Розпорядження голови обласної державної адміністрації 06. 02. 2017 №38 Про затвердження регіонального плану заходів, спрямованих на популяризацію європейськихСкачати 84.13 Kb.
Дата конвертації10.09.2017
Розмір84.13 Kb.
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації


06.02.2017 № 38
Про затвердження регіонального плану заходів, спрямованих на популяризацію європейських принципів місцевої демократії та підтримку добровільного об’єднання територіальних громад у Житомирській області на 2017 рік
Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 9 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання Указу Президента України від 07.12.2016 № 545/2016 «Про першочергові заходи з розвитку місцевого самоврядування в Україні на 2017 рік», Плану організації виконання вищезазначеного Указу Президента України, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 21.12.2016, з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування:
1. Затвердити регіональний план заходів, спрямованих на популяризацію європейських принципів місцевої демократії та підтримку добровільного об’єднання територіальних громад у Житомирській області на 2017 рік (далі – план заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам упродовж 2017 року забезпечити виконання плану заходів.

3. Виконавцям плану заходів поінформувати організаційний відділ апарату облдержадміністрації про хід його виконання до 15.12.2017 для узагальнення та інформування облдержадміністрації до 22.12.2017.
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації І.П.Гундич

Додаток

до розпорядження голови

облдержадміністрації

06.02.2017 № 38Регіональний план заходів,

спрямованих на популяризацію європейських принципів місцевої демократії

та підтримку добровільного об’єднання територіальних громад у Житомирській області на 2017 рік
з/п

Завдання

Зміст заходу з виконання завдань

Строк виконання


Відповідальні за виконання

1.

Активізація роботи із надання методичної та консультативної допомоги органам місцевого самоврядування з питань добровільного об'єднання територіальних громад, а також органам місцевого самоврядування об'єднаних територіальних громад щодо реалізації ними наданих законом повноважень місцевого самоврядування у бюджетній, фінансовій, освітній, медичній та інших сферах, проведення відповідної інформаційно-роз'яснювальної роботи, у тому числі в місцевих засобах масової інформації

Організаційна підтримка та інформаційно-просвітницьке сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад, у тому числі інформування громадськості щодо питань реформування місцевого самоврядування через засоби масової інформації.
Співпраця з сільськими, селищними, міськими головами, виконавчими комітетами об’єднаних територіальних громад з питань містобудівної діяльності, розроблення (оновлення) містобудівної документації, створення умов загальної доступності до містобудівної документації.
Надання консультативної допомоги органам місцевого самоврядування з питань утворення центрів надання адміністративних послуг та організації їх роботи.

Сприяння налагодженню системної роботи органів управління освітою об’єднаних територіальних громад з метою забезпечення надання якісних освітніх послуг.


Надання методичної та консультативної допомоги об’єднаним територіальним громадам щодо реалізації ними наданих законом повноважень у медичній сфері.
Надання методичної та консультативної допомоги об’єднаним територіальним громадам щодо реалізації державної молодіжної та сімейної політики, фізичної культури та спорту, оздоровлення та відпочинку дітей.
Надання методичної та організаційної допомоги спеціалістам виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, що забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей.
Розроблення методичних рекомендацій для функціонування закладів культури, що входять до складу об’єднаних територіальних громад

Постійно

Постійно

Постійно

Постійно


Постійно

Постійно


Постійно
І квартал 2017 року

Структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації,

міськвиконкоми (за згодою)

Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації


Управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації


Служба у справах дітей облдержадміністрації

Управління культури облдержадміністрації2.

Налагодження постійного зворотнього зв'язку з громадськістю, у тому числі експертними організаціями, діяльність яких пов'язана із реформуванням місцевого самоврядування, під час підготовки та реалізації рішень з питань місцевого значення

Співпраця з Житомирським регіональним відділенням Асоціації міст України, Житомирським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»Постійно

Організаційний відділ апарату облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (за згодою)
3.

Організація та проведення разом з органами місцевого самоврядування конференцій, семінарів, засідань за круглим столом, що сприяють вирішенню питань місцевого значення


Організація проведення конференцій, семінарів, засідань за круглим столом, що сприяють вирішенню питань в бюджетній, фінансовій, освітній, медичній та інших сферах.
Проведення спільної наради з головами об’єднаних територіальних громад, керівниками місцевих органів управління освітою з питань організованого закінчення 2016/2017 навчального року, формування мережі навчальних закладів, проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання тощо.
Проведення інформаційно-консультативних семінарів для об’єднаних територіальних громад, економічних служб підприємств та організацій усіх форм власності з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Житомирській областіПротягом

2017 року


Січень


2017 року

Лютий – вересень 2017 рокуСтруктурні підрозділи облдержадміністрації,

райдержадміністрації, міськвиконкоми (за згодою)


Управління освіти і науки облдержадміністрації,

райдержадміністрації,

міськвиконкоми (за згодою),

об’єднані територіальні громади (за згодою)


Департамент праці та соціального захисту населення,

департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва,

облдержадміністрації,

головне управління ДФС у Житомирській області (за згодою),

головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (за згодою),

Житомирський відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» (за згодою)


4.


Проведення за участю органів місцевого самоврядування роботи з актуалізації перспективних планів формування територій громад областей з метою забезпечення дотримання прав, свобод та законних інтересів усіх суб'єктів добровільного об'єднання територіальних громад


Підготовка проекту змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області.
Організація роботи та подання для схвалення Житомирської обласної ради проекту змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області.
Організація роботи та подання для затвердження до Кабінету Міністрів України проекту змін до перспективного плану формування громад Житомирської області

Протягом

2017 року
Організаційний відділ апарату облдержадміністрації

5.

Забезпечення змістовного наповнення тематичних розділів, присвячених реформуванню місцевого самоврядування та добровільному об'єднанню територіальних громад, що розміщуються на офіційному веб-сайті облдержадміністрації та місцевих державних адміністрацій

Проведення інформаційної роботи в місцевих засобах масової інформації на підтримку добровільного об’єднання територіальних громад.
Наповнення тематичних розділів, присвячених реформуванню місцевого самоврядування та добровільному об’єднанню територіальних громад, що розміщуються на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та місцевих державних адміністрацій.

Підготовка розділу «Економічний потенціал громади» та аналітичних записок щодо потенційних спроможних територіальних громадПостійно

Протягом


2017 рокуСтруктурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації,

міськвиконкоми (за згодою)

Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва,

облдержадміністрації, райдержадміністрації,

міськвиконкоми (за згодою)

Заступник голови – керівникапарату адміністрації О.О. Ясюнецький


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка