Соціально-психологічні чинники реформування ринку праціСкачати 10.36 Kb.
Дата конвертації11.09.2017
Розмір10.36 Kb.
Дисертаційна робота Петроє Ольги МихайлівниСоціально-психологічні чинники реформування ринку праці присвячена дослідженню соціально-психологічних чинників функціонування та розвитку ринку праці як необхідної умови удосконалення механізмів державного управління з реформування соціально-трудових відносин.

У дисертації актуалізовано, творчо опрацьовано, теоретично узагальнено та практично обґрунтовано необхідність урахування специфіки соціально-психологічних чинників при визначенні суті, змісту та основних завдань державної політики у сфері ринку праці. Доведено теоретичне та практичне значення системного (соціального й психологічного) уявлення про склад, структуру та взаємозв’язки елементів і компонентів ринку праці як соціальної системи та об’єкта державного управління. Розроблено авторські методики дослідження соціально-психологічних явищ системи ринку праці, проведено відповідні емпіричні дослідження. На їх основі розкрито соціально-психологічні чинники ринку праці, які необхідно враховувати при формуванні державної політики з реформування ринку праці. Визначено і теоретично обґрунтовано напрями удосконалення соціально-психологічної складової механізму державної політики у сфері ринку праці на сучасному етапі реформування суспільних відносин.


Ключові слова: державна політика у сфері ринку праці, система державного управління ринком праці, соціально-психологічні чинники реформування ринку праці.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка