Texhiчhi вимоги назва предмету закупівлі: «Ягоди та плоди рослин роду Vaccinium»Скачати 52.83 Kb.
Дата конвертації24.04.2016
Розмір52.83 Kb.
TEXHIЧHI ВИМОГИ
Назва предмету закупівлі: «Ягоди та плоди рослин роду Vaccinium».
з/п

Найменування

продукції

Од.

вим.

1.

Журавлина

1 кг.

2.

Шипшина

1 кг.

3.

Ківі

1 кг.

4.

Полуниця

1 кг.

5.

Суниця

1 кг.

6.

Малина

1 кг.

7.

Аґрус

1 кг.

8.

Смородина чорна

1 кг.

9.

Смородина червона

1 кг.

10.

Чорниця

1 кг.


Характеристика продукту:
Журавлина. Зовнішній вигляд – ягоди журавлини повинні бути свіжі, стиглі, чисті, без стороннього запаху, без плодоніжок, різнорідні за розміром

та забарвленням (червоного та темно-червоного кольору), без будь-яких пошкоджень та хвороб. Не допускаються ягоди зелені, гнилі, підморожені, пошкоджені, прижаті та т.ін.

Шипшина. Зовнішній вигляд – плоди шипшини повинні бути свіжими або сушеними, без стороннього запаху, без плодоніжок, різнорідні за розміром та забарвленням (червоне, темно-червоне, бардовий), без будь-яких пошкоджень та хвороб. Не допускаються ягоди зелені, гнилі, підморожені, пошкоджені, прижаті та т.ін.

Ківі. Зовнішній вигляд – плоди свіжі, цілі, чисті, здорові, тверді, добре сформовані, без стебла, не перезрілі, без пошкоджень комахами-шкідниками та хворобами, без зайвої вологості, типової для помологічного сорта форми та забарвлення (світло-коричневого кольору, з соковитою зеленою м’якоттю). Запах та смак – властиві даному помологічному сорту без стороннього запаху та присмаку. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені комахами-шкідниками, з механічними пошкодженнями, з пошкодженою м’якоттю, з зайвою зовнішньою вологістю, зрощені плоди.

Полуниця та суниця. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості, з плодоніжкою або без неї, але з чашечкою. Запах та смак – властиві даному помологічному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені комахами-шкідниками або птахами, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Малина. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені комахами-шкідниками або птахами, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Аґрус. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне, змішане (в залежності від сорту). Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені шкідниками, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Смородина чорна та червона. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені шкідниками, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Чорниця. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені шкідниками, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Товар має бути упакований таким чином, щоб забезпечувалася його належне збереження та безпека. Тара (пластмасові харчові ящички, дерев’яні (дощаті) харчові ящички, маленькі пластикові харчові контейнери та т.ін.), яка має бути використана для пакування та транспортування плодів та ягід, повинна бути прочною, чистою, сухою, не пошкодженою, не зараженою сільськогосподарськими шкідниками та не повинна мати стороннього запаху.

Всі плоди та ягоди фасувати під замовлення.

Транспортування: усіма видами критого транспорту відповідно до правил перевезення швидкопсувних вантажів, діючих на даному виді транспорту.

При поставках продуктів харчування надавати документи, які підтверджують якість товару (сертифікати відповідності, посвідчення про якість або висновки з санітарно - епідеміологічної експертизи та т.п.).

Умови постачання – поставка Товару здійснюється партіями відповідно до рознарядок Покупця. Постачальник протягом 7 (семи) робочих днів з дня отримання рознарядки Покупця на поставку конкретної партії Товару поставляє Покупцю конкретну партію Товару відповідно до наданої Покупцем рознарядки. Доставка ягід та плодів рослин роду Vaccinium, здійснюється транспортом Постачальника на продуктовий склад КГХ та Т ДП «МТП «Южний». Предмет закупівлі повинен відповідати технічним вимогам. Якість предмета закупівлі – ягід та плодів рослин роду Vaccinium, повинна відповідати вимогам діючих державних стандартів та технічним умовам виробника. Вартість предмета закупівлі – ягід та плодів рослин роду Vaccinium, повинна включати в себе доставку на продуктовий склад КГХ та Т ДП «МТП «Южний». Умови оплати – оплата за Товар здійснюється протягом 10 (десяти) банківських днів після поставки конкретної партії Товару з моменту отримання виставленого Постачальником рахунку, оформленого відповідно до рознарядки Покупця на поставку конкретної партії Товару, шляхом здійснення прямого банківського переведення коштів на рахунок Постачальника.

Поставка продуктів харчування протягом 2014 р. Дія договору до 31.12.2014 р.
Заступник директора

з соціального розвитку Чорбаджи І.М.
Керуючий КГХ та Т Руденко Т.І.

Виконавець:Єфімова К.О.

тел. 74-45


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка