Положення про Всеукраїнський творчий конкурс «урок казки» Загальні положення Всеукраїнський творчий конкурс «Урок казки» проводиться по всій території України в рамках великого дитячого проекту «Свято дитячих мрій»Скачати 72.21 Kb.
Дата конвертації02.05.2016
Розмір72.21 Kb.
Підтверджую

Голова Оргкомітету конкурсуТ.А. Сучкова 21.02.2012года

ПОЛОЖЕННЯ

Про Всеукраїнський творчий конкурс«УРОК КАЗКИ»
1. Загальні положення
1.1. Всеукраїнський творчий конкурс «Урок казки» проводиться по всій території України в рамках великого дитячого проекту «Свято дитячих мрій».

Конкурс проводиться на місцевому, обласному та загальнодержавному рівнях.

1.2. «Свято дитячих мрій» - це проект, який представляє собою систему організованих заходів для дітей та сприяє реалізації творчих та культурних можливостей. Проект має статус соціального та благодійного, так як створений для дітей з різних соціальних категорій, зокрема для дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів тощо

1.3. Головні цілі конкурсу:

- Згуртувати дітей, стимулювати їх творчу активність, розвинути духовні цінності, допомогти повірити в себе і в свою мрію.

1.4.Тема конкурсу: Стара та нова казка.


2. Організатори конкурсу

2.1. Організатором Конкурсу виступає ТОВ «Атасов Сінема Груп» (далі - Генеральна Дирекція Організаторів).

2.2. Генеральна Дирекція Організаторів забезпечує:

- Рівні умови для всіх учасників Конкурсу;

- Освітлення проведення Конкурсу в ЗМІ, друкованих виданнях та на сайті організаторів: www.dutunstvo.com

- Проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу на заключномуГала-концерті 22 грудня 2012 року, який проходитиме на сцені (Міжнародного центру культури і мистецтв, «Жовтневий палац» (Адреса: вул.  Інститутська, 1, м. Київ)


3. Предмет та учасники конкурсу

3.1. Предметом Конкурсу є дитячі роботи сценічного, образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва.

3.2. Учасниками Конкурсу можуть бути діти з 6 до 16 років, які представили свої Роботи.

3.3. На Конкурс приймаються Роботи:

- Малюнки виконані дітьми з 6 до 16 років на папері формату А3 або А4;

- Сценарії казок: авторські казки, розміром не більше 3 сторінок.

- Музичні, танцювальні, спортивні номери та номери, виконані в оригінальному жанрі тривалістю не більше 5 хвилин та надіслані на диск в DVD форматі.

- Театральні постановки колективів тривалістю не більше 10 хвилин.


4. Номінації конкурсу

Засновані 2 номінації конкурсу:

1. «Парад казок» в даній номінації беруть участь дітки з виступами в категоріях:

«Чарівний голос» - пісня, інсценований номер на казкову тему, бажано зі створенням образу.

«Казковий реверанс» - Танцювальні та спортивні номери на тему

«Казка» - артисти оригінального жанру (елементи фокусів) і театральні колективи з постановками казок;

«Казкова країна» - сценарії, створення авторської казки, можливо додаткове ілюстрування;
За результатами проведення «Уроку казки» можна організувати в школі, районі, місті, регіоні виставку творчих робіт учасників, концерт з виступом учасників конкурсу.

Кращі учасники - переможці конкурсів у даній номінації отримають шанс прийняти участь в зйомках музичної комедії «Академія зірок».


2. «Казкових Справ Майстер». У даній номінації беруть участь діти з роботами в категоріях:

«Казковий художник» - створення малюнка на тему казки;

«Золоті ручки» - в цю номінацію входять всі роботи, виконані своїми руками (виготовлення ляльок казкових героїв, виробів з місцевого природного матеріалу, моделювання та шиття костюма казкового персонажа, і т.д.)

Переможці даної номінації отримають шанс прийняти участь в дитячих телевізійних передачах «Ухтишка» та «Мультляндія».


5. Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться в декілька етапів:

- I тур - відбірні конкурси за номінаціями на місцевому рівні (навчальний заклад, район, місто);

- II тур - подання робіт для відбіркового конкурсу на рівні регіонів Україні

- III тур - представлення робіт переможців регіональних конкурсів у Генеральну Дирекцію Організаторів конкурсу (Київ)
6. Терміни проведення Конкурсу

8.1. I тур конкурсу проходить з 1 березня по 15 квітня 2012.

8.2. II тур конкурсу проходить з 15 квітня по 1 жовтня.

8.3. III заключний тур конкурсу буде проходити з 1 травня до 15 жовтня включно (подання робіт переможців регіональних конкурсів у Генеральну Дирекцію Організаторів (Київ)
7. Журі

Для проведення конкурсів в різних номінаціях формуються Конкурсні комісії (Журі) для кожного регіонального рівня.

Конкурсні комісії (журі) формуються за участю місцевих державних органів культури, освіти, діячів мистецтва і культури, відомих письменників, художників, літературних критиків, а також представників громадських та некомерційних організацій, представників комерційних структур і приватних благодійників, які здійснюють підтримку Конкурсу.
8. Критерії оцінки

- Новизна та оригінальність;

- Креативність в створенні робіт;

- Вдале оригінальне рішення, фантазія, яскравість та виразність створених образів.


9. Проведення півфіналів конкурсу

- Проводяться в обласних центрах з травня по листопад 2012 року включно, згідно з графіком дат, що надаються відділами культур та освіти регіонів.


Адреса Генеральної Дирекції Організаторів:

ТОВ «Атасов Сінема Груп»,

03115, м. Київ вул. Котельнікова, 25, офіс 210

сайт проекту www.dutunstvo.com, e-mail dutunstvo@ukr.net .

Надсилати потрібно заповнену анкету кожного учасника з доданими роботами. Якщо це виступ дітей, то окремо прикладеним файлом з відео виступом.

Телефон для довідок: +38 (044) 227 12 00

8.4. Підсумки Конкурсу, роботи - переможці, разом з фотографіями учасників будуть розміщені на офіційному сайті організаторів конкурсу 1 грудня 2012:www.dutunstvo.com

8.5. Нагородження лауреатів

Висвітлення результатів конкурсу і добірка найкращих робот конкурсантів буде запропонована до виставкового показу шляхом розміщення статті з фотографіями переможців на сайті www.dutunstvo.com.

Найкращі роботи конкурсу незалежно від перемоги будуть нагороджені пам’ятними дипломами та подарунками від партнерів конкурсу.

Урочиста церемонія нагородження і публічне оголошення імен переможців Конкурсу відбудеться на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв «Жовтневий палац» (Адреса: вул. Інститутська, 1, м. Київ) одночасно з відкриттям виставки робіт, організованої за його підсумками та Гала-концерту творчих дітей та зірок естради «Свято Дитячих Мрій» 22 грудня 2012 року .Переможці конкурсу творчих робіт «Урок казки» будуть нагороджені почесними грамотами і подарунками від партнерів конкурсу, а також зможуть взяти участь у зйомках і в дитячих телевізійних передачах «Ухтишка» і «Мультляндія», які будуть транслюватися на провідних каналах України.
9. Наші пропозиції щодо організації та проведення «Уроку казки»

Проведення конкурсу на рівні навчального закладу, потім на рівні району, міста, області. Переможці переходять з етапу в етап і кращі потраплять у фінал конкурсу і будуть боротися за перемогу, призи та участь у дитячих передачах і фільмі.

Завдання організаторів по місцях:

1. Оголосити на місцях про проведення Всеукраїнського конкурсу «Урок Казки», проінформувати навчальні заклади про даний конкурс, його умови та рамки його проведення (з 1 березня по 15 жовтня).

2. Організувати і провести конкурс «Урок казки» на місцях слідуючи положенню щодо проведення конкурсу.

3. За результатами проведеного творчого конкурсу:

• вибрати дітей-переможців з допомогою кваліфікованого журі в двох номінаціях.

• зібрати кращі роботи в перерахованих вище номінаціях (авторські рукодільні роботи, малюнки і сценарії казок, відеоматеріали з виступами учасників і т.д.)

4. Відправити роботи-переможців з прикріпленою анкетою учасника конкурсу (анкета додається) до Генеральної Дирекції Організаторів конкурсу за адресою:

03115, м. Київ вул. Котельнікова, 25, офіс 210, ТОВ «Атасов Сінема Груп».

5. Для проведення конкурсу на рівні регіону необхідно призначити відповідальну особу від органів влади для сумлінного координування проекту та зв'язку з Генеральною Дирекцією Організаторів.

6. На останньому етапі конкурсу, на регіональному рівні, в журі конкурсу увійдуть члени Опікунської Ради, які оберуть переможців.

7. На останній етап будуть запрошені регіональні та національні ЗМІ, а також дитяча передача «Ухтишка».Терміни проведення конкурсу: з 1 березня по 15 жовтня 2012 р.

Кращі роботи та роботи-переможці районних та регіональних конкурсів мають бути надіслані не пізніше 15 жовтня.

Для організаторів заходу пропонується:

• Вступне слово вчителя про різні літературні жанри, самобутність народної творчості, неповторність авторської казки, про відмінні особливості казки.

• Творче завдання учням на створення робіт по темі «Казка», враховуючи номінації конкурсу.

• За результатами проведення «Уроку казки» можна організувати в школі, в районі, в місті, в регіоні виставку творчих робіт учасників, концерт з виступом кращих учасників конкурсу.

• Просимо вас проінформувати генеральну дирекцію про дату проведення полуфіналу конкурсу. На даному етапі організатори запрошують телепередачу «Ухтишка» для освітлення конкурсу в вашому регіоні.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном +38 (044 ) 227-12-00, або надсилайте запитання на е-mail dutunstvo@ukr.netДетальну інформацію ви можете знайти на сайті проекту www.dutunstvo.com.База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка