Ранні статеві стосункиСторінка1/3
Дата конвертації30.04.2016
Розмір0.66 Mb.
  1   2   3
РАННІ СТАТЕВІ СТОСУНКИ

Декілька років тому у редакцію однієї популярної газети прийшов лист від однієї 18-річної дівчини, яка до того часу вже два роки хворіла на СНІД. Це послання – крик душі приреченої на смерть людини. Ці рядки торкаються глибини душі і буквально вибивають з-під ніг грунт спокою. Вони обов’язково спонукають замислитися всі покоління.
Дорога редакціє, пишу вам, тому що з вашою допомогою я зможу допомогти спасти комусь життя. Прошу мій лист надрукувати. Мені дуже потрібно, щоб його прочитали люди старшого покоління, особливо ті, хто може щось змінити в цьому світі. Нехай мій лист також прочитають молоді і замисляться. Бажаю їм не повторювати чужих помилок.

Мені 18 років. Звати Ольга. Прізвище не повідомляю. Ось вже два роки, як я хвора на СНІД. В лікарні я не одна, тут в мене такі ж подруги і друзі. Тепер на все дивлюсь інакше, ніж раніше.

Хочу запитати у всіх дорослих людей і особливо в тих, хто має владу: «Навіщо ви, дорослі, нас, дітей своїх, під «танк» кинули? Навіщо зім’яли сексом, порнографією, наркотиками? Ви винні в наших смертях! Вам хотілося «розкутості», «розслабленості», «свободи». Ви проповідуєте вільні зв’язки, афішуєте артистів-гомосексуалістів. Ви примушуєте нас думати, що так живуть усі! А ми вмираємо! В нас не буде любові, не буде сімей, ми не народимо дітей. Ви розумієте, що відбувається з нами, поколінням, яке прийшло після вас? Ми ще живі, а нас вже немає. Нас позбавили дитинства, його відібрали злість, безвихідь, страх, заздрість, безсилля і неможливість щось виправити і змінити. Ось ви прожили до 60, 70, 80 років і більше, а ми не доживемо! Ми помремо молодими! Чому? За що?

Чому ви не навчили нас таким поняттям, як «сором», «ганьба», «мораль», «любов», «цнотливість»? Четверо моїх друзів, вчорашніх школярів, померли. В моргах лежать молоді. Ми вже ховаємо один одного! Чому ви нав’язали нам ваш «безпечний секс»?

Краще б нам цілину пахати, трактори водити, ніж вмирати в іномарках від СНІДу. Ви приклали всі зусилля, щоб розтлити і розбестити нас, розголошуючи у всіх засобах масової інформації про «це» і про «сучасний» спосіб життя. Ви маніжилися в школах, «відкриваючи» нам очі, як добре «цим» займатися не у підвалах, а «цивілізовано», вговорюючи розкріпачитися, відкинути «неправдивий сором», підносили фільми, брошури.

І ніхто вас не осудить за нас. Ви ж нікого власними руками не вбивали. Таких

насильників тепер не судять, їх заохочують, вибирають до влади. І ви

продовжуєте це робити з іншими дітьми, які молодше нас. Зупиніться!

Як би була я тепер вдячна тому, хто вирвав би у мене з рук цигарку, хто відхлептав би кропивою по задньому місці, коли мене можна було ще спасти, «витягнути ще з-під танку». Допоможіть зупинити безглуздя. Терміново необхідно у засобах масової інформації ввести цензуру, що забороняє різноманітні розпусні ток-шоу, порнофільми, рекламу спиртних напоїв і цигарок. А ви, хто прочитає цей лист, можете дати прочитати його ще комусь. Можливо, він комусь допоможе, адже ми гинемо. І ви теж!
Ольга, село Усть-Іжора,

Санкт-Петербург

ЗМІСТ

Від автора………………………………………………………………………….5

 1. Висновки соціологічних досліджень………………………………..........6

 2. Неправдиві твердження прибічників вільного кохання…………….......7

 3. Стриманість – шлях не лише єдиновірний, але й єдино

здоровий для всіх…………………………………………………………12

 1. Секс – не доказ кохання…………………………………………………13

 2. Що таке любов……………………………………………………………17

 3. Види любові……………………………………………………………….18

 4. Справжня любов поважає життя – нещира руйнує його……………….20

 5. Емоційний ризик ранніх статевих стосунків……………………………22

 6. Головні наслідки ранніх статевих стосунків……………………………29

 7. Явище телегонії…………………………………………………………..32

 8. Що таке безпечний секс………………………………………………….34

 9. Любов – це повага……………………………………………………….35

 10. Як розрізнити кохання і статевий потяг………………………………..36

 11. Секс створений для подружжя…………………………………………..38

 12. Гіркі плоди пробного шлюбу…………………………………………...38

 13. Відмінності між хлопцями і дівчатами…………………………………40

 14. Ознаки закоханості хлопців і дівчат…………………………………….41

 15. Статеве життя піддається контролю……………………………………44

 16. Самоповагу не замінити нічим………………………………………….45

 17. Повага до тіла і охорона власної інтимності…………………………...46

 18. Ти заслуговуєш на краще………………………………………………..49

 19. Ти повинен про це знати…………………………………………………51

 20. Життя занадто коротке, щоб витрачати його даремно………………..53


ВІД АВТОРА
…Я побачила в школі стенд із плакатом, де йшлося про СНІД та ВІЛ. Там було зображено дівчину – скривджену, виснажену долею, яка через вікно дивилася у далечінь, на вулиці йшов дощ, і це була осінь.

Надворі плакало небо. Вона сиділа біля вікна і сумно дивилася на великі краплини дощу, що стікали по шибі…

Дівчина була розчарована. В голові весь час крутилися думки про самотність. На душу немовби надходила повінь зневіри і ненависті. Вона втратила останню надію відчути себе потрібною. Невже її справді ніхто не цінує? Дівчині хотілося зі смутку просто стрибнути у прірву без дна, щоб ніколи не приземлятися, щоб не відчути болю при падінні та зневаги відносно самої себе в душі.

Та тут у її голові виникла одна безглузда ідея: а що, коли вийти на вулицю і потанцювати під холодним дощем? Вона таки наважилася це зробити.

По дорозі йшов молодий чоловік. Побачивши її, тремтячу від холоду, незнайомець швидко зняв куртку та накрив її плечі…

Вони познайомилися, і дівчина запросила його на чашку чаю – зігрітися.

Після цього дивного вечора дівчина зрозуміла, що ЖИТТЯ НАЙЦІННІШИЙ ДАР, ЯКИЙ ТРЕБА БЕРЕГТИ.

Поганих людей не буває. Є такі, що не вміють користуватися цим даром.ВИСНОВКИ СОЦОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

У людей різні характери, різноманітні смаки, неоднакові потреби. Але є в житті дещо таке, без чого не може обійтись жодна людина – це любов. Любити хочуть усі, але як же зрозуміти цю прекрасну властивість людської душі?

У наш час засобами масової інформації через фільми, «передові школи», продукцію, якою ми користуємося, любов рекламується як задоволення жадання тіла. І більшість сучасних молодих людей до18-річного віку вже піддалися такому навіюванню. Тому й не дивно, що висновки соціологічних досліджень показали, що молодь вважає нормальним явищем мати багато «партнерів» до весілля, і що інтимні стосунки до шлюбу – це просто необхідність! Так думають з опитаних 64 % юнаків та 54 % дівчат; і не бачать нічого поганого в тому, що дівчина позбудеться цнотливості до 15 років (в українській мові термін «цнотливість» означає чистоту в статевій сфері людини).

Коли телевізійна програма компанії ВВС досліджувала збільшення кількості випадків вагітності серед школярок, то дійшла висновку, що в підліткових журналах все зосереджено на одному: єдине варте заняття – це секс. Тому в світі молодим людям дуже важко впоратися із тиском з боку всього суспільства. Така реальність.

Дорогий друже, не будь бездумною маріонеткою ЗМІ і спробуємо розібратися: чи правильне те, що тобі нав’язується.

Відповідальність за сім’ю хлопець спроможний нести з 19-25 років, це означає, що до вступу у шлюб 6-10 років потрібно жити в сексуальній стриманості. Це вирішальні для кожної молодої людини роки, період спокус і випробувань, час, коли прокладаються рейки на все майбутнє життя. Тому важливо навчитися перемагати бажання тіла, щоб не впасти переможеним ним.

Важливо зрозуміти і прийняти значення цнотливості, статевої чистоти, її цінність у житті кожної людини. Йдеться про спосіб життя та конкретні вчинки, які показують, що переживання і усвідомлення себе як статевої істоти реалізуються в її покликанні до вірності та самовіддачі у любові.

НЕПРАВДИВІ ТВЕРДЖЕННЯ ПРИБІЧНИКІВ

ВІЛЬНОГО КОХАННЯ


 • Прибічники «вільного кохання» до шлюбу твердять, що статевий потяг закладений в нас самою природою і пригнічувати його протиприродно.

Так, статевий інстинкт природний, сперечатися не будемо, однак: зрілість характеру людини визначається тим, у якій мірі вона контролює свої бажання – саме цим ми відрізняємося від тварин. І контролювати їх – це зовсім не пригнічувати.

Може виникнути запитання: «А навіщо контролювати свої сексуальні потреби? Чи не простіше задовольняти їх?».

Відповідь розглянемо з двох точок світосприйняття.

Якщо людина, як дарвініст, вважає, що походить від мавпи, то запитання про контроль над своїми інстинктами не має змісту, оскільки нащадок тварини живе, як тварина.

А якщо вона вважає себе вінцем і центром усього творіння, то має відображати в собі такі якості, як гідність, свободу волі, розум, і бути особистістю…

Якщо свої бажання не контролювати, то людина швидко розбещується. Вона, покликана до творчої праці, перетворюється на двоногу біоістоту, яка живе тільки біопроцесами (поїла, поспала, попрацювала, розмножилася).

Тому так важливо контролювати свої бажання і не дозволяти їм панувати над собою. Адже будь-який потяг перетворює природну потребу на

некеровану пристрасть і може цілком підкорити собі людину, її поведінку і

мислення. Коли ми нескромно розглядаємо особу іншої статі, читаємо книги, дивимося фільми сумнівного змісту й захоплюємося порнографією, то отруюємо свою уяву еротичною вульгарністю і розпалюємо в собі дуже сильну хіть. Тоді думаємо лише про це і дивимося на людей лише з цієї точки зору.

Досвід доводить, що молоді люди, захоплюючись подібними «заняттями», звикли до егоїстичного життя на своє задоволення, до флірту і безладних інтимних стосунків. Через свою розбещеність вони ніколи не будуть вірними у шлюбі і не зможуть створити міцної сім’ї, а даремно витрачені на випадкових «партнерів» сили уже не будуть пролиті в повній мірі на свою другу половину. Це призведе до «безбарвних» стосунків у подружжі, які в свою чергу перетворять сімейне життя на «обридну лямку», з усіма наслідками, які звідси випливають.шкодить здоров’ю і рано чи пізно закінчується неврозами…

Від статевого утримання не помирають як від голоду і спраги. Навпаки, цнотливе життя наповнює людей духовною й інтелектуальною енергією, які направляють її на добро інших.

Що ж стосується шкоди для здоров’я від статевого утримання, то це найбільш небезпечна неправда, яка насаджується сексуально нестриманими людьми і тими, хто потребує заробляти гроші, торгуючи вседозволеністю.


 • Наступний «аргумент» прибічників вільного кохання: «Секс створює атмосферу довіри».

Не у всіх і не завжди. Довірливі стосунки будуються на повній віддачі, чесності, любові й відповідальності. Дівчата, часто не знаючи психології розбещених юнаків, жорстоко обманюються, потрапляючи в красиві словесні тенета «полум’яних освідчень і обіцянок». А після інтимної близькості пожинають плоди своєї легковажності. Ось гірке зізнання:

«Одного разу мене використали і цього достатньо. Чоловіки дивляться на нас як на потримані автомобілі, на яких можна вчитися їздити. Коли ж вони стають досвідченими, то шукають собі іншу машину. Особисто я вирішила більше не спати ні з ким до шлюбу».

 • Не потрібно обманюватися неправильною тезою, що «досвід інтимних стосунків до шлюбу дозволяє уникнути помилок у виборі партнера і досягти гармонії у подружжі», що інтимні стосунки до шлюбу – перевірка на сумісність.

Чи можна купувати взуття, не примірявши його, або ж вибирати автомашину, жодного разу не проїхавшись на ній?

Людина – це не річ, якою можна скористатися і, якщо вона не підійшла за розміром, залишити на полиці магазину чи викинути на смітник. Сумісність – це не лише фізіологія (у цьому практично всі чоловіки і жінки сумісні), а значно більшою мірою результат емоційного зближення, взаєморозуміння, налаштування близьких взаємин.

Статеве життя до шлюбу означає стосунки, позбавлені обов’язків один перед одним. Тому так звані «пробні союзи» виявилися непереконливими і вони менш стабільні. Статистика свідчить, що пари, які мали зв'язок до шлюбу, розходяться вдвічі частіше. Це дані спостережень за 50-річний період. «Примірка», на жаль, не допомогла їм зберегти добрі стосунки.

Любов – здатність жити один для одного, жертвувати собою, поважати, розуміти, бути безкорисливим… А якщо цього немає, то інтим і сексуальна «досвідченість» не є гарантом міцних відносин. • Можна почути й таке: «Я не згідний зі стримуванням до шлюбу, але й не прибічник розбещеності. Але, якщо людина пізнає все лише в першу шлюбну ніч, то це може призвести до численних зламаних доль. Як, зрештою, і безладне статеве життя. У всьому повинна бути золота середина».

Необхідно знати, що «золотої середини» в статевих стосунках до шлюбу бути не може, як не може бути «золотої середини» в алкоголізмі й прийомі наркотиків. Є дві крайнощі, з яких одна правильна. Психологи стверджують, що перший досвід інтимної близькості володіє унікальною цінністю – така мить більше ніколи не повториться.

 • Ще одне неправдиве твердження: «Інтимні стосунки до шлюбу – доказ любові. Якщо відмовишся від інтиму – значить, не любиш».

Однак любов та інтим – не одне і те ж. Люди – не тварини, якими керують інстинкти. Від моменту зачаття людина є чоловічої або жіночої статі, є жінкою або чоловіком. Стать охоплює цілу людину, не лише біологічну чи тілесну її сторону, але водночас і психіку, пізнавальну й емоційну сфери, охоплює її мислення, почуття, переживання та дії. У кожної людини свій внутрішній світ, емоції, душа. І любити треба не лише її тіло, а й душу. Зведення статі лише до тіла, чуттєвості, сексу є помилковим. Це деградація статі.

Людина, на відміну від тварини, може і повинна панувати над пристрастями та спрямовувати їх на шанування цінностей. Якщо хтось вимагає від свого партнера інтимних стосунків, то він шукає свого задоволення, а не думає про щастя іншого. І це насправді не любов, а егоїзм. Доказом любові є не сьогочасна пристрасть, а здатність очікувати – стільки, скільки потрібно. • Ще один «постулат» надміру розкутих осіб: «Випадковий інтим це розвага, яка символізує свободу. Якщо ти не виявляєш своєї сексуальності, ти просто недалекий і відсталий».

Неправда. Статеві стосунки до одруження несуть з собою хвороби і проблеми. Вони негативно впливають на психіку, особливо жіночу, і на майбутнє життя у подружжі.

Кожний статевий акт – це не тільки фізіологічне явище. Він торкається внутрішньої сфери особи, найглибшого «я». Тому всяка невпорядкованість у статевій сфері нищить гідність людини, руйнує її саму.СЕКС ДО ШЛЮБУ – НЕ СВОБОДА, А НАСЛІДОК ЛЮДСЬКОГО РАБСТВА. Ті, хто стоять за «індустрією розваг», знаючи схильність людини до помилок, через пресу, радіо, телебачення, оточення тощо, рекламуючи розбещеність, розпусту, нахабно експлуатують її інтимні інстинкти. Цим самим вони позбавляють кожного права на вільний вибір.

Молоді нікуди подітися від безальтернативного «способу життя», який брутально нав’язується і підпорядковує її собі. Тому й не дивно, що більшість, шукаючи розваг, бачать щастя і свободу в сміховинному сурогаті зміни партнерів. • Нарешті, твердять: «Ми живемо в XXI столітті!».

І що ж? Перетворюватися на кроликів?! Через тимчасові задоволення життя багатьох людей ламається, кількість покинутих дітей зростає.

Знай, твої сексуальні бажання використовуються кимось для того, щоб продавати різні речі – алкоголь, одяг, косметику, контрацептиви… А якщо це не спрацьовує, є ще один спосіб витягнути з тебе гроші – аборти! Всяке задоволення має свою ціну. Важливо не купитися на обман, пам’ятаючи, що тільки дошлюбна чистота є абсолютно незалежною. З неї нічого не використаєш! Ось чому світ не зацікавлений у тому, щоб заохочувати до неї. А щодо надійності – то вона спрацьовує на всі 100 відсотків! • І ще про «шкоду» від утримання.

Молоді жінки, вступивши до шлюбу і вирішивши народжувати, довгий час не можуть виносити дитину. Через аборти, приймання «проти запліднюючих» засобів і безладного статевого життя їх організми розбалансовані. Тому вагітність рідко закінчується пологами. А 30 % шлюбів залишаються на все життя безплідними.

Отже, УТРИМАННЯ ЗБЕРІГАЄ ЗДОРОВЯ, а добровільно і свідомо накладені на себе обмеження ніколи не призведуть до розвитку неврозів та інших психологічних комплексів.


Тому цнотливі виявляють саме далекоглядність і сучасність, спрямовану на майбутнє. Чи не краще зачекати трохи, а потім пізнати всю повноту відчуттів у шлюбі?

Дорогий друже, намагайся не розпалювати, а відганяти бажання плоті, щоб зберегти себе у чистоті. Не сприймай вимоги як похмурий звід заборон на гарне і приємне життя. Своїм непослухом люди самі прирікають себе на подружні зради, розлади в сім’ї, страждання, пияцтво «з горя», самотність, а своїх дітей на сирітство і зламані долі.

Не послухаєш голосу правди, не навчишся у неї техніки життєвої безпеки – постраждаєш. І лише, на жаль, тоді по-справжньому зрозумієш шкідливість телевізійних «безневинних» розваг та інших спокус, які сформували внутрішню уяву, погляди на життя й підготували до такого життєвого краху.

ПАМЯТАЙ:

Твоя сексуальність – це одна з найбільших твоїх цінностей. Не дозволяй нею комусь маніпулювати.


 • Ось чудовий вислів:

«Для деяких людей підлітковий секс – це просто знахідка, щоб збагатитися. Цнота збагачує лише тебе».

  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка