Технічні вимоги предмет закупівлі – код 01. 25. 1 «Ягоди та плоди рослин роду Vaccinium»Скачати 85.59 Kb.
Дата конвертації24.04.2016
Розмір85.59 Kb.
ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ
Предмет закупівлі – код 01.25.1 «Ягоди та плоди рослин роду Vaccinium» (журавлина, шипшина, ківі, полуниця та т.ін.)


Табл.1з/п

Найменування товару


Одиниця

виміру
1.

Журавлина


1 кг.2.

Шипшина

1 кг.3.

Ківі

1 кг.4.

Полуниця

1 кг.5.

Суниця

1 кг.6.

Малина

1 кг.7.

Аґрус

1 кг.8.

Смородина чорна


1 кг.9.

Смородина червона


1 кг.10.

Чорниця

1 кг.Характеристика продукту:
Журавлина. Зовнішній вигляд – ягоди журавлини повинні бути свіжі, стиглі, чисті, без стороннього запаху, без плодоніжок, різнорідні за розміром та забарвленням (червоного та темно-червоного кольору), без будь-яких пошкоджень та хвороб. Не допускаються ягоди зелені, гнилі, підморожені, пошкоджені, прижаті та т.ін.

Шипшина. Зовнішній вигляд – плоди шипшини повинні бути свіжими або сушеними, без стороннього запаху, без плодоніжок, різнорідні за розміром та забарвленням (червоне, темно-червоне, бардовий), без будь-яких пошкоджень та хвороб. Не допускаються ягоди зелені, гнилі, підморожені, пошкоджені, прижаті та т.ін.

Ківі. Зовнішній вигляд – плоди свіжі, цілі, чисті, здорові, тверді, добре сформовані, без стебла, не перезрілі, без пошкоджень комахами-шкідниками та хворобами, без зайвої вологості, типової для помологічного сорта форми та забарвлення (світло-коричневого кольору, з соковитою зеленою м’якоттю). Запах та смак – властиві даному помологічному сорту без стороннього запаху та присмаку. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені комахами-шкідниками, з механічними пошкодженнями, з пошкодженою м’якоттю, з зайвою зовнішньою вологістю, зрощені плоди.

Полуниця та суниця. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості, з плодоніжкою або без неї, але з чашечкою. Запах та смак – властиві даному помологічному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені комахами-шкідниками або птахами, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Малина. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені комахами-шкідниками або птахами, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Аґрус. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне, змішане (в залежності від сорту). Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені шкідниками, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Смородина чорна та червона. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід - однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені шкідниками, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Чорниця. Зовнішній вигляд – ягоди цілком розвинені, здорові, свіжі, цілі, зрілі, чисті, без механічних пошкоджень, без зайвої зовнішньої вологості. Запах та смак – властиві даному сорту, без стороннього запаху та (або) присмаку. Забарвлення ягід – однорідне. Не допускаються плоди зів’ялі, м’які, водянисті, запліснявілі, загнивши, пошкоджені шкідниками, з механічними пошкодженнями, з зайвою зовнішньою вологістю.

Всі плоди та ягоди фасувати під замовлення.

Транспортувати усіма видами критого транспорту відповідно до правил перевезення швидкопсувних вантажів, діючих на даному виді транспорту. Транспортні засоби повинні бути чистими, сухими, без стороннього запаху, не заражені сільськогосподарськими шкідниками.


Істотні умови договору:

Табл.2

Загальна кількість закуповуваного товару

10 найменувань

Вимоги до товару

Товар має бути свіжим, якісним, зрілим, цілим, здоровим, чистим, незабрудненим, не гнилим, не придавленим, без механічних пошкоджень, не підмороженим (у період заморозків та зимовий період).


Якість товару


повинна відповідати міждержавним, національним стандартам, технічним умовам виробника, технічним вимогам Покупця та підтверджуватись відповідними документами (декларація виробника, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, сертифікати відповідності та/або інші необхідні за діючим законодавством документи) на кожну партію Товару, які надаються під час поставки Товару.

У випадку, якщо товар не підлягає обов’язковій сертифікації на території України, постачальник, під час поставки товару, надає покупцю про це письмове підтвердження органу з сертифікації.
Гарантія якості товару

протягом строку, що зазначений у документах, які підтверджують якість Товару, з моменту поставки.


Тара та упаковка товару

Товар має бути упакований таким чином, щоб забезпечувати його належне збереження та безпеку. Тара (пластмасові харчові ящички, дерев’яні (дощаті) харчові ящички, маленькі пластикові харчові контейнери та т.ін.), яка має бути використана для пакування та транспортування плодів та ягід, повинна бути міцною, чистою, сухою, не пошкодженою, не зараженою сільськогосподарськими шкідниками та не повинна мати стороннього запаху.


Строк поставки товару

Постачальник протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня отримання рознарядки Покупця на поставку конкретної партії Товару поставляє Покупцю конкретну партію Товару відповідно до наданої Покупцем рознарядки.


Умови поставки товару

DDP (Інкотермс 2010), тощо.

Поставка Товару здійснюється партіями відповідно до рознарядок Покупця по цінам відповідно до ринкових на дату поставки, які не можуть перевищувати ціни вказані в комерційній пропозиції. Постачальник повинен передбачити максимально можливі ринкові ціни на момент подачі комерційної пропозиції. У випадку зміни ціни за одиницю Товару Постачальник зобов’язаний підтвердити нові ціни, відповідними документами торгово-промислової палати (ТПП). Вартість товару повинна включати в себе доставку на продуктовий склад КГХтаТ ДП «МТП «Южний». Моментом поставки Товару вважається момент одержання Товару Покупцем з оформленням прибуткових документів на продуктовому складі КГХтаТ ДП «МТП «Южний». Постачальник несе ризик пошкодження або знищення Товару до моменту поставки його Покупцеві. Поставка Товару здійснюється силами та засобами Постачальника за його рахунок відповідно до умов технічних вимог Покупця.
Місце поставки товару

Продуктовий склад КГХтаТ ДП «МТП «ЮЖНИЙ».


Порядок надсилання рознарядки на поставку товару

засобами факсимільного зв’язку та по електронній пошті


Порядок оплати товару

Покупець оплачує Товар після поставки конкретної партії Товару протягом 20 (двадцяти) банківських днів з моменту отримання виставленого Постачальником рахунку, оформленого відповідно до рознарядки Покупця на поставку конкретної партії Товару, шляхом здійснення прямого банківського переведення коштів на рахунок Постачальника.


Строк договору

по 31.12.2016Підприємство переможець за запитом Замовника протягом 3 (трьох) робочих днів надає нищенаведені документи у паперовому вигляді, завірені печаткою підприємства за підписом уповноваженої особи.

- Статут або інший установчий документ;

- Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

- Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

- документ, який підтверджує взяття учасника на облік як платника податків, за формою та змістом, передбаченими чинним законодавством України (у разі відсутності відповідних відомостей у Виписці з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців);

- встановлений діючим законодавством документ, який підтверджує, що учасника зареєстровано платником податку на додану вартість;

- встановлений діючим законодавством документ, який підтверджує, що учасника зареєстровано платником єдиного податку;

- копія документа (протокол загальних зборів засновників, наказ про призначення, довіреність тощо), що визначає повноваження особи, яка підписує договір;

- довідка в довільній формі, яка містить відомості про підприємство з наведенням банківських реквізитів.


Завідувач КГХтаТ Петросян А.Г.


ПОГОДЖЕНО

Начальник служби харчування

та клінінгу Сизоненко В.В

Виконавець:Герасимова К.О.

Тел. 74-45


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка