Рекомендована форма Згоди на обробку персональних даних Для фізичної особи заставодавця / іпотекодавця / поручителя згода на обробку персональних данихСкачати 21.64 Kb.
Дата конвертації01.05.2016
Розмір21.64 Kb.
#32585
Рекомендована форма Згоди на обробку персональних даних

Для фізичної особи - заставодавця / іпотекодавця / поручителя

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Я, _______________________________________________________________,(прізвище, ім'я, по батькові)

паспорт серія __ № ______, виданий ______________________________________, реєстраційний номер облікової картки платника податків ___________________ (за наявності), як суб’єкт персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надаю АТ «Укрексімбанк» (далі – Банк) свою згоду на обробку моїх персональних даних (на паперових носіях, на бланках картотек, в інформаційних (автоматизованих) системах Банку тощо, у тому числі в частині реєстрації та зберігання таких даних в переліку клієнтів Банку) для реалізації Банком своїх прав та обов’язків, визначених чинним законодавством України та договорами, укладеними між Банком та мною та/або між Банком та третіми особами, при наданні банківських послуг, зокрема у ході розгляду питання щодо можливості надання ____________ (зазначається назва юридичної особи або ПІБ особи, у виконання зобов’язань якого/ якої передбачається надання застави/ іпотеки/ поруки особою, що надає Згоду на обробку персональних даних) кредитних послуг, оформлення з ним кредитних відносин та супроводженні відповідних операцій, укладення зі мною договорів застави та/або іпотеки та/або поруки у забезпечення виконання зобов’язань третіх осіб перед Банком та супроводження таких договорів, інформування мене про умови обслуговування у Банку.

Обсяг моїх персональних даних, щодо яких Банк має право здійснювати процес обробки, визначається мною як будь-яка інформація про мене та умови укладених зі мною договорів, що стали відомі Банку при встановленні та у ході відносин зі мною, у тому числі від третіх осіб.

Цим підтверджую, що мені повідомлено про мої права як суб’єкта персональних даних, визначені Законом України «Про захист персональних даних», володільця персональних даних, склад та зміст персональних даних, що збираються, мету збору таких даних та осіб, яким можуть передаватися мої персональні дані.

Цим підтверджую, що розумію і погоджуюся з тим, що Банк не несе будь-якої відповідальності за розголошення третім особам персональних даних щодо мене у разі, якщо таке розголошення необхідне для реалізації Банком своїх прав та обов’язків, визначених чинним законодавством України та договорами, укладеними зі мною або третіми особами, у забезпечення виконання зобов’язань яких мною надано чи буде надано Банку заставу/ іпотеку/ поруку.

„__” _______ 20__ __________________ __________________(підпис) (ПІБ)

Підпис клієнта засвідчуюУповноважена особа Банку __________________ _________________

(підпис) (ПІБ)
Каталог: upload -> app links
upload -> Піщана В. М. Особливості психологічної підготовки майбутніх судноводіїв до управлінського спілкування в процесі навчаня у внз
upload -> Особистість керівника: імідж, функції, культура спілкування
upload -> Методика превентивного
upload -> Навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни соціальна психологія київ 2014 І. Предмет, мета та завдання дисципліни
upload -> Конспект лекцій з дисципліни «Охорона праці у невиробничий сфері»

Скачати 21.64 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка