Порядок проведення кандидатського іспитуСкачати 27.62 Kb.
Дата конвертації15.04.2016
Розмір27.62 Kb.
#10338

ПОРЯДОК

ПРОВЕДЕННЯ КАНДИДАТСЬКОГО ІСПИТУ

З ІНОЗЕМНОЇ МОВИВідповідно до Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 1999 року № 309 (зі змінами), складання кандидатських іспитів проводиться з метою з встановлення глибини професійних знань, наукового і культурного кругозору аспіранта, здобувача наукового ступеня кандидата наук, підготовленості його до самостійної науково-дослідної діяльності.

Складання кандидатських іспитів здобувачами є обов’язковим для присудження їм наукового ступеня кандидата наук. Кандидатські іспити приймаються організовано, два рази на рік у формі сесій. Терміни проведення сесій встановлюються керівником вищого навчального закладу, де приймаються кандидатські іспити.

У Національній академії кандидатський іспит з іноземної мови складається з англійської, німецької чи французької мов.


Терміни складання кандидатського іспиту з іноземної мови

Подання документів

Проведення консультації

Складання іспиту

6 – 17 жовтня

3 – 21 листопада

24 листопада – 5 грудня

Для складання кандидатського іспиту з іноземної мови подаються такі документи:

до управління підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів:

– заява на ім’я президента Національної академії;

– реферат до кандидатського іспиту з іноземної мови.

на кафедру україністики та іноземних мов:

  копії 10 сторінок оригінального неадаптованого тексту іноземною мовою з тематики наукового дослідження з обов’язковим зазначенням повних вихідних даних використаних джерел;

  копії 5 сторінок тексту українською мовою з обов’язковим зазначенням повних вихідних даних використаних джерел відповідно до обраної тематики дисертаційної роботи.

Після реєстрації поданих документів управління передає реферат для рецензування на кафедру україністики та іноземних мов.

Допуск до складання кандидатського іспиту з іноземної мови здійснюється наказом президента Національної академії. Підставою для включення до наказу є позитивна рецензія відповідної кафедри на реферат до кандидатського іспиту з іноземної мови.

Особа, допущена до складання кандидатського іспиту, інформується листом, у якому зазначається дата, час та місце проведення іспиту.

Інформація про осіб, які допущені до складання кандидатського іспиту з іноземної мови, графіки консультацій оприлюднюються на офіційному сайті Національної академії у розділі “Складання кандидатських іспитів” (http://academy.gov.ua/s_k_i.html ) та інформаційних стендах управління.

Зміст кандидатського іспиту з іноземної мови визначений програмою, яка розміщена на офіційному сайті Національної академії (http://academy.gov.ua/doc/aspirant/kand_ispyt/Prog_1/programa_inozemna_mova.pdf).Структура кандидатського іспиту з іноземної мови

1. Текст з граматики, лексики (час виконання – 15 хвилин).

2. Письмовий переклад українською мовою оригінального тексту з державного управління відповідно до спеціалізації здобувача, обсягом 2000 друкованих знаків (час виконання – 30 хвилин). Допускається використання словників.

3. Написання іноземною мовою анотації (до 500 друкованих знаків) до україномовного тексту з державного управління обсягом 4 500 друкованих знаків, (час виконання – 30 хвилин). Допускається використання словників.4. Співбесіда з питань наукового дослідження здобувача, яка складається з усного монологічного повідомлення про зміст дисертаційного роботи
(до 10 хвилин) та відповідей на запитання членів екзаменаційної комісії.Каталог: doc -> aspirant
aspirant -> Реферату з дисципліни "культура мовлення науковця"
aspirant -> Основні вимоги до складання заліку з дисципліни
aspirant -> Перелік питань вступного іспиту до аспірантури
aspirant -> Конфлікти в державно управлінських відносинах України: технології попередження та розв’язання
aspirant -> Державне управління охороною здоров’я в Україні: генезис та тенденції розвитку
aspirant -> Програма вступного іспиту тема державна служба як публічно-правовий інститут
aspirant -> Програма вступного іспиту до аспірантури із спеціальності 25. 00. 01 теорія та історія державного управління
aspirant -> Теоретико-методологічні засади гарантування місцевого самоврядування в Україні
aspirant -> Контроль в державному управлінні України: теоретико-організаційні питання
aspirant -> Кафедра державного управління і менеджменту є провідною у проведенні досліджень в галузі науки «Державне управління»

Скачати 27.62 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка