Програма Power Point є складовою частиною пакету для створення ділових документів Microsoft OfficeСкачати 383.36 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації26.04.2016
Розмір383.36 Kb.
  1   2   3


Лекції з теми

Створення презентацій засо­бами
Microsoft PowerPoint”
Вступ
Програма Power Point є складовою частиною пакету для створення ділових документів – Microsoft Office.

Значною областю застосування програми Power Point є можливість його використання під час доповідей на студентських конференціях, семінарах, захистах лабораторних робіт. Якісно підібраний та оформлений матеріал значно підвищує інтерес слухачів.

Головне призначення програми Power Point полягає у створенні якісних, переконливих, привабливих презентацій. З його допомогою створюються і виводяться на екран набори слайдів, в яких тексти об'єднуються з графічними об'єктами, рисюнками, фотографіями, звуком, відео та мультиплікацією.

Якщо Ви хочете продемонструвати результати роботи своїм колегам чи підготувати захоплюючий показ слайдів для співробітників компанії, Microsoft Power Point допоможе Вам представити дані вміло і професійно.Основи роботи з Microsoft PowerPoint

Процес створення презентації в Microsoft (MS) PowerPoint, складається з наступних етапів: вибір загального оформлення, додавання нових слайдів, вибір розмітки слайдів (оформлення заголовків, підзаголовків, списків, рисюнків, таблиць, діаграм, автофігур та відео-фрагментів на слайді), заповнення слайдів змістом, зміна при необхідності оформлення слайдів, зміна кольорової схеми (це набір 8 кольорів, що застосовуються до оформлення кольорів фону слайду, кольору ліній, тексту та інших елементів), застосування різних шаблонів оформлення та застосування ефектів анімації для демонстрації слайдів.

При першому запуску MS Power Point, залежно від настройки програми, може відкритися діалогове вікно (рис.1), що містить значки різних способів створення презентацій, або одразу буде створено нову презентацію.


рис. 1
У різних версіях Microsoft Office вікна візуально можуть відрізнятись іншим оформленням, графікою, кнопками, але це не змінює загальний зміст вікна та поставлену задачу.


Потрібно вибрати один із способів створення презентації, що представлені у вікні, згідно поставленим вимогам. Якщо жоден вид створення презентації не підходить, натисніть кнопку Отмена щоб закрити діалогове вікно. Якщо програма Power Point запущена, можна створити нову презентацію за допомогою меню Файл. Якщо ж програма настроєна таким чином, що діалогове вікно не з’явиться і новий файл не створився, при запуску програми, то далі роботу потрібно продовжувати через меню Файл.

При запуску програми діалогове вікно 1 не з’являється, а одразу створюється новий файл Презентация1. Вибрати відповідний спосіб створення презентації можна на панелі інструментів Область задач вибравши вкладку Создание презентации в полі Создание, якщо панелі інструментів у робочій області вікна немає, то її слід вивести через меню ВидПанель инструментовОбласть задач.


Можна одночасно відкрити декілька презентацій. Це особливо корисно, якщо потрібно скопіювати слайди з однієї презентації в іншу. Для переключення між відкритими презентаціями виберіть з меню Окно презентацію, до якої хочете перейти.
Створення презентації при закуску MS Power Point 97.

 • Запустіть Power Point.

 • Виберіть перемикач, що відповідає потрібному способу створення презентації.

 • Натисніть кнопку ОК.

 • Слідуйте вказівкам на екрані. Вони будуть різними залежно від вибраного способу створення презентації.

Створення презентації у відкритій програмі MS Power Point. • Виберіть з меню Файл команду Создать.

 • Клацніть одну із вкладинок, щоб вибрати вид презентації.

 • Клацніть значок презентації, яку хочете використовувати як основу своєї роботи.

 • Натисніть ОК.

Вид презентації або її шаблон вибирають на панелі інструментів в області задач на вкладці Создание презентации.


Мастер автосодержания” допоможе розробити презентації по самим поширеним діловим і особистим темам. Зазвичай в презентації, що створена за допомогою “Мастера автосодержания” міститься 5-10 слайдів, що слідують один за одним в заданому порядку і вже оформлені певною кольоровою схемою. Потрібно лише відредагувати зміст слайдів відповідно до поставленої задачі.

Мастер автосодержания” можна запустити за допомогою меню Файл. Виберіть з меню Файл команду Создать, перейдіть на вкладку Презентации, натисніть значок Мастер автосодержания, а потім – ОК.

Мастер автосодержания” можна запустити за допомогою команди Из мастера автосодержания на панелі інструментів Область задач, на вкладці Создание презентации. Кількість кроків для створення презентації буде менше ніж в MS Power Point 97.


 • Запустіть MS Power Point, та перейдіть до Мастера автосодержания, а потім – ОК.

 • Прочитайте зміст першого діалогового вікна і натисніть кнопку Далее.

 • Виберіть потрібний вид презентації з розділу Общие. Вибравши підходящу презентацію, клацніть на ній (рис.2).

 • Клацніть кнопку Далее.

 • Клацніть перемикач, що відповідає стилю презентації, а потім – кнопку Далее.

 • Виберіть форму показу презентації і натисніть кнопку Далее.

 • Введіть дані для титульного слайду і натисніть кнопку Далее.

 • Прочитайте зміст останнього діалогового вікна і натисніть кнопку Готово.


рис. 2
Створення презентації за допомогою пустих слайдів.

Щоб презентація була успішною, слайди повинні бути максирисьно виразні. При створенні пустого слайду можна одночасно задати його розмітку. Авторозмітка допоможе розташувати об’єкти в слайді: 24 варіанта відповідають самим популярним способам розташування тексту, рисюнків, графіків та інших елементів на слайді (рис. 3). Заповнювачі для тексту чи об’єктів з’являються при створенні слайду з авторозміткою автоматично. Авторозміткою можна користуватися на будь-якому етапі роботи.

  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка