Мета: виховувати в учнів повагу до героїчних подвигів співвітчизників, ушанувати пам'ять тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни; показати всю жорстокістьСкачати 36.24 Kb.
Дата конвертації29.04.2016
Розмір36.24 Kb.Мета: виховувати в учнів повагу до героїчних подвигів співвітчизників, ушанувати пам'ять тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни; показати всю жорстокість, з якою був нищений наш народ; формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.

Вед: Із року в рік часопис віддаляє

Своїх нащадків далі від війни.

Та травень знов і знову нагадає,

Як із життя ішли його сини.Звучит «Ах война» на фоні звучать слова:

Вед: Вставай народ! – почули клич землі

Солдати воїни дорослі і малі.

Один за одним йшли батьки й сини

Дорогами священної війни.

В боях жорстоких проливали кров c:\users\администратор\desktop\08.05.14\img_2229.jpg

За річку Случ й сонячний Дніпро,

За кожне місто, кожнеє село,

За все, що на землі росло.

За усмішку малят, за світлий клас,

За мир, за щастя кожного із нас.

Вони ішли заради Перемоги

Бажаючи угледіть край війни,

Але в диму губилися дороги

І додавалось людям сивиниПродовження інсценізації

Вед. Лінійку з нагоди 69 річниці з Дня Перемоги над фашистськими загарбниками у Другій світовій війні вважати відкритою.

Гімн України

Вед: Вже минуло цілих 69 років з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

Пісня у виконанні 6-А класу «Балади про мальву»

Вед. Ви пам’ятаєте цей день? Пам'ять народу жива. Війна – жорстока справа. Радянський народ загубив в ній 20 мільйонів. ЇЇ назвали Великою тому, що великою була мужність і гнів наших визволителів. ЇЇ назвали Вітчизняною тому,що захищали свою Вітчизну. ЇЇ назвали Священною тому, що нема нічого більш святішого в житті кожної людини ніж боротьба за свободу своєї Вітчизни.

До слова запрошується ветеран ВВВ Микола Андрійович Пашківський.Виступ ветерана ВВВ

Пісня «Спасибі вам фронтовики» з хореографічною композицієюc:\users\администратор\desktop\08.05.14\img_2256.jpg

Вед. Війна. Це була страшна війна і жорстока. Вона принесла горе в кожну сім’ю. Адже багато хто не повернулися з полів битв. Це непоправна втрата, велика ціна за перемогу, за мир на нашій землі

У виконанні учнів 10 класу літературно-музична композиція «Пам’ять».

Виступ учнів 10 класу

Вед: 9 Травня - день пам'яті і скорботи. Вклонімося усім полеглим, схилимо голови в журбі й задумі. Згадаймо всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни. Їх імена занесені в книгу «Вічна пам’ять», їх імена викарбувані на плитах меморіального комплексу «Парку Перемоги». Право покласти квіти до пам’ятних місць закріплених за школою надається учням 8-А класу: Дрозда Богдану та Чумак Ользі. Вшануймо пам'ять про них хвилиною мовчання. c:\users\администратор\desktop\08.05.14\img_2257.jpg

Хвилина мовчання

Вед: Ми - українці! Ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у Другій світовій війні. Ми сьогодні шануємо всіх живих, і тих, хто пережив її, у кого й досі болять рани...

Пісня «Ветерани»

Вед: Так коло життя безкінечне, і дай Боже розуму, терпіння і волі людям, щоби ніколи більше не було чути навіть еха війни. Щоб ми жили, цвіли, росли, у мирі, злагоді, любові. Щоб могли вчитись і учить, за це діди не жалкували крові. Ми діти України, ми громадяни України не хочемо гратись у війну, через яку пройшли наші діди та прадіди.

Пісня «Ми не хочемо гратися у війну»c:\users\администратор\desktop\08.05.14\img_2259.jpg
Вед:Страшні сліди залишила війна. Тільки на території України в руїни і згарища було перетворено714 міст, 28 тис. сіл. Скільки горя, скільки страждань за цими цифрами. 1418 днів і ночей ішли воїни вогненними дорогами війни. Кожен день, як рік, кожен рік, як століття. Все витримали і перемогли. Перемогли тому, що вели війну справедливу, Вітчизняну. Перемогли тому, що відстоювали право на життя. Дорогою ціною дісталася нам перемога. c:\users\администратор\desktop\08.05.14\img_2296.jpg

Виступ 11 класу

Вед: Лінійку з нагоди 69 річниці з Дня Перемоги над фашистськими загарбниками у Другій світовій війні вважати відкритою.

Гімн України

Вед: Слава дідів – Ваша слава

Досвід батьків – Ваша зброя,

Шануйте безсмертну славу старших поколінь

Пам’ятайте війну!ЗІ святом! Із Днем Перемоги!

Пісня «Перемога»

c:\users\администратор\desktop\08.05.14\img_2317.jpg


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка