Рішення щодо переходу дороги. Учні 3-4 класів провели цікаву вікторину «Правила руху завчи до ладу,щоб ненароком не потрапить в біду»Дата конвертації29.04.2016
Розмір18 Kb.
Тиждень безпеки дорожнього руху

Правила руху завчи до ладу, щоб ненароком не потрапить в біду!

Саме під таким гаслом проведені заходи у Пугачівській ЗОШ I-III ст. у рамках тижня безпеки дорожнього руху «Увага!Діти на дорозі!». З метою активізації роботи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму серед учнівської молоді були проведені такі заходи.

Серед учнів 1-11 класів Єдиний урок «Безпека дорожнього руху-це життя»

З учнями 1-2-х класів був проведений урок-гра «Школа світлофорчиків». Під час проведення уроку учні повторили правила безпечного переходу дороги,ознайомились із правилами безпечної поведінки на зупинках та правилами посадки в громадський транспорт. А практичні вправи надали учням можливість відпрацювати життєві навички аналізу дорожньої ситуації,уміння приймати рішення щодо переходу дороги.

Учні 3-4 класів провели цікаву вікторину «Правила руху завчи до ладу,щоб ненароком не потрапить в біду».

У 5 класі був проведений урок-екскурс «Подорож у країну дорожніх знаків».Учні повторили основні правила пішоходів, велосипедистів, пасажирів, навички поведінки на дорозі. Під час уроку-екскурсу учні поглибили знання про правила дорожнього руху, дорожні знаки свого селища. В ігровій формі учні показали вміння орієнтуватись на дорозі.

А учні 6 класу разом із класним керівником провели інформ-дайджест «Безпека на дорозі».

З метою поглиблення знань учнів про правила дорожнього руху й повторення основних правил пішоходів та водіїв на дорозі, учні 8 класу провели усний журнал «Будь обережним на дорозі». Захід проходив у формі рольової гри.У ході проведення уроку-тренінгу учні 9-х класів повторили правила дорожнього руху, правила переходу проїжджої частини та сигнали світлофора. Даний захід покликаний, перш за все, черговий раз нагадати їм про правила безпечної поведінки на вулицях. Увесь урок було побудовано на динамічному діалозі між учителем та класом. Упродовж уроку учні з цікавістю слухали вчителя, активно відповідали на питання та самостійно розповідали про те, як правильно переходити дорогу, на які сигнали світлофора потрібно переходити вулицю. Учні мали змогу закріпили свої знання ,провівши цікаву гру для п’ятикласників «Країна без правил».

Під керівництвом учителя правил дорожнього руху Репецького О.Б. учні 10-11 класів провели уроки-практикуми. Проведено лекторій учнями старших класів «Правила руху в нашій країні для пішоходів усюди єдині» у ході якого старшокласники акцентували увагу на необхідності знань правил дорожнього руху та їх дотриманні. Виставка дитячого малюнку та плакату «Безпека дорожнього руху - це життя» стала яскравим втіленням отриманих знань у повсякденному житті.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка