Вічна казка кохання (на фоні музики) Ведуча: Доброго вечора, шановні друзі! ВедучийСкачати 99.25 Kb.
Дата конвертації02.05.2016
Розмір99.25 Kb.
Вічна казка кохання
(на фоні музики)
Ведуча: Доброго вечора, шановні друзі!

Ведучий: Доброго вечора, всі присутні!

Ведуча: Доброго вечора закохані.

Ведучий: І ті, кому ще належить закохатись.

Ведуча: Сьогодні Свято закоханих, в честь дня святого Валентина мова буде йти про кохання.

Ведучий: Найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець, передають закохані одне одному свої почуття, розповідають про радість і щастя, про тугу і біль.

Ведуча: Торкнімося своїми серцями цього дива, що змінює увесь світ і нас у ньому, робить людей кращими, добрішими, благороднішими.

Ведучий: Услід за митцями різних часів і народів увійдемо до казки любові, аби спробувати розгадати загадку її незнищеності..

Ведуча: Казка кохання ВІЧНА

Ведуча: танцювальну композицію
«Казка кохання» виконує танцювальний колектив «Шарм»
Ведучий: Він і вона… Кохання і ніжність, відчай і розпука – це вічні теми поезій. Франческо Петрарка, Вільям Шекспір, Фрідріх Шиллер…

Ведуча: Джордж Байрон, Генріх Гайне, Віктор Гюго, Олександр Пушкін, Іван Франко, Леся Українка, Анна Ахматова – поети всіх часів і народів оспівували почуття кохання. Палке чи ніжне, пристрасне чи мрійливе – воно знайоме всім.

Ведучий:
Пісню "Возьми любовь" виконує Оля Радченко
Ведучий: До кожного з нас рано чи пізно в душу заглядає кохання. Кохання — одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Кохання панує над світом. Воно поза віком і часом.

Ведуча: Чи переллю колись у слово

Оце щемливе почуття?

Що так зненацька і раптово

Ввірвалося в моє життя?

До крику — душу обпалило!

До крові — серце обпекло!

Подарувало мені крила,

До неба — вкотре! — підняло!


"Милая, родная" виконує Микола Негру
Ведучий: саме сьогодні, 14 лютого, ми звертаємось до теми кохання, бо сьогодні надзвичайний день — День Святого Валентина, Всесвітній день закоханих.
Ведуча: 14 лютого, день Святого Валентина —День покровителя всіх закоханих. Це хвилююче свято прийшло до нас із Заходу, де щороку його відзначають. Різні перекази, легенди стверджують, що Святий Валентин — не вигаданий. У Давньому Римі цим іменем був названий один священик. Жив він у III ст. н. е., у роки царювання Клавдія II. Як відомо, цей імператор прославився своєю жорстокістю, деспотизмом. Клавдій II заборонив одружуватися воїнам, бо, мовляв, вони тоді не так пильно нестимуть службу. Рим. III століття нашої ери. Імператор мріє створити найсильнішу армію в світі. «Справжній чоловік має бути справжнім воїном, а не сидіти біля жіночої спідниці, — заявляє він. І оскільки воїн має бути завжди в поході, далеко від дому, то ніщо не повинно зв'язувати його з домівкою. Я забороняю воїнам моїх легіонів одружуватися». Священик Валентин, незважаючи на заборону та небезпеку, таємно одружував закоханих. 
Ведучий: Усе закінчилося сумно. Валентина кинули до в'язниці. Тюремний наглядач зрозумів, що у камері знемагає освічена, душевно багата людина. Він ставився до Валентина із співчуттям, і, як міг, полегшував його муки. У цього наглядача тюрми була донька Джулія — надзвичайної краси дівчина, але вона була сліпою. Невдовзі священик Валентин став учителем доньки наглядача. Він навчав її арифметики, ботаніки, географії, відкрив перед нею світ, якого вона ніколи не бачила. 

Ведуча: Валентин закохався у цю надзвичайно розумну дівчину і Джулія відповіла йому взаємністю. Якось Джулія запитала у Валентина, чи Бог справді чує щиру, гарячу молитву, чи проявляє своє милосердя до бідних і стражденних, до тих, хто вірить у нього. 

— Так,— відповів Валентин. 

Вони взялися за руки, впали на коліна і почали гаряче молитися, щоб Бог послав Джулії зір. Раптом у тюремну камеру увірвалося яскраве світло. 

— О, Валентине, я бачу!— вигукнула Джулія.

— Я бачу!!! 

Їхній радості не було меж. Ведучий: Але Валентина 14 лютого 269 року стратили. Його не змогло врятувати навіть палке кохання прекрасної Джулії. Усю ніч перед стратою з 13 на 14 лютого він писав коханій листи. «Твій Валентин»,— такими були останні слова в них, виведені його рукою.

Ведуча. Згодом, у 469 році, священика зарахували до лику святих. Відтоді Валентина вважають єдиним святим — покровителем всіх закоханих. З того часу минуло майже дві тисячі років. Та слова кохання живуть і досі. Весь світ у день 14 лютого зізнається у коханні. Закохані надсилають одне одному ніжні та трепетні листи, які називаються «валентинками». 

Ведучий:
Пісню "Помни обо мне" виконує Ангеліна Гнідіна


Ведучий: Мені здається, може, я не знаю,

Було і буде так у всі часи:

Любов, як сонце, світу відкриває

Безмежну велич людської краси.

І тому світ завжди благословляє

І сонце, що встає, і серце, що кохає.Ведуча: У Англії у цей день ворожать. Дівчата пишуть на папірцях чоловічі імена, заліплюють їх в глину і кидають у воду. Кулька, що спливає першою, і приносить дівчині ім'я судженого.

Ведучий: Француженки у ніч перед 14 лютого пришивають листки лавра до подушки, тоді можна побачити уві сні нареченого.

Ведуча: В Америці, Англії у день святого Валентина ви не зустрінете жодної жінки без букета квітів.

Ведучий: Один з британських звичаїв такий: 4-5 хлопців на папірцях пишуть імена дівчат, кидають їх у кепку і витягують. Дівчина, чиє ім'я витягне хлопець, стає його «Валентинкою». А хлопець, стоячи на одному коліні, читає їй сонет Шекспіра.

Ведуча: Усіх святкових витівок, що їх на День Святого Валентина роблять досить - таки серйозні люди, перелічити просто неможливо. Що там тобі листівки у вигляді сердечок, цукерки, парфуми і квіти! Як ви гадаєте, чи здатна була «залізна леді», колишній держсекретар Америки Мадлен Олбрайт обійти всіх учасників засідання Ради Безпеки ООН і вручити кожному з них по гарному подарункові із солодощами? Здатна — у День Валентина! Чи можуть жорстокі перуанські терористи дозволити побачення своїм заручникам із коханими? Так, лише у день Святого Валентина.

Ведучий: А в Норвегії 14 лютого можуть одружуватися без згоди батьків. В Японії в цей день освідчуватись в коханні може першою жінка.
Пісню "Белая сирень" виконує Володимир Дерябін

Ведучий: Любов таємнича і загадкова стояла й стоїть біля витоків тих миттєвостей, коли в душах людських виникає щось незбагненно животворяще, викликає подив, захоплення, вводить у світ краси і величі.

Ведуча:
Пісню "Милий мій" виконує Оксана Бардачова
Ведуча: яким би не було кохання, потрібно цінувати його, як самий дорогий подарунок долі. В майбутньому вас чекають зустрічі, а декого і розлуки з коханими, розлуки назавжди. І дуже важливо, щоб у складних життєвих ситуаціях ви завжди залишались порядними людьми.
Сценка "Романтический ужин" у виконанні театру-мініатюр "Маска"
Ведучий: Любов придумана не нами,

Вона від Бога нам дана,

І хоч любов буває різна,

Та кожна справжня —

Завжди лиш одна.

Ведуча: Любов безмежний, чудовий дар,

Що дав творець своєму створінню.

Любов — це жертва, серця жар,

І райський спокій у терпінні.Ведучий:
Пісню "Любов моя" виконує Сергій Чепок
Ведуча: Справжня любов ніколи не закінчується швидко. І навіть, якщо ми бачимо у коханій людині якийсь недолік. Бо кохаючи, все прощаємо…

Ведучий: і в знак своєї любові даримо букет квітів.

Ведуча:
Пісню «Букет из белых роз» виконає дует Любові Ружицької та Миколи Негру
Ведучий: "Я тебе кохаю...". Різні віки, різні мови... все різне. Єдине — кохання. Кохання — вогонь і лід, поезія і проза, о, як пісня, без кінця та краю, що лине над безкрайніми степами: як біг струмка, як грім і блискавиця, як зірка, що вражає сміливця красою й простотою водночас. Кохання — все, що було, буде. Воно зігріває вас у свята й будні.

Ведуча: Найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець, передають закохані одне одному свої почуття, розповідають про радість і щастя, про тугу та біль. Саме кохання, любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори.

Ведучий:
Пісню "Вільний птах" виконує Оксана Андрієць
Ведуча: Я думаю, любов це подарунок неба. Любов не може бути щасливою, або нещасливою, тому що навіть нерозділене кохання робить людину духовно багатою, вдячною і красивою.

Ведучий:
Пісню "Снег во дворе" виконує Настя Макарова
Ведуча: Коли, в якому віці приходить кохання? Звідки його чекати? Скільки разів можна кохати?

Ведучий: Відповіді на ці питання вам ніхто не дасть. Не існує рецептів кохання.

Ведуча: Коли кохання є, то воно є, а коли його немає, то воно неодмінно прийде.

Ведучий: Перше побачення. Перші квіти від коханого. Перший поцілунок. Перша любов... Найчистіше почуття. Багато людей згадують, що перше кохання запам'ятовується назавжди, і хоч бувають почуття сильніші, проте перше – найсвятіше, незважаючи на пору року в яку воно приходить.

Ведуча:
Пісню "Белая вьюга" виконує Володимир Дерябін
Ведуча: Саме в цей день звучать самі прекрасні признання в коханні.

Ведучий: Среди миров, в мерцании светил

Одной звезды я повторяю имя...

Не потому, что я её любил,

А потому, что я томлюсь с другими.Ведуча: И если мне в сомненье тяжело

Я у неё одной ищу ответа…

Не потому, что от нее светло,

А потому, что с ней не надо света.Ведучий:
Пісню «Любимый мой» виконує дует сестер Ольги та Оксани Красюкових
Ведуча: Усі свята це добрі події, але вінцем доброти є весілля, де головною дієвою особою є мама.
Сценка «Мама всё порешает» театр-мініатюр «Маска»
Ведучий: Мрія кожної дівчини — стати для нього отою одною-єдиною, неповторною, коханою.
Пісню "Между нами" виконає Олена Дзісь
Ведучий: Хотів б я стати людиною –

Отою одною-єдиною,

Отим безмежно рідним,

Навіки тобі потрібним.Ведуча: Хотіла б я стати богинею —

Отою одною-єдиною.

Отою ні з ким не зрівняною,

Хотіла б я стати коханою.


Пісню "Хрусталь и шампанское" виконує Василь Коломієць

Ведуча: Слова, слова... Вони в собі всі різні;

тривожні й тихі, радісні й сумні;

є терпеливі, є жорстокі й грізні,

лукаві й чесні, мудрі і смішні...Ведучий: Страшні слова, коли вони мовчать,

коли зненацька причаїлись,

коли не знаєш, з чого їх почать,

бо всі слова були уже чиїмись.

Хтось ними плакав, мучився, болів,

із них почав і ними ж і завершив.

Людей мільярди і мільярди слів,

а ти їх маєш вимовити вперше!Ведуча: А от Любов Ружицька хоче вимовити Вам слова побажання від чистого серця усіх учасників концерту!

Ведучий:
Любов Ружицька з піснею «Желаю»
Ведучий: Сьогодні ви почули прекрасні побажання, слова кохання і чудесну музику.

Ведуча: Якщо ви слухали з відкритим серцем, то я впевнена, що ви зрозуміли ті істини, які не тільки вчать, а й перевертають усе життя.

Ведучий: У відомого естрадного співака Віктора Цоя були гарні слова: "Кохання варте того, щоб чекати, життя варте того, щоб жити".

Ведуча: і я хочу, щоб ваше життя великим, прекрасним, радісним. Бажаю, ви пронесли це прекрасне почуття через усе життя і зуміли зберегти його.

Ведучий: Бережіть у своєму серці вічну казку кохання!

Ведуча:
Пісню «Сохрани любовь» виконує дует подружжя Олі та Сергія Чепок

Сценарій завантажено із сайту Круглоозерського Будинку культури – http://krughouse.org.ua


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка