Про затвердження типових програм комплексних перевірок дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладівСкачати 21.54 Kb.
Дата конвертації26.04.2016
Розмір21.54 Kb.
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

«04» липня 2012 р. № 27-а

Про затвердження типових програм комплексних перевірок дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів

Відповідно до підпункту 11 пункту 4 Положення про Державну інспекцію навчальних закладів України, затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року № 438, пункту 5 Порядку державного інспектування навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 2012 р. № 353, та на виконання рішення колегії ДІНЗ України від 26 червня 2012 р. (протокол № 3) «Про типові програми державного інспектування дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів»


НАКАЗУЮ:

1. Затвердити типові програми комплексних перевірок навчальних закладів (далі – Типові програми), що додаються:    • Типову програму комплексної перевірки дошкільного навчального закладу;

    • Типову програму комплексної перевірки загальноосвітнього навчального закладу;

    • Типову програму комплексної перевірки позашкільного навчального закладу;

    • Типову програму комплексної перевірки професійно-технічного навчального закладу.

  1. Управлінню контролю за діяльністю загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів (БОНДАР А. В.)

2.1.Забезпечити проведення комплексних перевірок дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів відповідно до Типових програм.

2.2. Використовувати Типові програми для підготовки робочих програм для проведення вибіркових перевірок за напрямами державного інспектування дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.

2.3. Провести до 01.06.2013 р. за участю місцевих органів управління освітою аналіз стану використання Типових програм для організації та проведення комплексних і вибіркових перевірок дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних професійно-технічних навчальних закладів та подати на розгляд колегії ДІНЗ України відповідні пропозиції.

3. Рекомендувати місцевим органам управління освітою використовувати Типові програми для проведення комплексних і вибіркових перевірок підпорядкованих дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.

4. Відділу кадрового та організаційного забезпечення (ХАНБЕКЯН О. В.) розмістити наказ та Типові програми, що до нього додаються, на офіційному Web-сайті ДІНЗ України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови ДІНЗ України ДУДНИКА Ю. П. та заступника Голови ДІНЗ України МАРОЧКІНА А. В.Голова М. Ф. Гончаренко


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка