Texhiчhi вимоги на закупівлю: «Ягід та плодів рослин роду Vaccinium»Скачати 60.25 Kb.
Дата конвертації24.04.2016
Розмір60.25 Kb.
#13341
TEXHIЧHI ВИМОГИ
на закупівлю: «Ягід та плодів рослин роду Vaccinium».

з/п

Найменування

товару

Од.

вим.
1.

Журавлина


1 кг.2.

Шипшина

1 кг.3.

Ківі

1 кг.4.

Полуниця

1 кг.5.

Суниця

1 кг.6.

Малина

1 кг.7.

Аґрус

1 кг.8.

Смородина чорна


1 кг.9.

Смородина червона


1 кг.10.

Чорниця

1 кг.Характеристика продукту:
Журавлина. Зовнішній вигляд – ягоди журавлини повинні бути свіжі, стиглі, чисті, без стороннього запаху, без плодоніжок, різнорідні за розміром та забарвленням (червоного та темно-червоного кольору), без будь-яких пошкоджень та хвороб. Не допускаються ягоди зелені, гнилі, підморожені, пошкоджені, прижаті та т.ін.

Шипшина. Зовнішній вигляд – плоди шипшини повинні бути свіжими або сушеними, без стороннього запаху, без плодоніжок, різнорідні за розміром та забарвленням (червоне, темно-червоне, бардовий), без будь-яких пошкоджень та хвороб. Не допускаються ягоди зелені, гнилі, підморожені, пошкоджені, прижаті та т.ін.

Ківі. Зовнішній вигляд – плоди свіжі, цілі, чисті, здорові, тверді, добре сформовані, без стебла, не перезрілі, без пошкоджень комахами-шкідниками та хворобами, без зайвої вологості, типової для помологічного сорта форми та забарвлення (світло-коричневого кольору, з соковитою зеленою м’якоттю). Запах та смак – властиві даному помологічному сорту без стороннього запаху та присмаку. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені комахами-шкідниками, з механічними пошкодженнями, з пошкодженою м’якоттю, з зайвою зовнішньою вологістю, зрощені плоди.

Полуниця та суниця. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості, з плодоніжкою або без неї, але з чашечкою. Запах та смак – властиві даному помологічному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені комахами-шкідниками або птахами, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Малина. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені комахами-шкідниками або птахами, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Аґрус. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне, змішане (в залежності від сорту). Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені шкідниками, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Смородина чорна та червона. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід - однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені шкідниками, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Чорниця. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені шкідниками, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Товар має бути упакований таким чином, щоб забезпечувалася його належне збереження та безпека. Тара (пластмасові харчові ящички, дерев’яні (дощаті) харчові ящички, маленькі пластикові харчові контейнери та т.ін.), яка має бути використана для пакування та транспортування плодів та ягід, повинна бути міцною, чистою, сухою, не пошкодженою, не зараженою сільськогосподарськими шкідниками та не повинна мати стороннього запаху.

Всі плоди та ягоди фасувати під замовлення.

Транспортувати усіма видами критого транспорту відповідно до правил перевезення швидкопсувних вантажів, діючих на даному виді транспорту. Транспортні засоби повинні бути чистими, сухими, без стороннього запаху, не заражені сільськогосподарськими шкідниками.

При поставках продуктів харчування надавати документи, які підтверджують якість товару (декларація виробника та інші необхідні за діючим законодавством документи).

Умови постачання – поставка Товару здійснюється партіями відповідно до рознарядок Покупця. Постачальник протягом 7 (семи) робочих днів з дня отримання рознарядки Покупця на поставку конкретної партії Товару поставляє Покупцю конкретну партію Товару відповідно до наданої Покупцем рознарядки. Доставка ягід та плодів рослин роду Vaccinium, здійснюється транспортом Постачальника на продуктовий склад КГХ та Т ДП «МТП «Южний». Товар повинен відповідати технічним вимогам. Якість товару – ягід та плодів рослин роду Vaccinium, повинна відповідати вимогам діючих державних стандартів та технічним умовам виробника. Вартість товару – ягід та плодів рослин роду Vaccinium, повинна включати в себе доставку на продуктовий склад КГХ та Т ДП «МТП «Южний». Умови оплати – оплата за Товар здійснюється після поставки конкретної партії Товару протягом 20 (двадцяти) банківських днів з моменту отримання виставленого Постачальником рахунку, оформленого відповідно до рознарядки Покупця на поставку конкретної партії Товару, шляхом здійснення прямого банківського переведення коштів на рахунок Постачальника.

Поставка продуктів харчування протягом 2015 р. Дія договору по 31.12.2015 р.
Заступник директора

з соціального розвитку Чорбаджи І.М.


Керуючий КГХ та Т Руденко Т.І.

Виконавець:Єфімова К.О.

тел. 74-45
Каталог: sites -> default -> files -> userfiles -> file -> tenderniy otdel
files -> Методичні рекомендації для організації самостійної роботи з теми «Особистісно орієнтований урок: конструювання та діагностика»
files -> Информация Комитета по охране прав детей мон рк к Глобальному обзору деятельности по предотвращению насилия в отношении детей
files -> Потенциал провинциального университета в подготовке педагогических кадров высшей научной квалификации
tenderniy otdel -> Texhiчhi вимоги назва предмету закупівлі: «Ягоди та плоди рослин роду Vaccinium»
tenderniy otdel -> Технічні вимоги предмет закупівлі – код 01. 25. 1 «Ягоди та плоди рослин роду Vaccinium»
tenderniy otdel -> Texhiчhi вимоги назва предмету закупівлі: «М'ясо свійської птиці, заморожене»
tenderniy otdel -> Texhiчhi вимоги назва предмету закупівлі: «Молоко та вершки, рідинні, оброблені»
tenderniy otdel -> Texhiчhi вимоги назва предмету закупівлі: «Вироби хлібобулочні, зниженої вологості, та кондитерські, борошняні, тривалого зберігання»
tenderniy otdel -> Технічні вимоги предмет закупівлі – код 10. 72. 1 «Вироби хлібобулочні, зниженої вологості, та кондитерські, борошняні, тривалого зберігання»
tenderniy otdel -> Технічні вимоги предмет: послуги з «ремонтування та технічного обслуговування інших транспортних засобів І устаткування»

Скачати 60.25 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка