Малі олімпійські ігриСкачати 19.06 Kb.
Дата конвертації02.05.2016
Розмір19.06 Kb.
Малі олімпійські ігри

1 Вед: Доброго дня, любі друзі!

2 Вед: Вітаємо вас на святі сили та краси!

Разом: Святі спорту!

1 Вед: Сьогодні ви станете свідками народження майбутніх спортсменів. Зустрічайте – майбутнє України! (вихід команд учасників)

2 Вед: Найбільш відомими і престижними змаганнями сучасності є Олімпійські ігри. Здобути олімпійську медаль – найвища мета кожного спортсмена.

1 Вед: Сьогодні ми з вами вирушаємо у подорож до місця, де зародилися найвеличніші спортивні змагання – Олімпії. (Входить богиня Феміда)

ФЕМІДА: Вітаю вас, дорогі діти і шановні гості! Ви мене впізнали? Я богиня Феміда – богиня правосуддя. А прийшла я до вас із самої Греції. В Греції мене всі знають і поважають, бо я завжди допомагаю людям усувати чвари, суперечки, судити змагання. А роблю я це завжди мудро і об’єктивно. Ніхто не залишається ображеним. Ось і сьогодні, дізнавшись, що у вас відкриття величезного свята – Малої Олімпіади, я вирішила неодмінно побувати і оцінити ваші змагання.

Але спочатку я хочу, щоб мої помічники нагадали вам історію Олімпійських ігор

2 Вед: Стародавні греки створили багато легенд про виникнення Олімпійських ігор. Як переказують легенди, ці змагання греки запозичили у самих богів, життя яких було сповнене війнами, подвигами.

1 Вед: Щоб покласти край війнам грецький цар Іфрит організував ігри, де люди розв’язували суперечки не зброєю, а у чесних змаганнях на швидкість, спритність, силу.

2 вед: Основна мета олімпійських ігор – підтримка миру, покращення взаємовідносин між країнами. А основна мета проведення наших Малих олімпійських ігор – підтримка дружніх взаємовідносин між учнівськими колективами та любов до спорту.

1 Вед: Символ Олімпійських ігор – 5 скріплених кілець, які символізують об’єднання 5 частин світу в Олімпійському русі. Так звані Олімпійські кільця. Колір кілець в верхньому ряду – блакитний для Європи, чорний для Африки, червоний для Америки, в нижньому ряду – жовтий для Азії, зелений для Австралії.

2 Вед: Девіз – Цітіус, Альтіус, Фортіус, латиною – що означає швидше, вище, сильніше.

(Феміда тримає вогонь)

Феміда:Олімпійський вогонь – один із символів олімпійських ігор. Його запалюють на місці проведення ігор під час їх відкриття. Олімпійський вогонь слугує нагадуванням про подвиг титана Прометея, який за легендою викрав вогонь у Зевса і подарував його людям.Олімпійська присяга для спортсменів: Від імені усіх спортсменів я обіцяю, що ми будемо брати участь в цих Олімпійських іграх, поважаючи і керуючись правилами, за якими вони проводяться, в істинно спортивнім дусі, на славу спорту і в ім'я честі своїх команд.

Олімпійська присяга для суддів: Від імені всіх суддів і офіційних осіб я обіцяю, що ми будемо виконувати наші обов'язки на цих Олімпійських іграх із повною безпристрасністю, поважаючи і дбаючи про правила, за якими вони проводяться, в істинно спортивному дусі.


База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка