Васильєв М. В. Перспективи та нові тенденції у розвитку операційних систем та мережСкачати 17.38 Kb.
Дата конвертації27.04.2016
Розмір17.38 Kb.
Васильєв М.В.

ПЕРСПЕКТИВИ ТА НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ У РОЗВИТКУ ОПЕРАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ

У даній роботі підсумовуються тенденції розвитку сучасних операційних систем (ОС) , представлений огляд ОС , намічені перспективи розвитку ОС та мереж. Розглянуто як теоретичні основи сучасних ОС , так і найбільш поширені сімейства ОС – Windows та Linux, наведено огляд ОС для хмарних обчислень. Представлений цілий ряд цікавих і поширених ліній розвитку ОС, великих фірм таких як: IBM (z/OS та z/VM ); Apple (MacOS); Oracle/Sun (Solaris); Hewlett-Packard (HP/UX); Novell (Open Enterprise Server). Проведено огляд та аналіз всіх вище наведених ОС не тільки як окремої одиниці, а й проведено аналіз роботи ОС в умовах розвитку нових мережевих технологій (провідних та безпровідних).

Важливою сучасною тенденцією є розвиток все більш і більш високопродуктивних безпровідних мереж, яке знаходить своє відображення і в розвитку операційних систем. Останнім часом все більше виделяютьс наступні перспективні мережеві технології, такі як: WiMAX, 3G, 4G, а також цікавою тенденцією є використання цифрових телевізійних каналів для виходу в Інтернет за допомогою спеціальних пристроїв set-top boxes.

Так само в роботі розглянуті і проаналізовані перспективи розвитку ОС, а саме:


Операційні системи залишаються активно розвиваючимося напрямком, одним з найбільш цікавих в області системного програмування.

Література:

1. Таненбаум Э. Современные операционные системы. 3-е издание – СПб.: Питер, 2010. – 1116 с.: ил.

2. Партыка Т.Л., Попов И.И. Операционные системы, среды и оболочки. – М.: ФОРУМ – ИНФРА-М, 2005. – 400 с.: ил

3. Олифер В.Г., Олифер Н.А. Сетевые операционные системы. Учебник для ВУЗов. – СПб.: Питер, 2009. – 669 с.: ил.Робота виконана під керівництвом ст. викл. кафедри РКС Панасенко Д.П.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка