«Особливості психологічного супроводу спортсменів у різних видах спорту»Скачати 21.26 Kb.
Дата конвертації12.09.2017
Розмір21.26 Kb.
Конференція «Особливості психологічного супроводу спортсменів у різних видах спорту» (18 грудня 2014 р.).
18 грудня 2014 р. на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України кафедрою психології і педагогіки було проведено конференцію на тему «Особливості психологічного супроводу спортсменів у різних видах спорту».
З доповідями на конференції виступили викладачі, аспіранти та магістри кафедри психології і педагогіки. Викладач Боличева Олена Вікторівна доповіла про реалізацію принципу персоніфікацій знань у психолого-педагогічному контексті. Головною ідеєю доповіді було акцентування на формуванні професійних установок для спільної продуктивної діяльності.
Виступ викладача Голець Олександри Вікторівни було присвячено ціннісно-смисловій сфері особистості кваліфікованих спортсменів та її перетворення в процесі багаторічної підготовки. Олександра Вікторівна презентувала розроблену психокорекційну програму тренінгу.
Викладач Красницька Ольга Володимирівна доповіла про результати здійсненої педагогічної оцінки проблеми сімейної депривації вихованців інтернатних закладів спортивного профілю. Ольга Володимирівна обґрунтувала виділені нею критерії сімейної депривації вихованців інтернатних закладів спортивного профілю, рівні сімейної депривації та показники сімейної депривації.
Старший викладач Мосьпан Марина Олександрівна висвітлила у доповіді питання щодо конфліктологічної компетентності тренера. Ґрунтуючись на проведеному дослідженні Марина Олександрівна презентувала психологічну структуру конфліктологічної компетентності тренера.
Доповідь старшого викладача Ковальчук Вікторії Іванівни було присвячено проблемі емоційного вигорання і його впливу на особистість тренера.
Аспірантка Єрмолаєва Ярослава Сергіївна доповіла про особливості формування пар у танцях, звертаючи увагу на психологічні складові.
Аспірантка Козак Анастасія Володимирівна розкрила зміст поняття «психомоторика» та розповіла про особливості формування психомоторних якостей в учнів молодших класів на уроках фізичної культури. Магістрант
Охрименко Роман Олексійович доповів про психологічні особливості взаємодії тренера зі спортсменом на прикладі єдиноборств. У доповіді наголошувалося на головній функції тренера – взаємодії зі спортсменом, а також було розкрито психологічні чинники, що сприяють успішній психологічній взаємодії тренера зі спортсменом.
У ході проведення конференції було обговорено доповіді виступаючих, активність слухачів була на високому рівні, було поставлено уточню вальні запитання, отримано вичерпні відповіді щодо особливостей психологічного супроводу спортсменів.
Учасниками конференції стали 52 особи. Серед них – професорсько-викладацький склад кафедри психології і педагогіки, викладачі інших кафедр, наукові співробітники, аспіранти, докторанти, магістри, студенти

2-4 курсів НУФВСУ.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка