Розпорядження від 18 грудня 2006 року №499 Про підготовку І проведення новорічних та різдвяних свят для дітей та юнацтваСкачати 49.49 Kb.
Дата конвертації30.04.2016
Розмір49.49 Kb.

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від 18 грудня 2006 року № 499


Про підготовку і проведення новорічних

та різдвяних свят для дітей та юнацтва
На виконання Указу Президента України від 8 грудня 2006 року № 1050/2006 “Про проведення новорічних і різдвяних свят”, з метою забезпечення високого організаційного рівня проведення новорічних і різдвяних свят в області:
1. Головам районних державних адміністрацій та міським головам міст обласного значення:
1.1. Забезпечити проведення новорічних і різдвяних свят, виділення коштів для придбання подарунків до дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних подарунків, сувенірів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов`язків, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, які залишились без догляду, дітей, які перебувають у особливо складних життєвих умовах.
1.2. Провести під час зимових канікул новорічні і різдвяні свята ялинки, народних обрядів, фольклорні дійства, святкові концерти, вистави, інші культурно-масові заходи із залученням професійних і самодіяльних колективів, діячів культури та мистецтва.
1.3. Забезпечити використання санаторно-курортних закладів для організації оздоровлення і відпочинку дітей під час зимових канікул.
1.4. Сприяти залученню суб`єктів підприємницької діяльності для фінансової і гуманітарної допомоги школам-інтернатам, будинкам-інтернатам, дитячим будинкам, притулкам і приймальникам – розподільникам для неповнолітніх, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім`ям.
1.5. Забезпечити проведення 23 грудня 2006 року відкриття ялинок о 17.00 у обласному та районних центрах, містах обласного значення.

2. Управлінням обласної державної адміністрації: у справах сім’ї, молоді та спорту (Фєнєв О.А.), культури та туризму (Левицький А.І.), освіти і науки (Івасюк І.Д.):


2.1. Провести 28 грудня 2006 року в обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського за участю керівництва обласної державної адміністрації і обласної ради свято новорічної ялинки для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей – інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов`язків, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, які залишились без догляду, дітей, які перебувають у особливо складних життєвих умовах, обдарованих дітей.


2.2. Здійснити витрати на проведення обласного свята новорічної ялинки за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації на програми і заходи державних органів у справах сім’ї та молоді.
2.3. Організувати проведення святкових ранків до дня Святого Миколая, Нового року, Різдва Христового для дітей соціально вразливих категорій, вихованців шкіл-інтернатів, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.
2.4. Відзначити сім’ї, в яких з 2004 року народилася трійня, цінними подарунками згідно з затвердженим кошторисом, що додається. Фінансування вказаних видатків здійснити за рахунок вільних залишків коштів загального фонду бюджету, що склалися станом на 1 січня 2006 року.
3. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації (Івасюк І.Д.) забезпечити подарунками вихованців шкіл-інтернатів до дня Святого Миколая за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на методичну роботу, інші заходи у сфері народної освіти.

4. Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації (Фєнєв О.А.):


4.1. Забезпечити подарунками дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях громадян; дітей, які опинилися в особливо складних життєвих умовах: знаходяться в будинках дитини, дитячих лікувально-профілактичних закладах, притулку для неповнолітніх, центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, в приймальнику–розподільнику для неповнолітніх, в Якушинецькому професійному училищі соціальної реабілітації, вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.
4.2. Забезпечити участь дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов`язків, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей у святі новорічної ялинки, яке відбудеться у м. Київ.

5. Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту (Фєнєв О.А.), службі у справах неповнолітніх обласної державної адміністрації (Остапець В.Г.) організувати заходи зі святкування дня Святого Миколая, Нового року, Різдва Христового для дітей із студентських сімей, дітей, які знаходяться в обласному притулку для неповнолітніх "Добро", Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, Якушинецькому професійному училищі соціальної реабілітації.

6. Управлінням обласної державної адміністрації: освіти і науки, культури і туризму, у справах сім’ї, молоді та спорту, головам районних державних адміністрацій та міським головам міст обласного значення організувати відвідання школярами театрів, кінотеатрів, музеїв, інших закладів культури і мистецтва під час зимових канікул.

7. Управлінню МВС України у Вінницькій області (Дремлюга В.М.) забезпечити:


7.1. Організацію паркування автобусів під час проведення обласного свята новорічної ялинки 28 грудня 2006 року.
7.2. Дотримання громадського порядку, вимог безпеки дорожнього руху при проведенні масових новорічних культурно-мистецьких заходів.
7.3. Супровід працівниками відділів ДАІ УМВС України у Вінницькій області колон автобусів з дітьми.
8. Головному управлінню МНС України у Вінницькій області (Рихліцький І.А.) забезпечити додержання вимог протипожежної безпеки на об`єктах, що задіяні для проведення новорічних та різдвяних заходів.
9. Управлінню охорони здоров`я та курортів обласної державної адміністрації (Жупанов О.Б.) посилити профілактичну роботу серед дітей дошкільного віку, школярів та студентів з метою запобігання поширенню інфекційних захворювань.
10. Головному управлінню з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації (Василюк С.М.) забезпечити широке висвітлення у місцевих засобах масової інформації новорічних, різдвяних заходів, трансляцію по місцевому телебаченню під час зимових канікул пізнавальних і розважальних програм для дітей та юнацтва.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Жердецького В.Ф.


Голова обласної державної

адміністрації Олександр ДОМБРОВСЬКИЙБаза даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка