Свято Останнього дзвоника 2011 р Костенко Світлана Петрівна, заступник з виховної роботиСкачати 86.15 Kb.
Дата конвертації29.04.2016
Розмір86.15 Kb.
Свято Останнього дзвоника 2011 р

Костенко Світлана Петрівна,

заступник з виховної роботи

(звучать фанфари 4 )

Ведучі (учні).

Доброго ранку, школо! Доброго ранку,шановна громадо! Вас вітаєм дуже радо! Вчителів, батьків , дітей - Всіх вітаєм у цей день!

День сьогодні такий незвичайний: Встало сонце, умите в росі, Скликав в школу нас дзвоник останній, І зібрались на свято усі.

Великий вітер кличе у дорогу, В життєвий простір бурхливий, непростий. На серці радість і щемка тривога —шассі вже підіймає наш літак шкільний..

А до нас на борт ми просим Підійматися всіх тих, Хто звання почесне носить, Хто сьогодні випускник.

Оголошуємо радо, Що на нашім кораблі Зараз буде екіпаж ввесь 3 командиром на чолі.ЗВР Тож давайте дружніми оплесками запросимо на борт літака членів екіпажу 11 класу на чолі з командиром Віктором Григоровичем Петренком.

(Звук сигналу. Під запис пісні «Веселий вітер» вихід 11 класу).

Директор Федорівська шкільна ескадрилья у повному складі. Свято Останнього дзвінка оголошується відкритим.

(Звучить Гімн України.)

Ведуча.

Стоїть солдат, коліно прихиливши, Стоїть солдат зі зброєю в руках. Собою світ закрив, щоб інші могли жити, і на землі, і по усіх світах.Ведуча

А інший ,наш земляк, був теж солдатом Він повернувся з бою, із війни,

Щоб підкоряти космос, щоб літати, І щоб героями гордились зараз ми.

ЗВР. Право покласти квіти до пам’ятника загиблим солдатам та до погруддя Г.Т.Берегового надається:

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(звучить мелодія , учні покладають квіти)

Ведуча.

Останній дзвоник – незабутнє свято, Мов спомин про шкільний веселий час… І як завжди, гостей у нас багато. Здається, весь район у нас!

(Директор представляє гостей )

Ведуча.

Очікуванням кожне серце б’ється, Надії вогник у очах не згас… Директорові слово надається, Він зараз привітає вас.( Виступи директора школи, гостей).

Ведуча. Випускники! Вас вітають ті, кого ви першого вересня завели за руку в клас і посадили за парти – учні 1 класу

Виступ першокласників.

Ми тепер не просто діти, Шестирічки-неумічки, Шестирічки — перший клас, Школярі тепер всі з нас.

Першу сходинку здолали, Важко було вчитися. І писати, і читати, Битися й миритися.

Ой, мороки було з нами Вчительці багато. Як по ЗО слів в хвилину Вчилися читати.

Й математиці нелегко Було нас навчати Та табличку додавання Знаєм тільки так ми!.

Перший клас вам всім бажає І здоров’я, і добра, Щоб ви всі були щасливі І не знали горя й зла.

Прийміть з любов’ю цей дороговказ. Хай вас веде він вірними шляхами І школу пам’ятайте й рідний клас, Щоб ми завжди пишатись могли вами!

(учні 1 класу вручають компаси учням 11 класу)

Нас навчила вчителька Так пісень багато. Тож і зараз тут для вас Будемо співати

(Звучить пісня «Останнійдзвоник» Н.Май у виконанні учнів 1 класу)

Випускник. Ми відлітаємо від вашого порогу у нове, самостійне життя. Вам вести шкільну ескадрилью наступні 10 років, подорожувати країнами Знань і Умінь, приземлятися на островах Добра і Надії. Попереду вас чекають повітряні ями теорем, тайфуни хімічних сполук. Тож нехай ця карта допоможе вам ознайомитися з цікавими місцями рідного краю.

(На тлі пісні «Шкільний вальс» одинадцятикласники дарують карту першокласникам. Звук сигналу).

Ведуча. Швидко плине час. Ще зовсім недавно стояли ви на залитому сонцем шкільному подвір'ї, і портфель тягся по землі, писали в прописах, вчилися читати і дружити. Зовсім трішки прослужили в Федорівській ескадрилії сьогоднішні четвертокласники, та вже і їм прийшов час прощатися зі своїм першим капітаном, бо наші маленькі пілоти закінчили початкову школу, вже встигли пізнати перші секрети наук і деякі таємниці життя.

(Звук сигналу).

Ведуча. Несучи службу на шкільному літаку, вам здається, що нас обходять закони часу. Що завжди з нами будуть тангенси і котангенси, закон Ома і теорема Піфагора. Та час іде. Подивіться на сьогоднішніх дев'ятикласників. Для декого з них — це останні дні служби повітряними яструбами, тому ще два роки чекатимуть демобілізації.

9 клас.

Ми юні ще, та перед нами цілий світ. Хоч сумно зараз розлучатись з вами, Та ми залишим на землі свій слід І ви ще будете гордитись нами.Ведуча. Тож побажаємо дев'ятикласникам успіхів у подальшому польоті. Але, ставши дорослими, не забувайте шкільні роки, знаходьте час зустрічатися на планеті Дитинства. (звук сигналу).

Завуч.

Останній дзвінок – це свято нашого шкільного урожаю. Ми пізнали багато нового. Маємо нові досягнення. Нашими учнями були підкорені певні вершини в різноманітних конкурсах.

(вручення грамот і подяк. Звучить туш)

Ведуча. Мабуть, найяскравішими сторінками в житті кожного з нас є шкільні роки. Коли вперше переступили поріг школи і коли лунає останній малиновий дзвінок.

Дорогі випускники! Сьогодні ви гордими чайками відлітаєте у самостійне життя. Та щедрі,люблячі серця ваших перших вчителів, вихователя групи продовженого дня, вашого класного керівника будуть завжди вас пам'ятати.

11 клас

Ми для вас, дорогі вчителі, Будем вічними учнями в школі. Хоч підемо по рідній землі І своєї шукатимем долі.Хтось садитиме сад і гаї, Хліб, як золото, сіяти буде. Всі розкриють таланти свої, Але школу ніхто не забуде.

Пустували не раз і не два, І уроки зривати уміли. В вас боліла від нас голова, Але ви все одно нас любили.

Тож сьогодні пробачте за все — Жарти, витівки наші невдалі, Час життя вже на крилах несе В невідомі, незвідані далі.

За ту любов, що віддавали, Серця дитячі зігрівали, За все ми вдячні вам без ліку, Спасибі ніжне вам, велике.

Всім учителям, які допомагали долати шкільні віражі,ями, виходити в бою навчання нашому екіпажу переможцем — наша щира вдячність.

(звучить пісня «Останній дзвоник» Квіти вчителям. ).

Останній дзвоникСлова: О. Пристай Музика: Ігор Білик

Останній дзвоник задзвонив у школі, Учитель нас веде з шкільних дверей. І ми за ним крокуємо поволі, А сльози проливаються з очей.

У довгу путь іти нам із тобою Тернистими стежинами життя. Нічого не здолати нам без бою, Попереду великі відкриття.

Сюди прийшли ще зовсім ми малими, З тобою, школо, жили і росли ми, За ручку мама в школу нас вела. Ти другим домом, школо, нам була.

На нашу зустріч через двадцять років Нас власні діти в школу приведуть, А хлопці, що втікали із уроків, У мантіях професорів прийдуть.
Ведуча. Нехай ці стрічки, які зараз пов'яжуть вам батьки, як швартові, з'єднують вас зі шкільним і батьківським порогом.

(Батьки пов'язують дітям стрічку «Випускник». Лунає пісня «Батько і мати» Назарій Яремчук.Цілують батьків).

11 клас.

Ми до батьків звертаєм своє слово. Колись до школи нас ви привели. Навчатись змушували знову й знову, Любити школу. Наших вчителів.

Здоров’я, любі, ми вам всім бажаєм. Завжди до вас ми на пораду йдем. Тож щастя вам у ріднім нашім краї, Добробуту з прийдешнім кожним днем.

(Звук сигналу).

Ведуча. Закінчився навчальний рік. У щоденнику остання сторінка, дочитаний останній твір, написані контрольні роботи. Школярі в очікуванні канікул.

А в підтвердження того, що ще один навчальний рік дійсно закінчився, зараз відбудеться урочиста церемонія спалення шкільного розкладу. Це право надається випускникам, які пропустили найбільшу кількість уроків: Ємцеві Олександру та Шпаку Максиму.(Два учні спалюють розклад, попіл збирають у скриньку).

Випускники. Прохання до завуча зберегти залишки розкладу в архіві, а через 10 років на зустрічі випускників пригадати, які були уроки в 11-му класі.

(Звук сигналу. Запис шуму літаків).

Ведучі (учні). Беремо курс у відкритий небесний простір, назва якому – доросле життя. Команда одинадцятикласників готова до польоту. На горизонті я бачу сузір’я Альтаїр. Це добра ознака. Адже це символ здійснення найзаповітніших мрій.

Ведуча. Малиновим чудом, яке залишиться в пам'яті назавжди, буде для сьогоднішніх уже дорослих дітей спів останнього дзвоника. Його ви будете згадувати все життя, він супроводжуватиме вас, як сигнальні вогні аеропорту. Тож вслухайтесь у його ніжну і трепетну мелодію.

(Дзвонить учень 1-го класу, випускник - роблять почесне коло).

Директор На цьому урочиста лінійка оголошується закритою.

(звучить Гімн України)Ведуча. Є в народі прислів'я, що і велика дорога починається з першого кроку.

1-й вчитель. Нехай же ваш перший крок буде вдалим, щасливим.

2-й вчитель. Безпечного вам польоту в невідомих просторах.

3-й вчитель. Хай вашим компасом в житті будуть ваша совість і честь.

4-й вчитель. Хай береже вас Бог, молитва матері і добра батьківська порада.ЗВР. Шановні батьки, ваші чаєнята вилітають з рідного гнізда змужнілими, з гордо піднятою головою і зміцнілими крильми.

Випускайте їх у доросле життя!(звучить мелодія випускники випускають кульки з чайками).

Ведуча

Щасти вам ,друзі, у житті, Зробіть сміливо перший крок. Хай продзвенить востаннє вам наш голосний шкільний дзвінок! В добру путь, випускники!(Випускники роблять почесне коло і разом з батьками на чолі з класним керівником залишають першими лінійку а за ними решта учнів. ).


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка