Ресурси Інтернету. Карти та інші матеріали по історії Європи та світу. Ресурси українською та російською мовамиСкачати 79.32 Kb.
Дата конвертації25.04.2016
Розмір79.32 Kb.
Ресурси Інтернету. Карти та інші матеріали по історії Європи та світу.
Ресурси українською та російською мовами:

http://www.cossackdom.com/mapsu.html

17 карт високої якості України та навколишніх регіонів у XVI-XX cт, українською та англійською мовами. Різноманітні матеріали про життя, побут, історію козаків.http://militarymaps.narod.ru/


Карти бойових дій з таких видань:

Maps of military actions from different editions:

Історія Другої світової війни1939-1945. Атлас офіцера. Оперативні карти бойових дій союзників у Західній Європі. Атлас Другої світової війни: Азія і Тихий океан. Рейд на Дьєпп у 1942. Багато інших ресурсів.

http://rkka.ru/imaps.htm

Всі військові і тактичні карти Червоної армії 1917-1945.

http://militarymaps.narod.ru/

Систематизовані карти бойових дій Другої світової війни російською та англійською мовами. Посилання на окремі битви, бойові операції по роках, топографічні карти Генштабу, німецькі карти. Посилання на інші сайти.

http://militarymaps.narod.ru/atlases.html#other


Атласи і карти різних історичних періодів у російській і англійській версіях із зображеннями великого розміру і хорошої якості: Географічні карти світу 16-18 століття. Старовинні карти і герби. Атласи Російської імперії 1745 та 1823 рр. Атлас світу для німецьких шкіл 1848 року. Великий всесвітній настільний атлас Маркса 1910 р. Історичні атласи 1910 та 1911 рр. Воєнний атлас Першої світової війни 2001року видання. Кишенькові атласи СРСР 1939 та світу 1940 рр. Кишеньковий атлас для солдат Вермахту 1941р.

http://www.inwar.info/maps.html


Сайт військової історії подає дуже деталізовані карти по роках : Першої світової війни, Радянсько-Польської війни 1919-20 рр. і кордони обох держав по закінченню бойових дій, Другої світової війни та вирішальних операцій, Радянсько-Фінської війни 1939-40, Холодної війни 1946-89, Арабо-Ізраїльської війни 1948-49, Війн у В’єтнамі, Афганістані, Ірано-Іракської 1980-88, Фолклендської 1982, Військових конфліктів у Нагорному Карабаху, Грузино-Абхазькому, у Чечні, Югославії, Іраку, Ізраїльско-Ліванському 2006 р.

Ви також знайдете на сайті воєнну прозу, статті, документи, історію воєн, фотографії, картини, плакати, аудіо записи.


http://sumy.net.ua/?p=1

Історія України у 19 картах, які презентують географічне положення , етнологію, грецькі колонії і степ, Східну Європу у 250-800, Східні слов’яни і кочівники у 9 ст., торгівельні шляхи середньовічної Європи, Київську Русь у 11 ст., Південну Русь близько 1250, Українські землі близько 1400, Українські землі після 1569, Запоріжжя, Козацьку державу після 1649, Українські землі після 1667, після 1750, Наддніпрянську Україну 1850, Західну Україну 1772-1914, Українські землі у 1914-1919, Українські землі у міжвоєнний період, Україну у Другій світовій війні..

Ресурси англійською мовою.

http://atlas.milua.org/

Атлас військово-історичних карт та інформації презентує різноманітні карти Стародавньої Греції та держави Олександра Македонського.Europa: The European Union at a glance
”Europa” – це портал Європейського союзу. Цей розділ подає інформацію про ЄС, коротку довідку про країни учасниці, карти, угоди і закони, історію. http://europa.eu/abc/european_countries/index_en.htm

На цій сторінці розміщена інтерактивна карта Європи. Торкнувшись певної країни ви дізнаєтесь про цікаві факти і корисні посилання щодо неї.

_________________________

http://www.maphistory.info/imageeurcont.html

Найбільш повний перелік старовинних карт в Інтернеті. Величезна колекція з більш ніж 450 сайтів з різноманітними історичними картами країн та міст Європи.

Для прикладу деякі адреси з цього зібрання сайтів можна переглянути нижче:
http://www.library.ucla.edu/yrl/reference/maps/blaeu/index.htm

Europe. Willem and Joan Blaeu (більше 100 карт, які завантажуються у трьох форматах від маленьких до дуже великих. Це карти з 1 тому з атласу, Theatrum Orbis Terrarum [1645], який включає Європу, Німеччину та підлеглі їй країни на сході і півночі.
Минулі сторінки.
Античні мапи, стародруки і минувшина.

http://www.pastpages.co.uk/?gclid=COWDgtDA4osCFSXIXgoduiiJOA

Мапи – Європа від A до F  (Австрія - Франція)http://www.pastpages.co.uk/?gclid=COWDgtDA4osCFSXIXgoduiiJOA

Мапи  -  Європа – G  (Німеччина - Греція)

http://www.pastpages.co.uk/?gclid=COWDgtDA4osCFSXIXgoduiiJOA

Мапи – Європа від Н дo P  (Голандія - Пруссія)

http://www.pastpages.co.uk/?gclid=COWDgtDA4osCFSXIXgoduiiJOA

Мапи – Європа від R дo T  (Росія - Туреччина)


www.oldmapsbooks.com

Старі оригінальні та рідкісні мапи і книжки з зібрання Братана Ді Мамбро. Величезна колекція, яка постійно поновлюється.


http://www.worldwar1.com/maproom.htm

Європа у Першій світовій війні. “Траншеї на карті”. Зібрання карт середнього розміру, переважно Франції, запозичені з фондів Імперського Музею Війни (2001). Тут представлені карти різних регіонів, битв і театрів бойових дій.


http://lazarus.elte.hu/hun/digkonyv/topo/3felmeres.htm

Третє видання Військової картографічної служби Австро-Угорської Імперії. Інтерактивна загальна карта Центральної Європи з можливість завантаження дуже великих і детальних зображень всіх регіонів, які відскановані з оригінальних карт, виданих близько 1910 року у масштабі (1:200 000).


http://feefhs.org/maps/INDEXMAP.HTML
Цей картографічний сайт містить колекцію з 51 карти з ”Повного Географічного Атласу світу” і покриває майже всю Центральну та Східну Європу, включаючи Німецьку та Російську Імперії. (XIX-XX ст.)


http://www2.genealogy.net/privat/flacker/karten.htm

Історичні карти Південно-Східної Європи, переважно Угорщини (1526-1942).


На вищевказаному сайті http://www.maphistory.info/imageeurcont.html

Можна знайти будь-яку країну Європи.

___________________________
http://eudocs.lib.byu.edu/index.php/History_of_Europe_as_a_Supranational_Region:_Primary_Documents

Історія Європи як багатонаціонального регіону: Первинні документи. Подано посилання на європейські первинні історичні документи, які були відтворені у факсимільному та адоптованому або перекладеному вигляді. Вони проливають світло на ключові історичні події у відповідних країнах і в ширшому сенсі політичної, економічної, соціальної та культурної історії. Документи розміщені у хронологічній послідовності. Ви можете знайти карти держав, регіонів, міст, персональну символіку та іншу інформацію.http://www.bodley.ox.ac.uk/guides/maps/linkfrme.htm

Вільний доступ до он лайн карт світу, Європи, США та інших, які можна завантажити і видрукувати для особистого використання або для презентації на уроках.


http://www.embassyworld.com/maps/maps.html

Всі карти світу. Зібрання карт усіх країн, включаючи міста.


http://web.ukonline.co.uk/badeslade/

Цей сайт містить деталізоване дослідження Хорографії Британки, це атлас усіх графств Англії та Уельсу, вперше опублікований у 1742 році Вільямом Генрі Томсом.
http://members.aol.com/bowermanb/europe.html

Карти Європи – із бібліотечної колекції карт Європи Перрі-Кастанеда.


http://www.yourchildlearns.com/geography.htm

Безкоштовні карти та ігри і головоломки з мапами для вивчення географії США та світу – Мапи, що навчають. Безкоштовні інтерактивні карти та ігри і головоломки з мапами для вивчення континентів, країн, держав, столиць, кордонів, фізичних особливостей та культурних пам’яток. Мапи життєво важливі для розуміння географії і світу, в якому ми живемо. Інтерактивні та веселі Мапи, що навчають, допомагають учням вивчати основи географії.


http://www.maphistory.info/topics.html

Спеціальні теми для обговорення, пов’язані зі старими картами.

http://darkwing.uoregon.edu/%7Eatlas/europe/maps.html

Архів карт Європи представляє карти і матеріали по таких напрямках: Природні ресурси і торгівля, Близький Схід у стародавні часи, Класична Греція, Елліністичний світ та Римська Республіка, Принципат та Імперія, Пізня Античність та раннє Середньовіччя

http://www.lib.utexas.edu/maps/map_sites/cities_sites.html

Колекція карт Перрі Кастснеда. Дуже велика колекція карт країн та регіонів. Сторінка історичних карт. Сторінка карт міст. Дуже хороші карти міст з усього світу.

Детальніше:

http://www.lib.utexas.edu/maps/map_sites/hist_sites.html#europe

Історичні мапи.

http://www.terra.es/personal7/jqvaraderey/180806er.gif

Революційна Європа 1806-1808.

http://www.digitalglobe.com/images/qb/kiev_indsquare_mar17_2002_dg.jpg

Фото з супутника – вид м. Києва.

http://www.odessaglobe.com/russian/tour/old-map.php

Карта старої Одеси (Україна)

http://historic-cities.huji.ac.il/russia/peterburg/maps/tardieu_after_1753_b.jpg

Історична карти Санкт-Петербурга 1753.

________________________________

http://bubl.ac.uk/index.html

“BUBL” інформаційна служба. Каталог посилань “BUBL”: вибрані Інтернет ресурси, що покривають усі академічні сфери інформації. Дуже багаті ресурси з детальними анотаціями по філософії, психології, релігії, соціології, політиці, економіці, праву, освіті, мовознавству, фізико-природничих науках, технології, мистецтву, географії та історії.


Зокрема:

http://bubl.ac.uk/link/u/ukraine.htm

Ресурси про Україну.


http://bubl.ac.uk/LINK/m/mapsofeurope.htm

Карти Європи з детальним описом.

http://www.lib.utexas.edu/maps/europe.html

Карти Європи різних історичних періодів.

http://www.lib.utexas.edu/maps/historical/history_commonwealth.html

Історичні карти Росії та колишніх Союзних республік.

http://www.lib.utexas.edu/maps/historical/russian_empire_1820.jpg

Російська імперія 1820.

http://www.lib.utexas.edu/maps/historical/shepherd/russian_growth_1300_1796.jpg

Зростання території Росії в Європі 1300-1796.

___________________________________=

http://memory.loc.gov/ammem/gmdhtml/gmdhome.html

Колекція карт з Бібліотеки Конгресу США: карти міст і містечок, консервація середовища, відкриття і дослідження, культурне середовище, військові баталії і кампанії, транспорт і зв’язок, загальні карти.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка