Конкурс "Смакота" запевнив всіх присутніх, що майбутні чоловіки наших конкурсанток будуть нагодовані не тільки смачними, а й естетично прикрашеними стравами. Дівчатка порадували всіхСкачати 17.49 Kb.
Дата конвертації01.05.2016
Розмір17.49 Kb.
#31763
ТипКонкурс
Дівоча краса – це весна…
В переддень гарного весняного свята, 8 Березня, у Ярошівській школі відбулось наймасштабніше, найфеєричніше, найчарівніше, а головне, найочікуваніше і найулюбленіше свято – «Міс школи – 2013».

Дівоча краса – це весна,

Дівоча краса – це натхнення,

Дівоча краса – це ніжність.

Такими ліричними словами ведучі Сергій Романченко та Олександр Вербовський розпочали конкурс . Що не кажіть, Україна славиться красунями здавна, в усьому світі славились українські дівчата. Їм в усі віки були притаманні неповторність, врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, велика шана, багата фантазія. Багатьма такими рисами наділені і наші дівчата, які брали участь у цьому святі: Альона Крижанівська (8 клас), Наталія Кондратьєва та Марія Король (9 клас), Ульяна Ленчук (10 клас), Аліса Антошевська (11 клас).

Протягом заходу наші красуні брали участь у різних конкурсах. Спочатку завданням кожної з них було цікаве й оригінальне представлення власного «я». Журі оцінювало не лише оригінальність виступу, а й манеру дівчини тримати себе на сцені перед чималою публікою. Дівчата справились з цим завданням на «відмінно».

Протягом свята кожна учасниця продемонструвала неабиякі свої таланти. Це і декламування віршів, і презентація театральної майстерності і власне хобі.

Конкурс "Смакота" запевнив всіх присутніх, що майбутні чоловіки наших конкурсанток будуть нагодовані не тільки смачними , а й естетично прикрашеними стравами. Дівчатка порадували всіх.

Свято не могло б відбутися без організаторів президента учнівської організації Інни Кононенко та педагога-організатора Лідії Бурлай, які взяли на себе відповідальність вирішити організаційні питання, проводити репетиції, укласти сценарій, запросити гостей.

Вечір нікого не залишив байдужим. Але все гарне колись закінчується. І ось настала урочиста мить оголошення результатів. За результатами конкурсів були розподілені наступні номінації між учасницями:

«Міс Загадковість» – Наталія Кондратьєва

«Міс Неповторність» – Ульяна Ленчук

«Міс Чарівність» - Альона Крижанівська

« Віце-міс школи -2013» – Аліса Антошевська

« Міс школи – 2013» - Марія Король.

То ж, бажаєм, красуням, чистих роз, пречистої думки, краси і вроди, як квіту у вінках.


Галина Самойленко,

заступник директораз виховної роботи

Скачати 17.49 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка