Оголошення проведення тендеру на закупівлю послуги "Розробка сценарію та виготовлення мультиплікаційного фільму" Міжнародний благодійний фонд «снід фонд Схід-Захід» aids foundation East-West afew-українаСкачати 106.79 Kb.
Дата конвертації02.05.2016
Розмір106.79 Kb.
#33954
ТипОголошення

afew_log_ukr
Оголошення проведення тендеру на закупівлю послуги

озробка сценарію та виготовлення мультиплікаційного фільму"
Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна) оголошує тендер на вибір організації для розробки сценарію та виготовлення мультиплікаційного фільму в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини».


 1. Інформація про організацію, яка проводить тендер на вибір організації

МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна) – неурядова гуманітарна організація, яка працює в сфері громадського здоров’я з січня 2001 р. Наші проекти охоплюють Україну, Молдову, Білорусь та Грузію. AFEW-Україна є частиною міжнародної мережі незалежних організацій Східної Європи та Центральної Азії з Секретаріатом в Нідерландах.


Наша місія полягає в зменшенні впливу ВІЛ/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань через використання інноваційних та проактивних підходів, через активний міжнародний та регіональний обмін досвідом, підвищення потенціалу місцевих урядових та неурядових організацій.
Важливою частиною програм, що впроваджуються МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна), є проведення тренінгів, конференцій та робочих зустрічей з метою навчання та обміну досвідом з представниками партнерських державних та неурядових організацій.
Детальну інформацію про організатора тендеру можна знайти на офіційному веб-сайті: http://afew.org.ua/ 1. Опис послуги


Назва послуги: "Розробка сценарію та виготовлення мультиплікаційного фільму".
Термін надання послуг: 1 червня - 30 липня 2015 р.
Метою проведення тендеру: створення відео-продукту, який використовуватиметься в якості соціальної реклами і буде спрямований на інформування населення про сімейні конференції як один з методів соціальної роботи.

Послуга має включати:
1) Розробка детального сценарію мультиплікаційного фільму;

2) Виготовлення мультиплікаційного фільму відповідно до розробленого сценарію.
Технічні специфікації
2.1. Хронометраж
Мультиплікаційний ролик передбачає хронометраж до 10 хв.
2.2. Загальна концепція та цільова аудиторія
Навчальний мультиплікаційний фільм про один з методів соціальної роботи – сімейну конференцію; презентація методу, ілюстровано прикладом з життя однієї людини.
Сімейна конференція – метод соціальної роботи, при якому в дитини розвивається здатність долати важкі життєві ситуації шляхом взаємодії зі своїм близьким оточенням, родиною; це, свого роду, сімейна рада, зустріч усіх членів родини для обговорення ситуації, що склалась, та самостійне прийняття рішення.
Аудиторію складають спеціалісти, які працюють з підлітками груп ризику; урядові та неурядові партнерські організації та їх клієнти.
Розроблений мультиплікаційний фільм планується використовувати під час проведення навчально-наукових заходів.
2.3. Розробка сценарію
Мультиплікаційний матеріал та його текстовий сценарій, а також поради та коментарі до нього не повинні містити вирази, зображення, що суперечать нормам гуманності, лікарської етики, в т.ч. використання висловів принизливого, образливого характеру, спрямованих на приниження людської гідності, розпалення ненависті або ворожнечі, заподіяння вразливим групам населення України моральних страждань та шкоди для здоров’я.
До написання сценарію та створення мультиплікаційного фільму будуть активно залучатись експерти із числа представників Організаторів тендеру та потенційна цільова аудиторія відеоролику шляхом рекомендацій Організаторам.
2.4. Мова
Основною мовою мультиплікаційного ролику є українська з мінімально можливим використанням сленгових слів. Крім того, необхідна наявність включення функції субтитрів англійською та російською мовами. Переклад слів героїв та ключових меседжів мультиплікаційного фільму російською та англійською мовами буде здійснено МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна).


 1. Організаційні вимоги

3.1 Наявність досвіду роботу у сфері розробки сценаріїв та виготовлення мультиплікаційних фільмів. 1. Ключові критерії оцінки конкурсних заявок:

 • повнота та якість поданої заявки;

 • вартість надання послуги;

 • умови оплати;

 • строки та умови надання послуг;

 • досвід надання відповідних послуг (у т.ч. рекомендації/схвальні відгуки клієнтів).
 1. Додаткові переваги учасників тендеру

В якості додаткових переваг для учасників тендеру будуть розглядатись наступні:

 • Досвід участі в соціальних проектах, особливо на тему профілактики ВІЛ/СНІДу, соціальної роботи.

 • Готовність надати частину послуг в рамках контракту безоплатно, в якості соціальної ініціативи, а також прийнятна вартість послуг за умови забезпечення гідної якості роботи.

 • Інші корисні соціальні ініціативи.
 1. Зміст конкурсних Заявок

Учасники повинні включати таку інформацію до конкурсних Заявок:
  1. Інформація про учасника тендеру та короткий опис мультиплікаційного фільму (Додаток №1) та копії реєстраційних документів.

  2. Цінова пропозиція (Додаток №2), яка має включати як загальну вартість послуг, так і деталізований бюджет, а також поетапні і кінцевий терміни виконання робіт.

  3. Рекомендаційні листи (не менше 2).

  4. Портфоліо робіт.

  5. Резюме основних виконавців робіт.

  6. Будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними у прийнятті рішення.
 1. Інструкція з підготовки та подання Заявок
 1. Комерційна пропозиція має бути на офіційному бланку, завірена печаткою організації, підписом уповноваженої особи, має містити банківські реквізити, контакти (телефон, факс, e-mail, сайт, адреса).

 2. До комерційної пропозиції додаються копії наступних документів:

 • Свідоцтво про реєстрацію;

 • Свідоцтво платника податків;

 • Довідка Статистики (обов’язково);

 • Ліцензія (якщо вид діяльності ліцензується).

 1. Якщо комерційна пропозиція подається від СПД, в свідоцтві про реєстрацію обов’язково має бути наступний КВЕД: 92.1 Виробництво фільмів

Цей підклас включає:

 • виробництво ігрових та неігрових кіно- та відеофільмів для безпосередньої демонстрації в кінотеатрах чи по телебаченню;

 • виробництво на кіностудіях чи в спеціальних лабораторіях анімаційних (мультиплікаційних) фільмів, повнометражних, документальних; короткометражних фільмів тощо, розважального, рекламного, навчального чи інформативного характеру;

 • допоміжну діяльність: дублювання, монтаж кіно- та відеофільмів, оброблення плівок, пов’язаних з кіно та телебаченням тощо.

 1. Ціни повинні бути вказані у гривнях, з урахуванням податків.

 2. Кінцевий строк подання заявок – 18:00 14 травня 2015 р. Жодні пропозиції, отримані після встановленого терміну, не розглядатимуться.

 3. Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно з положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів якості та цінових показників, з урахуванням усіх витрат, включаючи суми податків.

 4. Переможця тендеру буде обрано на засіданні тендерного комітету, яке відбудеться не пізніше 20 травня 2015 р. року після їх детальної технічної, фінансової та правової оцінки. Протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту прийняття такого рішення організатор проінформує переможця конкурсу у письмовій формі.

 5. Заявки (пропозиції) повинні направлятися: поштою, кур'єром, електронною поштою виключно за адресою:

МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна)

вул. Саксаганського, 30, оф.9

01033 Київ, Україна

Тел./Факс: +38 044 289 2734, 287 2026

e-mail: andrii.khalamendyk@afew.org.ua (тема листа: "Тендер на виготовлення мультиплікаційного фільму")

до уваги: Андрія Халамендика


 1. У якості організатора тендеру МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна ) залишає за собою право вимагати від Заявників надання додаткової інформації на підтвердження відповідності встановленими критеріям згідно із вимогами, визначеними організатором тендеру у конкурсній документації.

 2. МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна ) залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку конкурсну заявку відповідно до документації і власних Політик і Процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх Заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

Будь-які запитання стосовно цього тендеру мають надсилатися лише у письмовій формі електронною поштою. Адреса електронної пошти: andrii.khalamendyk@afew.org.ua


Додаток 1

до Оголошення проведення тендеру на закупівлю послуги

озробка сценарію та виготовлення мультиплікаційного фільму"
Технічна пропозиція
І. Загальна інформація

Будь-ласка, заповніть таблицю нижче:

1.

Повна назва компанії
2.

Юридична адреса компанії
3.

Фактична адреса компанії
4.

Керівник компанії: посада, ПІБ
5.

Контактний номер телефону керівника компанії
6.

Контактна особа з питань подання Заявки
7.

Номер телефону контактної особи
8.

Номер факсу
9.

...

ІІ. Перелік документів, які додаються до пропозиції:
 1. ...


ІІІ. Опис

Дата: ________________ 2015 р.

[підпис] [що виступає у якості]
Що має належні повноваження на підписання Заявки від імені та за дорученням
Додаток 2

до Оголошення проведення тендеру на закупівлю послуги

озробка сценарію та виготовлення мультиплікаційного фільму"

Цінова пропозиція

Будь ласка, заповніть таблицю цінової пропозиції нижче:


Етап

Вид роботи


Відповідальні особи

Термін виконання


Вартість у гривнях, з урахуванням податків

Примітки

I.

Розробка детального сценарію мультиплікаційного фільму
1.2.3.II.

Виготовлення мультиплікаційного фільму відповідно до розробленого сценарію
4.5.6....Дата: ________________ 2015 р.

[підпис] [що виступає у якості]
Що має належні повноваження на підписання Заявки від імені та за дорученням
Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> Навчальний посібник Харків нфаУ 2011 (07) к 15 Рецензенти: В. О. Тюріна
2015 -> Київська духовна академія української православної церкви київського патріархату новітні релігійні та містичні рухи: системний аналіз Збірник наукових праць
2015 -> Положення про підготовку науково-педагогічних І наукових кадрів { Із змінами, внесеними згідно з Постановами км n 960 ( 960-2000-п ) від 14. 06. 2000 n 1124 ( 1124-2004-п ) від 27. 08. 2004 n 254
2015 -> Положення про організацію освітнього навчального процесу Миколаїв-2015 ббк 74. 202 П 52 Затверджено вченою радою Миколаївського національного університету імені В. О
2015 -> Міністерство освіти І науки україни технолого-економічний коледж миколаївського національного аграрного університету
2015 -> Матеріали VІІІ міжнародної науково-практичної конференціїз питань патріотичного виховання молоді
2015 -> Гарбадин Андрій Стефанович робоча програма

Скачати 106.79 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка