Розпорядження Одеського міського голови №820Скачати 152.44 Kb.
Дата конвертації29.04.2016
Розмір152.44 Kb.
#23571
ТипРозпорядження

Розпорядження

Одеського міського голови

№ 820 від 27.08.2015р.

Про заходи з відзначення у м. Одесі

70-ї річниці завершення

Другої світової війни

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 24 березня 2015 року № 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», з метою увічнення безсмертного подвигу народу у Другій світовій війні, вшанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, збереження традицій шанобливого ставлення до людей старшого покоління, патріотичного виховання молоді:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначання у м. Одесі 70-ї річниці завершення Другої світової війни (додається).

2. Департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради забезпечити дотримання встановленої процедури урочистої церемонії покладання квітів та спільно з департаментом внутрішньої політики Одеської міської ради, департаментом культури та туризму Одеської міської ради, департаментом освіти та науки Одеської міської ради, адміністративно-господарським департаментом Одеської міської ради, департаментом документально-організаційного забезпечення Одеської міської ради, департаментом транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради, районними адміністраціями Одеської міської ради, а також керівництвом Одеського гарнізону і Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України здійснити матеріально-технічне та організаційне забезпечення проведення ритуалу покладання вінків та квітів на Алеї Слави у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. 

3. Районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради запросити до участі у заходах ветеранів війни та представників громадських організацій міста.

4. Департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради звернутися до релігійних організацій з пропозицією провести 02 вересня 2015 року панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

5. Районним адміністраціям Одеської міської ради в строк до 27 серпня 2015 року забезпечити приведення у належний стан військових поховань біля монументів Поясу Слави та інших поховань, закріплених за ними відповідно до розпорядження міського голови від 28 січня 2003 року № 105-01р.

6. Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради надати запит до управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації для забезпечення чергування машини «швидкої допомоги» та бригади фахівців під час проведення заходів.

7. Департаменту міського господарства Одеської міської ради, КП «Парки Одеси» забезпечити приведення території у належний санітарний стан до та після проведення ритуалу покладання вінків та квітів.

8. Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради:

8.1. Надати допомогу районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради у вирішенні питання перевезення ветеранів, Роти почесної варти, Салютної групи, а також інших учасників заходів (за заявками).

8.2. На період проведення ритуалу покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави (ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка) вжити заходів щодо вирішення питання тимчасової зміни місця стоянки автотранспорту загального користування (з 09.30 до 11.30 02 вересня 2015 року). 

8.3. Погодити з відділом Державтоінспекції з обслуговування м. Одеси УДАІ ГУМВС України в Одеській області питання стоянки автотранспорту керівництва міста, представників дипломатичного та депутатського корпусу, які братимуть участь у ритуалі покладання вінків та квітів на Алеї Слави у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. 

8.4. Внести зміни до схем руху міського громадського транспорту 02 вересня 2015 року та проінформувати представників територіальної громади та гостей міста про зазначені зміни.

9. Управлінню реклами Одеської міської ради спільно з КП «Одесреклама» вирішити питання виготовлення та розміщення в м. Одесі соціальної реклами з привітанням мешканців міста Одеси з нагоди 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

10. Департаменту міжнародних зв’язків Одеської міської ради запросити до участі в масових загальноміських та районних святкових заходах представників дипломатичного корпусу, акредитованого в м. Одесі.

11. Департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради забезпечити посилене чергування аварійно-рятувальних змін у місцях проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.

12. ОМУ ГУМВС України в Одеській області та департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради під час проведення загальноміських заходів забезпечити охорону громадського порядку. 

13. Відділу Державтоінспекції з обслуговування м. Одеси УДАІ ГУМВС України в Одеській області вжити заходів щодо посилення контролю за рухом автотранспорту та з метою забезпечення безпеки учасників урочистого ритуалу покладання вінків та квітів 02 вересня 2015 року на Алеї Слави в центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка з 09.30 до 11.30.

14. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради забезпечити широке анонсування та висвітлення масових загальноміських та районних святкових заходів у засобах масової інформації.

15. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Орловського А.Й. 

В.о. міського голови О. БриндакДодаток

до розпорядження

міського голови

від 27.08.2015р. № 820


План

заходів з підготовки та відзначення у м. Одесі 70-ї річниці завершення Другої світової війниз/п


Назва заходу

Дата, час та місце проведення заходу

ВиконавціРозміщення у відповідних районах міста на будівлях і спорудах органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності Державного Прапора України

02 вересня 2015 року

до 07.00


Райони міста

Голови районних адміністрацій Одеської міської ради, керівники виконавчих органів та комунальних підприємств Одеської міської радиУрочиста церемонія покладання вінків та квітів до пам’ятника Невідомому матросу

02 вересня 2015 року

11.00


Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка

Зубов Г.І.

Жильцов О.С.

Броварська М.В.

Буйневич О.В.

Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Кірєєв В.А.

Омельчук Є.В.

Покладання квітів до братських могил і монументів Поясу Слави та проведення мітингів-реквіємів

02 вересня 2015 року

(райони міста)Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Омельчук Є.В.

Кірєєв В.А.

Покладання квітів на Меморіалі героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї з вихованцями відділення навчально-виробничих майстерень комунальної установи «Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку»

02 вересня 2015 року

(вул. Дача Ковалевського, 119А)Китайська О.П.Вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Покладання квітів до пам’ятника «Жертвам фашизму» вихованцями комунальної установи «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

Одеської міської ради Одеської області»2 вересня 2015 року

Парк культури та відпочинку ім. Горького,

(вул. Космонавтів, 17в)


Дамаскіна І.В.Музично-літературний вечір «Маки пам’яті» за участю представників бібліотеки № 16 ім. М.Ю. Лермонтова

27 серпня 2015 року

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси»

(вул. Ніжинська, 42)


Китайська О.П.Художній майстер-клас «Голуби миру» для дітей пільгових категорій, які перебувають на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування

28 серпня 2015 року

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси»

(вул. Ніжинська, 42)


Китайська О.П.Бесіда на тему «Друга світова війна» та конкурс малюнка «Війна очима дітей»


30 серпня 2015року

13.00


КУ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

Одеської міської ради Одеської області»

(вул. Валентини

Терешкової, 12-а)Дамаскіна І.В.Обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких ветеранів війни, вдів загиблих ветеранів, жертв нацистських переслідувань, перебуваючих на надомному обслуговуванні, для надання їм грошової, гуманітарної, соціально-побутової допомоги

Протягом серпня, вересня

2015 року

За місцем проживання


Китайська О.П.Проведення лекції, зустрічей, бесід, літературної гостинної на тему «Пам'ятайте! Через віки, через роки – пам'ятайте!»

Протягом серпня, вересня

2015 року

КУ «Територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районів міста Одеси»


Китайська О.П.Проведення семінарів для учнів старших класів «Історії героїв війни», «Ми боролись за українську землю»

Вересень 2015 року

Заклади освіти Київського районуКірєєв В.А.Оформлення у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів книжкових виставок «70-та річниця завершення Другої світової війни», «Містами бойової слави»

Вересень 2015 року

Заклади освіти м. ОдесиБуйневич О.В.

Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Кірєєв В.А.

Омельчук Є.В.
Відвідування школярами міста музею «Меморіал героїчної оборони Одеси «411-а батарея»

Вересень 2015 року

(вул. Дача Ковалевського, 150)Жаданова Л.І.

Кірєєв В.А.

Виставка «1939-1945! Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Вересень 2015 року

Одеська загальноосвітня

школа № 38

(Фонтанська дорога, 37)Жаданова Л.ІСвяткові концерти за участю ветеранів війни

Вересень 2015 року

Заклади освіти

Суворовського району


Александрочкін О.Ю.
Відвідування школярами військово-історичного музею Південного оперативного командування

Вересень 2015 року

(вул. Пироговська, 2)Буйневич О.В.
Проведення дня відкритих дверей для учнів шкіл міста в підшефних військових частинах з показом умов життя та побуту військовослужбовців, зразків техніки та озброєння. Роз’яснення історичного значення завершення Другої світової війни

Вересень 2015 року

Військові частини містаЗубов Г.І.
Проведення акції «Ветеран живе поруч», шефська допомога ветеранам Другої світової війни та жертвам нацистських переслідувань

1-5 вересня 2015 року

Заклади освіти міста
Буйневич О.В.

Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Кірєєв В.А.

Омельчук Є.В.
Екскурсія містом «Історична Одеса», присвячена 70-й річниці завершення Другої світової війни, на базі факультету «Краєзнавство» Університету третього віку

2 вересня 2015 року

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси»

(просп. Добровольського, 120-а)


Китайська О.П.Урок пам’яті «Історія пам’ятає»

02 вересня 2015 року

11.00


Бібліотека-філія № 7

(вул. Генерала Бочарова, 14)Маркова Т.Ю.Конкурс малюнків «Маки...»

02-04 вересня 2015 року

Заклади освіти

Київського району


Кірєєв В.А.Спортивно-показові виступи до 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Товариські зустрічі з видів спорту, відкриті першості комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл

02-04 вересня 2015 року

За окремим графіком

Комунальні дитячо-юнацькі спортивні школи м. Одеси


Пуздрач Р.О.Тиждень мужності «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!» і патріотичного виховання:

- уроки пам’яті та зустрічі з ветеранами війни;

- виставки творів мистецтва, фотографій та плакатів воєнних років, мемуарної та історичної літератури;

- «круглі столи»: «Кривава ціна миру в Європі 45-го та сьогодні», «Український патріотизм проти тоталітарних систем»;

- перегляд кінофільмів про Другу світову війну


02-09 вересня 2015 року

Заклади освіти м. ОдесиБуйневич О.В.

Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Кірєєв В.А.

Омельчук Є.В.
Усний журнал «70-та річниця завершення Другої світової війни»

03 вересня 2015 року

Одеська загальноосвітня

школа № 56

(вул. Тіниста, 1)Жаданова Л.ІБесіда біля книжкової виставки “Таємниці Другої світової війни”

03 вересня 2015 року

13.00


Бiблiотека-фiлiя № 40

(просп. Добровольського, 148)Маркова Т.Ю.Організація творчих робіт «Життя заради України: нам є чим пишатися (1939-1945)»


03-09 вересня 2015 року

Заклади освіти

Київського району


Кірєєв В.А.Святковий обід для підопічних КУ «Геріатричний дім милосердя імені святого цілителя Пантелеймона»

07 вересня 2015 року

КУ «Геріатричний дім милосердя імені святого цілителя Пантелеймона»

(вул. Педагогічна, 24)


Китайська О.П.Музична акція “Діти України – за мир!” за участю творчих колективів

15 вересня 2015 року

13.00


Центральна бібліотека ім. А. Гайдара

(Французький бульвар, 11а)Маркова Т.Ю.

Керуюча справами О. Оніщенко
Каталог: images -> File -> DODATKI 2015 -> RASPORIAZHENIA
DODATKI 2015 -> Річний план закупівель на 2015 рік Комунальна установа «Міська лікарня №8»
DODATKI 2015 -> Основні тенденції розвитку м. Одеса за галузями та сферами
RASPORIAZHENIA -> Розпорядження Одеського міського голови №45
DODATKI 2015 -> Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради у новій редакції
RASPORIAZHENIA -> Розпорядження Одеського міського голови №361
RASPORIAZHENIA -> Розпорядження Одеського міського голови №783

Скачати 152.44 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка