Результативність роботи педагогічного колективу Палацу за 2014 рік Цілі та завдання на 2015 календарний рікСторінка1/4
Дата конвертації01.05.2016
Розмір1.19 Mb.
  1   2   3   4


Результативність роботи

педагогічного колективу Палацу

за 2014 рік

Цілі та завдання на 2015 календарний рік
2014 рік для міського Палацу став роком запровадження у педагогічну діяльність нових педагогічних технологій, які базувалися на вивченні кращого педагогічного досвіду багатопрофільних позашкільних закладів, зокрема: експериментальних майданчиків Інституту методологічних досліджень Академії педагогічних наук України.

Постійний пошук творчих ідей, їх реалізація в Положеннях міських конкурсних програм дозволило міському Палацу значно скоординувати свою діяльність на співпраці з навчальними та позашкільними закладами м.Дніпропетровська.

Керуючись у своїй діяльності Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», Конвенцією про права дитини, «Положенням про позашкільний навчальний заклад», Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», Національною стратегією розвитку позашкільного навчального закладу до 2021 року в Україні, Державною цільовою соціальною програмою розвитку позашкільної освіти, якими визначено основні шляхи розвитку позашкільної освіти, Статутом закладу, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, відповідними наказами Міністерства освіти і науки України, іншими нормативно-правовими документами з питань роботи позашкільних навчальних закладів, Комунальний позашкільний навчальний заклад «Міський Палац дітей та юнацтва» ДМР у 2014 році спрямував свою діяльність на оновлення формату позашкільної освіти та виховання.

Завдяки цьому підвищено ефективність навчально-виховного процессу, створено умову для всебічного розвитку вихованців. Педагогічний колектив Палацу працював над реалізацією основних напрямків розвитку: художньо-естетичного, художньо-технічного, еколого – натуралістичного та центру з розвитку народних ремесел та українського національного мистецтва.

За статистикою у 2014 році здобули позашкільну освіту 1916 школярів міста за рахунок бюджету і тільки 12% з них - на платній основі.

У міському Палаці у 2014 році працювало 4 структурних підрозділи.

У пріоритеті закладу українське національне мистецтво та патріотичне виховання.

Центр української культури став дійсним осередком навчально-виробничої, культурологічної і координаційної роботи. Особливу увагу завідувачка структурним підрозділом Бандур В.І. приділяла участі та проведенню заходів щодо розвитку професійної компетентності педагогів, серед яких: творчі погостини, майстер-класи.

Впроваджуючи в навчально-виховний процес програму «Партнерство», продовжено творчу співдружність з музеєм «Літературне Придніпров’я», меморіальним будинком-музеєм ім.Д.Яворницького, філіями Дніпропетровського національного історичного музею, були проведені сумісні заходи. У меморіальному будинку-музеї Д.І.Яворницького проведені майстер-класи керівників дитячих колективів: «Українські обереги» (Лавринець Н.П.), «Паперопластика» (Бондарець Ю.В.), «Петриківські дивоквіти», «Великодні мальовки» (Переясловець Л.В.), «Українська лялька», «Сувеніри для свята» (Зайченко О.В.).

Центр української культури - організатор міського, в рамках Всеукраїнського, конкурсу читців «І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже», урочистостей до 200-річчя Т.Г.Шевченка.

Вихованці та майстри ЦУК – постійні учасники міських свят та фестивалів, зокрема таких як «День міста», «Дзвени бандуро», акції історичного музею «Чисті джерела» та ін. Протягом року були організовані й проведені майстер-класи у «Школі фахової майстерності» з народної вишивки та народної ляльки для керівників гуртків шкіл та позашкільних закладів міста.

Плідно співпрацював Центр з Козацьким благодійним фондом імені І.С.Сірка. Так, у першому півріччі творчі дитячі колективи брали участь в організації та проведенні козацького фестивалю «Самарська Покрова - 2014» (виступ фольклорно-обрядового театру «Родослав» (кер. Онищенко Н.М.), забезпечена участь у виставці з декоративно - ужиткового мистецтва вихованців та майстра Переясловець Л.В.)

У зразковому Центрі української культури «Коло калинове» (кер. Бандур В.І.) протягом року проведені: міський відбірковий конкурс «На кращого юного майстра народних ремесел», міська виставка «Дебют» в рамках свята «Святий Наум наведе на ум», міська виставка «Наддніпрянські замальовки», міська виставка «Пасхальні кольори» та «Урок казки», родинні свята «Прийди до нас, Миколай», «Новий рік святкуємо», «Стрітення», «Наші берегині».

Плідно працювали вихованці фольклорно-обрядового театру «Родослав» (кер. Онищенко Н.М.) - колектив, який пропагував фольклорне мистецтво Придніпров’я, беручи участь у міських заходах: це виступи на святах: «День міста», «День святого Миколая», «Весілля», демонстрація показової обрядодії в історико-ландшафтному заповіднику у с.Рубанівське. Колектив «Родослав» та його керівник Онищенко Н.М. отримали подяку від Центру формування та розвитку особистості «Софія» за благодійну участь у новорічному святі мистецтв.

Центр став практичним майданчиком з розповсюдження досвіду виховання засобами національної культури завдяки співпраці зі ЗМІ: 27 канал –В.І. Бандур (листопад), телевізійний канал «Регіон» - Бандур В.І. (грудень 2014р.), обласна радіопрограма «Веселка» (щотижня, кожного вівторка), 51 канал - Онищенко Н.М.(грудень), майстер клас з писанкарства - Лавринець Н.П. (квітень)

Всі творчі дитячі колективи Центру художньо – естетичного розвитку (кер. Киселева А.Д.) протягом року брали активну участь в концертних програмах на сценічних майданчиках міста, на заходах обласного і міського рівнів, у благодійних акціях, а саме: концертні програми до Дня міста, міське свято до Дня святого Миколая, до Дня енергетика, урочистості з нагоди 71-річчя визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників, обласна акція «Гарний настрій-запорука миру», міське свято «Золота надія», концертні програми до дня Перемоги, до Дня захисту дітей, вшанування випускників шкіл області.

Педагогами екологічного Центру (кер. Босова О.П.) Постол С.І., Буяновєр Е.Г., Кривцун Л.В. протягом навчального року проводилися: виїзні виставки екзотичних тварин для учнів дитячих будинків та шкіл-інтернатів, щорічна виставка – конкурс дитячої творчості „Мій рідний край - моя Земля», конкурс зимового букету „Збережи ялинку ”, виставки дитячої творчості «Мій лагідний та ніжний звір», «Зимовий букет», «Зимуючі птахи», «Знай, люби, бережи», міський проект «Добро в твоєму серці», міський турнір «Зоотурнір ерудитів», екскурсії гуртківців до краніологічного музею. Педагоги Центру неодноразово брали участь у телевізійних програмах «Ранковий коктейль», «Один на дин з…» на 51 каналі. В цьому навчальному році продовжена робота за проектом, запропонованим педагогом екологічного Центру Постол С.І., «Добро в твоєму серці» (допомога безпритульним тваринам). Педагогами Центру удосконалена матеріально-технічна та експозиційна база, поповнена колекція рослин та тварин, оновлені акваріуми, тераріуми, проведена реконструкція оранжереї та зібрана колекція кімнатних рослин (понад 50 видів), створено клуб любителів акваріумістики «Підводний світ». Постійно проводяться пізнавальні та просвітницькі екскурсії до Центру учнів шкіл міста та вихованців Палацу. З цього навчального року розпочав свою роботу гурток «Школа юного ветеринара» (кер. Кривцун Л.В.). Вихованці Центру взяли участь у Всеукраїнських природоохоронних акціях «Птах року», «Потурбуйся про птахів», «Не рубай ялинку», «Первоцвіти Дніпропетровщини». На базі Центру, в рамках міських та Всеукраїнських ініціатив, відкрито пункт прийому батарейок на утилізацію, макулатури та збір допомоги притулку тварин «Друг».

Творчо та ініціативно працювали впродовж навчального року педагоги Центру художньо-технічного розвитку (кер. Рахманова М.Б.). В арсеналі творчих справ: виступи на обласних та міських семінарах-практикумах, майстер - класи для педагогів позашкільних закладів, батьків та вихованців, (Рахманова М.Б., Скульська Т.А., Вартанян А.В., Данович С.А.), проведення міського конкурсу для учнів 1-2 класів «З перших сторінок», міського конкурсу «Крок у майбутнє», участь у конкурсах, фестивалях, виставках. Педагогами Центру розроблені методичні рекомендації з графічного дизайну для вчителів та керівників гуртків, налагоджена співпраця з Дніпропетровським осередком Спілки дизайнерів України.

Протягом навчального року зусиллями учасників Парламенту дітей та учнівської молоді міста відбулось багато творчих лідерських подій.

Так, на базі міського дитячого Парламенту (кер. Сальнікова О.О.) відбулися, передбачені планом роботи Палацу, заходи: вибори до дитячого Парламенту міста, міський фестиваль креативних лідерських проектів «EVVIVA», традиційне нагородження переможців «Лідерського марафону», зустрічі з випускниками минулого року, майстер–класи та семінари за участю активістів студентського самоврядування та педагогів ВНЗ Дніпропетровська. Активну участь брали вихованці дитячого Парламенту в міських та обласних заходах: урочистостях до Дня Незалежності України, Дня міста. Член Парламенту дітей міста Дорофеєв А. взяв участь у УП міжнародному конкурсі- фестивалі «Щасливі долоні» (МДЦ «Артек»). Члени Парламенту брали участь у зустрічі з віце-прем’єром України О.Ю.Вілкулом, керівництвом області та міста в рамках презентації у м. Дніпропетровську документального серіалу «Серце України» та книги «Повік Герой в народі не вмира». Голова Парламенту В.Соболенко, разом з Головою обласної ради Е.Г. Удодом, презентувала бренд «Петриківка» в місті Мадрид (Іспанія). У цьому році розпочала роботу виховна програма, ініційована керівником Парламенту та батьками учасників «Досвід батьків – в долоні дітей», в рамках якої пройшли майстер - класи, які проводили батьки учасників Парламенту. Також цього року Парламент ініціював та започаткував реалізацію міського проекту «Креативний парламентарій - лідер майбутнього», в рамках якого пройшли майстер-класи, які провели майстрині петриківського розпису ДВНЗ ДКТД, ЦУКа Палацу. За ініціативи членів дитячого Парламенту проведено ряд благодійних заходів: акції «Діти-дітям», «Батьки і діти – дітям» для вихованців Будинку –інтернату для дітей з наслідками ДЦП, екологічні акції «Еконабат». Як завжди члени Парламенту активно співпрацювали з представниками місцевих телекомпаній.

Педагогами дитячої редакції газети "Я" (кер. Заславська Т.І., Черевко Л.П.) упродовж навчального року на високому рівні були організовані і проведені дні газети „Я” в школах міста (№ 26, 44,100,1,26), зустрічі з літераторами та юними авторами. На базі редакції газети "Я" щотижня проводився семінар - практикум для редакторів шкільних стінних газет, учасників міського фестивалю «Собори наших душ». За перше півріччя вийшли з друку: 2 тематичні газети, готується до випуску збірник переможців міського фестивалю «Собори наших душ». Юні редактори газети активно взаємодіють з громадською організацією інвалідів «Творчість», постійно публікуються в газеті «Естафета». Юні поети – члени літстудії газети «Я» виступали в клубі «Пам'ять», в центральній міській бібліотеці, взяли участь у святкуванні Всесвітнього дня поезії. В літературній вітальні проводилися зустрічі з поетами Н.Милаш, А Деміним, Д Калиновою.

Завжди якісні результати притаманні дитячому ательє мод (кер. Смирнова В.Ф., Бондаренко І.В.), де педагоги старанно готують своїх вихованців. Про це свідчить проведення конкурсу «Гарно, зручно, красиво», а також високий рівень відкритих занять.

На високому художньо-естетичному та виконавчому рівні пройшли заплановані заходи у СКЕВ: 4 тематичних ранки, 2 ігрові програми, 6 батьківських зборів. Проведені виставки дитячих робіт за підсумками тематичних блоків.

На базі дитячих будинків і шкіл-інтернатів працюють гуртки образотворчого мистецтва (кер. Бабаніна С.Г.), хореографії (Чабан М.О.)

За результатами 2013-2014 навчального року проведено моніторинг участі колективів Палацу в конкурсах різних рівнів акредитації. Колективи Палацу отримали нагороди протягом року у кількості: 28 міжнародних, 26 всеукраїнських, 40 обласних, 250 міських грамот та дипломів у фестивалях, конкурсах та змаганнях. У порівнянні з минулим навчальним роком зросла кількість перемог за всіма позиціями.

Як завжди високі результати за минулий навчальний рік показали творчі майстерні Центру української культури (кер. Бандур В.І.): у Всеукраїнській виставці «Знай і люби свій край» переможцями стали вихованки Центру Бабенко Марія та Бондар Єлизавета, в обласному етапі цього конкурсу перемогу одержали 14 юних майстрів. У міській виставці «На кращого юного майстра» перемогу отримали 7 гуртківців, а в обласній - 6. На традиційному міському фестивалі «Собори наших душ» 24 вихованців отримали грамоти переможців, в міських виставках «Крок у майбутнє» - 8 переможців, «Місто майстрів» - 23, «Пасхальні кольори» - 29. Вперше в цьому році проводився обласний конкурс дитячого малюнку «Квітуча мапа», в якому вихованці майстерні «Декоративний розпис» (кер. Переясловець Л.В.) отримали 3 нагороди. За ініціативою учасників фольклорного колективу «Родослав» (кер.Онищенко Н.М.) вдруге проводився міський фестиваль «Наддніпрянські джерела», на якому колектив отримав грамоту за перше місце. Також в скарбнички творчих перемог ансамблю ввійшла грамота учасників УП Фестивалю «Козацький Спас на Кодаку».

Дитячі творчі колективи художньо-творчого Центру (кер. Киселева А.Д.) привнесли в скарбничку перемог призові місця у Всеукраїнському фестивалі «Імперія зірок». У їх числі колективи: «Метроном (кер. Зігмонт А.С.), зразковий колектив «Співаночки» (кер. Левіна М.С.), циркова студія «Трюк» (кер. Комар Р.В., Захаров М.В.), танцювальні колективи «Грандіс» (кер. Черновол Ю.В.), «Бриз» (кер. Кондратьєва М.В.).

Вихованці Народного ансамблю танцю «Цвітень» (кер. Терленко В.М.) в цьому навчальному році отримали високу оцінку своєї діяльності та виступів: на 1Х Міжнародному дитячому фольклорному фестивалі «Варна 2013» (Болгарія), Міжнародному фестивалі творчості дітей «Снежинки татранской весны» (Словаччина), Х1 Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «Щасливе дитинство у колі друзів» (м.Дніпропетровськ).

Учасники циркової студії «Трюк» (кер. Комар Р.В., Захаров М.В.) стали призерами першого Всеукраїнського фестивалю естрадно - циркового мистецтва «Яскрава країна».

Вихованці зразкового шоу-кліп-театру «Будьмо разом» (кер. Решетняк В.Ю.) стали володарями дипломів 1 ступеня на Міжнародних фестивалях «Звезды осени»» (Польща), «Golden Lion» (м. Львів), «Таланти весни» (м.Київ).

Зразковий колектив «Пірует» (кер.Чергик І.А.) – лауреати Міжнародних фестивалів-конкурсів: «Сокровища Черного моря» (м.Алушта), «Ти - зірка України», «Днепроданс-2014» (м.Дніпропетровськ). Юні танцюристи ансамблю естрадно-східного танцю «Сучасник» (кер. Гусейнова А.А.) отримали 1 місця на Всеукраїнському чемпіонаті (м. Ялта), Всеукраїнському фестивалі східного танцю «Арабеск-2014» (м. Дніпропетровськ). Учасники школи-студії сучасного танцю «Грандіс» (кер. Черновол Ю.В., Шувалюк К.В.) стали переможцями Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «Crystal Fest Odessa» (м.Одеса), Всеукраїнського вокально-хореографічного фестивалю «Планета вдохновения» (м. Дніпропетровськ). Юні вокалісти зразкового ансамблю сучасної пісні «Співаночки» (кер. Левіна М.С.) отримали перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Планета Вдохновения - 2013, 2014», 5-му Міжнародному фестивалі - конкурсі «Музыка любви», обласному фестивалі «Веселкові передзвони». Учасники колективу брейк - дансу «Чіл-аут» (кер. Марченко В.О.) отримали диплом 3-го ступеня на міському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Дивоклуб-2014».

Перший навчальний рік, в оновленому складі, працює колектив дитячого музичного театру «Браво» під керівництвом Новицької Т.Б., на їх рахунку багато творчих досягнень та перемог: 2-й Міжнародний «Фестивальний марафон» (м. Дніпроперовськ), 2-й Міжнародний фестиваль-конкурс «Графіка пластики» (м. Київ), Х1 Міжнародний фестиваль вокальної творчості «Пісня на біс». Хореографічний колектив «Калейдоскоп» (кер. Чабан М.П.), працюючий на базі інтернату № 5, отримав 1 місце на обласному фестивалі-конкурсі серед шкіл-інтернатів «Зимова казка».

Всі творчі колективи Центру отримали високу оцінку результатів роботи за рік на міському фестивалі дитячої творчості «Зоряне коло». Членами журі було відзначено зростаючий рівень професіоналізму, виконавчої майстерності юних вокалістів, танцюристів, артистів циркового жанру.

Високих результатів добилися цього року і вихованці студії образотворчого мистецтва. Студійці зразкової арт-школи (кер. Данович С.А.) в цьому навчальному році неодноразово отримували призові місця на Міжнародному конкурсі «Look and Learn» (Великобританія), Береза Марія отримала диплом учасника на обласному конкурсі «Різдвяні свята», Бурлака Ліза - призерка обласного фестивалю «Собори наших душ», гуртківців - міського фестивалю «Собори наших душ». У міському творчому конкурсі

«Мій домашній улюбленець» 3 вихованців отримали призові місця. Також юні художники отримали почесні грамоти на ХУ11 Міжнародному конкурсі творчості «Завжди зелено, завжди небезпечно» (Польща), Міжнародному конкурсі «Чорнобильська палітра», міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Урок казки – 2013, 2014» (9 грамот), міському конкурсі «Крок до зірок» (7 грамот). Юні художники «Творчої майстерні» (кер. Родіонов В.А., Кондрікова К.В.) брали активну участь у фестивалях-конкурсах, виставках та отримали високі оцінки своїх художніх творів: на міському творчому конкурсі «Мій домашній улюбленець» 3 вихованців отримали призові місця, 4 вихованців стали лауреатами міського фестивалю «Собори наших душ». На 7-й Всеукраїнської виставці «Чарівні барви Дніпра» колектив отримав диплом 3-го ступеня, на міській виставці дитячої творчості «Мій рідний край - моя Земля» - дипломи «За активну участь» та « «За кращу творчу роботу».

Вихованці творчих колективів Центру художньо - технічного Центру (кер.Рахманова М.Б.) в цьому навчальному році брали активну участь у конкурсах та ініціювали проведення міських виставок серед яких: обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» - 3 переможця, міський етап Всеукраїнського конкурсу «Урок казки-2014» - 11 переможців, міський фестиваль «Собори наших душ» - 29 грамот, міський конкурс «Пасхальні кольори» - 16 переможців, міський конкурс «Крок у майбутнє» - 23 переможця.

16 юних журналістів редакції дитячої газети «Я» (кер. Заславська Т.І.) стали переможцями міського фестивалю «Собори наших душ». Вихованці редакції отримали дипломи лауреатів на Х1У Міжнародному конкурсі шкільних медіа (м. Київ), Всеукраїнському фестивалі альманахів «Редкая птица», Всеукраїнському фестивалі дитячої журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» (м. Київ)

Юні екологи під керівництвом педагога Постол С.І. стали володарями дипломів переможців міських та обласних конкурсів, обласних природоохоронних акцій «Первоцвіти Дніпропетровщини» (3 місце), «Бджолоїдка – Птах року 2013» (3 місце), міська виставка дитячої творчості «Мій рідний край - моя Земля» - (3 місце), міський екологічний проект «Добро в твоєму серці» - переможці у номінації «Допомога притулкам тварин», Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» - перемога у номінації «Краща фоторобота».

Учасники зразкового дитячого театру моди «Креатив» (кер.Готвянська О.Б.) брали участь у різних конкурсах, фестивалях: Міжнародний Всеукраїнський конкурс талантів «Планета Ника-2014» - 1 місце, Всеукраїнський фестиваль «Світ талантів» - 1 місце, обласний молодіжний фестиваль театрів моди «Весняна акварель» - дипломант конкурсу. На всіх конкурсних показах членами журі відзначався високий рівень підготовки учасників колективу, професіоналізм творців колекцій одягу.

Наказом № 87 від 30.01.14р. МОН України колективу дитячого театру моди «Креатив» присвоєно звання «Зразковий колектив» за підсумками багаторічної плідної діяльності.

У рамках міських конкурсних програм на базі Палацу пройшли всі заплановані заходи, а саме: міський конкурс авторської пісні „На крилах пісень”, конкурс для учнів 1-2 класів «З перших сторінок», конкурс для учнів 3-4 класів «Полчаса на чудеса», для учнів 5-6 класів «Відкрий для себе Україну», конкурс старшокласників «Серце на долоні», фестивалі творчих дитячих колективів «Творче майбутнє», «Зірковий дебют», «Зоряне коло», «Театральні обрії», «На подіумі юнь, краса, гармонія».. Став традиційним інтелектуальний конкурс для старшокласників міста „Формула успіху ”, в якому взяли участь представники всіх районів міста (кер. Лимар Є.В.). Вперше пройшов конкурс для учнів 5 класів «Інтелектуальні баталії» (кер. Пилипенко Н.Ю.)

За ініціативи ІМЦ (заст. директора з НМР Білоконь Н.М.) у 2013-2014 навчальному році проведено цілу низку інструктивно-методичних заходів, серед яких: наради для представників районних позашкільних закладів з питань організації сумісної діяльності, 4 засідання метод ради, 3 педради, розробки методик проведення нетрадиційних форм організації навчальних занять, педагогічні лекторії. Протягом навчального року педагогами Палацу проведено 28 відкритих занять в гуртках, серед яких слід відмітити високий рівень, сучасний підхід, використання інноваційних технологій під час проведення гурткових занять педагогами Переясловець Л.В., Рахманової М.Б., Шевченко О.І., Зайченко О.В., Лавринець Л.П., Ткаченко О.О., Смирнової В.Ф. Щотижня проводилися інформаційні наради, індивідуальні консультації для педагогів Палацу з питань організації та проведення гурткових занять на сучасному рівні. Протягом навчального року ІМЦ Палацу сприяв участі педагогів у семінарах в м. Нікополь, КДЦ «Веснянка», облЕНЦ, НВК № 136, ЦПР «Альтаір» Красногвардійського району, ДОІППО.

Керівник дитячого міського Парламенту Сальнікова О.О. в цьому навчальному році взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка соціально реабілітаційного напрямку», де одержала перемогу на обласному рівні.

Методисти Палацу надали методичну допомогу в узагальненні досвіду роботи керівнику гуртка «Юний еколог» Постол С.І., який став зразком для використання керівниками гуртків еколого-натуралістичного напрямку.

Педагоги Маслова О.М., Переясловець Л.В., Сальнікова О.О. за результатами позачергової атестації отримали педагогічні звання «Керівник гуртка - методист», що свідчить про високий рівень професійно-педагогічних здобутків, результативність та майстерність цих педагогів.

У Всеукраїнському конкурсі веб-сайтів у номінації «Кращий сайт позашкільного закладу» сайт нашого Палацу виборов 1- ше місце.

Психолог Палацу Дірявка І.І. протягом року провела заплановані різноманітні заходи, а саме: індивідуальну психодіагностику для вихованців СКЕВ, гуртка радіоелектроніки, гуртка інформатики, індивідуальні консультації для колективів СКЕВ, Парламенту дітей міста, гуртка радіоелектроніки, ансамблю «Грандіс», Арт-школи студії, а також групову просвітницьку роботу для батьків зазначених колективів, тематичні тренінги. Для педагогів Палацу працює постійний семінар з питань психологічної просвіти.

Однак, у порівнянні з позитивними педагогічним напрацюваннями у 2014 році залишається ряд невирішених питань на 2015 рік, зокрема:  • потребує удосконалення та оновлення формат Концепція розвитку Палацу як багатопрофільного сучасного позашкільного закладу;

  • ІМЦ потребує реорганізації щодо форм проведення засідань методичних рад, вивчення передового педагогічного досвіду, удосконалення напрацювань та розширення форм індивідуальної роботи з молодими педагогами;

  • актуальною залишається потреба у створенні єдиної творчої групи з приводу напрацювання сценарних планів загальноміських заходів;

  • потребують удосконалення за формами та методами майстер-класи для педагогів-позашкільників міста;

  • є потреба в оновленні єдиних критеріїв визначення кращих колективів Палацу за номінаціями;

  • потребує оновлення модель перспективного розвитку Палацу.

  • потребує систематизація та пошук оптимальних форм роботи ІМЦ Палацу, щодо вивчення та запровадження сучасних методів роботи з дітьми різновікової категорії, якісного аналізу відкритих занять та масових заходів.

- зміцнення матеріальної бази Палацу.
З вирішення цих проблем педагогічний колектив розпочинає новий навчальний рік.

Аналізуючими наказами стану навчально-виховної роботи колективів Палацу за 2014 рік доведено, що заплановані навчальні програми виконані повністю, кінцеві результати роботи творчих колективів досягнені майже в повному обсязі.

Традиційні заходи Палацом проводилися у відповідності з календарним планом, мали сучасний випереджувальний характер. Значно розширився якісний показник участі навчальних закладів міста у довгострокових конкурсних програмах, де Палац став надійним організатором і координатором.

Вищезазначений перелік проведених заходів свідчить про те, що перспективний план роботи Палацу на 2014 рік виконано в повному обсязі, якість навчально-виховного процесу та проведених заходів задовольняла потреби замовників якими є батьки, вихованці, управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради.

В усіх творчих колективах Палацу пройшли підсумкові заходи: концерти, виставки, залікові заняття.

У 2015 календарному році педагогічний колектив Палацу ставить за мету збереження мережі гурткової роботи, проведення традиційних загальноміських заходів, запровадження міських конкурсних довгострокових програм.


  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка