Сценарій вечора відпочинку До дня Святого Валентина «Мелодія двох сердець»Дата конвертації30.04.2016
Розмір51 Kb.
#29651
ТипСценарій
Сценарій вечора відпочинку
До дня Святого Валентина
«Мелодія двох сердець»
Провела класний керівник

9 класу

Ковальчук Раїса Борисівна
2013рік
1. вед. Добрий вечір, друзі

2. вед. Програму сьогоднішнього вечора ми присвячуємо вічній темі

1. вед. Темі кохання

2.вед. Для розмов про кохання у нас є кілька чудових причин

1. вед. По-перше, юність тих, які сидять у нашому залі.

2. вед. По-друге, день Святого Валентина, який ми відзначили вчора

1. вед. Сьогодні на вечорі ми будемо слухати розповіді про кохання, танцювати, а також брати участь в конкурсах.

2. вед. Переможці конкурсів будуть отримувати житони - сердечка, за якими в кінці вечора ми визначимо переможців – Валентина і Валентину.

1. вед. А відкриває наш вечір ось ця лірична пісня . Запрошуємо всіх до танцю.

2. вед. Любити людину – це велике щастя і відповідальність, це постійне очікування та жертовність, це безмірне розуміння та бажання принести коханим трепетну мить радості.

1. вед. Почему нас часто обижают

Говорят: « Еще не доросли »

Неужели взрослые не знают,

Что 15 лет – пора любви.

А ведь мы любить умеем тоже

Только сердце чувствует одно,

Первый поцелуй неробкий, нежный,

Сколько в нем тепла и доброты!

Разве целовать так могут взрослые,

Как в первый раз целуем мы?1. вед. Кохання – це зустріч двох світів, кожен з яких є неповторним, унікальним. Кохання складне духовно-моральне почуття. Мрія і надія, страждання і блаженство, щастя і мука, усе зливається в єдиному потоці як під час весняної повені.

2.вед. А зараз запрошуємо до нас 5 хлопців і 5 дівчат. Я

роздамо вам половинки сердечок, на яких написані слова, пов’язані з коханням. Ваше завдання знайти свою половинку і запросити її до танцю( Слова: кохання, доброта, ніжність, поцілунок, розуміння)

1. вед. Кохання – це і пристрасть. А пристрасть – це завжди сплав свідомого і півсвідомого, розуму і інтуїції.

2. вед. Деякі вважають, що кохання – це таємниця, завісу якої не можна відкривати і яку неможливо збагнути. Тому хіба можна запитувати, чому кохаєш? Кохаю – тай годі

1. вед. Как случилось все это не знаю,

Чем завлек меня – я не пойму,

Только чаще себе повторяю,

Что безумно тебя я люблю.

Знаю я, что ты любишь другую,

Знаю я, что надеюсь я зря

Только ты не сердись, дорогой,

Виновата во всем, я сама

Я стараюсь забыть этот голос

Проходить не смотря на твой класс,

Но все чаще себе повторяю,

Что безумно люблю я тебя2.вед.

В усі віки любов надихала до написання віршів. Своїм коханням ствердився Шекспір , Беатріче сотворила Данте, Лаури смерть Петрарка на папір життя возніс.1.вед. Запрошуємо до нас любителів поезії. На цих листках написані 2 стрічки. Ваше завдання – продовжити його, не забуваючи, що сьогодні мова йде про кохання.

В день Св’ятогом Валентина

Бачу дивну я картину…

2. вед. Для цього конкурсу нам потрібні 2 –і пари

Дівчата, уявіть, що ви запізнились на побачення аж на 40 хв., бо робили манікюр вас, коханий дочекався, але його терпець уже увірвався, він сильно образився і зібрався йти додому. Ваше завдання зробити так, щоб він вас вибачив і пішов з вами на прогулянку. А зараз до танцю.!!!1. вед. В цьому конкурсі можуть брати участь всі бажаючі. Конкурс називається « Передай іграшку» Умови цього конкурсу такі учасники стають в круг, ведучі одному з них дають іграшку, яку учасники передають один одному за годинниковою стрілкою поки грає музика, вибуває той в кого при зупинені музики залишиться іграшка, і так, поки не залишиться, один гравець. Почали!!!

2. вед. Запрошуємо до себе 2 пари Конкурс в якому ви будете брати участь називається « Танець на газеті» за умовами цього конкурсу ви під музику маєте танцювати так, щоб не зійти з газети, але за нашим наказом, музика буде зупинятися, а газета буде складатися. Та пара, яка зуміє як найдовше протриматись стоячи на газеті переможе. Почали!!!

1. вед. Запрошуємо до себе 10 хл. І 10 дв. Конкурс називається «Запрошення до танцю» З а умовами цього конкурсу дівчина сідає на стілець ведуча дає дівчині яка сидить на стільці квітку, до неї підходять 2 хлопця, одному з них вона дає квітку і вони йдуть танцювати, а інший хл. Сідає на стілець, і все повторюється, до тих пір поки всі учасники об’єднаються в пари. Почали.

2. вед. В давні часи десь в ІІІ ст. до нашої ери римський імператор видав наказ , який забороняв людям одружуватися. Молодий єпископ Валентин бачачи страждання закоханих вінчав їх таємно. Про порушення імператорського наказу дізнались законники. За його діяльність імператор наказав кинути порушника у в’язницю

1. вед. Іронія долі чи черговий жарт Ерота але у в’язниці молодий єпископ закохується в сліпу дочку наглядача. Кохання – гаряче, як вогонь, і швидкоплинне, як вибух блискавки, охопило серця молодих людей. Це прекрасне почуття народилось, спалахнуло , і померло, тому, що Валентина стратили . Перед смертю він послав коханій дівчині записку з єдиною фразою : « Від Валентина». Так і став роковий день гибелі єпископа – 14 лютого – Днем Святого Валентина. Днем всіх закоханих.

2. вед. А зараз знову танець. Хлопці ви повинні запросити на танець дівчину, ім’я якої зашифроване на листочках. Ви повинні знайти щось спільне між тим що тут написано, тільки так ви зрозумієте яке ж ім’я там зашифровано.

1. вед. Як же обійтись в день закоханих без освітчення в коханні? Запрошуємо до нас учасників. Конкурс « Серенада» Ваше завдання за допомогою пісні розповісти про свої почуття. В кого вийшло найкраще той і переміг. А зараз для всіх звучить ця пісня

2. вед. Нам потрібно 6 хл . Наші красуні дівчата, залишили свої поцілунки на папері. Ваше завдання визначити де чий, і запросити свою обраницю до танцю.

1. вед. Запрошуємо до себе 4 хл. і 4 дв. Конкурс називається «Скажи коханим про кохання » . Ваше завдання устами казкового героя освідчитись у коханні . ( казкові пари: ВОВКА І ЧЕРВОНА ШАПОЧКА, КАРАБАС БАРАБАС І МАЛЬВІНА, КРІТ І ДЮЙМОВОЧКА, КОЩІЙ БЕЗСМЕРТНИЙ І ЦАРІВНА ЖАБА )

2. вед. Любов – це весна , Любов – натхнення, це ніжність і чистота священне почуття. Тож бажаємо у День Святого Валентина, в цей неповторний і жаданий день, вам всім чистих рос, пречистої думки, краси і вроди, як квіти у вінках.

1. вед. Любов – вічна тема. Не дивлячись на всі негаразди, в світі володарює чистота, честі і кохання. На цьому ми закінчуємо наше свято, яке нам подарував День Святого Валентина.

Разом. До побачення. Дякуємо за увагу!


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка