Практика застосування Духовних ЗнаньСкачати 428.25 Kb.
Дата конвертації15.04.2016
Розмір428.25 Kb.
#10017Практика застосування Духовних Знань.
Присвячується пам’яті українського ясновидця, пророка, волхва та патріота Петра Дементійовича Утвенка.
Якби ви вчились так, як треба,

то й мудрість би була своя!”

Т. Г. Шевченко
Правда точно гірке питво, неприємне на смак,

але здатне відновлювати здоров'я.

Оноре де Бальзак
Сліпа людина не бачить Сонця, але Воно існує!
Щастя – то є гармонія з самим собою, Природою, Богом.
Поки Люди не навчаться бачити відкритими очима,

поки й на Землі буде морок!


Природа (Всевишній, Бог) дає Людині підказки на кожному кроці для того, щоб Вона, ідучи далі, вже не спотикалася та була готова до можливої “напасті”, не переймалася, а думала як себе повести у тій ситуації, яку їй “спланувала” Доля!


Всі зараз кажуть про духовність, але не всі розуміють, що воно є, та, що з тими добутими знаннями робити. Часто духовність, невидиму у звичайному розумінні, божественний світ закону та буття плутають та зрівнюють з моральністю... Духовний (надвисокий, божий, нематеріальний, не речовинний) світ та його закони буття не кожному дано бачити або відчувати. Петру Утвенку дано було Богом бачити та відчувати матеріальний і нематеріальний світ. Він міг “бачити” істину у будь якій справі чи явищі, не тільки при лікуванні хворих. Це геніально. Я вважаю, що Геніальність – то осягнення простоти Істини тільки доведеної до мас (людей)...

Одні кажуть без віри неможливо жити, інші, що в основі лежать знання. А я б сказав так: “Без віри і знання ніхто б не сприйняв і не здобув би”. Навiть дитину вчать на вiрi у явище, а потім вона на своєму досвіді переконується у його існуванні. А хто не вірить батькові, той “набиває шишки”.

Коли тобі кажуть, що це Знання, ти теж їх спочатку сприймаєш на Віру. А потім, можливо, колись у житті ти їх перевіряєш, застосовуєш. У релігії, наприклад, Віра відіграє основну роль. Та часто Віра в релігії сліпа, відірвана від реалії. Не правильно пояснюють людям значення її для щасливого життя... Не треба плутати Істини життя в гармонії з Природою з ритуальною магією, що провадиться у всіх релігіях, і у християн, і у рідновірів теж. У кожного свої звичаї, традиції, свята, славлення і т.п., у кожної людини є своє свято – свій день народження...

Але далеко не все середня Людина може перевірити, осягнути та примінити. От і дає нам Бог можливість долучитися до Його задуму, посилає на Землю людей-провідників, які можуть зрозуміло трактувати Істину. Одним із них був наш земляк Петро Утвенко, день народження якого 1 червня 1922 року завжди святкувалося 2 червня, бо так у паспорті записали.

Таких Бого-Людей на Землі було дуже мало, але тільки вони могли все про все знати. Бог посилає їх для нас, щоб запобігти катастроф, правильно розвиватися та щасливіше жити, відкриваючи великі таємниці Всесвіту. Дід Петро був одним з них. Він черпав Знання з Космосу - від Бога, йому не потрібно було спочатку Вірити, а потім перевіряти - він зразу все Відчував i Знав. Всі останні люди повинні вірити Знанням таких людей. “Заглядати їм в рота”, що він скаже, щоб було правильно з точки зору Вселенського Розуму – Бога.

Люди мають Знання, але не всі вміють ними скористатися, не всі хочуть навчатися, бо лінь, не всі бачать – знають – відчувають, бо інколи не вірять і не розвиваються. От Бог i не дає всім зразу суперiнтелект, чи суперздiбностi. Йому все видно згори, надiляє своїми Знаннями тільки вибраних. Бо була б катастрофа, якщо злі мали б суперсилу, вони б підкорили Світ на свій лад. На наше щастя цього не буде, бо є невидимий контроль, хоч це для Вас може здаватися дивним.

Дід Петро був одним з тих, хто хотів для України Щастя, бо інакше б не втрутився б у політику останній рік свого життя - приймав-би всих підряд, або зовсім нікого, бо кволий був, ще біля 30-ти невитягнутих осколків з Війни ржавіло у його тілі, тому Бог забрав його душу на небо тільки тоді, коли тіло вже почало дуже гнисти. Але він Знав, хто, на що здатен, кому треба що сказати, кому допомогти. От де мудрість! То й сказав за 40 днів до своєї смерті (21 грудня 2004 року), бо знав про небезпеку та, що скоро сам покине цей світ: “Привезіть мені травленого”. І привезли, і допоміг Дід Петро – від небезпеки врятував нашого нинішнього Президента В.А. Ющенка. А ще наказував передати, щоб маску зняв, яку йому приклеїли під наркозом для того, щоб люд від нього відвернувся, та очистив свій організм травами, і, щоб нікого не боявся!

Істина одна і не може бути різною! Різні можуть бути тільки її описи, і то дуже близькі. Так як відчуття - одне, але кожен трішки по різному його опише, як картину.

Пророк на те і живе, щоб його слухали, та робили правильні висновки, і якщо він скаже, що це можна поправити так і так, то щоб виконували! Бо невиконання призведе до наслідків, які він передбачає. Історія тому нас вчить. Візьміть, скажімо, Біблію (Євангелії) – там прикладів достатньо. Хоч деякі і намагаються довести, що в ній багато “перекручень” святого писання, та то хай буде на совісті тих, хто її спотворив – наплодив “варіантів”.

Те що “світ на брехні” ще не означає, що всi брешуть. Люди породили систему брехні, Люди повинні цю систему і зламати. Бог не вводить людей у спокусу! У книзі “ЯСНОВИДЕЦЬ…” про життєвий шлях Петра Утвенка – Правда. І вона для всіх, хто ще здатен її (Правду) сприйняти. Навіть про НЛО (потужне сяйво) на городі явно написав, бо був приліт інопланетного корабля, і описав як вони виглядали. Щоб подати людям реальну правду... В мене на плівках є розповідь i про це і хто може підтвердити.

Хтось може зауважити, що розповіді про ясновидців та знахарів це повернення до рівня печерної свідомості. Зараз, мовляв, наука всим заправляє. А хто Вам сказав, дорогі друзі, що свідомість наших далеких пращурів – дідів – бабць – прадідів була гіршою за ту, що дала в наш час можливість стерти з поверхні Землі Хіросіму i Нагасакі, організувала аварію на Чорнобильській АЕС i т.п. Хіба нормальна свідомість може Природу губити - нагадити там де й сама живе? Наприклад з нафтою: видобутком та експлуатацією загадили такі обширні території; замість того, щоб напрягти мізки та знайти можливість експлуатації іншого енергоносія. Просто “нафто-магнатам” не вигідно не по їхньому жити, бо нафта безкоштовна в недрах Землі - тільки добувай і будуть надприбутки. А от флора і фауна у загибелі – мисливці скаржаться, що звірі покидають райони де хоч трохи пролилось нафтопродуктів, зникають... А те, що молоді майбутні мами вживають горілку, курять і т.п., то хіба ж діти та нація буде здоровою. На запитання, хто ж Діду так дітей та людей калічить, він відповів, - “горілка”!

При такій рекламі, яка зараз у нас, можна вкласти в бідну незахищену голову будь-що. Це тільки каже про те, що реклама зроблена професіоналами, але не про ПРАВильне, не про Боже вона. Як кажуть, що коли людині 10 разів сказати, що вона свиня, то на 11-й раз вона зарохкає. Отож рекламодавці цим користуються і поширюють заради надприбутків негативну інформацію, впливають на підсвідомість та забирають істинне щастя. Споюють, отруюють надлишком хімікатів, задурманюють, сіють злість і жах, пропагують негатив завернутий у золоту обгортку... і т.п. - самі подумайте. АЛЕ не розуміють, що на Той світ - нічогісінько з собою не заберуть після смерті!

Віра допомагає нам у житті, але не лікує (принаймні швидко, дії потрібно здійснювати), будьте реалістами. Лікує або ж сильне біополе, спрямована думка і спрямоване слово, або природна допомога трав. Зцілення – то дія біополем сильного, дужого. До Діда Петра зверталися про допомогу ті, котрі вже були “списані” лікарями. Та він їх “ставив” на ноги. А здатність “намагнічування” своїм біополем затвори гармат танків у дні війни, щоб не стріляли по нашим, чи рентген-апарат у районній лікарні. Це що, по вашому, грачки чи казки? Люди люблять народні “казки”, бо легкість на душі відчувають, а всі ледачі і не хотять їх втілювати. Як казав Дід Петро: “Лінь, - то сама велика зараза”! Лінь треба “викорчовувати” з себе кожному. Але відносно Діда Петра “казки” - то насправді реальні справи. Просто він хотів, щоб люди ставали щасливими – от і допомагав чим міг, і хто його слухав – спасалися та зцілювалися.

Щастя - це відчуття в Людині легкості, енергетичної, духовної насиченості, таланту Життя та потяг до Творіння, а потім милування від своїх Результатів. Це Буття у гармонії з собою та Природою. Це, якщо хочете, має стати Способом Життя!

Його поради та настанови, які він “бачив” у духовному світлі Знань від Всевишнього, – тому підтвердження. Вивчайте самі та навчайте чадо своє, воно наше продовження життя на Землі.
* Поради Діда Петра *
Не роби зла. Воно — повернеться. Як не на те­бе, так на твоїх нащадків. Зло ніколи не приносить добра. А найбільше зло породжується заздрістю.
Нема та­кого місця ні на землі, ні на небі, куди ми могли б утекти від святого погляду Справедли­вого Бога.
Бог карає за зло. Не всіх зразу. Одних тепер, інших – у дітях або внуках. Такий Закон у Всесвіті. Умерла ж од раку жінка Горбачова, умер голова комісії, академік Легасов застрелився, Щербицький умер несподівано... та й Кучма своєю смертю не вмре!
Чи бувають у Вас непрохані гості?

Цигани... Як заскочили нещодавно до хати – страх господній. Думали, якщо Дід лікує, то в нього грошей кури не клюють. Шастають, зчинили гармидер. А я – сліпий, а баба – немічна. Що ми вдіємо? І я подумав: якби зараз ішов проз хату здоровий чоловік та порозгонив це кодло. І що ти гадаєш? Через хвилину нагодився односелець. Та як захопив їх із хати, аж пір'я летіло. Отако... Зло має одержувати відсіч. І так є в моїй хаті, і так має бути в усій Україні.


Побороти зло можна тільки любов’ю, а не злобою. Навчіться розпізнавати Світло і Темряву. Старайтеся Висвітлювати навколо себе все і всих — і тільки тоді у нашій Державі запанує мир і злагода. “Просвіти і настав, врозуми і направ” — тільки від чистого Серця. Можна: “Прости їм, Господи, бо не відають, що творять, а якщо і відають — всеодно прости” — це потужна захисна формула від будь-якої чорної магії, порчі, злоби. Не бійтеся нічого і нікого — загартовуйте себе!
Любіть Усе і тільки тоді Все полюбить Вас! Будьте в гармонії з навколишнім Світом. Не шкодьте Йому — і Він Вам віддячить своєю службою. Не забувайте, Люди, робити добро і Ви відчуєте тепло у своїх душах...
Любіть Життя! Людина не раб, Людина — Творець! Робіть те, від чого дітям Вашим не буде соромно за Вас.
Якщо чоловік кохається із жінкою статевий акт треба доводити до кінця. Невивержене сім'я заби­ває канали у чоловіка, потім воно застоюється. Ось вам і найпоширеніша чоловіча болячка — аденома простати. Операції ж витримують далеко не всі. Взагалі не треба робити операцію, бо можна померти — потрібно ставити катетер, якщо вже припекло.
Молодим мамам треба роз'яснювати, що після відлучення дитини від грудей, ні в якому разі їй більше не можна давати циці. Бо з такої дитини потім виросте погана на очі людина — буде зурочувати інших. Навіть, якщо перейде дорогу — теж зурочить. А це — біда для всіх.
Не слід уживати всередину прополіс або ріди­ни, настояні на ньому. Хіба що 10-15 крапель про­тягом року і то як зовнішнє. Прополіс — це бджолиний клей із приємним ароматом. Але він забиває сечоточники. Навіщо ж прирікати себе на хірургічну операцію, коли цього можна уникнути.
Геморой на початковій стадії лікується дуже просто: візьміть сушений цвіт каштану, або липкі листки з південної сторони дерева (каштани), заваріть як міцний чай і робіть ввечері клізми 3-4 дні підряд по 1-2 груші середнього розміру. Можна застосовувати і теплу сечу. Хвороба має відступити.
Для профілактики хвороб, пов'язаних із печін­кою, нирками, шлунком, рекомендую жувати мак (по одній столовій ложці тричі на день), але не запивати нічим і не важливо до їди або після. Для лікування (розчинення камінців та вимивання піску) робити це необхідно 6 або 9 днів. Добре для розчинення камінців вживати по 16 насінин з гарбуза в день за один раз разом з лушпинням. За потреби їх можна перемолоти на кавомолці.
Для загоювання печінки добре допомагає плавун, заварений на молоці (звечора заварити склянку молока та 3 стеблини плавуна і пити з наступного дня по півсклянки рано і ввечері 11 днів).
На тілі кожної людини є 773 точки, яких не можна чіпати, бо кожна — життєво важлива. Це особливо слід знати хірургам, аби під час операцій обминати ці точки. Часто ж трапляється: операція пройшла вдало, пацієнт опритомнів після наркозу, а потім — раптово помер, або через день-два. Бо десь скальпель пройшов через одну або кілька таких точок. Ось і все.
Пива вживати не рекомендую, а також напої такі як кока-кола та пепсі-кола. У них утворюються аміачні сполуки і — “роз’їдається” печінка. Горілку добру — мож­на, але небагато (не більше стопки). Люди ж не знають цього і псують своє здоров’я. І взагалі люди отруюють один одного через гроші, не розуміючи, що на той світ нічого з собою не заберуть!
На ніч не переїдайте. Пізню вечерю взагалі краще відкласти. Чай, кефір, легенький бутерброд. Від нерівномірності вживання їжі страждає шлунок, звідси й різні болячки.
Узимку треба їсти побільше овочів і фруктів: яблука, моркву капусту свіжими, варені гарбуз, бу­ряк, сушений чорнослив. Робіть частіше січене (мелене на машинці) сало з часником, намазуйте на хліб, воно й проти грипу, й для зміцнення імун­ної системи.
Грип не любить цибулі. З’їв цибулину і перестане.
Чоловікам допомагає петрушка, корінь петруш­ки, горіх волоський, а особливо — калган (заварений корінь рослини на воді — вживати по чарці в день). Тільки ж відразу не слід вживати багато. Воно все треба робити в міру. Кажуть поляки: “Що занадто, то не здраво!”
Вредить чоловічій силі материнка. Як вип’є — розпрощається з чоловічою силою.
Кавуни дуже корисні для очищення нирок. Ніякі ліки з ними не можуть зрівнятися. Але нині треба шукати кавуни не по міських базарах (там вони — отруєні різними хімікатами), а по південних селах, у господарів купувати з городу.
У жінок мастопатію грудини не треба різати, бо перейде на іншу грудину. Потрібно вилікувати піхву (яєчники) і все пройде само.
Лавровий лист — отрута, дуже вредить здоров’ю. Навіть запах може призвести до викидня у вагітної жінки, навіть на 9-му місяці.
Грижі можна лікувати без ножа: взяти один волоський горіх (він не пріє, але можна і круто зварене яйце, якщо грижа велика), видовбати зерно, притулити через бинт, натиснути і добре прикріпити. На третій день робити перев’язку і через 12 днів заросте.
Добре справляється з випученими венами на ногах житнє тісто.
Від багатьох хвороб (навіть і від онкологічних) добре допомагає «пилок ялівцю» (з сосни Банкса), зібраний у травні місяці (збирають 2 дні до 11 години ранку, коли починає цвісти слива). Готують суміш так: чайну ложку пилку на пляшку кагору. Вживати, збовтавши ретельно суміш, закриваючи великим пальцем пляшку після того, як відкрили пробку, по півтори столових ложки 3 рази на день за 30 хвилин до їжі, доки не закінчиться пляшка, а від виразки потрібно вжити дві пляшки, інколи, якщо виразка велика, то вживають до 5-ти пляшок. Для малих дітей віком до 15 років готують суміш: чайну ложку пилку на півлітра березового соку і дають пити скільки вип’є (жар знімається дуже швидко).
Хто не лікує гастрит (до 2-х пляшок кагору з «пилком із ялівцю» достатньо для лікування) – почнеться виразка (язва), а щоб вилікувати виразку треба вжити від 2-х до 4-х порцій таких ліків (для дорослих чайну ложку пилку на пляшку кагору)…
Раку ніякого немає, а часто на все, що опухло медики кажуть рак. Не вірте невдахам-діагностам. Рак це є трахнін, а трахнін це є мишак, якщо вже введено у тіло, то кров звертається...і ніхто не може сказати від чого тіло гниє і пишуть рак. А воно все лікується тільки знати, що і як. Колють шкідливі “вітаміни” В12, В8, В6 (Б12, Б8, Б6). Цього не можна робити. Бо, якщо тіло не зможе вивести цей бруд, він збереться у найслабшому місці і утвориться пухлина “ракова”. І вирізати її не треба, треба “розчинити” і вивести з організму.*3
Будра плющовидна (розхідник звичайний, блющик, собача м’ята з білим цвітом трава, як барвінок бузковим цвіте з округлими листочками) заварити як чай і пити без цукру тиждень-два і розійдуться вузли та нарости, на які лікарі кажуть, що це ракові пухлини.
Якщо тіло виглядає “мертвим” (кров не надходить у капіляри) можна пити “живу воду” (виготовляється методом електролізу) по ковтку-два в день 12-13 днів. “Жива вода” також знімає загострення виразки шлунку, можна використовувати проти всіх хвороб пов’язаних з поганим протоком крові, та для омолодження організму. “Мертвою” водою можна промивати рани швидше загоюються.*3
Вдало з різноманітними хворобами навіть і з пухлинами справляється світлодіодний апарат світло- та кольоро-терапії “Полицвет” (електронний апарат — виріб російських науковців для клінік і дому).*3
Я його подарував був Дідові Петрові, щоб перевірив його здібності, так він ним чимало людей підлікував. Казав, що “розганяє деякі пухлини враз” за хвилин 15-20... голубуватим кольором…...
Дуже корисно, після того як тіло прокинулося від сну, прямо на ліжку зробити декілька вправ на потягування — підготуватися, так би мовити, до вставання.
Від гаймориту, нежиті, поліпів добре допомагає йоддицерин або суміш: в невеличку пляшку 25-30 мл наливають гліцерин з аптеки та додають 10 крапель йоду. Потім добре змащують носа (можна по 2 краплі капати у ніздрю, зашморгуючи і випльовуючи із рота) рано і ввечері.
П’ятипал заварюють і п’ють як чай від хвороб горла та лікують гланди, тоді їх не треба вирізати.

Щитовидну залозу теж лікують п’ятипалом.


Для виліковування астми беруть 3 л банку води і півлітра чистого вівса — варять (щоб мліло) 7-8 годин (достатньо і 4-х годин інколи). Далі процідити і у 1 л тепленького відвару (до 40 градусів!) додати півлітра травневого меду, щоб мед розстав. На другий день додати півлітра коньяку і ретельно перемішати. Розділивши суміш по півлітрових банках — поставити у холодильник. Вживати по півтори столових ложки за 30 хвилин до їжі, доки все не закінчиться. Далі, якщо не покращало, то зробити нову суміш і вживати по 2 столових ложки за 30 хвилин до їжі.
Якщо голова вдарена, то треба на ніч обмазати чистим оцтом (тільки не яблучним) і зав’язати теплою хустиною (шарфом, шапочкою) до ранку. Таку процедуру роблять 9 днів погана кров розсмоктується.
Хто не лікує судоми — почнуться припадки. Припадки лікують так: на 1 л води беруть 5-6 листків дубової омели, столова ложка жовтого буркуну і столова ложка кмину (тміну). Заварити і вживати по пів стакана три-чотири рази на день поки не перестануть приступи. *1
Від неврівноваженості, “психів”, психічних переживань заварюють пустирник і п’ють по склянці як чай.
Для лікування психічних розладів (видінь, страхів) добре застосовувати корінь лихоподію (свинячий бурячок), але для позитивного результату заварювати його треба за чітким рецептом: звечора перед сном 2-2.5 см кореню порізати в маленьку каструльку і залити склянкою води, закрити щільно кришку, можна через білий папір для ущільнення, довести до кипіння, але при заварюванні не відкривати кришку, бо лікувальної сили не буде, тільки пара пішла — виключити і почекати з пів години, щоб охололо, далі вилити в склянку (буде мов молоко), випити і лягати спати. Дитині, якщо кричить чи заїкається від ляку, звісно давати випити менше (чим менша – тим менше й відвару). Через три дні вживання перерва 10-12 днів, потім процедуру повторити. *1
Щоб з тіла вигнати глисти треба взяти 3-4 корінці папороті (як зелені пальчики) на півлітра води і 2-3 хв. варити до почервоніння. Пити по чарці (дітям по півчарки 50 гр.) 3-4 дні. Через тиждень повторити. У дні лікування не вживати ні солодкого, ні жирного, ні молочного, а лише пісне (краще перебути на картоплі), а в останній день звечора з’їсти оселедець і на ранок вийдуть.
Для лікування ударів та інших травм в аптеках продається мазь “Живиця”, вона добре лікує і геморой.
Після вправлення хребців, для укріплення дисків, очищення крові, коли “крутять” руки та ноги можна жувати окопник (живокіст) 2 см корінця (тільки помити і не очищати, залишити чорну шкірку) 1 раз на день 22 дні підряд (звечора або в ранці). Копають корінь ранньою весною або пізно восени, як копають буряки на городах.
Є серія добрих натуральних бальзамів “Цілющий нектар” особливо “ВІРАЛЕН”, для втирання у тіло. Профілактично-косметичні препарати з фантастичною дією. Роблячи профілактичні втирання можна не боятися навіть утворення пухлин. *2
Хлібину ніколи не можна класти на стіл, чи у хлібницю сподом догори, бо в господі хліба не буде.
Ой! А який зараз хліб випікають? На вид ніби-то й красивий, а всередині – забагато хімії: і розрихлювачі, і барвники замість яєць, та ще й дріжджі не вивітрюються самі, бо спішать з печі достати. Ото й годиться він, як “глей”, для виліплювання коників. У погоні за надприбутками виробники забувають про те, що тільки здорова нація здатна розвиватися та надавати дохід, а слабі та кволі робити не зможуть. Одна бабуся, коли я їв бутерброда на лаві у сквері військового шпиталю, сказала, що коли вона була ще молода і працювала у ЦК Компартії України, то хліб там їли з інших печей, краще випікали, якісніший, ніж народу продавали. А цей треба різати на скибки та підсушувати, щоб вивітрилося зайве. А то медики знаходять так багато хвороб – навіть на клітинному рівні, а вони всі від неякісного харчування, гниє всередині все і отруює органи. Он в Америці навіть медики роблять досліди на предмет непереварювання хліба та “прописують” відмову від його споживання – і людина оздоровлюється. Самі українці, які там живуть так писали. Та тільки в американців вибір великий і гроші у кишенях інші і то у них тільки три відсотка практикують здоровий спосіб життя. А що говорити про наш народ – на що грошей вистачає, те і купує. Тож підсушуйте хліб перед споживанням – надовше здоров’я вистачить.
Після заходу сонця з дому нічого не можна давати або позичати ні грошей, ні речей, ні харчів. Бо то на пустку, на злидні.
На весіллі можна дізнатися, хто з гостей поганий на очі та думку. Придивіться, хто хапає цукерки та монети, якими за нашим обрядом мама дівчини обсипає молодят, на льоту, а не бере із землі? Отих і остерігайтеся. А краще молодій і молодому приколоти до верхнього одягу по шпильці “замкнути” їх від недобрих поглядів.
Неглибокі рани, подряпини найкраще гоїти соком чистотілу. Воно й знезаражує, і сушить, і лікує.
Бо в чистотілі йоду багато.
Від нечисті (злого духу, недоброзичливих гостей і заздрісних очей, здатних до зурочення) біля вхідних дверей усередині оселі завжди тримайте невеличкого віника. Можна ставити його в куточку догори всяке відьмацтво зачепиться об нього і не проникне до господи.
Воду після купелі малої дитини не можна виливати після заходу сонця. Так само і сміття, що нагромадилося за день у хаті, краще залишити на ніч, а викинути вже вранці.
Жінки мають утримуватися від консервування овочів і фруктів, солінь, квашень під час місячних. Інакше, все позриває, прокисне і пропаде.
Пийте лише чисту воду. Кінь ніколи не питиме поганої води. Отож і дивіться: де п’є кінь там вода чиста, придатна для вживання.
Щоб запобігти підступній хворобі цукрового діабету, треба їсти квашені овочі, пити розсіл квашених у діжці огірків, а не вживати мариноване. Від цукрового діабету пити розсіл із мочених у діжці огірків або помідор тиждень-два.
В оселі завжди треба тримати святу воду. Сон­це її, а не попи, освячує у відповідних фазах орбіти, що її проходить Земля. Найсильніший заряд кос­мічних сил вода дістає на Водохреще. Варто наб­рати води в посудину з 12 до 3 години ночі, і вона стоятиме у вас протягом року мов свята. Набирати можна будь-де, але краще з криниці, з джерела, щоб поменше хімії було.

Пити святу воду треба потроху, один-два ковт­ки тоді, коли, як кажуть, припекло. Хтось поганим оком поглянув на вас — умийтеся святою водою, і вам стане краще. Малу дитину покропіть, і вона легше перенесе хворобу. Оселю покропіть, і про­женете нечисту силу.
Для скептиків та недовірливих є найкращий спосіб перевірки – це практика – критерій істини. Наберіть воду з 12-ї до 3-ї години ночі (з 19-го на 20-те січня) та примініть її після тої або замість тої, яку набирали ви в інший час – дія буде миттєва – покращає...
Немовлят молоді батьки не повинні показувати впродовж шести тижнів ні рідним, ні друзям, ні знайомим. Доки навколо нової людини сформується і зміцніє біооболонка ( аура). Тоді дитина буде менш вразлива до зурочень і хвороб.
Для того щоб схуднути, треба вранці перед їдою (за пів години) з’їсти дві столові ложки свіжої капусти дрібно нарізаної, через неділю-дві покращає. Для більшого ефекту два тижні їсти тільки свіжу капусту.
Після тяжкого трудового дня прийміть теплий, а потім прохолодний душ і змиєте весь бруд, який до Вас пристав, навіть словесний.
Біля хати не можна саджати березу та дуба, бо коли крона стане вище покрівлі (вашого поверху у багатоповерхівках) — у хаті буде покійник. Треба висаджувати далеко від хати — не менше ніж за 6 метрів. А от дуже корисно обсаджувати город ялинкою, бо вона на себе забирає магнітні бурі — легко почуваєшся у такому лісі.
Якщо самотня молода жінка, вдова чи дівчина, втратила надію вийти заміж, але бажає завести дитину, її проханню не можна відмовляти. В тому немає гріха. Кожна жінка має право на особисте щас­тя. Якщо Бог не дав шлюбу, то нехай утішиться си­ном або донькою. Коли в державі більшає щасли­вих людей, вона буде розвиватися і відроджувати­ся. Коли ж переважають знедолені, обділені особи­стим щастям, каліки і престарілі — таку державу очікує загибель і забуття. Прислухайтеся до Коб­заря:
... Нічого кращого немає,

Як тая мати молодая Мені її, і зажурюся,

З своїм дитяточком малим. І перед нею помолюся,

Буває, іноді дивлюся, Мов перед образом святим

Дивуюсь дивом, і печаль Тієї Матері Святої,

Охватить душу; стане жаль Що в мир наш Бога принесла...
* * *
Отож – якщо Ви почнете себе “підтягувати” у духовних знаннях та піднімете голову – головне не лінуватися, “очищати” від бруду – не тільки фізичне тіло, а й енергетичне, освітлювати думки, душу, то через деякий час (у всіх він різний, в залежності від “забрудненості”) ваші відчуття розвинуться до такого стану, що Ви почнете відчувати більш ширшу Реальність (можливо і Духовний світ), навіть переживання інших до Вас, взаємодію та степінь “позитивності” людини, розширите свій світ відчуттів, бо воно Богом закладено у Людині. Тоді легше буде побудувати світ без брехні. Бо як можна обдурити того, хто вас наскрізь баче, відчуває?

Не лінуйся, нам дані рецептори для сприймання, відчуття – нервова система у фізичного тіла, яка зв’язана і з енергетичним, духовним. Відкривати в собі свій власний феномен тіла, душі і духу, треба прислуховуючись до всього і до себе (у плані хвороб, щось значить не те з'їв, не те зробив). Прокинувся – розшифруй сон. Природа все підказує. Вийшов з хати (та й вдома теж) і дивися, вивчай, що тебе чекає сьогодні – замітив котика на дорозі – за його забарвленням можеш спрогнозувати які будуть у тебе справи (білий – все буде добре, справа зладиться; чорний – невдача, до скандалу; рудий – до любовних моментів); помітив чорного собаку – так і знай до кого ти попрямував, того не буде на місці – краще передзвони, щоб переконатися; помітив голубів – по їх “наряду” зустрінеш таких-то людей; помітив павука – можеш потрапити у пастку; випав з руки хліб (коржик) – можете сподіватися на отримання грошей (тільки не потрібно навмисно кидати! Вся суть в підказках, що вони даються як би без участі волі людини); і т.п. – в книзі багато описано підказок. І тоді ти вже йдеш – і Знаєш, що тебе чекає, і не хвилюєшся, і не захопить тебе ніхто і ніщо зненацька, і ти вже знатимеш як поводитися... будеш в гармонії...

Геніальне - все просто! Але сумно, що легендарній особі у нас в Україні немає належної пошани. А от “обраним” в Індії чи Тибеті культи роблять, вивчають та впроваджують їх знання... а вони за ширмою невідомості, завісою таємності роблять інколи протиприродні заяви... А Дід Петро ні від кого не ховався за “ширмами”, але, як казав, його здібності наша країна не використовувала належним чином, а от в Америку його 3-чі запрошували працювати. Але він був Пророком-Патріотом своєї Батьківщини.

Ми бачимо із життєвого шляху людини, що може вона творити, які їй знання та силу надає Всесвіт, але ж і визначає обов'язки, якщо віра у Отця небесного буде навіть “яко гірчичне зерня”! Як казав Григорій Сковорода: “Пізнай істину - і у твою кров увійде Сонце!” Це прямо відноситься до Петра Утвенка із Житомирщини...

І хоч Дід Петро жив в невеличкому селі Дивин народ його знав. Цьому є підтвердження: на його поховання приїхало більше 2-х десятків машин, зібралося більше 2-х сотень людей, а ті хто не встигав чи пізно довідався надсилали телеграми... складали вірші...
Смерть і Воскресіння на Дажбожий ВеликДень Петра Дементійовича Утвенка –

на 40-й День після зустрічі із президентом України Віктором Ющенко
Дід умер. Поховали Старезного Діда... Василь Симоненко
В найвищу мить суспільної напруги,

У Віщу суть ВсезРушення подій,

Нас визволив від чорної наруги

Великий Воїн – УкраїнсьКий Дій.
Узяв Велику Землю на поруки,

Своєю Смертю дав ОсТатній бій

Страшній Брехні. І склав на грудях руки

Петро Утвенко, ЯсноВидець мій.
Зберіг Безсмертну Душу – ВсеДніпро,

Порадував пророцтвом ДивоВиш

ВсеРятівничий Божий Чоло-Вік.
Він зцілив бо Цілитель - Свій НаРод,

Порятував життям Древлянський Здвиж

Й Бояном Віщим залишив Свій вік!
06.15, 23 грудня,четвер,(21-22 вівторок-середа), Київ-208,Дивин-Борусилів-Здвиж,

Володимир Осипчук

“Українську духовну мудрість” можуть нести-поширювати тільки ті, які це сприймають, підтримують та розвивають. Носій – книга – інтернет – інформація, через неї до людини, гурту, i т.д. до всієї країни... Землі.


Нарешті вийшла сенсаційна книга в Світ. У ній прості та дієві поради, які оздоровили не одну сотню тисяч “безнадійних” хворих, тлумачення снів, життєвий шлях українського ветерана, ясновидця, волхва та пророка Діда Петра Утвенка з Житомирщини, цікаві історії та зцілення, а також про те як нашого екс-президента В. А. Ющенка врятував.

Якщо з добрими намірами робиш свою справу, то вже несеш людям позитивну енергетику... Книжки теж різні бувають: злі, холодні, зухвалі, зверхні, які несуть розбрат, ненависть, кличуть до насильства, загарбництва, егоїзму, розпусти, а є теплі, мудрі, одухотворені книги, які несуть почуття любові, поваги до свого та інших народів, спонукають до творчої праці задля блага своєї родини та інших людей, до готовності допомогти слабкішому, нужденному, хворому, спонукають до краси і справедливості... а є й пусті книжки, байдужі, нісенітниці різні... Якщо ти пишеш, вкладаючи в написане тепло своєї душі, люди відразу це відчують, їм хотітиметься читати й читати далі, набиратися твоєї інформації, твоїх думок і вражень, поповнювати свої знання й емоції, освіжити власні відчуття. Тоді ти – як садівник. У доглянутому, квітучому, затишному саду людина сама розцвітає й оздоровлюється, їй хочеться кохання і пісень. У занедбаному, забур’яненому саду, де чорніють пеньки і віє порожнечею, людина почуває себе чужою, їй тривожно і вона хоче вийти геть... Отож, якщо ти вклав у цю чи іншу свою книгу тепло своєї душі, вона вже має позитивний енергетичний заряд. Вона – корисна. Якщо твої помисли чисті і добрі, то і помисли здатні зцілювати інших. Думка лікує. Слово зцілює. Спрямована думка і спрямоване слово зцілюють подвійно.


І нічого дивного в тому, що одна жінка з Оболоні в Києві, купивши книгу мені розповідала: “Приклала я книжку до хворого місця і мені стало легше”. Правильно звичайно, людина прочитала, набралася позитивної енергії, в думках спрямувала її в місце (приклавши книгу) енергетичного блоку (тобто хвороби) і анігілювала негативну енергію. Результат – полегшення. Так само, або майже так, діють і біоенергетики.

Тож добра книжка, яка вчить позитиву, “надихає” на позитивні звершення, які випливають, виводяться з аксіоми знань: “Не роби зла, бо воно – повернеться!” має жити, інакше ломаний гріш нам ціна. “ЯСНОВИДЕЦЬ...” – книга про П. Д. Утвенка, його життєвий шлях... та настанови на щасливіше життя. Бо Щастя, яке всі так невпинно шукають, закладено у кожного з Нас Творцем! Щастя – це відчуття в Людині легкості, енергетичної, духовної насиченості, гармонії, таланту Життя, потяг до Творіння та радості і милування від Результатів. Формула досягнення: Думка – Слово – Дія – Результат!


Женіть думки старі і кволі,

Займіться полум'ям ясним,

І всім гуртом назустріч волі

Летіть потоком вогняним.
О, всім гуртом! В єднанні — сила,

В єднанні — успіх перемог,

Бо розтіч — всіх надій могила,

Пустеля сіра без дорог.
О. Олесь.
Погану думку убий, як муху, бо вона уб'є тебе!
Щасливим не будеш, коли біля тебе нещасні. Тож треба об'єднувати зусилля, відновити Рай на Землі, осмислити Божий Задум, зрозуміти Всевишній Закон Буття! Адже Бог нам все дав для щасливого житія!
Де общее добро в упадку –

Забудь отця, забудь і матку,

Лети повинності ісправлять!
І. Котляревський, Енеїда.
Хай щастить у здобутті та осяганні Істини, щиро ваш,

член Спілки журналістів України, консультант по Здоровому способу Життя (валеології), підприємець, громадський діяч,

Володимир Володимирович Стешенко.
* * *
В межах громадського проекту "ДРУГ" (Духовного розвитку українських громад) вийшов у Світ сенсаційний Твір "ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 для тих, хто прагне Жити щасливо!" Це документально-художнє видання 2012 року Володимира Володимировича Стешенка про надзвичайну Людину, наділену Божим даром зцілення душі й тіла та бачення правди.

У ній корисних порад більше і дані деякі практичні коментарі… Дивіться опис на сайті: http://www.duh.org.ua .

Сенсаційний Твір, що покращить Вам Життя та врятує ЗДОРОВ’Я! У Книзі прості та дієві поради, що оздоровили не одну сотню тисяч “безнадійних” хворих, тлумачення снів, знаків та “підказок” у нашому житті, життєвий шлях українського ветерана (ордени Слави, медалі за Відвагу), патріота, ясновидця (провидця), волхва та пророка Петра Дементійовича Утвенка з Житомирської області, Брусилівського району, села Дивин, цікаві історії та зцілення тощо. Шукайте на книжковому ринку у м. Києві біля метро “Петрівка”, наприклад, 29-й ряд 3-є місце та інших місцях, магазинах…
За розширенням інформації, тлумаченням та застосуванням порад звертайтеся:
*1 — Мартинюк Марія Павлівна — бабуся-травниця, Житомирська обл., м. Брусилів, вул. Карла Маркса, буд. 58, тел. (04162)-30-0-14 — більше 35 років, навчена Дідом Петром, збирала та підбирала трави для лікування хворих. Вона підкаже більше.

*2 — Адамович Віра Антонівна — присвятила все життя лікувальним рослинам, розробник серії натуральних бальзамів “Цілющий нектар”,

м. Київ, “Бальзами”, моб.тел. (066)-687-39-59.

*3 — Володимир Володимирович Стешенко — консультант з валеології та біотехнічних методів корекції здоров’я,

моб.тел. +3 8-050-311-38-33. Email: VVS@inet.ua, сайт, де багато зібрано корисних порад: http://www.duh.org.ua.
Замовляйте Книги та Портрети-іконки, до яких прикладається хустинка, заряджена Ясновидцем Дідом Петром, - будуть Вам як Обереги по Життю.
Багато корисних трав у Севрук Раїси Сергіївни, що торгує на Бессарабському ринку в центрі Києва (плавун, п’ятипал та інші… сам у неї купую для лікування та профілактики…) на Житньому ринку плавун купував... тощо… Нині тяжко знайти трави в аптеках…

Життя – це рух!

Правильний рух енергій – застава здоров'я.Енергетична робота з|із| своїм “тонким” (енергетичним) тілом.

Направлена|спрямована| на м'яку анігіляцію енергетичних блоків (тобто хвороб).
А). Розминка (робота з|із| фізичним тілом і внутрішнім поглядом дивимося за тим, що відбувається|походить|), прогрів| тіла–15-20 хв.
1.Дихання тонкими полями (складових енергетичної оболонки людини – аури). Вдих – всі поля стискаються|стискуються| в себе, видих – розпрямляються. (Відчувати і представляти|уявляти|, 7 разів).

2.Натиски (втискування) по активних точках, по 25 разів:

– місце|точка| “третє око” (між бровами, трохи|ледве| вище);

– два місця|точки| у|в,біля| крил носа;

– на підборідді, нижче губи, по центру;

– з двох сторін на скронях|висках|;

– біля вуха по середині, напроти|навпроти| отвору;

– на потилиці, в “ямці”;

– два місця|точки| на потилиці, в місцях кріплень сухожиль;

– 4-ма| пальцями під очима на ребрі очної кістки|кісті|;

– 4-ма| пальцями над очима на ребрі очної кістки|кісті|;

– розминка вух (відтягуванням|відтягуванням,відтяганням| вниз, вгору|угору|, назад, круговими обертами долонь по вушних раковинах вперед і назад по 15 разів).

3. Масаж голови постукуванням пальців, по щитовидній і вилочковій (нижче) залозі (постукуванням кулаком).

4. Рух очима (краще тримати закритими|зачиненими|, по 15 разів в кожну сторону): – від кінчика носа у бік правого, лівого вуха, дивитися внутрішнім поглядом на ніс – на вухо;

– вгору|угору|, вниз, дивитися на верхівку і горло;

– кругові рухи, вліво, потім управо|вправо| – дивитися по кругу|колу| усередині голови;

5. Енергетичне умивання долонями і струшування пальців (7 разів).

6.Розігрівання шийних хребців, нахили голови вперед з|із| потягуванням, назад, управо|вправо|, вліво, дивимося вгору|угору| під 45* управо|вправо| і вліво (по 7 разів);

– кругові рух голови управо|вправо|, вліво (по 7 разів).

7. Грудні хребці витягуванням вперед, назад, скручування вправо|вправо| і вліво (по 7 разів) .

8. Плечові суглоби, ліктьові суглоби, кисті|пензлі|, пальці розминати обертанням вперед, назад (по 7 разів).

9. Нижні суглоби хребта нахилами вперед, назад, вправо|вправо|, вліво, глибокі скручування вправо|вправо|, вліво, кругові обертання вправо|вправо|, вліво, хвиля по хребту вгору|угору| і вниз (по 7 разів).

10. Ножні суглоби круговими обертаннями ніг вправо|вправо|, вліво, обертаннями в колінах вправо|вправо| і вліво, обертаннями в ступнях ніг вправо|вправо| і вліво (по 7 разів).

11.Чищення|чистка| минулого і майбутнього – кругові махи| руками вперед і назад (по 7 разів).

12. Лежачи на спині (сидячи або стоячи) – підняти|підійняти| ноги і руки і потрясти – скинути в думках з себе всю грязь|грязюку,бруд| і в думках спалити|попалити| навколо|навкруг,довкола| себе.


Б). Енергетичні вправи (удосконалення – очищення свого енергетичного поля – другого “Я”).
1.Дихання – спочатку шкірою, потім м'язами, і опорно-руховим апаратом (кістками|кістями|). Вдих – стиснення|стискування|, видих – розширення. У думках прокачуємо енергію. Потрібно представляти|уявляти| і бачити все те, що робиш|чиниш|. Відчувати кольори|цвіт| (по 7 разів).

2.Чищення|чистка| енергетичних каналів, “трубок|люльок|”. Уявіть у|уявіть| двох руках у|в,біля| Вас знаходяться|перебувають| вогненні|вогняні| кульки, які починають|розпочинають,зачинають| рух від долоні і далі до ліктів, доходячи до плечових суглобів і хребта, далі по хребту вниз – вдих і далі через ноги і середню частину|частку| ступні йдуть|вирушають| в Землю|грунт| на видиху (7 разів). Потім, навпаки, із|із| ступнею ніг до хребта, по хребту, до плечей, ліктів, долонь на вихід і розчиняються (7 разів).

3. Чищення|чистка| суглобів хребта (головного енергетичного каналу) як би знизу накручуємо гайку (квітка) по хребту вгору|угору|, за годинниковою стрілкою, уявляючи|уявляючи| як вона проходить|минає,спливає| між кожним суглобом. Дійшовши до верхнього кінця, спускаємося вниз проти|супроти| годинникової стрілки (7 разів);

– потім уявимо, що між хребцями, від низу до верху і назад пропускаємо стрічку (7 разів).

4. Чищення|чистка| Чакр (енергетичних вузлів):

1-а чакра| має червоний колір|цвіт| (нижче за куприк), 2-а – оранжевий (між лобком і пупком), 3-а жовтий (сонячне сплетення); 4-а зелений (серцева|сердечна|), 5-а блакитною|голубою| (щитовидка, горло), 6-а – синій (“третє око”), 7-а – фіолетовий (проекція хребта на верхівку голови);

–1-я і 7-а – знаходяться|перебувають| вертикально тобто вхід-вихід і захоплюємо|захвачуємо|-виштовхуємо енергію;

–2,3,4,5,6 – горизонтальні; вдих – скручування-стискання, видих – розпрямлення (по 7 разів).

5. Синхронізація (виставляння) чакр| строго|суворо| вертикально – уявимо собі як зверху з центру Всесвіту, через 7-у чакру| входить срібний промінець-нитка і упирається в 1-у чакру| (куприк). Переконавшись, що чакри| синхронізувалися – прибираємо (розчиняємо) умовну нитку і чакри| готові до подальшої|дальшої| роботи.

6.Внутрішня усмішка|посмішка|. Через “третє око” (або через тім’я) – блакитна|голуба| енергія блискавки заповнює всі чакри|, всі органи починаючи|розпочинаючи,зачинаючи| з|із| голови і закінчуючи кінчиками пальців ніг. При проходженні кожного внутрішнього органу тіла затримайте погляд на ньому, посміхніться, думайте|вважайте| тільки|лише| про хороше|добре| і відчувайте які у|в,біля| Вас відчуття побачивши орган. Якщо Ви відчули десь холод або неприємність|прикрість|, то затримаєтеся довше, приділіть цьому органу більше уваги – “продихайте” ним (подумки стисніть|стискуйте| і розпряміть, “обмийте” його енергією).

7. Дихання : кров'ю (на вдиху збираємо всю кров у області серця, на видиху – направляємо|спрямовуємо,скеровуємо| по венах назад до органів і до кінчиків пальців), лімфатичною системою (на вдиху збираємо всю лімфу у області черева, на видиху – направляємо|спрямовуємо,скеровуємо| по протоках назад), ендокринною (вегетативної) системою (статеві залози, надниркові, підшлункова, селезінка, вилочкова| залоза, щитовидна залоза, мозок в центрі голови) (на вдиху збираємо на проекції хребта всі органи (залози), що входять в ендокринну (вегетативну) систему, і направляємо|спрямовуємо,скеровуємо| в центр мозку, на видиху – направляємо|спрямовуємо,скеровуємо| назад на початкові|вихідні| місця). П.п. – лежачи на підлозі, руки уздовж|вздовж,уподовж| тулуба або як Вам зручно. (7 разів).

8. Вправа “8”(прокачування енергії). 20-30 хвилин.

Енергетична “світла куля” кольору|цвіту| блискавки входить через куприк, підіймається вгору|угору| по хребту до верхівки, йде по краю черепа, входить через рот і по каналу “цигун|” усередині тулуба опускається вниз до куприка, далі роздвоюється і по зовнішніх задніх частинах|частках| ніг опускається вниз до п'ят, далі до пальчиків ніг, потім підіймається по передній зовнішній частині|частці| ніг і з'єднавшись в одну, через куприк знову підіймається по хребту вгору|угору|, і до верхівки і знову ... у рот і т.д. (безперервна циркуляція енергії по вісімці).Примітка|тлумачення|: при відчутті ускладнень|скрути| проходження енергії, затримайтеся на цьому місці, розігрійте і пройдіть|миніть,спливіть| далі, щоб прибрати блок, що створився.
БАЖАЮ|волію| УСПІХІВ В ОСВОЄННІ ВПРАВ І ЧУДОВОГО|доброго| САМОПОЧУТТЯ !
Володимир Володимирович Стешенко – валеолог|.

Чекаю відгуків. Email: VVS@inet.ua Версія файлу 24.06.2004.НЕ УБИЙ !
Материнство — Божий дар. Від Господа Бога походить кожне людське життя. І тільки Він один може дати життя і має право його відібрати. Але кожна мати тільки тоді буде щасливою, коли свідомо і добровільно виношуватиме дитину в своєму лоні.

Людина починає жити від моменту зачаття і саме із цієї хвилини отримує від Господа безсмертну душу. Тому переривання вагітності є тяжким злочином супроти Бога і Проти Його заповіді «Не убий».А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ:

— засоби запобігання небажаної вагітності — таблетки, спіралі тощо не лише ненадійні, але і шкідливі для здоров'я жінки?

Внутрішньо-маткова спіраль — це не вирішення контрацептивної проблеми. Спосіб дії спіралі абортивний. Ранні тести на вагітність (бета НСС) підтверджують, що за наявності спіралі зачаття можливе в середньому декілька разів на рік. Однак спіраль протидіє імплантації плоду в матці, так що зародок гине у віці від двох днів до тижня. Тому що зачаття відбу­вається за два тижні до початку менстру­ації, а спіраль відбирає у зародка життя протягом цього терміну, жінка і вважає, що вона не була вагітною, а кров'яні виділення приймає за менструацію. Насправді це не так. Відібрати життя у дитини (в зародку чи вже у народже­ної) — однаково тяжкий, смертельний гріх.

Іноді зародкові в процесі боротьби за життя все ж вдається прижитися в сли­зовій оболонці матки, тоді і виникає затримка менструації. Втім і за таких обставин не слід робити аборт!— бо спіраль не викликає дефектів у ди­тини.

Яким чином впливає спіраль на організм жінки? Введена в порожнину матки, спіраль є чужорідним тілом, що може пошкодити тканини матки, викликати запалення матки, а далі і придатків, у тяжких випадках призводить аж до гнійно-запального процесу із загрозою зараження крові. Спіраль може проколоти (перфорувати) матку. Часто вона викли­кає сильні кровотечі і анемію, може спровокувати злоякісний процес. В Аме­риці більшість фірм, які виготовляли спіралі, збанкрутіли, бо змушені були відшкодувати жінкам негативні наслідки застосування спіралі. Але є ще декілька установ, які експортують спіралі в економічно-нерозвинені країни, (тому ще раз наголошуємо: застосування спіралі шко­дить здоров'ю жінки і є засобом знищення плоду на ранніх стадіях його розвитку).

Таблетки — це також не розв'язання проблеми регулювання сім'ї. В основі протизачаттєвих таблеток є гормони — дуже сильні речовини, що впливають на фізіологічні процеси, а саме дітородну функцію жінки. Протизачаттєві таблетки руйнують здоров'я жінки, бо гормональна система людського організму надзвичайно вразлива на зовнішнє втручання (пору­шується саморегуляція організму). Ме­ханізм їх дії направлений на те, аби перешкодити процесові дозрівання і вихо­ду яйцеклітини з яєчника; таблетка по­шкоджує слиз шийки матки і цим усклад­нює можливість проходження спермато­зоїдів у порожнину матки. Доведено, що не завжди на даному етапі таблетки захища­ють, і настає зачаття. Але застосування таблеток проводжує свою руйнівну дію:

— таблетки пошкоджують слизову обо­лонку матки, вона тоншає (атрофується)


і тому плідне яйце не, може вижити, зародок гине від недостатнього живлення;

— так званий «тубарний фактор»: таб­летки порушують рухливість яйцеводів,


зародок не може потрапити до матки і гине в трубі. У жінки починається менструація і
вона впевнена, що не була вагітною. Приходимо до висновку, що за допомогою
таблеток відбираємо життя у вже зачатої дитини!

Таблетки підвищують схильність до зло­якісних захворювань: раку шийки матки, самої матки, шкіри, молочних залоз, знижують імунітет, можуть викликати гормональні порушення інших залоз. І, як наслідок призводять до ураження нервової і серцево-судинної системи, роблять мож­ливим розвиток цукрового діабету.

А у жінок мастопатію грудини не треба різати, бо перейде на іншу грудину. Потрібно вилікувати піхву (яєчники) і все пройде само... Читайте поради Діда Петра, вивчайте Природу Закони Взаємодії та будьте здорові!

Необхідно підкреслити, що таблетки не регулюють менструальний цикл. Пору­шення його ж ознакою хвороби, причину якої слід з'ясувати і усунути. Застосування протизачаттєвих таблеток в таких ви­падках може лише погіршити стан.

Протизачаттєві таблетки, як і інші абортивні та протизачаттєві засоби, стали зброєю проти релігійних, медичних і загальногуманних засад. Від промислово­го виробництва таких засобів зацікавлені фірми отримують величезні прибутки. За своєю суттю ці препарати не є протизачаттєвими (зачаття може трапитися і при умові користування ними, але вони ж по­збавляють зародок життя в перші дні після зачаття так званим «нехірургічним» мето­дом).

На своєму рахунку ці засоби мають приблизно таку ж кількість життів, відібраних у ненароджених дітей, як і хірургічними втручаннями: абортами.

Дорогі співвітчизниці, українські жінки! Наш народ у великій небезпеці! Природний приріст населення України за останні роки від'ємний: на сто тисяч осіб більше померло, ніж народилося! Здорова жінка, яка не втратила дітородної функції, спро­можна народити 8—10 дітей. Втім, наші сім'ї мають 1—2 дитини, а часто не мають жодної, бо здоров'я чоловіка і жінки вже зіпсоване неправильним способом життя в минулому. Бережімо наших дітей на­роджених, і тих, що могли б народитися!

Ефективність контрацептивних засобів та моральне застереження до їх викори­стання ширше треба розуміти як проблему відродження нації. Любімо дітей, вони є наше майбутнє. На долю нашого народу випадали і продовжують випадати великі економічні труднощі, але з любов'ю і вірою в Бога, в Його допомогу, ми виживемо!
  • Хто ж нас доглядатиме, коли постаріємо?

  • Дід Петро давав пораду:


Якщо самотня молода жінка, вдова чи дівчина, втратила надію вийти заміж, але бажає завести дитину, її проханню не можна відмовляти. В тому немає гріха. Кожна жінка має право на особисте щас­тя. Якщо Бог не дав шлюбу, то нехай утішиться си­ном або донькою. Коли в державі більшає щасли­вих людей, вона буде розвиватися і відроджувати­ся. Коли ж переважають знедолені, обділені особи­стим щастям, каліки і престарілі — таку державу очікує загибель і забуття. Прислухайтеся до Коб­заря:
... Нічого кращого немає,

Як тая мати молодая Мені її, і зажурюся,

З своїм дитяточком малим. І перед нею помолюся,

Буває, іноді дивлюся, Мов перед образом святим

Дивуюсь дивом, і печаль Тієї Матері Святої,

Охватить душу; стане жаль Що в мир наш Бога принесла...
ЩО Ж МАЄМО ВИРІШИТИ?
Успіх справи залежить від любові, яку приділяємо дітям. Заради життя дітей варто іти на жертви, варто відмовитися від власних егоїстичних міркувань. Старість без дітей — трагічна. Але діти повинні бути певні, що їх люблять уже в лоні матері. Якщо з певних об'єктивних причин, споді­ваємося тимчасових, жінка хоче запобігти вагітності, ми рекомендуємо навчитися природному методові планування сім'ї (овуляційний метод Біллінгса), або симпто-термальним, які не шкодять здоров'ю, не підлягають етичним проблемам, як у ви­падку із штучними методами, і які тягар планування сім'ї рівномірно розподіляють між подружжям.

Молодь повинна уникати дошлюбних стосунків, а після шлюбу дотримуватися подружньої вірності, що допоможе створи­ти і щасливу сім'ю.

Застосування подружжям методів Біллінгса допоможе без шкоди для здо­ров'я запобігти небажаній вагітності, не порушивши Божих законів.

Пам'ятаймо, що безладне статеве життя, і часта зміна партнерів, не лише спричинює усування небажаних дітей, зачатих в тих стосунках, але і провокує зараження на венеричні захворювання і зараження на смертельно-небезпечний СНІД.

Будьмо людьми, любімо дітей, плекаймо їх. І нехай нам у цьому допоможе Господь!

Посіймо добро, побудуймо щасливе май­бутнє на непорушній, скелі Божих запові­дей: Бог любить нас, відкриймо Йому наші серця.— Це дослідження медиків мені надала Максимець Людмила, кандидат медич­них наук, співголова товариства «Разом за життя!», а наш український ясновидець, пророк, волхв та патріот Петро Дементійович Утвенко з Житомирщини (у народі — Дід Петро) розповідав, що всі абортовані діти на Тому Світі сидять і чекають на матір, котра прийде і їх погодує, вони там сидять маленькі, синенькі, похнюплені... А всі останні душі, які вже пішли на Той Світ отримують нове тіло (за Вересовою Книгою також) та роблять те, що й на цьому Світі. Тож робіть добро для радості і щастя, то й тут і там буде Вам веселіше... От так от!
Володимир Стешенко, журналіст…
VVS@inet.ua
Каталог: doc
doc -> Програма навчальної дисципліни психологія управління галузь знань 0301 Соціально-політичні науки Напрям підготовки 030102 Психологія
doc -> Назва установи, організації
doc -> Кваліфікація – 040200 бакалавр соціології
doc -> Економічний факультет
doc -> Дослідження професійних якостей керівника загальноосвітнього навчального закладу в управлінській діяльності
doc -> Програма фахового випробування для вступників на навчання для здобуття ступеню
doc -> Розділ Інженерна психологія як наука дисципліни

Скачати 428.25 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка