В районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва Відповідно до розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 02 грудня 2014 року №587-од «Про організацію та проведення в області свята МиколаяСкачати 53.29 Kb.
Дата конвертації30.04.2016
Розмір53.29 Kb.
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації
від 10 грудня 2014 року м. Теребовля № 372 - од

Про організацію та проведення

в районі свята Миколая,

новорічних і різдвяних свят

для дітей та юнацтва
Відповідно до розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 02 грудня 2014 року № 587-од «Про організацію та проведення в області свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей і юнацтва», з метою відзначення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва, виховання поваги до народних традицій:
1. Затвердити заходи з організації та проведення свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва району, що додаються.

2. Відділам освіти, культури і туризму, секторам фізичної культури і спорту, у справах сім’ї та молоді, службі у справах дітей районної державної адміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

1) забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням;

2) організувати проведення в усіх населених пунктах, навчально-виховних закладах району під час зимових шкільних канікул новорічних ранків, карнавалів, святкових різдвяних дійств із залученням професійних і аматорських художніх колективів та виконавців, діячів культури та мистецтв;

3) у повному обсязі використати можливості санаторно-курортних закладів та баз, незалежно від форми власності, для оздоровлення і відпочинку дітей у період зимових канікул;

4) організувати проведення спортивних змагань, екскурсій, туристичних поїздок, відвідування школярами театрів, музеїв, пам’яток історії та культури, а також активізувати діяльність шкільних секцій, факультативів;

3. Районному відділу УМВС України в Тернопільській області спільно з органами місцевого самоврядування вжити заходів щодо реалізації піротехнічних засобів у встановленому порядку.

4. Виконавцям зазначених заходів інформувати сектор у справах сім’ї та молоді районної державної адміністрації до 20 січня 2015 року.

5. Сектору у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення інформації щодо організації змістовного дозвілля дітей району під час новорічних і різдвяних свят 2014-2015 років та про виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію та управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації до 01 лютого 2015 року.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2013 року № 484-од «Про організацію та проведення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва».

7. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ЧЕХ М.Я.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації А.Б. КРИВОКУЛЬСЬКИЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО


Розпорядження голови

районної державної адміністрації

10.12.2014 № 372- од
ЗАХОДИ

з організації та проведення свята Миколая,

новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва району


  1. Провести благодійну акцію «З турботою про дитину» в дитячих інтернатних закладах району.

Відділи освіти, охорони здоров’я, сектор у справах сім’ї та молоді, служба у справах дітей райдержадміністрації

16-25 грудня 2014 року

2. Взяти участь у благодійній програмі «Миколай дарує радість» для дітей області, в першу чергу для дітей кризових категорій, а також для дітей, батьки, яких постраждали під час Революції гідності або перебувають у зоні проведення антитерористичної операції.

Сектор у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації

17 грудня 2014 року

3. Взяти участь в чемпіонаті області з легкої атлетики в приміщенні серед ДЮСШ «Призи від Миколая».

Сектор з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації

13-14 грудня 2014 року

4. Провести благодійну акцію для багатодітних сімей та сімей, що знаходяться у надзвичайно складних життєвих обставинах «Від Миколая до Різдва».

Сектор у справах сім’ї та молоді, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

19 грудня 2014 року – 19 січня 2015 року

5. Провести районну виставку-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет».

Відділ освіти райдержадміністрації

Грудень 2014 року

6. Організувати проведення у навчальних закладах традиційних свят Святого Миколая, новорічних карнавалів, ранків, різдвяних дійств, екскурсій організованих груп дітей у музеї.

Відділ освіти райдержадміністрації

Грудень 2014 року – січень 2015 року

7. Провести різдвяно-новорічні волонтерські шкільні вертепи під гаслом «Вознесімося всі разом нині».

Відділ освіти райдержадміністрації

Грудень 2014 року – січень 2015 року

8. Забезпечити проведення традиційних новорічних і різдвяних культурно-мистецьких дійств у всіх населених пунктах району та в м. Теребовля.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

Січень 2015 року

9. Організувати та провести благодійні ярмарки «Оберіг захиснику Вітчизни» на підтримку воїнів, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, госпіталях.

Відділ освіти райдержадміністрації

Грудень 2014 року – січень 2015 року

10. Організувати проведення в навчальних закладах району інструктажу з техніки безпеки поводження з вогненебезпечними приладами, новорічними прикрасами, хлопавками, петардами, бенгальськими вогнями тощо під час проведення новорічно-різдвяних заходів.

Відділ освіти райдержадміністрації районний відділ УМВС України в Тернопільській областіГрудень 2014 – січень 2015 року

Керівник апарату

районної державної адміністрації І.Й. ЯГНИЧ


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка