Урок німецької мови у 2 класі Тема уроку. Пори року. Місяці. Мета уроку тренувати учнів у вживанні мовленнєвих зразків: Der Winter ist



Дата конвертації29.04.2016
Розмір27 Kb.

РКЗО «Межівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2»


Шачаніна Віта Миколаївна

вчитель німецької мови, вищої кваліфікаційної категорії
Урок німецької мови у 2 класі

Тема уроку. ПОРИ РОКУ. МІСЯЦІ.

Мета уроку:1.Тренувати учнів у вживанні мовленнєвих зразків: Der Winter ist

da. Es ist Winter. Es ist Frühling. Der Frühling ist da. Es ist Sommer. Der Sommer ist da. Es ist Herbst. Der Herbst ist da.

2.Розвивати навички монологічного мовлення.

3.Ознайомити з новими літерами Ff, Vv.

4.Учити читати і писати.

5.Виховувати у дітей любов до німецької мови.



Тип уроку: комбінований, з використанням ІКТ.

Обладнання: мультимедійний проектор, слайди з інформацією.
ХІД УРОКУ


  1. ПОЧАТОК УРОКУ.

    1. Привітання вчителя і учнів

Guten Tag! Guten Tag!

Sagen alle Kinder.

Grosse Kinder, kleine Kinder,

Dicke Kinder, dünne Kinder.

Guten Tag! Guten Tag!

Sagen alle Kinder.



    1. Гра-ланцюжок «Ich heisse…Ich bin…». Складання діалогів.


ІІ. ФОНЕТИЧНА ЗАРЯДКА.

Eins, zwei, drei, vier,

ich spiele Klavier.

Fünf,sechs, sieben,

Schokoladen wir lieben.

Acht, neun, zehn

Bleiben steh*n.

Elf und zwölf

Sind am Ziel.
ІІІ. ПОВТОРЕННЯ.

1.Контроль домашнього завдання. Повторення пір року і місяців

(слайди № 2-16). За допомогою малюнків вчитель повторює з учнями такі фрази: Das Jahr hat vier Jahreszeiten. Die Jahreszeiten heissen der Winter, der Frühling, der Sommer, der Herbst. Die Wintermonate heissen Dezember, Januar,Februar. Die Frühlingsmonate heissen…Гра-ланцюжок «Wie heissen?». Учитель спонукає учнів ставити запитання один одному та відповідати на них, працюючи парами.



    1. Повторення літер і буквосполучень. Гра «Хто вміє краще читати?».Робота з підручником(с.83, слайди № 17-35).



    1. Виконання письмових вправ. Гра «Welcher Buchstabe fehlt?»(слайди 36-37. Завдання „Schreibt die Sätze über den Winter“(слайд 38).



ІV. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА.

Пісня «Winterlied».

Winter kommt! Winter kommt!

Flocken fallen nieder.

Es ist kalt. Es ist kalt.

Weiss ist alles wieder.



V. ПОДАЧА НОВОГО МАТЕРІАЛУ, ОРГАНІЗАЦІЯ ЙОГО ОПРАЦЮВАННЯ І ВЖИВАННЯ.

1. Macht eure Bücher auf. Ознайомлення з новими літерами. Учні вчаться читати слова(слайди 41-42).

2. Macht eure Hefte auf! Heute lernen wir schreiben. Показ літер Ff, Vv. Учні самостійно записують літери(слайди 41-42).


VI. ПОВТОРЕННЯ.

1. Повторення вивчених літер та буквосполучень.

2. Гра «Скільки місяців має одна пора року?»(слайд 39).
3. Перегляд мультфільму(слайд 40).

VII.ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП УРОКУ. ПІДСУМКИ УРОКУ.

Guten Tag! Guten Tag!

Hallo! Wie geht*s?

Guten Tag! Guten Tag!

Hallo! Wie geht*s?

Danke, prima gut!

Danke, prima gut!

Danke, prima gut!

Tschüss! Auf Wiederseh*n!

ДОДАТКИ
Віршик

Я знаю місяці осені… Фізкульт-хвилинка

Таке цікаве завдання Читаємо, вимовляємо вірно



Індивідуальна робота Урок сподобався? ТАК!!!


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка