Сценарій святкового концерту «Європейський вернісаж»Скачати 82.53 Kb.
Дата конвертації01.05.2016
Розмір82.53 Kb.
Сценарій святкового концерту «Європейський вернісаж»
До початку концерту звучить музика. На екрані демонструється презентація європейських країн, номери художньої самодіяльності яких не представлятимуться.
Звучать фанфари.
1.Музичний номер танок «Ми» у виконанні колективу «Азарт»Червонкам'янської ЗШ
На сцену виходять ведучі.
1. Доброго дня, любі друзі та шановні гості!

2. Степова перлина Кіровоградської області – Олександрійщина - святкує День Європи й гостинно вітає всіх на щорічному фестивалі «Європейський вернісаж»!


1. А разом з нами вас щойно привітав хореографічний колектив «Азарт»
2. Бачу, славні панночки та козаченьки-хлопчики, уже здогадалися, що наше сьогоднішнє свято – свято незвичайне. Зрозуміло, день для нього ми обрали довільно, адже ми щодня мусимо пам'ятати, хто ми є, чиї ми діти... Отже, сьогодні говоритимемо про нашу державу – Україну, як частинку великої європейської родини. І, звичайно, допоможе мені в цій відповідальній і почесній справі незрівняна Каріна, ваші друзі-ровесники та й ви, сподіваюся, теж долучитеся неодмінно!
1.Так, Владиславе, ми всі тобі допоможемо, а поки що урочиста мить відкриття «Європейського вернісажу» надається господині свята – завідуючій районним методичним кабінетом відділу освіти Тетяні Григорівні Мартюшиній. Зустрічайте!
Вітання
2. Багатий травень на різноманітні свята. У травні ми святкуємо День солідарності трудящих, день пам’яті жертв Другої світової війни і День Перемоги, а ще у травні у нашій країні відмічають День Сонця. Для нас, землян, найважливіша особливість Сонця в тому, що біля нього виникла наша планета, і на ній з'явилося життя і ми з вами.

1. Стривай, крім того, що ти не сказав про День Європи, який святкують в Україні щорічно третьої суботи травня, починаючи з 2003 року, так ти не згадав, що 13 травня світова громадськість відзначала ще одне чудове свято, яке стосується і нас з вами. Це Свято матері. Отож бажаємо всім матерям нев’янучої краси, здоров'я, миру та добробуту, а Мушина Єлізавета подарує всім нам і нашим мамам пісню «Молитва». Оплески!2. Музичний номер пісня «Молитва» Мушина Єлізавета

1. Владе, соціологи стверджують, що українці та європейці суттєво відрізняються за менталітетом. Пересічному українцю дуже складно себе ідентифікувати, наприклад, за однією з двох ознак – європеєць або євроазіат.


2. Так. Кожна країна розвивається своїм шляхом: століттями формується її мова, культура, менталітет. Як у світі немає абсолютно схожих людей, так у кожної країни є щось своє, що вирізняє її з-поміж інших країн.
1. Кожному європейцю притаманне почуття особистої гідності, але ж це почуття є і у кожного українця.
2. І сьогодні весь світ дивиться на нашу державу, сподіваючись що високі стандарти духу реалізуються в конкретні справи, які піднімуть вагу і значення України в світі.
1.Тому діяти потрібно наполегливо, виважено, послідовно впроваджувати європейські стандарти життя, творити Європу у власній державі.
2. Так, Каріночко. А ми продовжуємо програму вернісажу. І гучними оплесками зустрічаємо ансамбль Протопопівської загальноосвітньої школи та представників Міжнародного благодійного фонду «Ніємія» - сім'ю Дьобріх з німецькою народною піснею.
3. Музичний номер німецька народна пісня ансамбль Протопопівської ЗШ
1. А зараз зустрічайте хореографічний колектив «Танці в плюс» «Баварська полька»

4. Музичний номер танок «Баварська полька» хореографічний колектив «Танці в плюс» Войнівської ЗШ І-ІІІ ст.

2. Весна. Цвіте на землі і летить у небесах, як сонячна богиня волі, розбуджує природу, звільняє від снігів і морозів землю, розсіває квіти і квітчає сади. Весна – це поклик молодості, голос радості й щастя, віри й любові, надії й краси, це свято поезії й пісні.

1. Владе, хочу тобі повідати, що свята у травні ми ще не всі назвали. Серед інших і Міжнародний день свободи преси, який громадськість світу відзначає на початку місяця.

2.Ну, а на нашому європейському вернісажі також звучать міжнародні мотиви.


5. Музичний номер Македонська пісня «Jas Ja Imam Silata» у виконанні вокального дуету Шарівської ЗШ І-ІІІ ст. у складі Сафонової Влади та Харитонової Любові
2.Каріно, ти знаєш, я б оце із задоволенням поніжився на теплому березі десь під іспанським небом…Уявляю навіть, як тихий лагідний вітер лоскоче море…
1. Владе, наша планета величезна. На ній шість материків. І таких чудових місць чимало. Та хочу тобі сказати, що й всі великі знаменитості починали свої географічні подорожі саме від портів Іспанії.
2. Хоча я не Христофор Колумб і не Фернандо Магеллан, але точно переконаний що запальну іспанську циганку я сьогодні зустріну.
1. Зустрічай!
6. Музичний номер танок «Іспанський» у виконанні євроклубівців Бутівського НВК.

2. Каріно, скажи мені, будь ласка, яку країну Європи тобі найбільше хочеться відвідати?


1. Напевно я б хотіла побувати у Франції, помилуватися її краєвидами, відчути велич Ейфелевої вежі, познайомитись з культурою цієї чудової країни. Ну і, звичайно ж, як кожна дівчина, мрію зустрітись із відомими людьми Франції: акторами, кутюр’є, співаками…(замріяно)
2. Ось уже й полинула у свої мрії. А, мабуть, і не пам’ятає, що Франція входила до шістки країн, які у березні 1957 року у Римі створили Європейський економічний Союз. Агов, Каріночко, ми тут на європейському вернісажі і, як мінімум, зустріч із відомою співачкою нашого району, яка також любить французькі пісні, я тобі обіцяю просто зараз. Зустрічайте Мушину Єлізавету з піснею «Втрачене минуле»!
7. Музичний номер пісня «Втрачене минуле» Мушина Єлізавета
1. Владе, чи відомо тобі, де щорічно проходить фестиваль, присвячений Амадею Моцарту? Та це ж Відень! І порівнюється він із прекрасним бальним танцем – вальсом.
2. О! Я вже навіть чую його звуки, і тому з особливою теплотою хочу представити вам переможців Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «Зорепад – 2011» - дует хореографічного колективу «Азарт». Зустрічайте «Вальс»!
8. Музичний номер танок «Вальс» у виконанні дуету колективу «Азарт» Червонокам'янської ЗШ І-ІІІ ст. у складі Даші Зозулінської та Михайла Савсюка.

(Каріна виходить і підтанцьовує)

2.Каріночко! Обережно, а то ми зараз із твоїми танцями можемо впасти прямо до ніг самої англійської королеви.
1.Англія, леді енд джентльмени! О, май год! Я бачу саму королеву, і вона мене теж помітила! ( посилає вітання рукою в зал)
2. Театр! Шекспірівський театр! Але мені щось холодно, цей північно-західний вітер і ніякого кохання…
1. Як це ніякого кохання? А Ромео і Джульєтта на сцені шекспірівського театру? Англія! Вишукана мова, вишукана країна! На весь світ відома вежа «Біг-бенн», адже сама висота її 98 метрів, сягає зірок.

А чи відомо тобі звідки до нас прийшов проект «Танці з зірками» ?

2. Ні, невідомо, але я здогадуюся!
1. Правильно здогадуєшся, із Великобританії.
2. А я пропоную свій проект – «Пісні з зірками Олександрійщини». Аплодуйте гучніше! На сцені – Черненко Юлія, учениця Попельнастівської ЗШ. До речі, Юля найближчим часом їде до Болгарії представляти Кіровоградську область на фестивалі дитячої творчості «Славянский венец». Тож давайте зустрінемо її гучними оплесками та побажаємо перемоги!
9. Музичний номер пісня «Фестивальна» Черненко Юлія
1. А зараз зустрічайте квартет дитячого музичного театру районного Будинку культури. Оплески!
10. Музичний номер пісня «Patin on ze rizz» у виконанні квартету дитячого музичного театру районного Будинку культури
1. Євросоюз - це не держава. Він не схожий на інші міжнародні організації. Фактично ЄС єдиний у своєму роді. Країни, що входять до його складу, заснували спільні інституції, демократично приймають рішення з конкретних питань.
2. А якщо у вас виникне запитання: для чого утворили Європейський Союз, то відповідь дуже проста : для того, щоб ніколи не повторилися масові вбивства та руйнації, що відбулися під час Другої світової війни.
1.Сьогодні, звичайно, коло співпраці у ЄС набагато ширше, ніж у далеких 50-их ХХ століття.
2. Так, зникли кордони та бар’єри, що розділяли народи Європи. Громадяни країн - членів ЄС можуть вільно пересуватися, навчатися та працювати в будь – якій країні Європейського Союзу. Ось і сьогодні зовсім безпроблемно до нас завітав казковий подарунок із Фінляндії.
1.Зустрічайте троїсті музики Улянівської ЗШ І-ІІІ ст. «Фінська полька»

11. Музичний номер «Фінська полька» троїсті музики Улянівської ЗШ І-ІІІ ст.
1. А зараз зустрічайте Олену Полікарпову, студентку училища культури з болгарською піснею. Ваші оплески!

12. Музичний номер пісня «Болгарська» у виконанні Полікарпової Олени

1. Часто доводиться зустрічатися з висловом „Сім чудес світу". Що входить в

це поняття?
2. Так називають прославлені в давнину споруди і статуї. Згадки про них ми

можемо знайти ще в ІІІ ст. до н. е. Згідно найбільш поширених версій до „Семи чудес світу" належать:


Єгипетські піраміди в Гізе.

Висячі сади Семіраміди в Вавилоні.

Храм Артеміди в Ефесі…
1. Досить! Досить! А Україна яка! Чарівний і неповторний край. Неможливо відвести очей від її широких полів, від тихих заводей річок із вербами, від густих лісів, сповнених ароматами, від хліборобних степів ...
2. Згоден. І українські Карпати - це ж справжня симфонія природи, звуки якої хвилюють в усі пори року: гірські схили і долини з невеличкими селами і містами – то засніжені, то полум'яніючі в осінньому вбранні, то яскраво-зелені

влітку. Ну чим не чудо світу?!


1.Шановні друзі, ми впевнені, що сьогодні наша Олександрійщина вам сподобалася ще більше, ніж всі сім чудес світу. І її цілюще повітря, і незрівняна краса каштанових алей, і особливо перебування в цьому чудовому колі друзів.
2.І на знак дружби в нас є музичний дарунок від колективу «Азарт». Зустрічайте!
13. Музичний номер танок «Дружба» хореографічний колектив «Азарт»

2. Існує традиція, аби знову повернутися у місце, котре дуже сподобалось, потрібно залишити там якусь річ, наприклад, монетку в море кинути. А у нас уже склалась традиція скріплювати міцну дружбу пов’язуванням стрічок на дерево дружби, аби вона зігрівала наші серця надією на швидке повернення та на щасливу долю.


1. Як бачите, стрічки з минулорічного єврофестивалю знову зібрали нас у велике дружне коло. То ж пов’яжемо яскраві стрічки на дерево дружби!
Пов’язування стрічок на дерево дружби перед сценою 1 представник від делегації.

У залі під час пов’язування стрічок на фоні музики всі глядачі розмахують стрічками та прапорцями євро країн, по черзі виголошують слогани і девізи як під час ходи.
2. Пов’язана стрічка хай буде оберегом ваших мрій, талісманом здійснення бажань!
1. З Днем Європи на Олександрійщині вас вітає хореографічний колектив «Вікторія»
14. Музичний номер танок «Молдавський» хореографічний колектив «Вікторія»


  1. Сподіваємося, що ви добре відпочили, а наш концерт додав вам весняного тепла і настрою!

2. В європейській країні усі,

Щоб віднині нам добре жилося.

Поєднаймось, друзі мої,

Синім небом і жовтим колоссям

1. Громадянином ЄС хочу стати й я,

Щоб в Україні було кращим життя,

Щоб країна була конкурентноспроможна,

А кожна родина – щаслива й заможна.

Ведучі: На все добре!До нових зустрічей!
Звучить музика

База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка