Технології психологічного консультування у органах державної влади УкраїниСкачати 12.58 Kb.
Дата конвертації11.09.2017
Розмір12.58 Kb.
У дисертації Гурієвської Валентини Миколаївни Технології психологічного консультування у органах державної влади України досліджено актуальну проблему практичного застосування технологій психологічного консультування в діяльності органів державної влади України. Розглянуто сучасні наукові підходи до визначення психологічного консультування як засобу оптимізації державно-управлінського процесу.

Запропоновано системну практичну модель психологічного супроводу державно-управлінської діяльності, в якій визначено етапи, види і зміст діяльності. Зазначено, що модель психологічного консультування в органах державної влади включає визначення цілей, завдань, сфери застосування, перелік функцій, методів, інструментів упровадження, орієнтована на вдосконалення процесу управління та підвищення психологічної компетентності державних службовців.Визначено, що для впровадження технологій психологічного консультування в органах державної влади України необхідне розв’язання інформаційних (роз’яснювальних), мотиваційних, організаційних, теоретико-методологічних, кадрових, фінансових та інших питань. Указано, що психологічне консультування в органах державної влади має власну специфіку, урахування якої є обов’язковою умовою його ефективності.
Ключові слова: технології психологічного консультування, психологічне консультування, соціально-психологічний супровід державно-управлінської діяльності, психолого-консультативна допомога з питань управління, коучинг, організаційне консультування, організаційна культура.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка