Традиції святкування Різдва в Великобританії Цілі заходу: практичніСкачати 75.87 Kb.
Дата конвертації30.04.2016
Розмір75.87 Kb.
#30025Традиції святкування Різдва в Великобританії

Цілі заходу:

практичні: традиції святкування Різдва в Великобританії;

освітні: формування соціокультурної компетенції учнів, повагу до культури, традицій і звичаїв інших народів;

розвивальні: розвиток навичок групової діяльності, розвиток творчих здібностей учнів через ігрову діяльність;

виховні: виховувати повагу до культури, традицій та звичаїв інших країн.
Обладнання: аудіоносій, 2 столи для команд - учасників, диск із записами різдвяних пісень, роздатковий матеріал, плакати, великі плакати із зображенням ялинок, плакат із зображенням кросворду.
Література:

1. Болотова В. Г. “Традиции празднования Рождества и нового года в англоязычных странах” - С-П “Книжный мир” 2001, 32 с.

2. Методическое приложение к журналу ИЯШ – Методическая мозаика” - 2001, 2003 г.
План проведення:

1. Привітання. Вітання з наступаючими святами.

2. Традиційна різдвяна пісня “Jingle Bells”.

3. Представлення членів журі.

4. Проведення конкурсів:


 • Візитка.

 • Лист Санта Клаусу.

 • Вітальна листівка.

 • Прикрашення ялинки.

 • Заховані слова.

 • Пісня

5. Оголошення результатів. Підведення результатів конкурсу.

6. Нагородження команд-переможців, активних вболівальників.
Хід заходу
1. Привітання. Вітання з наступаючими святами.

Ведучий 1:

Welcome, dear teachers, pupils and our guests.

We are very glad to see you today. Our party is devoted to the most interesting, the most important, the most beautiful, and of course, the most favourite holiday among all people all over the world - Christmas! As you know on Saturday, the 25-th of December all the Catholics are going to celebrate Christmas.

Ведучий 2:

Ласкаво просимо, дорогі вчителі, учні та наші гості.

Ми дуже раді вас бачити тут сьогодні. Наше свято присвячене найцікавішому, найважливішому, найкрасивішому і, звичайно, найулюбленішому, серед всіх людей світу, святу – Різдву! Як ви знаєте, в суботу 25 грудня, всі католики святкують Різдво.

Ведучий 1:

We congratulate you on this holiday and wish you Merry Christmas! We wish you to be always happy, healthy, wealthy and wise! There are many Christmas traditions in different countries, but today we’ll speak about Christmas traditions in Great Britain.Ведучий 2:

Ми вітаємо вас з цим днем і бажаємо щасливого Різдва! Ми бажаємо Вам завжди бути щасливими, здоровими, багатими та мудрими! Є багато різдвяних традицій в різних країнах, але сьогодні ми поговоримо про різдвяні традиції Великобританії.


2. Співаємо традиційну різдвяну пісню “Jingle Bells”.

Ведучий 1:

The traditional song of Christmas is ”Jingle bells”. I suggest you to open our competition with this song. ( приложение 1)Jingle bells, Jingle bells

Jingle all the way 2 times

O, what fun it is to ride in a one horse open sleigh.

Dashing through the snow


in a one horse open sleigh
O, the fields we go, laughing all the way
Bells on bob tail ring
Making spirits bright
What fun it is to ride and sing
A sleighing song tonight.

Jingle bells, Jingle bells

Jingle all the way 2 times

O, what fun it is to ride in a one horse open sleigh

3. Представлення членів журі.
Ведучий 1 :

And now we’ll begin our competition devoted to the Christmas day. I invite our teams. Welcome!Ведучий 2:

І зараз ми починаємо наше змагання присвячене Різдву. Ми запрошуємо наші команди. Ласкаво просимо!


4. Проведення конкурсів:


 • Візитка.


Ведучий 1:

The 1-st contest is “Your cards”. You are to introduce your team.Ведучий 2:

Перше змагання – «Візитка». Представте свої команди.

(команди представляють свої візитки англійськю мовою: назву команди (The name of the team), емблема (The emblem), девіз (slogan), пов’язані з Різдвом).


 • Лист Санта Клаусу.


Ведучий 1:

The 2-nd contest is “A letter to Santa Claus”.Ведучий 2:

2-ий конкурс – «Лист Санта Клаусу»Ведучий 1:

You are to write a letter to Santa Claus. In this letter there are some pictures. Your task is to replace them with the words. You have 5 minutes for your work.Ведучий 2:

Ви пишіть лист Санта Клаусу. В цьому листі є кілька малюнків. Ваше завдання – замінити їх словами. Для цього у вас є 5 хвилин.

Учасникам видаються бланки для виконання конкурсу (приложение 2).

При оцінюванні конкурсу враховуються грамотність та каліграфічність.

Під час виконання конкурсу звучить різдвяна мелодія.

Ведучий 1: (під час роботи над листом Санта Клаусу)

В Великобританії існує традиція написання листа Санта Клаусу. Зазвичай діти пишуть листа, вказуючи свої прохання, побажання. Але замість того щоб кидати листа в почтову скриньку, вони кидають їх в камін. Тяга повітря підіймає димок від листа вгору по трубі і Санта Клаус, читаючи таким чином листа, виконує дитячі бажання.


Ведучий 2: Також існує традиція розвішувати шкарпетки над каміном. Існує легенда, що одного разу Санта Клаус розсипав монети в той момент, коли спускався по трубі. Монети обов’язково пролетіли б через решітку для попелу і загубились, якби вони не впали прямо в шкарпетку, повішену для сушіння на каміні. З тих пір діти продовжують розвішувати шкарпетки в надії знайти там подарунки.
Ведучий 3: Різдво – це свято, присвячене народженню Ісуса Христа. Різдво є одним із самих головних, значущих, улюблених свят в році. Особливо це стосується англійців. Ні одне свято, навіть Новий Рік не можуть зрівнятися з Різдвом за масштабами підготовки та святкування. Як ні до якого іншого свята, до Різдва починають готуватися заздалегідь.
Ведучий 4: День перед Різдвом називають Святвечір чи англійською Christmas Eve, а ніч – Святою. В таку ніч в Віфлеємі в Палестині народився Ісус Христос. Його батьків звали Марія та Йосип. В ті зимові дні в місті було багато приїжджих і Марії з Йосипом не знайшлось місця в готелі переночувати і тоді Йосип знайшов на самій окраїні міста печеру – там хтось тримав худобу: овець, биків, ослів. Вони постелили солому на підлогу і влаштувались на ночівлю. Ведучий 5: Тут, на соломі і родився хлопчик Ісус. Ніхто не знав, хто він такий. Але Ангели на небі все добре знали. Знали і радувались, що на Землю прийшов Спаситель. Недалеко від Віфлеєма на полі ночували пастухи зі стадом овець.

І раптом серед ночі вони побачили сяйво, небеса розкрилися, з’явилися Янголи, які сповістили про те, що в Віфлеємі трапилась велика радість – родився Спаситель.

В давні часи художники дуже часто зображували всіх трьох і свої картини називали «Святе сімейство». Ви Можете побачити цей сюжет на картині Рафаеля «Святе сімейство з ягням».
Ведущий 6: Напередодні Різдва молодші школярі беруть участь у виставах, присвячених народженню Христа. Вони розігрують сценки з біблійного життя, де головними героями стають Марія, Йосип, немовля Ісуса Христа, пастухи, Волхви, що прийшли привітати і піднести свої дари ново родженому немовляті Ісусу. Традиційно діти виконують Різдвяні гімни та пісні, які по іншому називають Carols. Діти з великим бажанням і задоволенням приймають участь в постановках, які зазвичай проходять при церквах. Це одна із самих важливих традицій в святкуванні Різдва. Англійською вона носить назву Nativity play.


 • Вітальні листівки.


Ведучий 1:

The 3-rd contest is “Greeting cards ”.

In Great Britain there is a tradition to congratulate relatives, friends, colleagues on Christmas. Usually people buy a lot of different greeting cards with Christmas symbols.

Ведучий 2:

3-ій конкурс – «Вітальні листівки».

У Великобританії є традиція вітати родичів, друзів, колег на Різдво. Зазвичай люди купують багато різних вітальних листівок з різдвяними символами.

Ведучий 1:

We have two greeting cards. I’ll give them to you and you are to write a congratulation to your friends on Christmas . Then you are to cut your cards into 10 sections and put them into the envelope and send to the other team. It’s the first part of our contest. Are you ready? Start!Ведучий 2:

У нас є дві вітальні листівки. Я дам їх вам, а ви пишіть різдвяне привітання для своїх друзів на ньому. Потім розріжте цю листівку на 10 частин і положіть їх в конверт і передайте їх іншій команді. Це перша частина нашого конкурсу. Ви готові? Починайте!


Ведучий 1:

The second part of the contest is to make up a card and read the congratulation of your friends from other team.Вдучий 2:

Друга частина конкурсу – скласти листівку і прочитати привітання ваших друзів з іншої команди.

 • Прикрашаємо ялинку.


Ведучий 1:

The 4-th contest is “Christmas tree”. We decorated our room, we wrote the letter to Santa Claus and greeting cards to friends and now we can decorate our Christmas tree. Your task is to answer our questions. If your answer is right, you can take the toy and decorate the tree.Ведучий 2:

4-ий конкурс «Різдвяна ялинка». Ми прикрасили нашу кімнату, ми написали листа Санта Клаусу і вітальні листівки друзям і зараз ми можемо прикрасити нашу різдвяну ялинку. Ваше завдання – відповісти на запитання. Якщо ваша відповідь правильна, ви можете взяти іграшку і прикрасити свою ялинку.


(На дошці плакати великого формату із зображенням Різдвяної ялинки. За кожну правильну відповідь команді дається право повісити на ялинку іграшку.
Questions:

1What is another name of father Christmas? ( Santa Claus)

2 We decorate the tree with pretty ...... ( lights)

3 What do Englishmen eat for lunch on Christmas day? ( turkey)

4 What day is after Christmas day? (the Boxing day)

5 What do we usually give each other on Christmas day? (presents)

6 What does Santa Claus fill with presents? (Stocking)

7 In what month do we celebrate Christmas? ( December)

8 Who helped three kings to find Jesus? ( Angel)

9 Whose birthday do the people celebrate on Christmas day? ( Christ )

10 What do you usually put on the top of the Christmas tree? ( star )

11 What do Englishmen usually send to the friends at Christmas? ( cards)

12 How do people call the day before Christmas? (Eve.)

13 What do usually ring in the church on Christmas day? ( Bells)
Ведучий 1:

Let’s count the toys. The first team has … toys, the second one-… toys. The team… is the winner in this contest.Ведучий 2:

Давайте підрахуємо іграшки.

Переможці конкурсу _______________________ • Заховані слова.


Ведучий 1:

Our last contest is “Hidden Words”. Your task is to find all the words on the topic “Christmas”.


Аркуші з виконаними завданнями передаються журі.


 • Оголошення результатів.
 • Нагородження.

За посильну допомогу в організації та активну участь у проведенні….


За зайняте ІІ місце…..
За зайняте І місце ……………….
Каталог: jdownloads
jdownloads -> Обґрунтування навчальної дисципліни «релігієзнавство»
jdownloads -> Программа духовно-нравственного развития, воспитания и социализации обучающихся на ступени основного общего образования фгос ООО
jdownloads -> Обґрунтування навчальної дисципліни «філософі я»
jdownloads -> Обґрунтування навчальної дисципліни
jdownloads -> Апаратні засоби та програмне забезпечення персонального комп'ютера. Середовище операційної системи Windows
jdownloads -> Зунр: можливості та реалії
jdownloads -> Концепція розвитку відокремленого структурного підрозділу
jdownloads -> План-конспект проведення лекційного заняття з навчальної дисципліни інформатика тема № Бази даних. Системи управління базами даних. Мета
jdownloads -> Системи Управління базами даних
jdownloads -> Мета дисципліни полягає у наданні студентам теоретичних і практичних знань у сфері діловодства із застосуванням комп'ютерної техніки та сучасних інформаційних технологій. Предметом дисципліни

Скачати 75.87 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал