Сценарій свята «Парад зірок»Скачати 97.87 Kb.
Дата конвертації02.05.2016
Розмір97.87 Kb.
Сценарій свята «Парад зірок»

Звучать фанфари, на сцену виходять ведучі
Ведучий 1. Доброго дня, дорогі гості!

Ведучий 2. Ми раді вітати вас на фестивалі «Парад зірок»

Ведучий 1. Сьогодні ми представляємо учасників зоряної години, тих, хто своїми перемогами прославив рідну школу.

Ведучий 2. Це наші найяскравіші зірочки.

Ведучий 1.

Поглянь на небо, скільки там зірок,

Ми ж - віддзеркалення, творіння їх думок,

Плекають нас і віра, і надія,

Любов вже спонукає – ну, лети,

Своїм життям Чумацький шлях прикрась,

На сонці залиши свої сліди,

Адже настав вже зоряний твій час.Ведучий 2.

Життя складне: постійний компроміс,

Постійний пошук і постійні втрати...

Лиш той, хто в ньому творить і «горить»,

Чогось досягне й буде чогось вартий.

Людина кожна має свій талант,

Немає гірших – кожен в чомусь перший!

І впевнено крокує кожен з нас

До відкриттів й нових високих звершень!

Ведучий 1. Англійці говорять: "Мій будинок - моя фортеця"! і замикають ворота.

Ведучий 2. А ми пропонуємо відкрити двері нашого спільного будинку, розкрити вікна, впустити в наш зал більше тепла і розпочати свято!

Ведучий 1. То ж зустрічайте наших найменших зірочок та їх запальне «Ча-ча-ча»

Танець «Ча-ча-ча»

c:\documents and settings\marina\рабочий стол\діти\img_2646.jpg

Ведучий 2. Сьогодні ми започатковуємо свято вручення відзнак кращим учням Жовтневої загальноосвітньої школи.

Ведучий 1. Тож давайте познайомимося з ними.

Ведучий 2. Маклакова Єлизавета - учениця 5 класу. Уже в початкових класах проявила яскраві здібності, відмінну старанність у навчанні. Учениця відзначається високим рівнем загального розвитку, має добру пам’ять, гнучке та неординарне мислення, красиву образну мову.

Ведучий 1. Дівчинка робить перші творчі спроби, її етюди наївні, простенькі за змістом і побудовою, але вони чепляють самобутністю, дитячою щирістю думок, неабияким злетом фантазії.

Ведучий 2. У 2011 році учениця вперше прийняла участь у шкільному та перемогла у районному етапі обласного конкурсу юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ» серед учнів 5-8 класів в номінації «Література. Проза». Її творчі роботи направлено на обласний творчий конкурс.

Ведучий 1. Коло інтересів та уподобань дівчини досить широке. Її приваблюють математика, література, захоплюється вишивкою, фотографією, театральним мистецтвом. Ліза приймає активну участь у проведенні класних та загальношкільних масових заходів. Була заохочена поїздкою до міжнародного дитячого центру «Артек».

Ведучий 2. Від душі порадійте за нашу землячку та послухайте виступ юної письменниці Маклакової Лізи з казкою про ведмедика Михайлика

Виступ Маклакової Є. «Казка про ведмедика Михайлика»

Ведучий 1.

Лунає пісня світла, ніжна

І степ безмежний ожива,

Промінням сонячним на квітах

Чарівна бавиться весна.

Ведучий 2. Саме співучим талантом славиться наша наступна учасниця Томашук Альона.

Ведучий 1. Томашук Альона навчається у 8 класі. Вже з ранніх років почала проявляти свої творчі здібності, із задоволенням слухала музику, вчилася співати.

Ведучий 2. Томашук Альона з 2007 року займається в Софіївській дитячій музичній школі. Вона - переможниця районного конкурсу "Криничка-2008", лауреат обласного фестивалю "Дивограй-2008", лауреат обласного конкурсу вокалістів 2008 р. м.Дніпропетровськ, посіла ІІ місце в конкурсі «Кролевецькі рушники» м.Кролевець Сумської області, лауреат ІІ районного фестивалю дитячої творчості «Софіївщина талановита» 2012 року.

Ведучий 1. Томашук Альона, безперечно, обдарована учениця, має сформований сучасний світогляд, висловлює своєрідні незалежні думки і судження, у неї тонке відчуття музичної культури. На уроках музики та заняттях в музичній школі дівчину навчали слухати різножанрову музику, розуміти її значення в житті людини, збагатили знання про пісню, вчили професійно співати, формували культуру поведінки на сцені.

Ведучий 2. Радісно від думки, що мистецтво українського слова не гине, а дає животворні молоді паростки, і хочеться сподіватися, що в майбутньому вони зміцніють.

Ведучий 1. Тож вітайте на сцені Томашук Альону з піснею «Ангели добра»

Виступ Томашук Альони

c:\documents and settings\marina\рабочий стол\діти\img_2667.jpg

Ведучий 2. «Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учню.

«Він може!» - повинен нагадувати колектив.

«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

Ведучий 1. І повірив у себе учень 8 класу Католик Микола. Уже в початкових класах проявив свої творчі здібності, відмінну старанність у навчанні. Учень відзначається високим рівнем загального розвитку, широким, різноплановим кругозором.

Ведучий 2. З метою вивчення історії села, знайомства з досвідом видатних людей рідного краю в 2011 році приймав участь у Всеукраїнській експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» у напрямку «Видатні люди рідного краю».

Ведучий 2. У 2011 році став переможцем районної і посів 5 місце в обласній олімпіаді з математики. Є постійним учасником загальношкільних та районних масових заходів, захоплюється спортом.

Ведучий 1.А віднедавна Микола відкрив широкому загалу свій поетичний талант.

Ведучий 2. То ж вашій увазі пропонуємо авторський вірш Католика Миколи «Русский солдат»

Виступ Католика Миколи

c:\documents and settings\marina\рабочий стол\діти\img_2673.jpg

Ведучий 1. О Музико! Чарівних звуків ти ріка безмежна,

Гармонія тих фарб, що з сонцем грає джерело.

Душі людської казка безсловесна

Чарує і манить, як восени тепло.Ведучий 2. Колєснікова Яна – учниця 8 класу. Вже з раннього дитинства проявила нахил до музичного мистецтва. З 2003 року дівчина навчається в Софіївській дитячій музичній школі.

Ведучий 1. Яна – переможниця на 6, 7, 8, 9, 11 фортепіанному конкурсі при Софіївській музичній школі, в 2008 році посіла І місце в обласному конкурсі піаністів м. Кривий Ріг, учасниця міжрайонного конкурсу піаністів у м.Кривий Ріг.

Ведучий 2. Крім того, Колєснікова Яна відмінниця навчання, лауреат обласного конкурсу "Найкращий читач 2010 року", в 2011 році зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі-захисті інноваційних заходів євроклубів області на базі Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва «Колобок»

Ведучий 1. У 2011 році прийняла участь у Всеукраїнській експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» у напрямку «Видатні люди рідного краю».

Ведучий 2. То ж ми пропонуємо поринути разом з Яною в чарівний світ музики. До вашої уваги музична композиція ноктюрн « » у виконанні Колєснікової Яни

Виступ Колєснікової Яни

c:\documents and settings\marina\рабочий стол\діти\img_2678.jpg

Ведучий 1. Наша наступна зірочка – учениця 5 класу Крикливець Дарина.

Ведучий 2. Дівчина, має розумові, артистичні та музичні здібності. Протягом 4 років навчається на відмінно, нагороджена похвальними листами, відзначається високим рівнем загального розвитку.

Ведучий 2. Має добру пам’ять, гнучке та неординарне мислення, висловлює серйозні, дорослі судження.

Ведучий 1. Дівчина приймає активну участь у проведенні класних та загальношкільних масових заходів. Робить впевнені кроки у творчому розвитку, була одним з авторів альманаху “Зима – диво природи», до якого написала оповідання «Зимові сподівання» та склала власні зимові загадки.

Ведучий 2. Дарина прекрасно вишиває, фотографує, грає у шкільному театрі «Попелюшка», займається спортом. Дівчина захоплюється математикою, комп’ютером та англійською мовою.

Ведучий 2. І сьогодні для вас Крикливаць Дарина вона підготувала вірш англійською мовою. Зустрічайте!

Виступ Крикливець Дарини

Ведучий 1. Мені підвладне все музичне,

І в танцях лінії, і рухів ідеал,

і грація Струнких дівчат,

коли у коло всі беруться,

Або по сцені плавно в'ються,

красою Звеселяють зал і тішать душу.Танок 7 клас

Ведучий 1. Життя шкільне пригодами багате,

А учні так цікаво вміють жить,

Веселі і кмітливі, винахідливі й завзяті.

На подвиг здатні кожен день і кожну мить.Ведучий 2. Хоч навчання займає багато часу,

Та для свого захоплення хвилинку має.

Про сучасність і давнину

Свої думки вкладає.

ЇЇ талант завжди вражає,

Бо ж від природи до літератури хист має.Ведучий 1. Це Ковальчук Галина.

Ведучий 2. Дівчина любить читати. Її мова образна, метафорична, вона відзначається багатством словникового запасу, точністю слововживання, оригінальністю викладу думок.

Ведучий 1. Галина пише привабливу яскраву прозу. Її відрізняють тонке відчуття художнього слова, широта мислення, різнобарвна фантазія. У невеличких нарисах природа ніби оживає, наповнюється джерельною чистотою.

Ведучий 2. Ковальчук Галина – постійна учасниця щорічного обласного заочного творчого конкурсу юних літераторів,художників, композиторів «Собори наших душ» у номінації «Проза», лауреат другого районного етапу конкурсу в 2008, 2009, 2010 роках.

Ведучий 1. В 2011 році посіла ІІІ місце в обласному заочному творчому конкурсі юних літераторів «Собори наших душ», в номінації «Проза» з оповіданням «Всесильний оберіг» та ввійшла в збірку.

Ведучий 2. Вона є переможницею районного конкурсу «Бюджет очима дітей – 2008», переможницею обласного ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2008», переможець районного ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2009», лауреат обласного.

Ведучий 1. Ковальчук Галина в 2010 році здобула перемогу у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцека. Учениця – відмінниця навчання, постійна учасниця шкільних інтелектуальних конкурсів, районних предметних олімпіад.

Ведучий 2. Тож вітайте, перед вами Ковальчук Галина з оповіданням «Всесильний оберіг»

Виступ Ковальчук Галини

Танець «Рок-н-ролл»

c:\documents and settings\marina\рабочий стол\діти\img_2729.jpg
Ведучий 1. Ви тільки погляньте, як радісно сяють наші зірки! Всі вони:

  • яскраві, цікаві;

  • творчі, активні;

  • ініціативні та дружні.

Ведучий 2. Хтось виявив таланти до наук,

А дехто – справжня творча особистість,

Для них сьогодні наша урочистість!!!

Ведучий 1. На церемонію нагородження запрошуються директор та завуч Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Католик Сергій Миколайович та Колєснікова Юлія Миколаївна

Нагородження дітей

Ведучий 1. Отож переможцям усім у навчанні найкращі наші побажання!

Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте,

Будьте першими в науці і високими душею,

Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!Всі учасники виконують пісню «Крок до зірок»

c:\documents and settings\marina\рабочий стол\діти\img_2769.jpg


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка