Вересень 2014 року Вони ніколи не здолають Моєї ЦерквиСкачати 332.27 Kb.
Дата конвертації10.09.2017
Розмір332.27 Kb.
Вересень 2014 року

Вони ніколи не здолають Моєї Церкви.

Понеділок, 1 вересня 2014, 20:05

Моя дорога, улюблена донечко, Мій Дух дуже сильно присутній в Моїй Церкві на землі в цей час, коли Мої вороги люто піднялися проти неї. Вони можуть бичувати Моє Тіло, тобто Мою Церкву; вони можуть зневажати Істинне Слово Боже; вони можуть насміхатися над Шляхами Господніми, але вони ніколи не здолають Моєї Церкви. Моя Церква складається з тих, хто проголошує Істинне Слово Боже і хто забезпечує Таїнствами Божих людей, як було закладено Моїми Апостолами.

Тільки ті, хто залишається Вірним Моєму Вченню, Моєму Слову, Моєму Тілу і Святій Жертві Літургії, як це було встановлено Мною, можуть сказати, що вони є Моєю Церквою.

Моя Церква, така як вона є зараз, буде розтрощена - її будівлі будуть знесені або захоплені, Моїх священнослужителів викинуть на вулицю, де вони змушені будуть жебрати, і практика Жертви Святої Літургії буде скасована.

І все ж, Моя Церква залишиться непошкодженою, хоча вона і стане дуже маленьким залишком від того, що було раніше.Святий Дух Божий вестиме Мою Церкву через потрясіння, що чекають на неї, і тому Істина вистоїть.

Усі Мої вороги намагатимуться знищити Мою Істинну Церкву. Потім вони замінять її фальшивою церквою. Вони придумають нові писання, нові таїнства і багато інших богохульств у Моє Святе Ім'я. Але Моя Церква, що є Моїм Тілом, і Мої справжні учні залишаться як одно у Святій Єдності зі Мною. Тоді, коли буде здаватися, що вона знищена, спалена дощенту, вогник Моєї Церкви все ще буде мерехтіти аж до дня, коли Я прийду знову. В той день, коли Моя Церква, оновлена і у світлі великої слави, воскресне і коли весь світ проголосить її єдиною Істинною Церквою - Новим Єрусалимом — усі добрі люди будуть пити з її чаші. Все, що було на початку, буде в кінці. Усе життя, створене Богом, буде оновлене таким самим як тоді, коли Рай був створений для людського роду. Мій Дух живий і він ніколи не може вмерти, бо Я Є Вічне Життя — Той, хто дає людині все потрібне для життя, в якому не має смерті.

Завжди вірте у Владу Бога, коли все, що ви бачите, може здаватися неправильним, жорстоким, несправедливим і, часом, жахливим. Моя Влада охопить світ і Моя Любов об'єднає всіх тих, хто має любов у своїх серцях. Я вижену усе зло і коли Моє Терпіння вичерпається, Я викину геть усіх Моїх ворогів. Я Є тут. Я не пішов від вас. Я веду вас зараз цим тернистим шляхом до Мого Славного Царства. Як тільки прийде той день, коли Я проголошу Моє Друге Пришестя, усі сльози висохнуть. Весь смуток різко закінчиться, а на його місце прийдуть любов, мир і радість, які тільки Я, Ісус Христос, можу принести вам.Будьте витривалими, Мої маленькі.

Моліться, моліться, моліться, щоби любов могла вижити у світі, а також за мир для всіх тих бідних страждаючих невинних людей, які розкидані по всьому світі в країнах, спустошених війною. Усі Божі діти належать Мені і Я люблю кожну душу, кожен народ і кожного грішника. Я приношу вам Дар Моїх Молитов Хрестового Походу так, щоби читаючи їх, ви допомогли Мені спасти стільки душ, скільки Я зможу. Йдіть в мирі і любові.

Ваш Ісус


Мати Спасіння: Бог ніколи не покине Своїх.

Вівторок, 2 вересня 2014, 15:40

Моє дороге дитя, ти повинна сказати моїм дітям, що Бог ніколи не покине Своїх, бо цього ніколи не може бути. Він любить всіх Своїх дітей, незалежно від того, скільки горя вони приносять Його єдинородному Синові, Ісусові Христові.

Я покрию моїм захистом кожну душу, яка проголошує Слово Боже, і Божою Владою я розчавлю голову змія у всіх його масках. Я буду заступницею, що розкриватиме брехню, яка буде виливатися з уст звіра, бо світ стане свідком алогічної неправди, яку лукавий буде поширювати серед тих, хто добровільно стане його чашою, повністю підкорившись його нечестивим шляхам. Князь брехні буде продовжувати відвертати душі від Істини і він, шахрай, не заспокоїться до останньої години.Коли брехня буде використовуватися, щоб відволікти людей від Істинного Слова Божого, я буду втручатися, відкриваючи Істину.Людство має два варіанти вибору - залишитися вірними Істині або прийняти брехню на заміну їй. Замішання буде отруювати серця вразливих, слабких і тих, хто не має Духа Божого в їхніх душах. І так, буде йти битва за душі, в якій люди будуть вірити або брехні, або Правді. Я приношу величні новини про Милосердя мого Сина, і я є Його інструментом у спасінні душ. Жодна душа не буде виключена з цієї Місії Спасіння. Ви повинні молитися, щоби люди розгадали брехню, що поширюється ворогами мого Сина для того, щоб відволікти їх від Істини, Світла і Любові мого Сина. Довіртеся моєму Синові і ви побачите Його Велике Милосердя. Вірте в Обіцянку мого Сина прийти знову, і ви будете мати Вічне Життя. Не піддавайтеся брехні, бо якщо ви зробите так, вам буде дуже важко залишатися Вірним моєму Синові.

Ваша Любляча Мама

Мати Спасіння

Сатана жадає захопити душі, його апетит невгамовний і його воля невблаганна.

Четвер, 4 вересня 2014, 23:03

Моя дорога, улюблена донечко, усі пророцтва, передбачені так давно і дані Богом пророкам, провидцям та візіонерам через публічні, а також приватні одкровення, будуть тепер відбуватися. Скептики будуть ставити під сумнів автентичність Божого Слова, але коли вони стануть свідками всього, що було передбачене в Книзі Одкровень, вони замовкнуть, тому що, коли ці події охоплять людство, єдину розраду вони знайдуть у Мені.

Коли ваші серця наповняться смутком через зло, здійснюване нечестивими людьми проти дітей Божих, ви будете плакати сльозами болю. Тоді ви побачите, як сильно зло може захоплювати душі тих, чиї серця зроблені з каменю. Коли ви побачите, як мало уваги та поваги ці вороги Бога мають до людського життя, ви, нарешті, зрозумієте, наскільки сильна влада лукавого над людством. У його останні години, сатана, що проявляє себе в душах, які він наповнює своїми огидними методами, покаже світові, наскільки великою є його ненависть до людського роду.

Завдяки усім людським виправданням зла винні в нечестивих діях будуть виставляти напоказ ту ненависть до дітей Божих, яка є в їхніх серцях. Вони будуть здійснювати жахливі звірства в Ім'я Бога, а самі не матимуть ні краплини любові у своїх душах. Вони плодять ненависть і більшість з них не розуміє, чому їх ненависть до ближніх є настільки сильною. У той час як багато людей не вірить в існування лукавого, ви повинні тепер знати, що він не здатний приховати себе у тих, кого він заражає. Його випари поширюються, поки він не пожере усі народи, усі слабкі душі, а також впливових лідерів, чиї амбіції роблять їх відкритими для його впливу.

Ви скоро побачите прояви зла у всіх частинах ваших суспільств, у багатьох народів, що здійснюватимуться різними способами. Сатана жадає захопити душі, його апетит невгамовний і його воля невблаганна. Коли його ненависть по-справжньому проявляється в душах, ці люди будуть не в силах приховати свої дії. Тільки в таких ситуаціях може багато з вас насправді побачити лукавого таким, яким він насправді є, а також через вчинки цих бідних душ, які підкорили себе його волі. Ви ніколи не повинні заспокоюватися, коли злі вчинки та дії, включаючи війни та заворушення, спалахують у світі. Саме тоді ваші молитви необхідні найбільше.

Ваш Ісус

Не відривайте себе від Мене. Бо якщо ви зробите так — буде великий плач.

П'ятниця, 5 вересня 2014, 20:45

Моя дорога, улюблена донечко, хай буде вам відомо, що смерть не має влади над тими Моїми, чия віра підтримує їх аж до останнього подиху. Ці душі не мають ніякого страху фізичної смерті, бо вони знають, що в той момент починається Вічне Життя. Я чекаю такі душі з розпростертими обіймами, а вони біжать як маленькі діти до Світла Моєї Любові. Я обіймаю їх і веду в Моє Царство, дожидаючи кожну-кожнісіньку таку душу в присутності Ієрархії Ангелів і всіх святих — тоді є велика радість. Я возз'єдную їх зі своїми родинами і там так багато радості, любові і хвилювання. Немає більше сліз. Не залишається ніяких спогадів про страждання, які вони терпіли на землі. Всі турботи, печалі та відчай стираються і забуваються в одну мить.

Для тих, хто помирає в стані Благодаті, смерть відкриває двері до початку нового життя. Для кожної душі, яка запрошується в Моє Царство, існують різні рівні, і кожен з них надається як винагорода у відповідності до тієї Слави, яку вони віддали Богу.Щодо душ, які вмирають в стані гріха - знайте, що Я Є Все-Милосердний і, після їхнього очищення, вони будуть запрошені в Моє Царство. Завжди моліться за такі душі, тому що вони не можуть молитися за себе на цьому етапі. Ваші молитви будуть почуті і Я буду чекати ці душі з відкритими і люблячими обіймами.

Кожній дитині Божій важливо зрозуміти одну важну річ про життя після смерті. Ви повинні просити Мене, Вашого Ісуса, пробачити вас; ваші недоліки; ваші слабості та гріхи, перед вашою смертю, бо тоді Моє Милосердя найбільше. Якщо ви не вірите в Бога, ви відкидаєте Вічне Життя. Без любові до Бога - любов не може бути вашою після смерті. Я Є Любов і без Мене ви не будете відчувати нічого, крім болю. Відділення від Бога треба боятися. Якщо ви відчуваєте невпевненість щодо Мого Існування, тоді ви повинні просто попросити Мене показати вам знак Моєї Любові, і Я відповім вам.Не відривайте себе від Мене. Бо якщо ви зробите так — буде великий плач, і ви ніколи не зможете утішитися, тому що Я не матиму змоги допомогти вам. Моє Царство дасть вам Вічне Життя, але ви повинні просити Мене про Мою допомогу, промовляючи цю молитву.

Молитва Хрестового Походу (165) Про Дар Вічного Життя

«Ісусе, допоможи мені повірити у Твоє Існування. Дай мені знак, щоби моє серце могло відповісти Тобі. Наповни мою порожню душу Благодаттю, яка мені потрібна, щоб відкрити свій розум і своє серце Твоїй Любові. Помилуй мене і очисти мою душу від усіх гріхів, які я вчинив у своєму житті. Пробач мені те, що я відкидав Тебе, але прошу, наповни мене любов'ю, яка мені потрібна, щоб бути гідним Вічного Життя.Допоможи мені пізнати Тебе, побачити Твою присутність в інших людях і наповни мене Благодаттю розуміння Знаку Божого в кожному прекрасному Дарі, який Ти дав людському роду. Допоможи мені зрозуміти Твої Шляхи й спаси мене від відчуження і болю темряви, яку я відчуваю в моїй душі. Амінь».

Не дозволяйте людській гордині, інтелектуальним роздумам або оцінкам відхилити вас від Істини. Як дитина Божа ви дуже дорогоцінні для Мене. Не дайте Мені втратити вас. Прийдіть. Я Є Тут. Я — Справжній. Дозвольте Мені наповнити вашу душу Моєю Присутністю. Як тільки це станеться, вам буде важко нехтувати Мною. Я люблю вас усіх. Я благословляю вас. Я чекаю на вашу відповідь.

Ваш Ісус

Незабаром прийде чоловік і скаже, що він відкриває вам Правду Мого Існування.

Субота, 6 вересня 2014, 16:00

Моя дорога, улюблена донечко, Моя Мудрість - Божественного Походження і людина не здатна зрозуміти у повному обсязі, Хто Я Є. Я надав людству достатньо знань через Дар Святого Духа. Моє Вчення було дане світу в простому форматі, щоб кожна людина могла зрозуміти Істину. Мудрість від Бога ніколи не є складною і дається, щоби людина ясно зрозуміла, що їй потрібно робити для підготування своєї душі до Мого Царства. Любов чиста. Любов проста. Справжня любов взаємна. Єдине Моє бажання — щоб душі відповіли на Мою Любов, так щоби вони, підсилені Даром Святого Духа, в одну мить зрозуміли, що від них вимагається для того, щоб стати частиною Мого Царства.

Я відправляю вам посланців, щоб дати вам ясність розуміння. Однак, Правду не легко прийняти у вашому повсякденному житті через існуюче сум'яття. Моє Слово постійно викликає суперечки, переглядається, заново аналізується, переоцінюється та неправильно інтерпретується, так що стає важко дотримуватися Істинного Слова Божого. Якщо ви відкрито заявите, що вірите в Моє Слово, Моє Вчення і Мої Таїнства то, незабаром, над вами будуть насміхатися через це. Багато самопроголошених церковних учених скоро поставлять під сумнів Мою Справжню ідентичність та Існування Пресвятої Трійці. Вони будуть використовувати грандіозні докази, щоб засліпити вас до Істинного Слова Божого, а також усі види теологічних аргументів, щоб довести, що всі релігії однакові. Скоро вони відкинуть Істину - Слово Боже. Вони осквернять Слово Боже складними та суперечливими вченнями, а прихожани по всьому світі і не помітять, що їх годують дурницями. Моє Слово буде приховане і залишене припадати пилом.

Завжди пам'ятайте, що Моє Слово слід розуміти так, як воно і було дано. Детальна інформація про Моє Божество і Таємницю Бога не була виявлена людству, бо цього не повинно статись, допоки не почнеться Нова Ера Миру. Незабаром прийде чоловік і скаже, що він відкриває вам Правду Мого Існування і деталі Мого Другого Пришестя. Він зачарує весь світ. І тоді він заявить, що є Мною. Багато повірять йому, тому що вони не зрозуміли Слово, як воно було викладено в Святій Біблії. Я, Ісус Христос, прийду знову, щоб судити живих і мертвих, і це не станеться і не може статися на цій землі.

Ваш Ісус

Мати Спасіння: Антихрист займе очільне місце, тому що його запросять до цього.

Неділя, 7 вересня 2014, 19:30

Мої дорогі діти, будьте пильними до знамень часу, коли антихрист займе своє місце в Церкві мого Сина на землі, так щоби ви це ясно побачили.

Не допускайте ні на мить думки, що антихрист різко увійде в Церкву мого Сина і агресивно захопить її за допомогою сили. Натхненний і ведений самим лукавим антихрист займе очільне місце, тому що його запросять до цього. Найближчим часом оприлюднять усі зміни до церковних молитовників, а їх причиною назвуть те, що вони віддзеркалюють потреби сучасного світу, що вони повинні стати інклюзивними, тобто задовільняти інші конфесії та релігії. Як тільки Істинне Слово Боже і Вчення мого Сина, Ісуса Христа, будуть змінені, вони стануть безплідними, тому що не будуть відображати Істину, дану світу моїм Сином. Антихрист стане популярним завдяки своїм політичним здобуткам, в першу чергу. Потім він зверне свою увагу до різних релігій, але в основному сфокусується на Християнстві. Христос є його найлютішим ворогом і об'єктом його ненависті, і тому його кінцевою метою буде знищення Церкви мого Сина. Церкву будуть розвалювати різними способами перед тим, як його, антихриста, попросять долучитися до неї. І він долучиться з рішенням, викладеним в плані створення нової єдиної світової релігії. Всі ці зміни - коли Церква публічно закликатиме до об'єднання всіх релігій — стануться ще до того, як антихрист займе своє місце на Троні мого Сина на землі. Тоді буде очищений шлях для звіра вільно увійти до церкви Мого Сина, де йому буде відведене почесне місце.

Зрештою, буде оголошено, що він став лідером єдиного світового порядку і відбудеться пишна коронація. Увесь світ буде споглядати цю подію, в якій прийматимуть участь політики, високопоставлені особи та знаменитості, і коли корона буде поставлена на його голову, це буде так, ніби останній цвях забитий в Тіло мого Сина. У той день Католицька Церква буде збезчещена і багато єпископів та священиків втече, бо тоді вони зрозуміють, що передбачені пророцтва розгортаються перед їхніми очима.

З того дня, коли Місце Бога буде віддане антихристу, він буде демонструвати великі фізичні знамення, якими буде переконувати людей у своїй святості. Вони скажуть вам, що Антихрист має стигмати, і буде вважатися, що він оздоровлює слабких та невиліковно хворих. Йому будуть приписувати великі чуда, і з часом він переконає багатьох, що він Ісус Христос і що його піднесення на вершину цієї фальшивої церкви є знаком Другого Пришестя.І хоча миряни, можливо, будуть відповідальними за створення ядра залишкової церкви, того, що залишиться від Церкви, встановленої моїм Сином на землі, від цього моменту поведуть її вперед уже священики. Святий Дух буде підтримувати Істинну Церкву під час правління антихриста, і він та усякий ворог мого Сина ніколи не переможуть її.

Правда ніколи не загине. Слово Боже, хоча і спаплюжене, ніколи не загине. Церква ніколи не загине, хоча і може бути кинута в пустелю. Навіть у її найважчу годину життя все ще жеврітиме, і не важливо, як сильно буде атакована Церква мого Сина, Бог ніколи не дозволить зруйнувати її. Під час тих прийдешніх днів ви ніколи не повинні дозволяти собі похитнутися і прийняти таку брехню. Вас буде спокушати антихрист, а його будуть підтримувати вороги Церкви мого Сина. Його будуть обіймати фальшиві лідери в церквах і прославляти його благодійні справи по всьому світі. Він отримає великі почесті в багатьох країнах, а люди будуть виставляти у своїх домівках його фотографії в рамках. Його, антихриста, будуть обожнювати більше, ніж Бога, але Рукою Божою він буде скинутий в прірву разом з тими, хто викрадав душі Божих дітей, коли брав участь у спробі знищення Церкви мого Сина.

Ваша Любляча Мама Мати Спасіння

Ті, хто проклинає Моїх пророків, проклинають Мене.

Вівторок, 9.09. 2014, 17:00

Моя дорога, улюблена донечко, Моє Серце зітхає з великим смутком у цей час. Серед вас є ті, хто прийнявши Моє Слово, дане через ці Святі Послання завдяки Моїй Любові і Співчуттю, зрадили Мене найжорстокішим чином. Ця зрада нічим не відрізняється від тієї, яка була завдана Мені під час Мого Перебування на землі.

Насіння сумнівів засіюють у ближніх ті, хто був введений в оману брехнею і ненавистю, які лукавий помістив у їхні серця. Він - той, хто ненавидить Мене - продовжуватиме розпалювати ненависть проти Мене, заражаючи деяких з тих, хто бере участь у цій та інших місіях з Небес по спасінню душ. Він буде оббріхувати та зводити наклепи на Моїх обраних, так щоби відвернути душі від Мене. Ті, хто відвертається від Мене, знайте, що ваша зрада розрізає Моє Серце навпіл. Знайте, що те, що ви робите проти Мене, є вашою особистою справою, бо ви маєте свободу волі. Але якщо ви використовуєте свій вплив, щоб забрати душі від Мене, Я буду вважати вас персонально відповідальними за кожну-кожнісіньку душу, яку ви скеровуєте геть від Мого Великого Милосердя. Горе тій людині, яка підбурює до ненависті проти Мене, Ісуса Христа, тоді коли Моїм єдиним бажанням є взяти з Собою кожне дитя Боже. Я прийшов, щоб огорнути душі Моїм Милосердям, і якщо ви створюєте перешкоди, поширюєте брехню і спонукаєте інших зневажати Моїх пророків, то Я суворо покараю вас, бо це є одним з найбільших гріхів проти Бога.

Якщо ви навмисно намагаєтеся перешкодити Моєму Плану Спасіння, Я прикличу вас стати переді Мною в останній день, і ви будете нести відповідальність за гріх викрадення в Мене тих душ, які захопив лукавий завдяки вашим діям. І коли ви заявляєте, що Слово Боже приходить від злого духа, Я ніколи не пробачу вам цієї провини. Замовкніть. Не здійснюйте цього тяжкого злочину проти Бога. Якщо ви більше не приймаєте Моєї Місії, то відійдіть з гідністю і не вимовляйте жодного слова. Ваше мовчання врятує вас. Якщо ви проказуєте зло проти Мене, Я кину вас у пустелю і ви ніколи не будете частиною Мого Царства. Моє Серце розбите, але Моє Рішення незмінне. Бійтеся не своїх помилок, а Гніву Божого, бо ті, хто проклинає Моїх пророків, проклинають Мене.

Ісус Христос

Син Чоловічий

Бог Отець: Любіть Мене так, як Я люблю вас.

Середа, 10 вересня 2014, 03:00

Моя найдорожча донечко, хай буде вам відомо, що кожного разу, коли людина грішить проти Мене, Я пробачу її. Гріх може віддалити її від Мене, але Я все-одно любитиму грішника. Знайте, що Я люблю тих, хто забув про Мене. Я бажаю всіх тих, хто можливо думає, що Я не Існую, щоб слухати Мене тепер.

Я Є близько до вас. Будь ласка, зверніться до Мене. Я хочу вас. Я люблю вас. Ви потрібні Мені, бо ви - частина Мого Тіла. І, так як ви частина Мого Тіла, Я відчуваю втрату, коли ви не відповідаєте Мені. Як батьки, які дають життя дитині, Я чекаю вашої відповіді. Дитина, природно, відповідає батькам. Батьки, природно, люблять свою дитину, бо це є частиною Дару, який Я заповів людству. Я Є ваш Отець. Я Є ваш Творець. Я Є Той, Хто Я Є. Хіба ви не знаєте, що Я люблю вас усіх з тугою, яка відома лише тим з вас, хто вже став батьками? Я проливаю Сльози великої печалі, коли ви не знаєте, Хто Я Є. Моє Серце обтяжене зараз, коли Я звертаюся до вас. Любіть Мене так, як Я люблю вас.

Ваш Вічний Отець

Бог ВсевишнійНе бійтеся цих подій, бо вони минуть швидко.

Четвер, 11 вересня 2014, 14:15

Моя дорога, улюблена донечко, багато злодіянь проти людства вже підготовлені до здійснення тими таємними сектами, про які Я попереджав Моїх учнів. Ви повинні повсякчас зберігати пильність та піддавати сумнівам усе, що може здатися незвичайним. Пам'ятайте, що Я казав вам, і весь час звіряйте свій погляд зі Мною. Проводьте щонайменше годину на день в молитві так, щоби зменшити вплив цих випробувань, а в деяких випадках і зовсім його ліквідувати.

Скоро Я прийду, щоб покласти край усім стражданням. Мої улюблені учні, будь ласка, візьміть до уваги Мої Попередження. Не ігноруйте їх. Якщо ви підготуєтеся до таких подій і якщо ви покладете всю вашу надію на Моє Милосердя, Я утішу вас і позбавлю від ваших мук. Все буде добре, але знайте наступне. Під час цієї великої битви ті душі, які Я закликаю Мені на допомогу, будуть переживати внутрішню боротьбу. Кожна з них відчує, що їй важко довіряти Мені, цій Місії чи тобі, Моя улюблена дочко.

Ні на одну секунду не зупиниться князь брехні, лукавий, у своєму прагненні знищити цю Мою Місію. Усяка мерзенна брехня буде поширюватися, щоб знеохотити душі до слухання Мого Голосу. Багато з них дозволять сумнівам зупинити себе у виконанні Моїх Настанов, але ніщо з того, що вони можуть зробити, не завадить Втручанню Бога, Вічного Отця, для спасіння Його дітей. Кожен з вас повинен ясно зрозуміти, що це Я, ваш Ісус, Хто є Направляючою Рукою в усьому, що робиться для поширення Мого Слова і надання Дарів, які Небеса заповідають світу в ці важкі часи. Людська сила велика, коли вона використовується для розповсюдження зла і кидання виклику Слову Божому. Але сила людини, коли Бог дає їй Дар Святого Духа, не може бути перевершеною. Не допускайте, щоб ця Моя Справа була заплямована, осквернена злими чутками або мерзенними плітками, бо тоді ви зраджуєте Мене, вашого Ісуса, а не душі, які Я вибрав для проголошення Мого Святого Слова.

Ваш Ісус


Серед місіонерів виникне багато лжепророків

Субота, 13 вересня 2014 , 22:50

Моя дорога, улюблена дочко, незабаром будуть виявлені зміни, які Я передбачав, щодо Моєї Церкви на землі. Світські секти найближчим часом спробують забрати все, що є святим для Моїх учнів, і запровадити новий сучасний рух всередині Церкви. Вони скажуть, що цей модернізм допоможе набрати нових священнослужителів і ввести більш прийнятний формат прославляння Бога, так що нове молоде покоління можна буде повернути назад у Церкви Бога.

Всі ці нові ритуали, молитви і зібрання - які вони представлять як нову і більш сучасну інтерпретацію Мого Святого Слова - будуть маскувати беззмістовне вчення, яке буде не від Мене. Цей новий рух буде просуватися як частина глобальної євангелізації, під час якої лжевчення, яке буде так ретельно сформульоване, що виглядатиме ідеальним з теологічної точки зору, звабить мільйони. Так багато людей будуть залучені в цю форму модернізму і тому відвернуться від Істинної Віри. Те, що здаватиметься радикальним відродженням Християнської віри, насправді буде відміняти Істину. Багато будуть обдурені, а серед місіонерів виникне багато лжепророків. Ці лжепророки просуватимуть фальшиве Християнство, яке замінить Святе Євангеліє, викладене Мною і Моїми Апостолами. В той час, як проповідь відступництва буде чути в кожній країні, на різних мовах і серед різних рас, Істинне Боже Слово буде забуте. І з вуст цих лжепророків і самопроголошених проповідників віри виллється багато брехні. Буде оголошено, що Моє Писання не дотикається з потребами людства і бажаннями людей, що живуть в 21 столітті. Для багатьох людей їхній брак віри у Мене означає, що до цих пір вони не мали жодного інтересу до Мого Святого Слова. Незабаром, вони зміняться і з ентузіазмом приймуть найбільший обман, який світ коли-небудь бачив. І хоча багато будуть у захопленні від того, що вони вважатимуть оновленим відродженням Християнства, все, чим їх годуватимуть, буде продиктоване ворогами Бога.

Нехай буде вам відомо, що людство ніколи не зможе жити на основі лжевчення, яке буде знищувати все на своєму шляху, коли душі пожиратиме богохульство. Те, що не приходить від Мене, приведе до глобальної групи, якій будуть аплодувати люди в усьому світі. Тоді прийде час для проголошення Нової Світової Релігії і запрошення її у Мою Церкву. Це призведе до того, що антихрист займе своє почесне місце в Моїй Церкві, як і було передбачено, коли його буде запрошено як почесного гостя тими, хто знаходиться у повному підпорядкуванні Сатані. Тих з вас, кого будуть спокушати потурати цьому лжевченню, Я попереджаю, що людина не може жити хлібом єдиним, але тільки Словом, яке виходить з Уст Бога.

Ваш Ісус

Багатьох мирян призвуть Мої вороги і навчать, як проповідувати.

Неділя, 14 вересня 2014, 17:45

Моя дорога, улюблена донечко, що би не сталося, Істинне Слово Боже все одно буде жити, хоча і буде підтримуватись тільки залишком Моєї Церкви.

Лжепророки, як було передбачено, піднімуться у великій кількості, щоб поширювати брехню через облудну глобальну євангелізацію. Вони отримають повноваження від тих, хто стверджує, що представляє Мене, так щоби заманити мільйони у їхню нову, так звану модернізовану версію Моєї Святої Церкви на землі.

О, як багатьох вони введуть в оману їхньою перекрученою версією Мого Слова, в якій буде приховано багато єресі. Тільки проникливі розпізнають цю неправду, бо вона буде ретельно прихована всередині лжевчення, яке буде виглядати як ковток свіжого повітря. Багато похвали буде щедро литися на тих Моїх ворогів, які проникли в Мою Церкву, щоб підготувати її до приходу антихриста. Вони робитимуть багато галасу на своїх публічних зібраннях, і в той час, як вони будуть мучити Мене їхньою брехнею, будуть зроблені також неправдиві одкровення про Мене - Хто Я насправді Є; про Мої відношення з Вічним Отцем; про Моє Вчення і Моє Божество. Вони будуть змішувати Правду з брехнею для того, щоб обдурити Християн, побоюючись, що ті побачать, ким вони є в дійсності.

Багатьох мирян призвуть Мої вороги і навчать, як проповідувати. Багато стануть добровільними посудинами для звіра, який наповнить їх словами вчення з Пекла. Ви, Мої улюблені учні, повинні піддавати сумнівам усе, що вам скажуть слухати і що, за словами Моїх ворогів, повинне дати нове життя Слову, яке міститься в Священному Писанні. Ці лжепророки дадуть вам нові молитви, які будуть ображати Мене і хулити Моє Божество. Як мільйони піднімуться і будуть промовляти ці нові молитви, так само будуть і ці лжепророки. Вони навчатимуть дітей Божих як поклонятися звірові у новій формі релігійної церемонії. Ця нова церемонія приведе всіх тих, хто підніметься і піде за лжепророками, в єдину світову церкву, яка буде віддавати шану звірові. Ті з Моїх священнослужителів, які досить швидко зрозуміють цей підступний план, влаштований, щоб звести в оману Моїх Учнів, будуть почувати себе безпорадними. Багато впадуть жертвою обману, бо вони матимуть так мало віри, що навряд чи потурбуються прочитати нове лжевчення, і, таким чином, воно буде адаптоване Церквами без серйозної протидії. Коли Моє Слово буде осквернене, нічого доброго не виходитиме з нього і зло буде процвітати. Я даю вам це попередження для добра ваших душ і щоб підготувати вас до найбільшого відступництва в історії людства, яке буде нищити Слово Боже. Ваш ІсусСказати, що ви Мої, це одне. Але бути Моїми — це зовсім інше.

Вівторок, 16 вересня 2014, 20:25

Моя дорога, улюблена донечко, коли світ, здається, впадає у безлад, не бійтеся, тому що все знаходиться у владі Божій. Він дозволяє лукавому саме стільки влади та Він забезпечить, щоб Святий Дух продовжував діяти, так щоби добрі люди успішно вели боротьбу в Моєму Плані Спасіння. Зло у всіх його формах є характерною рисою диявола. Щоб не бути зараженим Сатаною, ви не повинні говорити злого, слухати злого ані робити злі справи проти живої людини. Сказати, що ви Мої, це одне. Але бути Моїми — це зовсім інше. Коли Я дійсно присутній в душі, Я буду робити все що в Моїх Силах, щоб зупинити такі душі від здійснення злодіянь. Якщо душа Мені довіряє повністю, то йому або їй буде легше йти за Мною. Якщо воля людини є дуже твердою і якщо вона горда і вперта, то її легко зведе лукавий, який обдурить її багатьма способами. Він переконає цю особу, що злий вчинок, недобре слово чи акт богохульства є прийнятними в деяких випадках. І тоді ця душа впаде жертвою обману. До таких душ Я кажу наступне. Не говоріть погано про інших, не зводьте наклепів, не будьте суддями над ближніми і не звинувачуйте іншу душу в Моє Святе Ім'я. Якщо ви скоїте такі злочини проти Мене, ви поринете з цього рівня беззаконня в темряву, що створить велику прірву між нами. Коли ця прірва буде рости і ви все дальше будете віддалятись від Мене, ви відчуєте страшну порожнечу - роз'їдаюче відчуття самотності такої глибини, що вас настигне паніка, яку ви не зможете зрозуміти. Тоді ви відчуєте відділення від Бога, яке терплять душі в Чистилищі та Пеклі. Якщо ви зможете зрозуміти це зараз, тоді вам буде легше наблизитися до Мене. Пам'ятайте, що в першу чергу ви повинні проганяти зі своїх думок усяку ненависть. Я не можу бути присутнім в душі, яка наповнена ненавистю, бо це неможливо.

Ваш Ісус


Мати Спасіння: Моліться про Милосердя мого Сина, так щоби всі страждання були пом'якшені.

Четвер, 18 вересня 2014, 15:30

Моя дорога дитино, ти повинна сказати всім, щоб просили Божого Милосердя у всіх тих справах, які ведуть до знищення людства. Я маю на увазі нечестиві плани, пов'язані з війнами; плани по введенню глобальної вакцинації — про які ви були попереджені в повідомленні від 26 листопада 2010 року - геноцид і вбивства Християн, а також інших людей різних релігій, руками злих людей.

Коли душа заражена Сатаною, вона здатна до найсильнішої ненависті до Божих дітей. Коли групи людей працюють разом у повному підпорядкуванні лукавому, їхнє зло проявляється в кожній дії, спричиняючи смерть і загибель тим, кого вони контролюють. Ви повинні молитися, усі ви, щоб перешкодити планам злих людей, чиїм бажанням є зменшення чисельності населення в світі в своїх корисливих цілях. Ті, хто врятуються від цього зла, опиняться під контролем таємної групи.

Я закликаю кожного-кожного з вас молитися до мого Сина, Ісуса Христа, для того щоби допомогти пом'якшити ці трагедії та злодіяння. Деякі з цих жахів можуть бути пом'якшені, але не всі. Ваші молитви, проте, зменшать вплив цих жахливих актів, здійснюваних послідовниками лукавого. Будь ласка, промовляйте цю Молитву Хрестового Походу, щоб допомогти зменшити вбивства невинних людей.

Молитва Хрестового Походу (166)Щоб зменшити вбивства невинних людей.

«Найдорожча Мати Спасіння, просимо Тебе, донеси це наше благання про зменшення вбивства невинних людей до Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа.Ми просимо, щоби Він у Своєму Милосерді усунув загрозу геноциду, переслідування і терору проти Божих дітей у будь-яких формах.Змилосердися, ми молимо тебе, дорога Мати Спасіння, і почуй наші благання про любов, єдність та мир у цьому скорботному світі.Ми просимо, щоби Ісус Христос, Син Чоловічий, захистив усіх нас в ці часи великого болю і страждання на землі. Амінь».

Діти, коли ці передбачені пророцтва стануться, важливо, щоби ви молилися про Милосердя мого Сина, так щоби всі страждання були пом'якшені, а злі справи, скоєні проти людства, послаблені

.Ідіть в мирі та любіть служити Господу.

Ваша Любляча МамаМати Спасіння

Мати Спасіння: Остерігайтеся людини, яка проголосить себе Сином Чоловічим.

П'ятниця, 19 вересня 2014, 13:14

Моя дорога дитино, це було передбачено, що повстане багато лжепророків і що у ці часи вони будуть поширювати брехню про Слово Боже. Їх підніметься сотні тисяч і будуть схвалені тими, хто стверджує, що представляє слуг мого Сина. Вони будуть проповідувати як малими, так і великими групами, і ви пізнаєте їх за помилковими пророцтвами, які вони відкриють світу.

Їх будуть вважати за дуже святих людей, а деякі з них скажуть, що володіють великою силою зцілення тіла і духу. Деякі будуть носити одяг святих і пропагувати новий молитовник, який відступатиме від Істини.

Багато людей будуть заплутані їхнім вченням, оскільки вони змішають свої фальшиві твердження з частиною Правди. Одна з їхніх цілей буде створити видимість підготовки світу до Другого Пришестя Христа, і вони збудять сильне передчуття цієї події серед послідовників мого Сина. Але це не буде мій Син, Ісус Христос, до зустрічі з ким вони готуватимуть дітей Божих. Ні, це буде антихрист.Вони озвучать грубі помилкові роз'яснення по відношенню до Книги Одкровення, бо вони перекрутять зміст цієї священної книги.

Мало хто знатиме, що вас годують брехнею, а найбільшою неправдою, яку вони проголосять, буде наступне. Вони скажуть, що Ісус Христос, Син Чоловічий, явить Себе світу найближчим часом. І що Він прийде у плоті. Що він ходитиме серед Свого народу і що Він піднесе їх в останній день. Цього ніколи не може статися, тому що мій Син, який прийшов у плоті в перший раз через Його Народження, не прийде в плоті під час Його Другого Пришестя.Остерігайтеся людини, яка проголосить себе Сином Чоловічим, яка покличе вас до себе, тому що вона буде не від Бога. Мій Син прийде в хмарах так, як Він покинув землю під час Його Вознесіння на Небеса, і так само Він прийде в останній день.

Ваша Любляча МамаМати СпасінняЯ ніколи не осуджував грішників. Я ніколи не проклинав їх. Я ніколи не кривдив їх.

Субота, 20 вересня 2014, 16:38

Моя дорога, улюблена донечко, знай, що людська слабкість є для Мене джерелом великої сили. Моя Влада є найбільшою тоді, коли Я торкаюся душ слабких, бо саме тоді Я можу привернути їх, щоб вони дали мені змогу діяти в них.

Ті з вас, хто слабкий, повинні попросити Мене дати вам Дар віри. Вірте у Мене, Мої дорогі діточки, і тоді вся Влада буде Моєю. Я не можу привернути душі гордих, пихатих і зарозумілих, оскільки вони не упокорять себе в Моїх Очах. Гординя є бар'єром між людиною і Богом, тому що горда людина вважає, що її голос важливіший за Мій. Так було завжди. Так є і сьогодні.

Я прошу, щоби ви всі молилися за ті душі, які не зрозуміли Мене і які відчувають необхідність проголошувати власний погляд на те, що Моє Слово насправді означає. Коли людина проклинає іншу, а потім каже: “це те, що хоче Бог для захисту Його Слова”, або коли вона виправдовує гріх і каже, що це добра справа в Моїх Очах, знайте наступне. Якщо ви любите Мене, ви ніколи не відступите від любові, якої Я навчав, чи зі шляху, яким ви повинні наслідувати Мене. Я ніколи не осуджував грішників. Я ніколи не проклинав їх. Я ніколи не кривдив їх і Я ніколи не обвинувачував їх. Тому і ви повинні робити так само, як і Я.Обійміть грішників. Моліться за них. Бо, якщо ви цього не робитимете, ви будете кидати виклик Моїй Волі, а ваші дії будуть служити тільки вашому власному помилковому погляду на те, Хто Я Є. Ви не можете казати, що ви Мої, якщо ви проповідуєте протилежне тому, що Я навчав. Ніколи не дивіться зверхньо на тих, кого ви вважаєте грішником в Моїх Очах. Моліться за них, але ніколи не судіть їх, бо це не ваше право.Ваш Ісус

Бог проявляє Його Любов до людини через сім'ю.

Неділя, 21 вересня 2014, 17:45

Моя дорога, улюблена донечко, Моє Серце належить усім сім'ям і Моїм Бажанням є благословити кожну родину - малу, середню або велику в цей час. Коли в сім'ї є любов, це означає, що Божа Влада підтримується, бо всі Його діти належать Йому. Саме Він — Той, Хто створив кожного з вас.Бог проявляє Його Любов до людини через сім'ю, бо саме в таких обставинах Його Любов по-справжньому розцвітає. Любов у дружніх родинах приносить великі Благодаті, тому що любов членів сім'ї один до одного є одним з найбільших Дарів від Бога. Бог використовує любов у родині, щоб розправити її крила, так що кожен член люблячої сім'ї допоможе поширювати цю любов повсюди на своєму шляху. Так само, коли сім'я розпадається, це буде мати прямий вплив на вашу спільноту, ваше суспільство і на ваші народи.Коли Бог створив Адама і Єву, Він бажав створити Його Власну родину, яку Він усім щедро наділив. Він завжди буде прагнути захистити сім'ї, тому що це місце, де любов вперше відкривається смертній людині. Коли любов квітне в сім'ях, буде вона також процвітати і в таких народах. Оскільки любов один до одного розвивається починаючи з сім'ї, саме з цієї причини вона піддається нападу Сатани. Сатана буде використовувати увесь свій можливий вплив для зараження людей, так щоби вони знаходили виправдання усім підставам для розпаду сім'ї. Він буде запобігати створенню сімей і буде намагатися зупинити їх возз'єднання, коли на це буде Воля Бога.Сім'я, підтримувана Божою Любов'ю, завжди буде зазнавати нападів зла. Щоб захистити вашу родину від лукавого, будь ласка, промовляйте цю Молитву Хрестового Походу

.Молитва Хрестового Походу (167) Захисти мою родину«Боже, мій Вічний Отче, прошу Тебе, Благодаттю Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа, захищай мою родину в усі часи від зла.Дай нам силу піднятися над злими намірами і залишатися разом в нашій любові до Тебе і один до одного.Підтримуй нас у всіх випробуваннях і стражданнях, які ми можемо терпіти, і зберігай у нас живою любов один до одного, так щоби ми були у єдності з Ісусом.Благослови наші родини і дай нам Дар Любові, навіть у часи чвар.Зміцни нашу любов, щоб ми могли розділити радість нашої сім'ї з іншими, так щоби Твоя Любов могла поширитися усім світом. Амінь».

Пам'ятайте, що Бог створив кожного з вас за Своєю Подобою так, щоби створити досконалу сім'ю. Будьте вдячними за ваші сім'ї, бо це один з найбільших Дарів, які Він дав людському роду. Коли страждання на цій землі закінчиться і ненависть буде знищена, Бог об'єднає людство як одне в Ньому. Ви станете досконалими знову і Його Родина матиме Вічне Життя. Ваш ІсусЛегко сказати, що ти - Християнин, якщо ніхто тобі не заперечує цього.

Вівторок, 23 вересня 2014, 23:30

Моя дорога, улюблена донечко, коли Я досягну дітей Божих - вірних усіх релігій, невіруючих і Християн, багато хто після Мого Заклику навернеться до Християнства. Це станеться з Благодаті Божої силою Святого Духа.

У той же час доброчесним Християнам і Моїм довіреним учням доведеться зіткнутися з важкими випробуваннями. Я прошу їх послухати зараз. Хто з вас настільки сильний, що вистоїть на Моєму Боці і буде дотримуватися Істини без Мого Втручання в цей час? Багато з вас, хто має добре серце, залишатиметься вірним Мені, але тільки всередині ваших власних громад. Якщо ви у згоді один з одним, вам буде легше служити Мені. Але коли ви стикнетеся з протидією - а ви на певному етапі зіткнетеся з протидією Моїх ворогів, які намагатимуться заманити вас у лжевчення — вам не буде легко. Коли вас будуть критикувати за дотримування правдивого Слова Божого, багатьом з вас не вистачить сміливості захищати його. Як тільки ви зіткнетеся з протидією ваших братів-християн і коли вас будуть примушувати прийняти наново адаптоване, але помилкове Писання, ви відчуєте себе вбитими горем. В той час ваша віра пройде справжню перевірку. Ви будете мати два варіанти вибору. Вірити Правді, як вона була викладена Богом, і за яку було пролито багато крові, щоб примирити людину з її Творцем. Або прийняти пом'якшену версію Мого Слова, просякнуту неправдою.Вибір першого варіанту принесе вам багато болю, горя і страждання, тому що вас зневажатимуть інші за збереження вірності Мені. Але вибравши другий варіант — хоча вас, можливо, засиплють похвалою ваші колеги і Мої вороги - ви зануритесь у темряву, а ваша душа буде в небезпеці.Легко сказати, що ти - Християнин, якщо ніхто тобі не заперечує цього. Але якщо вас будуть зневажати, знущатися, висміювати або обмовляти в Моє Ім'я, деякі з вас не зможуть витримати ці випробування. Багато хто з вас покине Мене і відійде зі страху протиставляння громадській думці. Багато хто з вас зрадить Мене. Багато хто з вас повернеться спиною до Мене, бо вам буде занадто соромно нести Мій Хрест.

Ніколи не думайте, що бути Моїм учнем легко, тому що це не так. Але настане час, коли ваша віра буде піддана останньому випробуванню і тоді Я буду знати, хто Мій, а хто ні. Ваш Ісус

Краса людини, створеної на подобу Живого Образу Божого, невимовна.

Середа, 24 вересня 2014, 15:05

Моя дорога, улюблена донечко, так як Моя Улюблена Мати була обрана Богом, щоб провістити Прихід Месії, так само вона призвана підготувати людство до Мого Другого Пришестя. Вона була піднята у найвищу Небесну Ієрархію і отримала велику владу від Мого Вічного Отця. Незважаючи на це, вона залишається такою ж, як була тоді, і якою є тепер, і якою завжди буде — відданою і покірною слугинею Божою. Вона служить Йому в Його плані підняти людину до її досконалого стану, в якому вона повинна бути.

Краса людини, створеної на подобу Живого Образу Божого, невимовна. Жоден чоловік, жінка чи дитина на цій землі не може зрівнятися з тією красою, яка була створена, коли Бог привів у світ Адама і Єву. Гріх став їхнім падінням, а Люцифер - їхнім ворогом. Тоді цей досконалий стан було зруйновано. Забруднена гріхом людина ніколи не поверне цей досконалий стан знову, допоки змій і всі ті, хто поклоняється йому, не будуть вигнані. Поки цей день не прийде, краса людського тіла і душі залишиться заплямованою. Людина є найбільшою любов'ю Бога. Ангели є Його слугами в цьому і вони теж повинні виявляти любов до Божих Створінь.

Любов Бога до Його родини перевищує все, що Він створив, і, поки Він не поверне душі Своїх дітей, Він не заспокоїться. Бог допускає багато страждань, приниження і трагедій, але всі вони викликані ненавистю того, хто мав у Бога найбільшу повагу - колишнього Архангела Люцифера, що став Сатаною. Занепалий через свою заздрість, гординю і самолюбство, він спричинив Моєму Отцю найбільший біль, який можна собі уявити. І сьогодні, так як і тоді, він все ще робить те ж саме. Вірні ангели Мого Отця, всі святі і Моя улюблена Мати, сформували зв'язок, який ніколи не може бути розірваний. Все, що наказує Мій Отець, здійснюється Його Елітною Ієрархією. Його рішення ніколи не піддають сумнівам. Все, чого бажає Мій Отець, є правильним і найпотужнішим способом. Це спосіб, яким людський рід може бути врятований від прокляття лукавого. Це Його прерогатива. Ніхто не посміє сперечатися з Ним. У Його Остаточному Плані, на заключному етапі якого Він доведе Свій План Спасіння до кінця, Він буде втручатися багатьма способами.

Найменування Моєї Матері - “Мати Спасіння” - останнє ім'я, дане їй Вічним Отцем, Богом Всевишнім, не є випадковим. Вона була послана попередити світ і підготувати його до останньої атаки лукавого на людський рід. Вона отримала цю задачу і Я прошу, щоб ви прийняли це і відповіли на її заклик до молитви у всі часи. Пресвята Трійця зішле багато Благословень тим, хто відгукнеться на цю останню місію з Небес - Місію Спасіння. Прийміть з подякою таке благовоління, яке виявлене людству з любов'ю і милосердям.

Ваш Люблячий ІсусМати Спасіння: Гріх - це дійсність. Він існує і буде існувати аж до Другого Пришестя Христа.

Субота, 27 вересня 2014, 19:20

Мої дорогі діти, як розривається моє серце в ці страшні часи, коли людина піднялася, щоб кинути виклик Богу багатьма способами. Закони Бога зневажаються у всьому світі, тому що гріх більше не визнається чимось поганим. Натомість, його виправдовують при кожній можливості, так що людина більше не може розрізняти добро і зло. Якщо ви приймаєте гріх у всіх його формах, і проголошуєте, що він не має ніякого значення для вашого життя, тоді ви ніколи не знайдете спокою. Гріх, якщо він буде розглядатися усього лише людською помилкою, призведе до більшого і серйознішого гріха, допоки, врешті решт, не приведе до темряви духу та відділення від Бога. Це створить пустку у вашій душі, що принесе таку форму нещастя, з якої дуже важко вибратися.

Темрява приходить від злого духа. Світло виходить від Бога. Гріх приносить темряву, і якщо ви не визнаєте його і не шукаєте примирення, він буде рости і гноїтися, поки не задушить дух. Ніщо в цьому світі не може принести і не принесе душі полегшення, якого вона жадає. Тільки примирення душі з Богом може звільнити її з цього зашморгу.

Гріх - це дійсність. Він існує і буде існувати аж до Другого Пришестя Христа. Божі діти, які розуміють Десять Заповідей, викладені Ним, знатимуть, що людина повинна просити Бога про прощення кожного разу, коли вона грішить. Не має значення, що вона шукає Бога і просить у нього вибачення знову і знову, тому що це єдиний спосіб залишатися в єдності з Ним. У такий спосіб ви отримаєте багато Благодаті і будете розвиватися і знаходитися у Божому Світлі.

Людина повинна прийняти свою слабкість через існування гріха. Вона повинна зрозуміти, як гріх може відділити її від Бога. Коли вона не приймає цього факту, тоді вона заявляє, що є рівною Богу. Без віри в існування гріха людина не може служити Богу. Тоді розділення між душею і її Творцем стає все більшим, поки не зникає будь-який зв'язок між людиною і Богом. Таким є бажання Сатани - захопити душі і завадити їхньому спасінню. Поки людина не прийме важливості визнання Законів Бога, вона буде відкидати Бога.

Ваша Любляча Мама

Мати Спасіння

Додержуйтесь Істини повсякчас, бо без неї ви будете жити в брехні.

Неділя, 28 вересня 2014, 18:15

Моя дорога, улюблена донечко, Слово Боже, яке було викладене Ним, і Слово, продиктоване Моїм Святим Апостолам, стали фундаментом, на якому було побудоване Моє Містичне Тіло, Церква.

Вічне Слово — це фундамент, на якому стоїть Церква. І не навпаки. Слово Боже є Вічним - воно висічене на камені. Воно є фундаментом Істини. Фундамент Моєї Церкви не може бути розхитаний, хоча будівля, яка стоїть на ньому, і може бути змінена і доповнена. Однак, коли будівля змінюється, то фундамент може не витримати її, якщо вона відхиляється від тієї конструкції, для якої він був сформований.Слово Боже ніколи не може бути виправленим, тому що воно ніколи не може змінитись. Бо як це могло б статись? Бог не говорив чогось, маючи на увазі щось інше. Церква повинна служити Слову Божому. Слово Боже не є підвладним членам Моєї Церкви, які можуть сприймати його по-різному. Якщо ви наважитеся втрутитися в Слово — тоді ви зрадите Мене, Ісуса Христа. Я Є Церква. Моє Тіло є Церквою, а все, що виходить від Мене, є святим. До тих пір, поки ви, Мої священнослужителі, дотримуєтесь Істини, ви можете представляти Мене. До того часу, поки ви вірите в Мене, шануєте Мене і забезпечуєте виконання належних процедур у Моїй Церкві, ви можете казати, що ви Мої.

Коли Бог диктував Євангеліє силою Святого Духа, Слово могло бути представленим з використанням різних виразів, але, в будь-якому випадку, воно залишалось тим самим. Коли Бог говорив через пророків і Моїх апостолів, благословенних Даром Святого Духа, мова була зрозумілою, простою і авторитетною. Те ж саме є вірним і сьогодні, коли Бог говорить до Його пророків. Мова є простою і зрозумілою, і виголошується з владою, бо вона виходить від Бога. Слова, сказані Мною, вашим Відкупителем, є в згоді з Моїм Святим Словом, що міститься в Писанні, бо вони виходять з одного Джерела. Тому остерігайтеся будь-кого, хто дає вам нову версію Істини, яку важко зрозуміти, важко дотримуватись і яка є розпливчастою.

Коли Істина буде перекручена, з неї виникне лжевчення. В ньому буде повно дір, нелогічностей і воно буде повною протилежністю Святому Слову Божому. Коли вам скажуть, що Бог прийме гріх завдяки Його Милосердю, знайте, що це брехня. Бог прийме сповнену каяття душу, але ніколи не прийме гріх, бо це є неможливим. Додержуйтесь Істини в усі часи, бо без неї ви будете жити в брехні. Ваш Ісус

Бог Отець: Моя Любов переможе зло і ненависть.

Понеділок, 29 вересня 2014, 20:50

Моя найдорожча донечко, Моя Любов, коли ви приймаєте її, може принести великі плоди. Але коли людина відкидає її, результатом є висохла земля. Без Моєї Любові немає життя, немає радості, немає миру. Коли людина відчуває Мою Любов, це створює велике здивування, благоговіння і почуття глибокої подяки в душі людини, яка отримала цей Дар. Мої дорогі діти, коли ви переживаєте любов до іншої людини у будь-якій формі, ви відчуваєте Мою Любов. Вона може прийти тільки від Мене, бо Я є Любов. Любов — це дар, і ви повинні користатися ним, коли відчуваєте, що любов хвилює ваше серце.

Для тих, хто приймає Мою Любов, знайте, що Я наповню вас ще більше Моїми Дарами, якщо ви поділитеся нею з тими, хто не отримав цієї ласки. Моя Любов переможе зло і ненависть. Любов знищує ненависть, в той час як лукавий, більмо на оці людини, не здатний любити. Якщо ви говорите, що любите Мене, тоді ви повинні дуже важко боротися, щоб не дозволяти ненависті будь-якого виду псувати вашу душу. Якщо ви любите Мене, ви пробачите ваших ворогів, тому що ви будете бачити їх так, як Я їх бачу. Це вимагає наполегливості з вашого боку і дисципліни, які не дозволять вам зробити боляче іншій людині чи словом чи фізично. Коли ви дозволите Моїй Любові текти по ваших венах, ви будете відчувати абсолютний мир і свободу. Це тому, що ви не будете відчувати ні злості, ні гніву, ні жадання помсти, ні заздрості до інших Моїх дітей. Це Дар Моєї Любові в її найчистішому виді. Прийміть його від Мене, промовляючи цю молитву. Молитва Хрестового Походу (168) Про Дар Божої Любові.«O Найдорожчий Отче, О Вічний Отче, Боже Всевишній, Зроби мене достойним Твоєї Любові. Прошу пробач мені заподіяння шкоди близьким і усі мої неправильні дії, які спричинили страждання будь-кого з Твоїх дітей. Відкрий моє серце, так щоби я міг вітати Тебе в моїй душі, і очисти мене від будь-якої ненависті, яку я можу відчувати до іншої особи. Допоможи мені пробачити моїх ворогів і засіяти насіння Твоєї Любові усюди, де я йду, і серед тих, кого я зустрічаю кожного дня. Дай мені, Дорогий Отче, Дари Наполегливості і Віри, так щоби я міг відстоювати Твоє Святе Слово і тим самим зберігати живим в світі темряви полум'я Твоєї Великої Любові та Милосердя. Амінь».

Діти, будь ласка, втішайтеся думкою, що Я люблю всіх вас, незалежно від того, ким ви є, які гріхи ви вчинили і проклинали ви Мене чи ні. Моя любов до вас беззастережна. Однак, Я повинен відокремити тих, хто намагається приховати від Моїх дітей правду їхнього спасіння, від тих, хто Мій. Якби Я не втрутився, багато були б втрачені для Мене, і Я не готовий віддавати душі тих, хто, незважаючи на всі Мої зусилля, відкине Мене в останній день.Я прошу вас повністю довіритися Мені і зберігати Мою Печать Захисту в будь-якому вигляді поруч з вами.

Битва вже розпочалася, і Я буду вершити правосуддя, караючи тих, хто намагається знищити Моїх дітей. Ніколи не забувайте, Хто Я Є. Я Є початок і кінець. Всі, хто прийдуть до Мене, знайдуть Вічне Життя. Дозвольте Мені взяти вас у безпечне місце і в славне життя в єдності з Моєю Волею. Я відкрию Новий Рай у Належний Мені Час, і Я бажаю, щоби ви проявили терпіння. Живіть у гармонії з близькими. Піклуйтеся про ваші сім'ї, як і раніше. Приходьте до Мене у ваші церкви, як і раніше. Але завжди пам'ятайте, що Істина, Правдиве Слово Боже, ніколи не може змінитися, бо Я Є Істина. Я ніколи не зможу змінитися, тому що цього не може бути ніколи. Я люблю вас. Я благословляю вас. Я захищаю вас.

Ваш Люблячий Отець

Бог Всевишній
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка