Рішення колегії управління освіти виконавчого комітету славутської міської ради 29. 12. 2014р. №7/3 Про стан охорони праці в навчальних закладах містаСкачати 34.46 Kb.
Дата конвертації16.04.2016
Розмір34.46 Kb.
#10824
ТипРішення
РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

29.12.2014р. № 7/3

Про стан охорони праці в навчальних закладах міста
Заслухавши і обговоривши доповідну записку інженера з охорони праці Перепелиці М.В., звіти директора ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (Сукач А.П.), директора ЗОШ І-ІІІ ст.№7(Палій О.Є.), завідувача ДНЗ №2 „Подоляночка” ( Курельчук Л. С.), директора БДТ (Руденко І.В.) «Про стан охорони праці в навчально-виховних закладах міста в 2014 році» колегія відзначає, що педагогічними колективами, проводиться відповідна робота з реалізації вимог чинного законодавства України з цього питання.

З метою покращення стану з охорони праці, збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу, створення безпечних умов праці, навчання, а також для посилення контролю за виконанням вимог державних нормативних актів з безпеки життєдіяльності,


КОЛЕГІЯ УХВАЛЮЄ:

1. Доповідну записку інженера з охорони праці Перепелиці М.В. « Про стан охорони праці в закладах освіти міста » взяти до уваги (доповідна записка додається). 2. Персональну відповідальність за дотримання вимог з охорони праці та забезпечення безпе-

ки життєдіяльності всіх учасників навчально-виховного процесу покласти на керівників закладів освіти.

3. Керівникам загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів :

3.1. До 30.01.2015 вжити додаткові заходи і провести відповідну роботу щодо усунення виявлених недоліків в організації роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу .

3.2. Розглядати на нарадах, засіданнях ради навчального закладу стан охорони праці та організації роботи з безпеки життєдіяльності .

Щоквартально

3.3. Забезпечити систематичний контроль за виконанням вимог нормативно-правових актів про охорону праці, «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти», інших законодавчих та нормативно-правових актів, наказів, розпоряджень, інструкцій з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

Постійно 3.4. Взяти під особистий контроль організацію проведення навчання і перевірки знань, проведення інструктажів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладі у відповідності до Типового положення про порядок проведення навчання з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 № 15. Не допускати до роботи працівників без проходження ними первинного інструктажу з охорони праці.

Постійно

3.5. Впорядкувати проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності з учнями, вихованцями та працівниками. Привести документацію з охорони праці у відповідність до вимог Державних нормативних актів.

До 01.02.2015

3.6. Забезпечити організацію належного контролю за проведенням атестації робочих місць на відповідність вимогам нормативно-правових актів з охорони праці.

Постійно

3.7. Продовжити роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу, створення безпечних і нешкідливих умов навчання і виховання.

Постійно


3.8. Надати управлінню освіти виконавчого комітету Славутської міської ради ( Перепелиці М.В.) інформацію про проведену роботу щодо виконання рішення колегії.

До 01.06.2015 року

4. Інженеру з охорони праці управління освіти ( Перепелиця М.В).:

4.1. Провести повторну перевірку закладів освіти, в яких виявлені суттєві недоліки з питань дотримання законодавства з охорони праці.

Протягом І кварталу 2015 року

4.2. Посилити контроль за організацією роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності

в навчальних закладах. Щоквартально дане питання розглядати на нараді керівників.

Постійно


4.3. Провести семінар-нараду з відповідальними особами за охорону праці та безпеку життєдіяльності.

До 01.03.2015 року

4.4. Проаналізувати та підготувати на розгляд колегії управління освіти питання щодо

стану роботи щодо збереження та зміцнення здоров’я дітей, попередження дитячого травматизму

Лютий 2015 року

5. Координацію роботи щодо виконання рішення колегії покласти на інженера з охорони праці Перепелиці М.В., контроль - на заступника начальника управління освіти Вісик Т.А..Голова колегії,

начальник управління освіти Н.А.Пшетоцька
Скачати 34.46 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка