Тиждень дружбиСкачати 21.83 Kb.
Дата конвертації30.04.2016
Розмір21.83 Kb.
ТИЖДЕНЬ ДРУЖБИ

у Богуславській ЗОШ I-III ступенів

Відповідно до річного плану роботи школи з 16 березня по 20березня 2015 року в школі проходив «Тиждень дружби» початкових класів.c:\documents and settings\user\рабочий стол\копия тиж7.jpg

1. В понеділок 16 березня 2015 року на загальношкільній лінійці було оголошено про відкриття тижня, ознайомлено з планом проведення та дано домашнє завдання для активної участі у наступних заходах. Відбулися виховні години «З чого починається дружба і вміння дружити» та «Подорож до країни Добра та Дружби».

2. У вівторок 17 березня учні 3 класу провели тестування по класах та виявили переможців. Найкраще вміють дружити, знають і виконують «Правила дружби» учні 4 та 3 класів. Вчитель Титаренко Н.В. для учнів 1-2 класів підготувала ребуси і кросворди. Малеча із задоволенням виконала завдання.

3. А середа 18 березня виявилася творчим днем як для дітей, так і для їх наставників. Діти разом зі своїми вчителями Ісаєвою В.В., Гусєвою О.В., Титаренко Н.В., Положенковою Н.М. виготовили та презентували свої класні Серця дружби.c:\documents and settings\user\рабочий стол\тиж2.jpg

4. Учні початкових класів прийняли активну участь у конкурсі малюнків «Мій найкращий друг».

5. Майстерня «Дружок» працювала протягом тижня. Учні вчилися виготовляти з паперу песиків, щоб подарувати один одному. Оформили рекламну стіннівку «Дружок», у якій опублікували інструкцію з виготовлення паперового песика.

6. Протягом тижня активно працюють учні - вожаті, які організують ігрові веселі перерви для малюків 1—2-х класів. Відбулися музичні перерви «Заспіваймо разом!»

7. Кореспонденти 3 класу здійснили опитування школярів та вчителів з різноманітних питань та оформили стіннівку - звіт.

«Ми запитали...»

• На що схожа Дружба?

• Хто з ким може дружити?

• Якого кольору Дружба?

• Чим ти можеш пригостити друга?

• Для чого потрібна Дружба?

8. Ромашка Дружби. В акції взяли участь усі класи. На пелюстках великої ромашки кожен клас записав свої думки про дружбу, прислів'я.

9. У четвер 19 березня відбулося чудове Свято Дружби, на якому учні 3 класу (вчитель Титаренко Н.В.) співали пісні про дружбу, розповідали вірші, гуморески, проводили ігри з усіма запрошеними, повторили «Правила дружби». А закінчилося свято танком дружби.c:\documents and settings\user\рабочий стол\св3.jpg

Завершився тиждень врученням грамот, дипломів переможцям конкурсів, а також подяк дітям кожного класу за активну участь у проведені тижня дружби.Підготувала і провела Тиждень дружби вчитель 3 класу Титаренко Наталія Василівна.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка