Порівняльна таблиця до проекту наказу «Про внесення змін до Переліку товарів, які мають право придбавати та продавати аптечні заклади та їх структурні підрозділи»Скачати 50.46 Kb.
Дата конвертації18.04.2016
Розмір50.46 Kb.
#12606
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

до проекту наказу

«Про внесення змін до Переліку товарів, які мають право придбавати та продавати аптечні заклади та їх структурні підрозділи».


Зміст положення (норми) чинного акта законодавства

Зміст відповідного положення (норми) проекту акта

1.Вироби медичного призначення (у тому числі оптика), медична техніка.

1. Медичні вироби, медичні вироби для діагностики in vitro, активні медичні вироби, які імплантують, комплектуючі до медичних виробів.


2. Предмети та засоби особистої гігієни (засоби для догляду за ротовою порожниною, шкірою, волоссям, засоби для гоління та після гоління, мило туалетне, шампуні, гігієнічні серветки).

2.Предмети та засоби особистої гігієни (засоби для догляду за ротовою порожниною, шкірою, волоссям, засоби для гоління та після гоління, мило туалетне, шампуні, гігієнічні серветки, мочалки).

3. Природні та штучні мінеральні води, столова питна вода.

3. Природні та штучні мінеральні води, столова питна вода.

4. Косметичні засоби (креми, солі, лосьйони, скраби та інші засоби, які виконують гігієнічні профілактичні та естетичні функції) за винятком парфумів та декоративної косметики.

4. Косметичні засоби (креми, солі, лосьйони, скраби та інші засоби, які виконують гігієнічні профілактичні та естетичні функції, в т.ч. засоби для догляду за волоссям: пінки, лаки, муси, маски, ополіскувачі, фарба для волосся), за винятком парфумів та декоративної косметики

5. Функціональні харчові продукти, харчові продукти для спеціального дієтичного споживання (у тому числі продукти дитячого харчування, харчування для спортсменів та осіб похилого віку), дієтичні добавки, напої, не віднесені до дієтичного/дитячого харчування.

5. Функціональні харчові продукти, харчові продукти для спеціального дієтичного споживання (у тому числі продукти дитячого харчування, харчування для спортсменів та осіб похилого віку), дієтичні добавки; напої, не віднесені до дієтичного/дитячого харчування; продукти для діабетичного харчування; окремі харчові продукти, в оригінальній заводській упаковці, такі як жувальні гумки, батончики, льодяники, драже, печиво; закваски, клітковина, біологічно активні добавки.


6. Репеленти (у тому числі електричні пристрої для використання змінних картриджів з репелентами).

6. Репеленти (у тому числі електричні пристрої для використання змінних картриджів з репелентами), акарицидні засоби (засоби проти кліщів).

7. Дезінфекційні засоби.

7. Дезінфекційні засоби. Антисептичні засоби, не зареєстровані як лікарські засоби.

8. Прилади для контролю та регуляції мікроклімату середовища (іонізатори та зволожувачі повітря, термометри).

8. Прилади для контролю та регуляції мікроклімату середовища (іонізатори та зволожувачі повітря, термометри, гігрометри,термоіндикатори).

9. Пристрої для доочищення питної води та змінні фільтри-картриджі до них.

9. Пристрої для доочищення питної води та змінні фільтри-картриджі до них.

10.Предмети догляду за немовлятами, що не зареєстровані як вироби медичного призначення.

10.Товари для немовлят та дітей, що не зареєстровані як медичні вироби.

11. Література з питань медицини, фармації та здорового способу життя.

11.Література з питань медицини, фармації та здорового способу життя.


12. Спеціальний одяг для працівників медицини та фармації.

12.Спеціальний одяг для працівників медицини та фармації.


13.Товари для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

13.Товари для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

14.Відсутній

14. Ортопедичні товари, противарикозні компресійні вироби, прилади вимірювання функціональних навантажень людини (шагомір, лічильник калорій)), масажери, інгалятори, медичні лампи, кварцеві лампи, солеві, гелеві та електричні грілки, товари для магнітотерапії, які не зареєстровані як медичні вироби та супутні товари до них (батарейки, зарядні пристрої).

15.Відсутній

15. Інструменти, пристрої для догляду за ротовою порожниною, шкірою, нігтями, волоссям.

16.Відсутній

16. Предмети та засоби для ароматерапії (ароматичні лампи, масла, палички, свічки).

17.Відсутній

17. Вироби з вати (ватні палички, диски, пластини), засоби жіночої гігієни, пластирі, паперові носові хустинки, паперові та вологі серветки, туалетний папір, рушники паперові, панчішно-шкарпеткові трикотажні вироби, пакувальні матеріали, що не зареєстровані як медичні вироби.

18.Відсутній

18. Засоби, пристрої та інші товари для боротьби з шкідливими звичками.

19.Відсутній

19. Ємкості із термоізолювального матеріалу для підтримання температурного режиму при транспортуванні (термоконтейнери, термосумки, термобокси), холодоелементи, картки-індикатори, індикатори заморожування термотестерів.

20.Відсутній

20. Лабораторний посуд . Ваги аптечні та комплекти різноваг.


Примітка. Придбання та торгівля зазначеними товарами здійснюються аптечними закладами та їх структурними підрозділами за умови забезпечення відокремленого місця зберігання і відпуску цих товарів.

Примітка. Придбання та торгівля зазначеними товарами здійснюються аптечними закладами та їх структурними підрозділами за умови забезпечення відокремленої зони зберігання цих товарів.В.о. начальника Управління

фармацевтичної діяльності та

якості фармацевтичної продукції Т.М. Лясковський

«____» __________ 2015 р.
Скачати 50.46 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал