Сценарій проведення свята Нумо хлопціСкачати 37.11 Kb.
Дата конвертації01.05.2016
Розмір37.11 Kb.

Сценарій проведення свята

Нумо хлопціВед I.

Ми сьогодні проведемо змагання між збірною командою юнаків 10 – 11 класів та командою юнаків військової частини А 13 /48

Впевнена, учасники продемонструють відмінні знання і вміння з допризовної підготовки, силові здібності, кмітливість, спритність та знання з історії українського козацтва.

Боротьба буде нелегкою адже за правилами гри, переможе та команда, яка отримає найбільшу кількість балів.

Тож побажаймо успіху та перемоги обом командам.

Розпочинаємо наші змагання з традиційного конкурсу «ПРЕЗЕНТАЦІЯ».

Зараз кожна команда по черзі представить себе.

Увага журі оцінює по 5 бальній системі, а вболівальники підтримають своїх козаків.

1.збірпна команда 1 школи будь – ласка вам слово!

2. Команда військової частини А 1348 тепер ми надаємо слово вам. Презентуйте себе.
Журі будь – ласка оцінки за презентацію по чсрзі

1. школа

2 війсь част.


Вед.I Україна сьогодні незалежна держава .Українські збройні сили покликані охороняти незалежність рідної землі. Так як в свій час пращури наші козаки , так і юнаки сьогодення люблять свою армію. А чи знають вони хто такий кошовий отаман? Це мужня, розумна дужа людина яка вела за собою в бій сотні козаків. Була взірцем та ідеалом для наслідування

Всі ви вже мабуть здогадались що наступний конкурс-конкурс капітанів.

Я прошу капітанів команд підійти до мене. Зараз ми за допомогою історичної вікторини з історії козацтва з’ясуємо хто ж з вас більш кмітливіший і розумніший нащадок козацького роду?

Я ставлю запитання ви відповідаєте.


Увага! Журі! Кожна правильна відповідь 1 бал.
І так почнемо з капітана команди 1шк.

1. Як називалася рада що проводилася без старійшин. (Чорна рада)

2. Катерино вража мати

що ти наробила?

Край веселий степ широкий

Та й занапастила.

Про яку Катерину йдеться мова і з якою датою пов’язані ці слова?

( 3 серпня 1755р. Катерина 2 видала маніфест яким оповідала про зруйнування З.С.)

3. Назвіть масляну речовину якою козаки змащували чоботи? ( Дьоготь)

Тепер переходимо до наступного циклу запитань тепер вже капітану команди війсь част. А1348

1. Кого вважають 1 – м українським гетьманом? ( Байду)

2. Слово «козак» до цього часу живе в народній поезії хоча набуло широкого значення. Якого? (Не воїн , а юнак, добрий молодець)

3. Як називали співця, хранителя бойової слави? ( Кобзар)
Вед.I Все молодці впоралися з цим завданням. Отож кмітливість вашу ми перевірили, а за допомогою наступного конкурсу «ТРИВОГА» визначимо найспритнішого. Увагу, умови конкурсу: В армії солдати одягаються за 45 секунд.

Перед вами по 5 тенісок , вам необхідно якнайшвидше одягнути їх на себе. Переможе той , хто виконає дані умови бездоганно та найшвидше.


Увага журі 2 конкурс для капітанів оцінюється в 5 балів!

Оголошення результатів! Поки журі підраховують суму балів за 3 конкурси Вас вітає учениця нашої школи Куль Ю , яка подарує Вам пісню.

Бали.

Вед. Журі підраховує бали за презентацію та конкурс капітанів, а ми з вами продовжуємо змагання. Переходимо до наступного конкурсу, називається він

«МАЯТНИК» З давніх - давен , козаки любили помірятися силою та спритністю. Зараз і наші козаки спробують це зробити. Увага умови конкурсу: ми проведемо його з кожною командою окремо. Ви бачите конструкцію “ Маятник”. По черзі, один член команди ложкою набирає воду і, проходячи через маятник, виливає у свою склянку. Бігом повертається до команди, передає ложку наступному гравцю. Час, що відводиться на кожну команду 3 хв. Будуть знижуватися бали, якщо м’яч маятника доторкнеться до вас.Журі виставляє бали за цей конкурс.
А перш ніж рухатися з вами далі , я хочу запропонувати всім трішки відпочити і запросити на сцену ГОСТЯ НАШОГО СЬОГОДНІШНЬОГО СВЯТА ,ЧЛЕНА СІДДІЙСЬКОГО СКАЛАДУ,ВОЇНА – АФГАНЦЯ ,ЯКИЙ НА ВАШЕ ПРОХАННЯ ПІДГО ТУВАВ НАМ

ПІСНЮ.

Вед.

Відпочили трішки і команди і вболівальники, тож продовжуємо: наступний наш конкурс має назву Спробуй попади.

(розповідь про конкурс)

Журі уважно стежить за виконанням та дотриманням умов конкурсу.

.Судіі винесіть свій вердикт будь – ласка.

1. ком.

2.ком.

Зараз ми звертаємося до нашого вельмишановного журі , з проханням оголосити результати всіх попередніх конкурсів,. сума балів за 5 конкурсів.

А поки вони підводять попередні підсумки вас вітає випускниця нашої школи, нині студентка НДУ ім. М. Гоголя.__________________________________

Вболівальники

Вед Нарешті настав час запросити команди до наступного конкурсу “РОМАШКА Увага! Умови конкурсу: Ви бачити, що біля сцени стоять лави. Ваше завдання взяти квітку, підійти до матів, лягти проповзти до верху сходів, подарувати квіти своїй дівчині. потім зійти зі сцени і передати естафету іншому учасникові.розпочинаємо по свистку. Швидко, якісно.

(Конкурс оцінюється в 5 балів)

Оголошення результатів конкурсу, судді , будь – ласка оцінки.

Вед. І Нарешті ми на фінішній прямій,Залишився останнфй конкурс, який і буде вирішальним. Має назву він армреслінг. Для цього потрібно (розповідь)

оцінюється в 5 балів Продемонструйте оцінки.
Виступ гостя Євтушенко Віктор Володимирович

Слово для оголошення підсумків двох останніх конкурсів та загальних результатів надається головному судді : Дир. школиДякуємо за увагу. До нових зустрічей


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка