Назва судуСкачати 28.73 Kb.
Дата конвертації27.04.2016
Розмір28.73 Kb.
#22767
____________________________________

(назва суду)
Позивач: _______________________

(П.І.Б.)

____________________________________

(адреса)

____________________________________

(тел.)
Відповідач: _______________________

(П.І.Б.)

___________________________________

(адреса)

___________________________________

(тел.)
Позовна заява

про встановлення факту перебування у трудових відносинах
«__» _______ 20__ року я,_____________(ПІБ), влаштувався на роботу до _____________(повна назва організації) на посаду ____________(назва посади) і працював там до «__» _______ 20__ року. Після мого звільнення за власним бажанням мені стало відомо, що у моїй трудовій книжці відсутній запис про те, що я перебував у трудових відносинах на даному підприємстві.

Вважаю подібні дії Відповідача незаконними та такими, що суперечать положенням ст.48 КЗпП України, відповідно до якої трудовi книжки ведуться на всiх працiвникiв, якi працюють на пiдприємствi, в установi, органiзацiї або у фiзичної особи понад п'ять днiв.

Я звернувся до начальника підприємства, проте він відмовився вирішити дане непорозуміння, аргументуючи відсутність запису у трудовій книжці тим, що він хотів уникнути сплати податків. Заробітну плату я отримував у конвертах, трудового договору не підписував.

Проте слід враховувати те, що на підставі ч. 4 ст. 24 КЗПП трудовий договір вважається укладеним і тоді, коли наказ чи розпорядження не були видані, але працівника фактично було допущено до роботи.

Таким чином, фактичний допуск до роботи вважається укладенням трудового договору незалежно від того, чи було прийняття на роботу належним чином оформлене, якщо робота провадилась за розпорядженням чи з відома власника або уповноваженого ним органу.

Після відмови роботодавця відповідним чином оформити трудові правовідносини я звернувся із скаргою до начальника Державної інспекції України з питань праці, проте дана установа відмовилась займатися справою на підставі відсутності повноважень щодо перевірки та встановлення факту перебування працівника у трудових відносинах на підприємстві та факту видачі заробітної плати у «конвертах», якщо це не зафіксовано у письмовій формі. У зв’язку з цим я змушений звертатись за захистом своїх прав до суду.

Відповідно до ст. 256 ЦПК України факти, що мають юридичне значення встановлюються у судовому порядку. Факт мого перебування у трудових відносинах можу підтвердити наступними документами ____________________(зазначити необхідне: пропуску на робоче місце, показань свідків, документів, з якими мав справу в процесі виконання ваших трудових обов’язків і в яких фігурує Ваше прізвище, розписки про отримання заробітної плати і т.д.). Встановлення факту мого перебування у трудових відносинах є необхідним з метою нарахування мені правильного трудового стажу.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.3, 118, 119, 120 ЦПК України, -
ПРОШУ:

1.Встановити факт мого перебування у трудових відносинах із __________________ (повна назва організації) на посаді ___________(назва посади) у період з «__» _________ 20__ р. по «__» __________ 20__ р.

2. Зобов’язати Відповідача ________________(повна назва організації) в особі _______________ (ПІБ уповноваженої особи) внести запис до моєї трудової книжки про прийняття мене на роботу на посаду ________________ (назва посади) « » __________ 20____ р. та запис про звільнення із займаної посади відповідно до поданої мною заяви про звільнення за власним бажання.

3.Заслухати в якості свідків наступних громадян: ___________(П.І.Б. свідків)


Додатки:

  1. Докази, що можуть підтвердити факт перебування у трудових відносинах;

  2. Копія листа-відповіді на скаргу на начальника, подану до Державної інспекції України з питань праці;

  3. Копія позовної заяви разом з додатками для Відповідача.

Дата Підпис


Каталог: images -> doc
doc -> Методичні рекомендації За редакцією Є. М. Моісеєва Лекція: поняття, функції, принципи
doc -> Минобрнауки России от 28. 04. 2014 n дл-115/03
doc -> 1 Квалификация выпускника – Специалист по связям с общественностью. Нормативный срок освоения основной образовательной программы подготовки по специальности Связи с общественностью при очной форме обучения – 5 лет
doc -> Спеціальність 11. 00. 11 – конструктивна географія І раціональне використання природних ресурсів передмова
doc -> Перелік спеціальних навчальних дисциплін для підготовки бакалавра з економічної та соціальної географії

Скачати 28.73 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

увійти | реєстрація
    Головна сторінка


завантажити матеріал