Програма кандидата у народні депутати України Терлецього Юрія Сергійовича по одномандатному виборчому округу №184Скачати 30.03 Kb.
Дата конвертації10.09.2017
Розмір30.03 Kb.
Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

Терлецього Юрія Сергійовича

по одномандатному виборчому округу № 184

Лиш той є гідним – хто світ робить кращим!
Мир! Стабільність! Достаток!

Я, Терлецький Юрій, звітую перед Богом, своєю совістю і своїми виборцями про те, що заради принципу: «За волю, за добро, за справедливість!» обрав шлях кандидата у народні депутати України.

Моя програма – це програма виборців, тому вона зрозуміла і цілісна. Вона спрямована на те, щоб об’єднувати, а не розділяти, будувати, а не руйнувати.

Таврійський край має свої особливості – це зона ризикованого землеробства. Херсонська область – аграрна, і від роботи сільськогосподарської галузі , а точніше від врожаю, залежить життя людей та розвиток сільських територій.

Україна, по суті, перебуває сьогодні на останньому рубежі виживання. Не буде перебільшенням сказати, що перед країною стоїть питання виживання її як незалежної держави. І не райдужні картинки, а програма надзусиль, концентрації ресурсів для рішучого захисту кордонів та чіткого планомірного відродження – ось що нам потрібно. України взяла «новий курс», що дозволить кардинально модернізувати народне господарство й суспільство. Ми повинні працювати, а не змагатися, хто дасть найкрасивішу обіцянку.

В системі місцевого самоврядування з самого початку закладений механізм безвідповідальності влади перед власним народом. Законодавці не передбачають санкцій за реальну неможливість виконати передвиборчі програми.

Децентралізація влади, впровадження реального народовладдя є головними моїми орієнтирами. В основу економічної модернізації України я покладаю стратегію випереджаючого інноваційно-інтелектуального розвитку. Людина, сім'я, добробут і якість життя - найвищі соціальні цінності.

Я вважаю, що вся політика повинна бути підпорядкована духовному розвитку особистості, вихованню громадян у дусі патріотизму, кращих морально-культурних надбань українського народу та всього людства. Відродження духовності та інтелект нації повинні стати головним аргументом України в боротьбі за гідне місце у світі. Я ставлю перед собою та однодумцями завдання закласти основи правової держави і громадянського суспільства, вести жорстку боротьбу зі злочинністю і корупцією.Основою кращого майбутнього є воля і державна незалежність. Лише прагнення до волі та порозуміння, духовна єдність і незламна віра у щасливе майбутнє є запорукою європейського вибору нашого народу і процвітання рідної землі.

Україна втомилась голосувати за обличчя, люди повинні перш за все обирати шлях розвитку країни. Саме тому я хочу, аби причетними до цього процесу стали усі небайдужі українці.Сьогодні Україна, як ніколи, потребує сили для збереження і зміцнення єдності, знаючи, що мир – найголовніше, чого прагне сьогодні український народ.

Отже, своїми стратегічними пріоритетами вважаю:

  • Ухвалення нової стратегії Національної безпеки.

  • Будівництво і облаштування надійно укріпленого державного кордону.

  • Сільські громади - базис держав, а органам місцевого самоврядування - стабільну фінансову основу для виконання повноважень.

  • Економічні реформи для малого і середнього бізнесу та створення середнього класу.

  • Енергетичний сектор під контроль державі — повернення у власність держави прихватизованих об'єктів енергетичних та газових галузей.

  • Відповідальність та результативність у виконанні наказів виборців з метою підвищення умов і рівня добробуту мешканців округу.

  • Законодавче забезпечення повноважень та стратегічно важливих ініціатив Херсонщини.

  • Сприяння створенню нових робочих місць на селі, розвиток сільських територій за рахунок залучення інвесторів, збільшення бюджетної підтримки.

Як людина відповідальна, я зроблю все, щоб поліпшити умови життя людей, які проживають в окрузі. Прагну продовжили активну роботу з підвищення благополуччя кожної родини, відновлення України як перлини Європи.

Вірю, що разом ми захистимо та відродимо свій рідний край – славну Херсонщину!

Слава Україні! Миру – всім!


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка