Проведення випускного ранку в дошкільному закладіСкачати 45.73 Kb.
Дата конвертації02.05.2016
Розмір45.73 Kb.
Проведення випускного ранку в дошкільному закладі.
Дошкільні роки...

Прекрасні і не забутні…

Вони в пам’яті кожної людини все її життя.
Випускний ранок в дошкільному закладі - це багато клопоту, турбот, біганини, суперечок і нервування. Ця сторона медалі дуже знайома тим батькам і вихователям, які безпосередньо займаються організацією Першого Справжнього Випускного! Адже потім ще буде і школа, і коледж, інститут, з важливими, багато значущими для дитини випускними. Але ось той, Перший, випускний у дитячому садку , може бути тільки один раз в житті.

Дошкільний заклад — це не тільки місце, куди ви водили дитини, щоб за ним доглянули, поки ви працюєте. У дитячому саду ваш малюк навчився багато чому, в тому числі освоїв перші навички спілкування з однолітками і дорослими. Там він грав, вчився говорити, малювати, танцювати, співати, ходив на екскурсії, брав участь у ранках. Залишився випускний — і прощай дошкільне дитинство. Як провести свято, щоб він запам’ятався і дорослим, і дітям?

Наближається довго очікувальний день – випускний у нашому дошкільному закладі – перший крок дитини у доросле життя. Це свято, залишиться незабутнім для всіх нас. Тому варто підготувати його особливо ретельно. Випускний ранок влаштовують разом педагоги та батьки. Звісно, концерт візьмуть на себе працівники закладу, однак батькам не варто почувати себе лише гостями. Головними на цьому святі є випускники, тому так важливо подбати про яскравість їхніх вражень. Зберіться разом і обговоріть можливості та пропозиції, поцікавтесь сценарієм випускного, можливо, це підкаже якусь особливу ідею і вже точно – як зробити свято цікавим, незабутнім тощо.

Випускний в дошкільному закладі це ще і розставання з вихователями, з друзями, зі своїм шафкою і ліжечком, з улюбленими іграшками. Як перетворити розставання у свято? Завдання вихователів і батьків створити диво, яке перетворить випускний ранок у дошкільному закладі і прощання з коханим садком, вихователями і друзями в казкову феєрію переходу на новий етап зростання.

До підготовки випускного у дитячому садку слід підходити організовано, поетапно і творчо. Збирається творча рада, до складу якого входять завідувач дошкільним закладом, вихователі, члени батьківського комітету.

Випускний ранок в нашому дитячому садку - це справжнє свято, де кожному учаснику знайдеться справа до душі, відповідно можливостей і настрою. Головне - було б бажання!

Нижче пропонуємо Вашій увазі кілька порад для святкування цього свята.

Про сценарій свята.

Сценарій пишеться заздалегідь музичним керівником та активно обговорюється з вихователями груп, узгоджується з колегами і затверджується завідуючою.


Про традиції.

В цей день, співробітники дитячого садка, родини випускників та самі майбутні першокласники збираються у музичній залі. Свято розпочинає ведучі-вихователі оголошуючи прізвища випускників, які парадним кроком, не поспішаючи, проходять під музичний супровід і оплески присутніх виходять в на святково прибрану сцену.

Свято відбувається в першу половину дня.
Кого запрошувати на свято.

Кухарі годували вашої дитини, прачки — прали для нього білизну, музичний і фізкультурний керівники з ним займалися. Була у вашого малюка і перша вихователька, яка колись прийняла його в ясла. Кухарі, пралі, медичні сестри, практичний психолог, двірник тощо — всі вони заслужили від батьків хоча б букет квітів і подяку. Запрошення для всіх можуть зробити діти.

Для батьків теж необхідно приготувати запрошення.
Підготовка дітей.

Одяг святковий. За вибором і можливостями батьків. Батькам потрібно пам'ятати, що діти будуть активно рухатися, танцювати. Тому одяг не повинен заважати дитині. Він повинен бути легким, зручним, не сковувати рухів. Взуття має бути за розміром! Це важливо. Немає нічого сумнішого, коли туфлі "злітають" з ніг або натирають п'яти.

Дорогі мами якщо у Вас, є така можливість, подбайте заздалегідь про те, щоб був час, для спокійного одягання і зібрання свого випускника.
Про відео та фото зйомку.

Зазвичай на святі знімає запрошений фотограф або оператор з відео-камерою. Хто це буде робити, як правило, вирішує батьківський комітет і погоджує з адміністрацією дошкільногозакладу. Зараз, майже в кожній родині, є апаратура для аматорських зйомок. Сумно спостерігати, як батьки з безліччю технічних пристроїв ходять по залі, сидять і стоять, де їм зручно, тим самим заважають дітям і позбавляють себе задоволення насолодитися святковим днем, посміятися від душі, поспівати і погратись разом з дітьми. Радимо запросити професіонала і вирішити тим самим всі проблеми, пов'язані зі зйомкою та фотографуванням дітей під час останнього і самого зворушливого свята в дитячому садку.


Про роль батьків у підготовці випускного ранку.

Мами і тата, а так само гості випускників теж, звичайно, приходять на випускний в святковому одязі і взутті. Особистий приклад найважливіший у вихованні малюків. Кожен батько може взяти участь у підготовці випускного свята. Проявіть ініціативу і запропонуйте свою допомогу вихователям заздалегідь, це Ваша дитина випускається з дитячого садка. Кожен з Вас зможе витратити час на те, щоб на випускному було комфортно і дорослим, і дітям!Подарунки на випускний ранок у дошкільному закладі.
Що подарувати дитині?

- канцелярські набори для початкової школи;

- книжку (є різноманітні енциклопедії);

- набор для наукових досліджень;

- інтерактивні іграшки;

- дитячий ноутбук.


Про правила поведінки в залі:

- вимкнути мобільні телефони;- якщо з вами маленькі діти, які розплакались, будь - ласка вийдіть з ними на подвір’я, тому що вони відволікають всіх присутніх, і на відеозаписі свята більше чути плач дитини ніж виступ випускників.

- усміхайтесь, хлопайте та вітайте випускників.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка