Удосконалення механізму забезпечення стійкості банкуСторінка1/16
Дата конвертації16.04.2016
Розмір2.08 Mb.
#10844
ТипРеферат
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


Державний вищий навчальний заклад

«Українська академія банківської справи Національного банку України»

Факультет банківських технологій

Кафедра банківської справи

Пояснювальна записка


до випускної роботи
освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»

на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОСТІ БАНКУ

Виконав студент 4 курсу, групи БС-91

напряму підготовки 6.030508 – «Фінанси і кредит» («Банківські технології і процеси»)

Заєць Є.Ю.

Керівник: Буряк А.В.

Рецензент: Дяденко В.В.


Суми – 2013 року
РЕФЕРАТ

Випускна робота містить 132 сторінки, 9 таблиць, 21 рисунок, список використаної літератури з 51 найменування, 7 додатків.

Актуальність теми. Банківські установи є ключовою ланкою цілісної та ефективно діючої інфраструктури, яка виступає передумовою повноцінної діяльності ринкової системи господарювання. За умов економічної глобалізації, коли у тій чи іншій частині світу час від часу виникають валютні, банківські та фінансові кризи, загострюється питання щодо забезпечення у кожній країні стабільного економічного розвитку, який значною мірою залежить від надійності банківського сектору. Визначальними факторами при формуванні довіри з боку вкладників, партнерів, інвесторів до банків є стійкість та стабільний розвиток останніх. Зокрема, і стійкість, і стабільний розвиток мають бути не лише короткочасними досягненнями банків, а їх стратегічними завданнями, від чого, в свою чергу, залежатиме динамічність ринкових перетворень та підвищення соціальних стандартів.

Охорона праці є невід’ємним елементом трудової діяльності. Соціальне значення охорони праці визначається у збереженні трудових ресурсів та зростанні продуктивності праці.

Метою написання випускної роботи є теоретичне обґрунтування та розробка рекомендацій щодо вдосконалення механізму забезпечення стійкості банку.

Обєктом дослідження є економічні відносини, які виникають в процесі забезпечення стійкості банку. Предметом дослідження являється механізм забезпечення стійкості банку.

Метою дослідження охорони праці є забезпечення гарантії збереження здоров’я і працездатності працівників АТ «Умовний банк» через ефективне управління охороною праці.

Під час написання даної роботи були використані наступні методи дослідження: графічний (для побудування діаграм та графіків для більшої наочності інформації), табличний (для узагальнення та спрощення сприйняття статистичної інформації), метод індукції (для аналізу статистичних та практичних даних та виявлення на їх основі певних закономірностей та залежностей між фінансовими явищами).

У результаті проведеного дослідження було визначено сутність, види та значення стійкості банку, охарактеризований механізм забезпечення стійкості банку, вивчено структуру інформаційного, нормативного та організаційного забезпечення стійкості банку, розглянуто науково-методичні підходи щодо оцінювання стійкості банку, було проведено дослідження фінансового стану та аналіз стійкості АТ «Умовний банк».

Дослідивши теоретичні основи механізму забезпечення стійкості банку та практичні аспекти його реалізації в АТ «Умовний банк», було запропоновано комплексне оцінювання стійкості банку, яке включає в себе оцінку фінансової, капітальної, комерційної, організаційної та функціональної складових. У результаті проведеної оцінки стійкості АТ «Умовний банк» однією з проблем було виявлено низьку якість корпоративного управління. Для вирішення даного питання запропоновано ряд заходів в напрямку підвищення корпоративної соціальної відповідальності банку, в т.ч. рекомендації щодо створення «Кодексу корпоративної соціальної відповідальності АТ «Умовний банк»».

Отримані результати можуть бути використані вітчизняними банками з метою забезпечення їх стійкості.
Ключові слова: стійкість, транспарентність, механізм забезпечення стійкості, комплексна оцінка стійкості, бінарна оцінка стійкості, корпоративна соціальна відповідальність.

Державний вищий навчальний заклад

«Українська академія банківської справи Національного банку України»

Факультет банківських технологій

Кафедра банківської справи


Каталог: jspui -> bitstream -> 123456789
123456789 -> О. А. Поцулко психологія управління навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності «Менеджмент організації»
123456789 -> Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни державний вищий навчальний заклад донецький національний технічний університет
123456789 -> Євген Бойко, Володимир Шпортій
123456789 -> Навчальний посібник Укладачі: Н. Г. Матейчук, О. П. Степаненко чну 2014 ббк 88. 8


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка