Україн а тростянецька сільська рада Тиврівського району Вінницької областіДата конвертації02.05.2016
Розмір25.9 Kb.


У К Р А Ї Н А

Тростянецька сільська рада

Тиврівського району Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

143 червня 2013 року № 29

с. Тростянець
Про роботу дошкільного навчально-виховного закладу «Веселка»
На території територіальної громади з 2011 року працює дошкільний навчально-виховний заклад « Веселка» . В дитячому садочку створені всі умови для перебування двох різновікових груп. Заслухавши інформацію завідувача ДНЗ Пилявець Наталії Василівні слід відзначити, що станом на 01.09.2012 року в старшій групі нараховувалось 20 дітей, а в молодшій – 19 дітей. З дітьми працюють два вихователі, які мають педагогічну освіту: Дарнопук Т.М. та Кушніренко З.О. Протягом року вони проводили з вихованцями за програмою « Я у Світі» різні заняття, виховні заходи ( свято Осені, Андріївські вечорниці, Новорічний ранок, Свято 8 Березня, Зустріч птахів, Випускний бал). На неналежному рівні проводились заняття з фізкультури. Однією з основних причин є відсутність спортивної зали. За сприятливих погодних умов ці заняття проводяться на свіжому повітрі. Частішими стали екскурсії для дітей, під час яких проводяться спостереження, виховується бережне ставлення до природи.

Повноцінним є харчування дітей. Вартість одного харчодня складає біля 10 гривень. За один день перебування дитини в садочку батьки платять 3 гривні, багатодітні – 1.50. В меню є різні крупи, м’ясо, риба, масло, ковбаса, твердий сир, кисломолочні продукти, цитрусові, соки. Всі продукти мають сертифікати якості. Кухар Марахович О.А. відповідально відноситься до виконання своїх обов’язків: страви якісні, з усіх продуктів зберігаються добові проби.

Так як дитячий садочок знаходиться в приміщенні Тростянецької ЗШ І-ІІІ ступенів, під час зимових канікул виникає проблема опалення приміщення. У такі дні, коли сильні морози, в дитячому садочку температура повітря 10-12 градусів при нормі 22 градуси. В таких випадках виникає питання створення автономного опалення в ДНЗ та заміна вікон на енргозбергігаючі.

В створенні сприятливих умов перебування дітей в дитячому садку велика участь сільської ради. Сільський голова Борщевська І.І. намагається позитивно вирішувати проблемні питання. Левову долю в проведенні ремонту приміщення бере на себе сільська рада. Були виділені кошти на закупівлю унітазів для вбиральні ( 1508 грн.), будівельні матеріали ( 1279 грн.), матеріалів для проведення ремонту стелі ( 2639 грн.) , встановлення літнього навісу ( 210 грн.), іграшок ( 1580 грн.) , новорічних подарунків ( 668 грн.), вивіски ( 153 грн.).

Для проведення поточного ремонту приміщення: встановлення підвісної стелі в спальній кімнаті, заміна шпалер, фарбування підлоги, вікон, дверей, фарбування споруд на ігровому майданчику, завідувачка порушила клопотання перед виконавчим комітетом про тимчасове закриття ДНЗ з 01.07.2013 року терміном на один місяць.

В майбутньому планується закупити холодильник, телевізор, ноутбук, стіл для вихователя, шафи для роздягання, визначити територію дитячого садка та встановити огорожу.Заслухавши інформацію завідувача ДНЗ «Веселка» Пилявець Н.В. та керуючись ст. 32 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України « Про дошкільну освіту», виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Визнати роботу дитячого навчально-виховного закладу задовільною.

  2. Питання заміни вікон в ДНЗ на енергозберігаючі включити в проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2014 рік.

  3. Надати дозвіл на тимчасове закриття ДНЗ «Веселка» терміном на один місяць для проведення поточного ремонту з 01.07.2013 року.

  4. Про хід виконання даного рішення завідувачу Пилявець Н.В. інформувати на засіданні виконавчого комітету у вересні 2013 року.

  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови з основної діяльності Біліченка В.В.

Сільський голова І.І.Борщевська


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка