи у І семестрі ( звіти класних керівників, анкетування учнів)
Робота гуртків (наказ)
Відвідування Новорічних свят і розваг ( інформація)

грудень
Довідка про роботу на зимових канікулах, наказ по школі (1—11 класи).
Робота шкільного музею (довідка)
Підготовка вечора зустрічі випускників (інформація)
Робота класних керівників з морального виховання ( наказ)
Засідання методоб єднання класних керівників.

Відвідування виховних заходів і уроків основ здоров я та ОБЖ.січень
Довідка про проведення місячника правових знань. Наказ по школі (1—11 класи).
Робота класних керівників з формування здорового способу життя (наказ)
Стан педагогічного керівництва учнівськими колективами 8 – 11 класів (інформація)
Робота бібліотеки з обдарованими дітьми (інформація)
Відвідування виховних заходів

лютийЗвіт про проведення місячника профорієнтації. Наказ по школі (1—11 класи).

Стан самоврядування у 5 – 7 класах (звіти)

Проведення годин спілкування (довідка)

Профорієнтаційна робота в початковій школі (звіти)

Розробка плану роботи на канікулах.

Відвідування виховних заходів і уроків образотворчого мистецтва

Тематична перевірка «Естетичне виховання.


Проведення двомісячника «Зелена весна». Наказ по школі.

Моніторинг відвідування учнями школи. (наказ)

Екологічне виховання учнів. . Наказ по школі.

Відвідування виховних заходів .


Підсумки виховної роботи за рік

Моніторинг рівня вихованості (наказ по школі) (1 — 11 класи)

Стан підручників (інформація).

Розробка плану оздоровлення дітей влітку.

Виконання програми попередження дитячого травматизму (звіти)

Березень


Квітень
Травень

База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка