Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України від партії удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка) по 64 одномандатному виборчому округу Дмитренка Сергія ЯковичаСкачати 29.97 Kb.
Дата конвертації13.09.2017
Розмір29.97 Kb.
Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка)

по 64 одномандатному виборчому округу

Дмитренка Сергія Яковича

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори, виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я народився, виріс і постійно проживаю на Поліссі – у місті Коростені. Люблю Україну, свій рідний край, але не задоволений життям більшості людей. 20 років працюю в галузі фізичної культури і спорту Житомирщини. За час своєї роботи завжди виконував і виконую свої зобов’язання та обіцянки.

Сьогодні нашій країні потрібні системні зміни, які допоможуть досягти європейських стандартів життя. Партія УДАР виступає за такі зміни. Тому я йду на вибори від партії УДАР.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток Поліського краю та країни загалом.

Щоб змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

Запровадити механізми регулярної звітності центральної і місцевої влади перед виборцями і відкликання з посад тих, хто не виправдовує довіри людей.ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла. Організація дозвілля молоді.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

Першочергове працевлаштування молоді, жінок, одиноких матерів та сиріт.

Зміцнити систему соціального захисту дітей-сиріт та малозабезпечених сімей.

Завершити перехід до професійної армії.

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.

Домагатися, щоб у бюджеті держави окремим рядком було визначено фінансування нашого регiону.

Сприяти відновленню традиційних для Полісся галузей виробництва – порцелянової, скляної, легкої та харчової промисловості, льонарства, вирощування хмелю.

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ.

Гідні доходи.

Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка